نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی، خدماتی و سئو کُدُ سئو

برخی از برندهایی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

کُدُ سئو با استفاده از تجربه و دانش در زمینه دیجیتال مارکت و برنامه نویسی افتخار همکاری با سازمان ها و شرکت های مختلفی را داشته است. ازاین رو برای شما برخی از این نمونه کارهای مجموعه را به اختصار نام برده ایم.

برخی از نمونه کارهای سئو و طراحی سایت کُدُ سئو

کُدُ سئو، در زمینه طراحی سایت، سئو سایت و نیز بازاریابی محتوا فعالیت داشته است. از این رو برخی از نمونه کارهای خویش را برای آشنایی بیشتر با شما به اشتراک گذاشته ایم.

01

سئو و طراحی سایت خدمات فنی و مهندسی سخاوت

سایت خدمات فنی مهندسی سخاوت در زمینه تولید انواع فلکه هرز گرد آسانسور، موتورآسانسور،تعمیر موتور آسانسور و سایر قطعات آسانسور فعالیت داشته است. ما با توجه به نیاز کارفرما سایت معرفی محصول طراحی و پیاده سازی کرده ایم. همچنین سئو سایت برای کلمات کلیدی مختلف انجام شده است و دارای رتبه نخست گوگل می باشد. کلماتی همچون آسانسور، آسانسور گیرلس، موتور گیرلس کابین آسانسور، استاندارد آسانسور، درب آسانسور، آسانسور هیدرولیک، آسانسور کششی، برق اضطراری آسانسور، نصب آسانسور و...

مشاهده
02

طراحی سامانه هوشمند مدیریت آزمایشگاه ها و کارگاه های دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی برای مدیریت بر قسمت های مختلف کارگاه ها و آزمایشگاه ها همچون انبار داری،ورود و خروج کارشناسان و دانشجویان، مدیریت بر مصرف مواد و ابزارآلات و ... نیاز مند سامانه ای جامع برای مدیریت موارد مذکور بود به طوری که با استفاده از این سامانه می تواند بر میزان مواد مصرفی و مدیریت فعالیت کارشناسان و دانشجویان، مدیریت بر دریافت از راه دور مواد جهت آزمایشهای اساندارد صنایع مختلف، حضورو غیاب دانشجویان،فارغ التحصیل شدن دانشجویان و بسیار موارد دیگر نظارت و مدیرت داشته باشد.

مشاهده
03

سئو سایت ادویه حاج محمد جلالی

فروشگاه اینترنتی ادویه حاج محمد جلالی در زمینه فروش و واردات انواع ادویه جات غذایی فعالیت داشته است. کُدُ سئو توانسته است، کلمات کلیدی همچون ادویه،خرید ادویه، فروش ادویه، چاشنی، خرید چاشنی، خرید فلفل، پارپیکا، ماسالا گوجه، استیک، شله زرد، ادویه قرمه سبزی، ادویه فلافل و... رتبه نخست گوگل را کسب نماید.

مشاهده
04

سئو و طراحی سایت فروشگاهی بیوتی سنتر

فروشگاه اینترنتی بیوتی سنتر عرضه کنند انواع تجهیزات پزشکی و بیمارستانی هچون تخت های بیمارستانی ، روپوش و لباس پزشکی ، انواع دستکش لاتکس و ... می باشد. ما با انجام طراحی مجدد سایت و نیز سئو سایت بر روی کلمات کلیدی مورد نظر همچون دستکش لاتکس ، رورپوش پزشکی، صندلی آرایشگاهی و... توانسته ایم رتبه صفحه نخست گوگل را کسب نمائیم.

مشاهده
05

سئو و طراحی سایت معرفی محصول سینره (طبیعت زنده)

شرکت طبیعت زنده در زمینه تولید و عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی با نام تجاری سینره و این لی فعالیت داشته است. از این رو کُدُ سئو با توجه به نیاز ایشان بر روی کلمات کلیدی همچون کرم ضد آفتاب و ... فعالیت داشته و هم چنین طراحی سایت این لی جهت معرفی و فروش انواع لوازم آرایشی و بهداشتی را نیز انجام داده است.

مشاهده
06

سئو و طراحی سایت فروشگاهی آریا کید

فروشگاه اینترنتی آریا کید در جهت عرضه و فروش انواع اسباب بازی کودک و نوجوان و انواع کتاب ها و ... فعالیت داشته است. کُدُ سئو با تکیه برتجربه و دانش فنی خود توانسته است سایت مذکور را در کلمات کلیدی همچون ماشین شارژی و ... به صفحه نخست گوگل برساند. هم چنین طراحی و پیاده سازی سایت آریا کید بر عهده کُدُ سئو بوده به طوری که با انتقال اطلاعات بیش از 10.000 محصول به سایت جدید هیچگونه افت رتبه ای در گوگل مشاهده نشد بلکه با ایجاد استراتژی درست توانستیم افزایش رتبه نیز داشته باشیم.

مشاهده
07

طراحی سایت فروشگاهی آپولوموتورز

وبسایت آپولو موتورز عرضه کننده انواع محصولات پمپ های آب مصرفی برای ساختمان ها و مراکز تجاری و ادرای و ... تهیه شده است. این وب سایت دارای درگاه پرداخت و نماد الکترونیک و فاتور حرفه ای و ... می باشد که تمام موارد از طریق پیشنهاد مجموعه کُدُ سئو تهیه و تنظیم شده است تا کاربران بتوانند تجربه کاربری مطلوبی داشته باشند. این وب سایت از طریق سفارش پلن حرفه ای تهیه شده است.

مشاهده
08

طراحی سایت فروشگاهی قهوه موید

وبسایت قهوه موید در زمینه فروش انواع قهوه و تجهیزات دم آوری قهوه فعالیت داشته است. طراحی این سایت به صورت مینیمالیستی بوده است به طوری که مخاطب احساس آزادی و تنفس بالا در سایت دارد و تمام موارد به صورت مجزا و قابل لمس تر به مخاطب عرضه شده است. این وب سایت از طریق سفارش پلن فوق حرفه ای(قالب اختصاصی) تهیه شده است. تمام موارد براساس نیاز کاربر به صورت اختصاصی طراحی شده است.

مشاهده
09

سئو سایت خدمات گردشگری تور اروپا و آسیا آیشم

وب سایت آیشم در زمینه ارائه انواع تور های اروپا و آسیا فعالیت داشته است. شرکت کُدُ سئو با هدف افزایش رتبه این شرکت در گوگل برای کلمه های کلیدی مانند تور یونان، تور فرانسه، تورایتالیا، تور اسپانیا و... فعالیت داشته و توانسته است کلمات کلیدی زیادی را به رتبه های اول گوگل هدایت نماید.

مشاهده
10

طراحی سایت فروشگاهی کتاب کوله پشتی

این فروشگاه برای ارائه محصولاتی که در چاپ خانه خویش تولید منتشر می شود ایجاد شده است و به طور کلی تمامی امکانات یک سایت فروشگاهی برای خرید کتاب و انجام فعالیت های دیجیتال مارکتینگ مانند تخفیف های هوشمند برای مشتریان طراحی و پیاده سازی شده است.

مشاهده
11

سایت معرفی محصولات آجرنما وندا بریک

این سایت باری معرفی انواع محصولات تولید شده در وندا بریک طراحی شده است که بخش سئو سایت به همراه طراحی مجدد برخی از قسمت های اصلی سایت توسط مجموعه کُدُ سئو ایجاد شده است.

مشاهده
12

طراحی سایت خدماتی استخرسازان نیلگون

این سایت برای معرفی خدمات ساخت و طراحی و پیاده سازی انواع جکوزی، سونا و استخر های خانگی، ویلایی، مجموعه های ورزشی و ... ایجاد شده است. ما دراین سایت تلاش کردیم تا پروژه ها و نمونه کار های مجموعه استخر سازان نیلگون را برای کاربران معرفی کنیم.

مشاهده
13

طراحی سایت مجله گردشگری مرحبا استانبول

سایت مرحبا با هدف معرفی جاذبه های گردشگری استانبول به همراه آموزش زبان ترکی استانبولی برای افرادی که علاقمند به یادگیری زبان ترکی و جاذبه های گردشگری کشور ترکیه دارند طراحی و پیاده سازی شده است.

مشاهده
14

طراحی سایت خدماتی سعید شکوری

این سایت با هدف آموزش مبانی ساخت الگو های ایرانی و اسلامی به کاربران خارج از کشور ایجاد شده است. در این سایت تلاش شده است تا با استفاده طراحی بصری ایرانی - اسلامی یک سایت کاربر پسند برای افرادی که در خارج از ایران علاقمند به یادگیری الگو های ایرانی - اسلامی هستند طراحی و پیاده سازی شده است.

مشاهده
15

مجموعه ویلا 20

این مجموعه در زمینه ساخت و تولید انواع مواد ساختمانی مانند تری دی پنل، پچ پنل، ساندویچ پنل، ساخت ویلا آماده و... فعالیت داشته است. ما دراین سایت تلاش کردیم تا محصولات تولید شده توسط این مجموعه به خوبی به کاربران عرضه شود و نیز امکان برقراری تماس از سوی آنان محیا گردد.

مشاهده
16

طراحی سایت فروشگاهی پایا شبکه

وبسایت اینترنتی پایا شبکه در زمینه فروش انواع قطعات و کابل شبکه فعالیت داشته است. این وب سایت به منظور فروش اینترنتی ایجاد شده و تمام امکانات مربوط به یک سایت فروشگاهی را دارای می باشد. این وب سایت از طریق سفارش پلن حرفه ای طراحی شده است.

مشاهده
17

طراحی سایت معرفی خدمات و محصولات جووانو

شرکت پرشین ایده آل سیستم در زمینه تجهیزات پزشکی کشور و بخصوص تجهیزات کمک تنفسی و تشخیص و درمان اختلالات خواب فعالیت دارد. . این وب سایت به منظور فروش اینترنتی ایجاد شده و تمام امکانات مربوط به یک سایت فروشگاهی را دارای می باشد. این وب سایت از طریق سفارش پلن حرفه ای طراحی شده است.

مشاهده
18

طراحی سایت فروشگاه قاب گوشی میهن قاب

این سایت در زمینه عرضه انواع قاب گوشی فعالیت داشته است. این سایت تمام امکانات لازم برای یک فروشگاه مجازی را دارا می باشد. این وب سایت از طریق سفارش پلن حرفه ای(قالب اختصاصی) طراحی شده است.

مشاهده
19

طراحی سایت فروشگاهی هایپرفایر

وب سایت هایپر فایر تولید کننده و عرضه کنند انواع محصولات ایمنی و آتش نشانی می باشد. این وب سایت از طریق سفارش پلن حرفه ای(قالب اختصاصی) طراحی شده است.

مشاهده
20

طراحی سایت فروشگاهی اف ام ای فالو

این فروشگاه اینترنتی در زمینه خدمات افزایش فالور فعالیت داشته است. شرکت کُدُ سئو طبق درخواست کارفرما خدمات طراحی سایت، خدمات سئو را برای رشد این سایت در موتور های جستجو به کاربرده است. به طوری که در برخی از کلمات درخواستی کارفرما در حوزه افزایش فالوور فیک دارای رتبه های بالا می باشد.

مشاهده
21

طراحی سایت فروشگاهی پرشین ایده آل سیستم

شرکت پرشین ایده آل سیستم در زمینه تجهیزات پزشکی کشور و بخصوص تجهیزات کمک تنفسی و تشخیص و درمان اختلالات خواب فعالیت دارد. . این وب سایت به منظور فروش اینترنتی ایجاد شده و تمام امکانات مربوط به یک سایت فروشگاهی را دارای می باشد. این وب سایت از طریق سفارش پلن حرفه ای طراحی شده است.

مشاهده
22

طراحی و سئو سایت پارسیان فیبر ارتباط

شرکت پارسیان فیبر ارتباط در زمینه تولید انواع کابل شبکه فیبر نوری فعالیت داشته است. با توجه به نیاز کارفرما طراحی مجدد سایت صورت پذیرفت، هم چنین کلمات کلیدی مختلفی همچون کابل شبکه ایرانی ، کابل شبکه cat6، مالتی پلکسر، فیبر نوری مخابرات، درخواست فیبر نوری، درخواست اینترنت فیبر نوری، کابل کراس، لیبل شبکه، نصب کیستون شبکه و... رتبه نخست گوگل را کسب کردند.

23

سامانه رزرواسیون هتل های داخلی کشور

به درخواست شرکت پرواز سفید پوشان یک سامانه آنلاین برای رزرو هتل های داخلی کشور ایجاد شده به نحوی که با بهره گیری از وب سرویس های هتلداری در سراسر کشور ما توانستیم سامانه ای ایجاد کنیم که عموم مردم بتوانند در حوزه رزرو هتل ، هتل آپارتمان و ... در سراسر ایران به صورت آنلاین فضا و هتل مورد نظر خود را رزرو نمائید.

24

سئو سایت سیتی پلاستیک

سایت فروشگاه اینترنتی سیتی پلاستیک در زمینه عرضه عمده اقلام مختلف ظروف پلاستیکی فعالیت داشته است و در کلماتی همچون فروش عمده پلاستیک، پلاستیک فروشی، محصولات پلاستیکی، محصولات دوهزار تومانی، محصولات پنج هزار تومانی، بازار پلاستیک و… دارای رتبه صفحه نخست گوگل می باشد.

25

سئو شرکت ایلیسکو

شرکت الیسکو وارد کننده انواع تجهیزات مخابراتی و مودم و سوئیچ های مختلفی می باشد.کُدُ سئو وظیفه کسب رتبه نخست بر روری کلمات کلیدی متعددی هم چون سوئیچ، میکروتیک، مودم میکروتیک، مودم سیسکو و... داشته است. لذا با بکارگیری دانش فنی خود، توانسته است تمام موارد را ظرف مدت شش ماه کسب نماید.

close banner سفارش محتوا
close banner close banner۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲ close banner۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن