طراحی سایت اختصاصی در تهران با php [قیمت طراحی سایت فروشگاهی تخصصی]

طراحی سایت اختصاصی در تهران با php [قیمت طراحی سایت فروشگاهی تخصصی]

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر هویت وماهیت کسب و کار شما را فریاد یزند.
ظاهری زیبا و کاربردی
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت. بنابراین نباید از این مورد غلفت کرد.
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت. بنابراین نباید از این مورد غلفت کرد.

هزینه پلن های طراحی سایت کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بهترین و بالاترین کیفیت

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد سایت
ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی سایت
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا سایت
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب
            سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی سایت و ظاهری زیبا

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

ظاهری زیبا و کاربردی

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل سایت

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

طراحی سایت اختصاصی در تهران با php [قیمت طراحی سایت فروشگاهی تخصصی]
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۵/۰۲

طراحی سایت اختصاصی مهمترین اولویت برای کسب و‌ کار های بزرگ و کوچک است. کسانی که قصد توسعه کسب و کار خود را دارند بهتر است به سراغ سایت‌ های اختصاصی بروند؛ زیرا این سایت‌ ها برعکس سایت های وردپرسی علاوه بر امنیت بالایی که دارند از امکانات ویژه‌ ای برخوردار هستند. به همین جهت قیمت سایت های وردپرسی نسبت به هزینه طراحی سایت اختصاصی تقریبا 80% ارزان تر است.

طراحی سایت اختصاصی چیست؟

در طراحی سایت های اختصاصی از زبان نشانه گذاری html، کدنویسی و زبان های برنامه نویسی استفاده می کنند. در این نوع طراحی سایت صفر تا صد کار مطابق با نظر مشتریان انجام می گیرد. مهم ترین ویژگی طراحی سایت اختصاصی، عدم استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا و وردپرس است. به طور کلی در طراحی و پیاده سازی سایت های اختصاصی، نیاز کارفرما را دخیل می کنند. از این رو کارفرما می تواند انتظارات و نیاز های خود را به تیم طراحی تخصصی سایت بیان کرده و در مراحل طراحی و پیاده سازی سایت اظهار نظر کند.

در بیشتر مواقع سایت‌ های اختصاصی برنامه توسعه بلند مدت دارند و در مقایسه با سایت‌ های وردپرسی دارای صفحات متعدد و امکانات بیشتری هستند. به عنوان مثال می توانیم به سایت دیجی کالا اشاره کنیم. این سایت با استفاده از Node.js طراحی شده است.

البته دیجی کالا در ابتدا یک سایت فروشگاهی کوچک بود و تعداد کارکنان آن به پنج نفر می رسید. ولی خیلی زود مدیران این شرکت متوجه شدند برای آنکه بتوانند روند پیشرفت خود را حفظ کنند باید به سراغ سایتی اختصاصی بروند تا بتوانند گزارش های دقیق تر و امکانات بیشتری را به سایت خود اضافه کنند. البته به این نکته هم باید دقت کرد که در آن زمان هیچ قالب وردپرسی فروشگاهی قدرتمندی هم وجود نداشت و این شرکت برای رشد فروش خود تنها گزینه ممکن یعنی استفاده از برنامه نویسی و تاسیس یک سایت اختصاصی را پیش روی خود میدید.

کاربرد و ویژگی های طراحی سایت اختصاصی

همه ما قبل از اینکه وارد یک فروشگاه شویم ابتدا توجه مان به سمت ویترین آن جلب می شود. هر فروشگاهی که ویترین زیباتری داشته باشد برای خرید و مشاهده محصولات، آن را در اولویت می گذاریم. سایت هم ویترین کسب و کار است؛ بنابراین هرچه ویترین کسب و کار شما زیباتر باشد مخاطبان بیشتری جذب می کند. ساخت سایت اختصاصی به دلیل تخصصی بودن و استفاده از طرح های جدیدتر و احتمالا به روزتر می تواند نظر کاربران را بیشتر جلب کند.

به طور کلی سایت ها مهم ترین عامل در توسعه کسب و کار اینترنتی هستند. معمولا سایت های اختصاصی امنیت بیشتری نسبت به سایت های وردپرسی دارند. همچنین به دلیل تخصصی بودن سایت ۱۰۰% مطابق با نیاز کارفرما طراحی می شوند. این نوع سایت ها نسبت به سایت های وردپرسی سرعت بالاتری دارند و اگر به دنبال آن هستید که مخاطبان خود را از طریق گوگل و سئو سایت جذب کنید باید بدانید سرعت سایت یکی از مباحث مهم در سئو و بهینه سازی سایت است.

 به طور کلی سرعت سایت تاثیرات مستقیمی با نرخ پرش (مدت زمان ماندگاری کاربر در سایت) دارد. یعنی هرچه سرعت کمتر باشد نرخ پرش و خارج شدن مخاطبین از سایت شما بیشتر می شود و سایت کاربران زیادی را از دست می‌ دهد. هرچه سایت از نظر سرعت بالاتر باشد مخاطبان بیشتری دارد. تصور کنید اگر وارد سایتی شوید که بیش از یک دقیقه در انتظار بالا آمدن سایت باشید واکنش تان در این زمان چه خواهد بود؟ قطعا سایت را ترک می کنید و تجربه بدی از آن در ذهنتان شکل می گیرد.

سایت های تخصصی از نظر ui/ux یا رابط کاربری و تجربه کاربری بهتر از سایت های وردپرسی هستند. همچنین امکان توسعه و گسترش سایت های اختصاصی وجود دارد. یعنی اگر شما از یک شرکت طراحی سایت برای انجام خدمات طراحی سایت اختصاصی در تهران استفاده کنید و بعدا بخواهید فروشگاه اینترنتی خود را گسترش دهید این امکان برایتان مقدور خواهد بود.

طراحی سایت اختصاصی بهتر است یا طراحی سایت وردپرسی؟

قطعا طراحی سایت به صورت تخصصی بهتر است؛ زیرا سایت های اختصاصی انعطاف پذیر هستند و هیچ محدودیتی در رابطه با ویرایش و توسعه سایت ندارند اما سایت های وردپرسی اینگونه نیستند و ممکن است گاهی نتوانید به راحتی قسمتی از سایت خود را توسعه دهید. طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی به دلیل بهینه بودن کدهای سایت و سرعت بیشتری که دارند معمولا به رتبه گرفتن سایت شما در گوگل کمک شایانی می کند. سایت های اختصاصی به صورت منحصر به فرد طراحی می شوند و اگر تمامی آیتم هایی که شرکت سئو برای انجام خدمات سئو سایت شما لازم دارد به درستی در سایت ایجاد کنید مطمئن باشید رتبه های بهتری از دیگر رقبای خود می توانید کسب کنید.

مراحل طراحی سایت اختصاصی؛ 6 مرحله تا موفقیت

مراحل طراحی سایت اختصاصی با php یا زبان های دیگر برنامه نویسی شامل 9 مرحله کلی است:

1. شناخت نیاز مشتریان، کسب و کار، بازار هدف و جمع آوری داده 

از مهمترین پیش نیازهای طراحی وب سایت تخصصی شناخت نیازهای مشتریان است. مصاحبه با کارفرما یکی از مراحل اولیه طراحی سایت می باشد. این مرحله برنامه نویسان را از نیاز و سلیقه مشتریان آگاه می کند. در واقع در این قسمت بیشتر از آنکه برنامه نویس بخواهد کار کند کارفرما باید نیازهای خود را مو به مو مطرح کند تا طراح سایت شناخت بهتری نسبت به پروژه داشته باشد.

2. ایجاد نقشه طراحی سایت یا وایر فریم

برنامه نویسان با استفاده از اطلاعاتی که از نیاز مشتریان و نوع سایت به دست آورده اند نقشه کلی از صفحات سایت طراحی می‌ کنند، این نقشه کلی وایرفریم نام دارد. با کمک وایر فریم به سادگی می‌ توان جایگاه عناصر و المان های مختلف سایت را در صفحات وب یافت.

3. مرحله طراحی گرافیکی سایت 

در این مرحله با طراحی اسکچ کلی از سایت بر روی برگه سفید، یک طرح کلی از وب سایت ایجاد می شود. بعد از تایید طرح اولیه، شخصی که به ui/ux  مسلط است ادامه پروژه طراحی سایت را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی تخصصی مانند فیگما طراحی می کند.

4. کدنویسی و برنامه نویسی سایت

در این مرحله کدنویسان و برنامه نویسان از زبان‌ برنامه نویسی مختلف مثل جاوا اسکریپت و استفاده از کدهای css و html برای کامل کردن پروژه طراحی سایت استفاده می‌ کنند.

5. راه اندازی و تست سایت

در این مرحله بعد از تایید کارفرما و پیاده سازی قالب کلی سایت نوبت به راه اندازی سایت می شود. البته اکثر شرکت های طراحی سایت معتبر در این مرحله سایت را در یک هاست و دامین جداگانه به مشتریان نمایش می دهند تا پس از تست های بخش های مختلف سایت، بطور کلی کدهای سایت را به هاست و دامین اصلی منتقل می کنند.

6. پشتیبانی از سایت 

هر سایت بعد از طراحی برای ارتقا برند، به روز رسانی، افزایش فروش و بهبود خدمات مشتریان نیاز به پشتیبانی قوی دارد.

ساخت سایت اختصاصی چقدر زمانبر است؟

ساخت سایت اختصاصی بسته به نیاز مخاطب متفاوت است. این بازه زمانی از ۱۵ روز تا ۶ ماه طول می‌ کشد. در واقع ابعاد و امکانات پروژه و نیاز کارفرما بر روی زمان ساخت یک وب سایت اختصاصی تاثیر گذار است.

بهترین زبان برنامه نویسی برای ساخت سایت تخصصی چیست؟

قطعاً php و پایتون جزو بهترین زبان‌ های برنامه نویسی برای ساخت سایت‌ های تخصصی هستند. در حقیقت حدود ۸۰% سایت‌ ها با استفاده از زبان برنامه نویسی php طراحی شده‌اند.

قیمت و هزینه طراحی سایت اختصاصی چقدر می باشد؟

نمی توان به طور دقیق قیمت طراحی سایت اختصاصی را برآورد کرد؛ زیرا بسته به نیاز مشتریان از 10 میلیون تا 500 میلیون متفاوت است. البته تعداد صفحات و امکانات مورد نیاز سایت، نمونه کار های طراحی سایت و نوع سایت بر روی قیمت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی تاثیر گذار است.

سوالات متداول:

مدیریت و نگهداری سایت اختصاصی چگونه است؟

در سایت‌ های اختصاصی مدیریت و نگهداری سایت به زبان فارسی می باشد و تیم طراحی سایت تمام تلاش خود را می کند تا شما بتوانید به راحت ترتین نحوه ممکن مدیریت سایت خود را انجام دهید. همچنین در این زمینه آموزش رایگان به مدیران سایت داده خواهد شد.

امنیت سایت های اختصاصی بیشتر است یا وردپرس؟ 

معمولا سایت های اختصاصی امنیت بالاتری نسبت به سایت های وردپرسی دارند که این موضوع بسته به کیفیت کد نویسی دارد.

تجربه کاربری در سایت اختصاصی بیشتر است یا سایت های آماده؟

به دلیل طراحی تخصصی سایت های اختصاصی ui/ux یا تجربه و رابط کاربری بهتری دارند و در بیشتر مواقع مشتریان به همین علت می باشد که از سایت های اختصاصی استفاده می کنند.

آیا از ایده‌های خلاقانه در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی می توان استفاده کرد؟ 

بله استفاده از ایده های خلاقانه و استفاده از آیتم های سفارشی سازی شده همگی از نکات مهم در طراحی سایت اختصاصی می باشد.

کلام پایانی

اگر برنامه بند مدتی برای سایت خود دارید و فکر می کنید داشتن یک سایت با طرحی خاص و ایده های جدید می تواند به رشد برند شما کمک کند، قطعا استفاد از طراحی سایت اختصاصی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. اما طی تجربه سال ها فعالیت و مشاوره به بیش از 100 کارفرمای مختلف باز هم به شما توصیه می کنیم قبل از آنکه بخواهید هزینه زیادی برای یک سایت اختصاصی بپردازید، مطمئن شوید که آیا این طرح و ایده شما در سایت های وردپرسی قابل پیاده سازی نیست! در واقع درست است که طرحی اختصاصی سایت بسیار خوب و حرفه ای است اما هزینه پیاده سازی آن هم بسیار زیاد است، مخصوصا اگر یک بیزینس تازه نفس هستید بهتر است این هزینه مازاد را برروی بخش های دیگر مثل سئو و تبلیغات صرف کنید.

close banner سفارش محتوا
close banner close banner۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲ close banner۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن