تبلیغات در گوگل ادز

برای فروش چند برابر آماده ای؟!!!
تبلیغات در گوگل ادز به شما کمک میکند تا تنها در چند لحظه به لینک اول و صفحه اول گوگل برسید.بنابراین فروش را برای خود خواهید کرد.
تبلیغ هدفمند
تبلیغ هدفمند
با استفاده از گوگل ادز می توانید گشتره مخاطبان خود را انتخاب کنید
مشتریان واقعی
مشتریان واقعی
به راحتی میتوانید مشتریان واقعی خود را بدست آورید تنها با چند کلیلک!!
لینک یکی شوید
لینک یکی شوید
به راحتی و در چند دقیقه لینک اول نتایج جستجو گوگل را برای خود کنید
تولید محتوا کد سئو

ویژگی های گوگل ادز با کد سئو

تبلیغ هدفمند

ساخت کمپین های اختصاصی

مخاطبان خود را با کمپین درست به راحتی انتخاب کنید

تبلیغ هدفمند

گزارش دهی دقیق

گزارش دهی دقیق از بازدید کاربران برای مدیریت بهتر مشتریان

هزینه گوگل ادز با
           کد سئو

هزینه گوگل ادز شما چقدر خواهد شد؟

تبلیغات گوگل ادز براساس رقبای شما از طرف گوگل تعیین می شود. این بدان معنی است که تنها گوگل در هر لحظه یک نرخی برای کلیک مشتریان شما به عنوان نرخ کلیک به شما ارائه می کند. بنابراین هر کسب و کاری یک تعرفه جدا و تقریبا غیر قابل پیش بینی خواهد داشت.

خدمات گوگل ادز با بالاترین بازدهی

تبلیغات گوگل را می توان از اقتصادی ترین و هدفمندترین روش های تبلیغات اینترنتی دانست که بهره وری بالایی داشته و باعث دیده شدن سایت در صفحات اول گوگل می شود. با استفاده از تبلیغات صفحه اول گوگل سایت با کلمه کلیدی خاصی در نتایج اول جستجو ظاهر شده و کاربران روی لینک کلیک می کنند. در حال حاضر شرکت ها و سایت های زیادی در زمینه تبلیغات کلیکی گوگل فعالیت می کنند؛ این شرکت ها با توجه به زمینه کاری مشتری، کلمه کلیدی و متن تبلیغات مدنظر کسب و کار خدمات را ارائه داده و تبلیغات سایت در گوگل را انجام می دهند. نکته مهم در مورد خرید گوگل ادوردز انجام مشاوره تخصصی با کارشناسان شرکت های تبلیغاتی است. در ادامه درباره گوگل ادز و نحوه خرید تبلیغات کلیکی گوگل اطلاعات مفیدی را به شما آموزش خواهیم داد.

گوگل ادز چیست؟

گوگل ادوردز یک پلتفرم تبلیغات گوگل است که با خرید آن و استفاده از خدمات گوگل ادز می توان سایت را در نتایج صفحات اول گوگل برای کاربر نمایش داد. خرید گوگل ادز در حال حاضر به دلیل تحریم های موجود برای کاربران ایرانی محدود شده و این افراد برای شارژ اکانت خود باید به شرکت های واسط مراجعه کنند. با خرید تبلیغات گوگل در زمان کوتاهی و با هزینه ای مناسب سایت در صدر نتایج موتورهای جستجو دیده خواهد شد.

تبلیغات در گوگل ادز چیست؟

تبلیغات گوگل ادوردز از بهترین روش ها برای رونق کسب و کارهای اینترنتی و بازاریابی آنلاین در زمینه دیجیتال مارکتینگ است. ظرفیت سیستم تبلیغات کلیکی گوگل در مقایسه با هزینه ای که پرداخت می شود نسبت به دیگر ورش های تبلیغاتی بسیار بالا است. با انجام تبلیغات سایت در گوگل می توان کالا و محصولات را از طریق سایت مطابق الگوریتم های گوگل تبلیغ کرده و در معرض دید کاربران قرار داد. در صورت خرید گوگل ادز نیازی به پرداخت هزینه برای سئو سایت نیست و در زمان کوتاهی سایت جایگاه بالایی را در نتایج موتورهای جستجو کسب خواهد کرد.

نحوه کار سیستم تبلیغات گوگل ادوردز

در برخی مواقع کاربر هنگام جستجو در گوگل با لینک هایی مواجه می شود که در کنار آن ها علامت AD وجود دارد. این لینک ها جنبه تبلیغاتی دارند که با توجه به کلمه کلیدی جستجو شده برای کاربر نمایش داده می شود. سایت هایی که تبلیغات در صفحه اول گوگل را انجام می دهند با این علامت در نتایج جستجو قابل شناسایی هستند. در روش تبلیغات در گوگل، سایت به کاربرانی نمایش داده می شود که خدمات و محصولات اختصاصی را سرچ می کنند. در سرویس تبلیغات گوگل امکان ایجاد چند آگهی متنی برای تعدادی کلمه کلیدی وجود دارد. متن آگهی همان متن هایی است که با کلمات کلیدی مشخص در نتایج جستجو نشان داده می شوند. با سرچ هر یک از کلمات کلیدی مدنظر در آگهی توسط کاربران، شانس نمایش آگهی افزایش می یابد. با توجه به این امر خرید تبلیغات گوگل از هدفمندترین تبلیغات در اینترنت است که کاربر می تواند سایت هایی را مرتبط با موضوع مورد جستجوی خود بیابد. زمانی که کاربر روی لینک سایت مدنظر کلیک می کند هزینه ای از اکانت صاحب سایت در گوگل ادز کسر می شود. به همین دلیل سایت هایی اقدام خرید گوگل ادوردز را انجام می دهند بیشترین تعداد کلیک کاربران را جذب می کنند. علاوه براین تبلیغات سایت در گوگل و دیده شدن سایت در نتایج گوگل باعث جذب بازدیدکنندگان و مشتریان بیشتری شده و در زمان کوتاهی رشد چشمگیری می کند.

بخش های تبلیغات گوگل ادز

بعد از ثبت نام در ads.google.com و ساخت اکانت باید آن را شارژ کرد و یک کمپین تبلیغاتی ایجاد نمود تا بتوان تبلیغات گوگل ادز را انجام داد. هر کمپین از یک یا چند گروه تبلیغاتی تشکیل شده و می توان در آن یک یا چند تبلیغ مختلف را گذاشت. تبلیغات در گوگل ادز شامل بخش هایی به شرح زیر است.
 • عنوان اصلی تبلیغ که یک فیلد اجباری است و باید پر شود.
 • عنوان فرعی که می توان به دلخواه آن را پر کرد.
 • متن توضیحی تبلیغ که یک باکس اجباری است و باید آن را تکمیل کرد.
 • لینک وبسایت فلید اجباری بوده و باید آدرس سایت به طور دقیق و کامل نوشته شود.
 • گزینه‌های افزودنی (Extensions) را می توان به صورت اختیاری تکمیل نمود.

هزینه تبلیغات در صفحه اول گوگل چقدر است؟

کمپین تبلیغات در گوگل براساس مشخصاتی نظیر جنسیت، سن، کشور، منطقه جغرافیایی، نوع سیستم عامل، علاقه‌مندی کاربران هدف در گوگل راه اندازی می شود. برای داشتن کمپین تبلیغات گوگل و تبلیغ محصولات و خدمات یک وب سایت نیاز به خرید تبلیغات کلیکی گوگل است. برای موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی و کسب درآمد بالا از فروش آنلاین استفاده از تبلیغات گوگل ادوردز یک سرمایه گذاری سودآور خواهد بود. هزینه تبلیغات گوگل بسته به کلمه کلیدی متغیر است؛ در مواردی که رقابت برای کلمه کلیدی خاصی بالا باشد قیمت تبلیغ برای آن کلمه بیشتر خواهد بود. علاوه براین فاکتورهای دیگری مثل میزان جذابیت آگهی، آخرین قوانین گوگل، ارتباط لندینگ پیج و کیفیت آن روی هزینه خرید خدمات گوگل ادز تاثیرگذار هستند. بر این اساس با کلیک کاربران بر روی کلمات تبلیغاتی در نتایج جستجو و ورود بازدیدکنند به سایت، گوگل به ازای هر کلیک هزینه ای را از حساب گوگل ادز صاحب سایت کم می کند.

مزایای تبلیغات در گوگل

با خرید تبلیغات کلیکی گوگل صاحبان کسب و کارهای اینترنتی می توانند با پرداخت هزینه ای ناچیز، ارزیابی درست و در زمان و مکان مناسب کالا و خدمات خود را در صفحات اول گوگل نشان دهند. استفاده از تبلیغات صفحه اول گوگل این مزیت را دارد که به سئو ارگانیک سایت کمک کرده و موجب هدایت کاربران به خدمات و محصولات سایت مورد نظر می شود.
 • معرفی برند تجاری کسب و کارها به تعداد زیادی کاربر در فضای اینترنت که به طور مستقیم آن ها را به سایت هدایت می کند.
 • تبلیغات در صفحه اول گوگل نسبت به روش سئو سایت بازدهی بالاتری دارد؛ زیرا در زمان اندکی صفحه مورد نظر با کلمه کلیدی خاص در نتایج گوگل ظاهر می شود.
 • افزایش مشتریان بالقوه از مزایای مهم خرید تبلیغات گوگل است که با داشتن استراتژی حرفه ای فروش می توان با قرار گرفتن در معرض تعداد زیادی کاربر، آن ها را تبدیل به مشتریان وفادار و بالقوه کرد.
 • افزایش کلیک و بازدید از سایت نتیجه خرید گوگل ادز و استفاده از تبلیغات کلیکی است که موجب جذب مخاطبان و خریداران واقعی برای کلمه کلیدی مدنظر به سایت می شود.
 • مدیریت بودجه تبلیغاتی در روش تبلیغات در گوگل امکان پذیر است؛ به طوری که صاحبان کسب وکار تعیین می کنند که روزانه برای تبلیغات چه مقدار هزینه کنند.
 • برگشت کوتاه مدت بودجه ای که برای تبلیغات گوگل ادوردز هزینه شده مزیت مهمی محسوب می شود. در این راستا می توان استراتژی قیمت گذاری مناسبی را برای بازدهی بیشتر و افزایش نرخ بازگشت هزینه تعیین کرد.
 • قابلیت تجزیه و تحلیل میزان تاثیرگذاری تبلیغات از امکانات مهم در گوگل ادز است. از جمله مواردی که با خرید گوگل ادوردز و انجام تبلیغات در آن می توان بررسی کرد شامل تعداد کاربرانی که روی تبلیغ کلکیک می کنند، میزان ترافیک جذب شده توسط تبلیغات کلیکی گوگل، کدام کلمه کلیدی بیشترین جذب و فروش را داشته، تعداد مشتراین بالقوه ای که جذب شده، هستند.

برتری خدمات گوگل ادز نسبت به تبلیغات بنری در سایت ها

علاوه بر تبلیغات سایت در گوگل می توان از روش های تبلیغات دیگری نظیر تبلیغات بنری در سایت های بزرگ و شناخته شده، تبلیغات به شکل رپورتاژ آگهی و تبلیغات در ابتدای ویدیوهای آنلاین استفاده کرد. اما تمام این گزینه های تبلیغات دارای ورودی غیر واقعی زیادی هستند و در آن ها نرخ تبدیل مشتری کم است. همچنین در این نوع تبلیغات گزارش های دقیقی از کمپین ها ایجاد نشده و امکان جلوگیری از کلیک های کاربران فیک یا ربات ها وجود ندارد. با توجه به این امر به دلایل زیر می توان گفت تبلیغات گوگل از تبلیغات بنری بهتر هستند.
 • در صورتی که کاربری در طی جستجو در گوگل روی لینک تبلیغات سایت مدنظر کلیک کرده باشد برای اینکه از کلیک های غیر واقعی جلوگیری شود بعد از گذشت مدت زمان خاصی می تواند دوباره تبلیغات ادز سایت را ببیند.
 • امکان مدیریت بودجه در ابتدا یا انتهای صفحه مطابق با نحوه نمایش تبلیغ وجود دارد.
 • کاربری که از سایت بازدید می کند به صورت مستقیم مشتری و نیازمند خدمات و محصولات سایت است.
 • کاربر به تبلیغات در گوگل ادز نسبت به تبلیغات بنری اعتماد بیشتری دارد.
 • در فضای اینترنت برای گوگل امنیت سایت و مقصد کاربر یک ضرورت است.
 • می توان تعداد نمایش تبلیغ و زمان دقیق آن را برای یک بازه زمانی معین مدیریت کرد.
 • طی 24 ساعت و تمام شبانه روز در صورت نیاز می توان خدمات گوگل ادز را متوقف نمود.

چگونگی تعیین کیفیت تبلیغات در گوگل

به طور کلی محتوای تبلیغاتی در گوگل ادز به سه روش کلیک تبلیغ، کاربرد تبلیغ و ارتباط تبلیغ بررسی می شود؛ همچنین امتیاز هر کلمه از محتوای تبلیغاتی با امتیاز بندی از 10 تعیین می گردد.
 1. ارتباط تبلیغ: محتوایی که برای تبلیغات گوگل ادوردز گذاشته می شود باید با عباراتی که کاربران سرچ می کنند مرتبط باشد. هر چه ارتباط بین این دو فاکتور بیشتر باشد گوگل امتیاز بالاتری به کیفیت تبلیغ می دهد.
 2. کلیک تبلیغ: عامل دیگر در تعیین کیفیت تبلیغات در گوگل تعداد کلیکی است که بر روی تبلیغ انجام می شود که به کیفیت، مرتبط بودن و جذابیت محتوا بستگی دارد.
 3. کاربرد تبلیغ: روش دیگری که گوگل به واسطه آن به سایت ها امیتاز می دهد، پاسخ دهی به نیاز کاربران است. در این صورت اگر  تولید محتوا سایت باعث افزایش ماندگاری کاربر در سایت شود گوگل امتیاز بالاتری به سایت می دهد.

معرفی افزونه‌ های تبلیغات گوگل ادز

رایج ترین افزونه هایی (Ad Extension) که در تبلیغات گوگل ادوردز می توان از آن ها برای افزایش نرخ کلیک استفاده کرد شامل درج شماره تلفن در آگهی، لینک ‌های اضافه در زیر آگهی و نقد و بررسی و امتیاز محصول است. به کارگیری این قابلیت ها نیاز به پرداخت هزینه اضافه ندارد.

جمع‌بندی

تبلیغات گوگل از سریع ترین و پیشرفته ترین و در عین حال ساده ترین روش های دیده شدن در صفحات ابتدایی موتورهای جستجو است. برای کار با این برنامه باید نخست در گوگل ادز یک اکانت ایجاد کرد و آن را شارژ نمود. در حال حاضر به دلیل وجود تحریم های بین المللی، کاربران ایرانی برای شارژ حساب های خود در سیستم گوگل ادز باید از طریق شرکت های واسط این کار را انجام دهند. اگر شما هم به دریافت خدمات گوگل ادز نیاز دارید می توانید همین الان از طریق سایت سفارش خود را ثبت نمایید و یا با تماس با تیم فروش شرکت کُدُ سئو به صورت رایگان مشاوره دریافت نما
close banner سفارش محتوا
close banner close banner۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲ close banner۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن