سفارش طراحی سایت سازمانی با بهترین قیمت + نمونه های موفق ایران

سفارش طراحی سایت سازمانی با بهترین قیمت + نمونه های موفق ایران

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر هویت وماهیت کسب و کار شما را فریاد یزند.
ظاهری زیبا و کاربردی
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت. بنابراین نباید از این مورد غلفت کرد.
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت. بنابراین نباید از این مورد غلفت کرد.

هزینه پلن های طراحی سایت کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بهترین و بالاترین کیفیت
طراحی سایت
تعمیرات و پشتیبانی سایت
 1. براساس نیاز کارفرما، انواع قالب های حرفه ای شرکتی وردپرسی که همگی دارای لایسنس می باشند معرفی و پس از تایید کارفرما راه اندازی سایت انجام خواهد شد. همچنین این قالب ها تمام نیاز کاربران برای معرفی شرکت و خدماتی که ارائه خواهند داد را برطرف می کند.

 2. براساس نیاز کارفرما، انواع قالب های حرفه ای فروشگاهی وردپرسی که همگی دارای لایسنس می باشند معرفی و پس از تایید کارفرما راه اندازی سایت انجام خواهد شد. همچنین قالب ها تمام نیاز کاربران برای ورود به سایت و امکان خرید از طریق درگاه پرداخت را خواهند داشت.

 3. براساس نیاز کارفرما، انواع قالب های حرفه ای خدماتی وردپرسی که همگی دارای لایسنس می باشند معرفی و پس از تایید کارفرما راه اندازی سایت انجام خواهد شد. همچنین قالب های مذکور تمام موارد مربوط به ارائه خدمات و نمونه کارهای شما را به صورت کاملا حرفه ای بیان خواهد کرد.

 4. براساس نیازهای کارفرما طراحی های بصری و گرافیکی جذاب مخصوص هر شرکت و مجموعه ایجاد و پیاده سازی خواهد شد. گفتنی است این طراحی ها منحصر به فرد و غیر قابل پیاده سازی برای سایرین خواهد بود. (پلن های طراحی اختصاصی از نظر ساختار وردپرسی هیچ تفاوتی با قالب آماده نخواهند داشت و تنها از بُعد ظاهری متمایز خواهند بود. لذا تمامی امکانات وردپرس آماده را خواهند داشت)

 5. با این ویژگی، سایت به صورت اتوماتیک پیامک های خرید محصول را به مدیر سایت و تایید خرید به مشتری ارسال خواهد کرد. مانند هنگامی که مشتریان خریدی از طریق درگاه پرداخت انجام می دهند، پیامکی برای موفقیت آمیز بودن خرید مشتریان و پیامکی جهت اطلاع به مدیر سایت ارسال می شود.

 6. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 7. نحوه ارسال کالا از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... به مشتریان یکی از اصلی ترین قابلیت های سایت می باشد. چرا که برای شما و مشتریان سالم رسیدن و به موقع رسیدن محصول خیلی اهمیت خواهد داشت. لذا برای تعیین نحوه ارسال و دریافت هزینه آن از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... می بایست این ویژگی حتما در سایت شما اعمال شود.

 8. انتخاب زمان ارسال کالا توسط مشتریان باعث کاهش تماس های اضافه و مدیریت بهتر فروش می شود. علاوه بر رضایت بیشتر مشتریان نسبت به عملکرد سایت مدیر سایت می تواند زمان های مشخص را برای ارسال سفارشات در سایت تعریف نماید.

 9. قطعا کد تخفیف یک ویژگی بسیار مهم برای سایت های فروشگاهی است، چرا که این مسئله باعث افزایش و رشد خریدهای مشتریان شما خواهد شد و رضایت بیشتری را برای خریداران شما فراهم خواهد کرد. شما با این کار میتوانید به راحتی کد تخفیف خود را به صورت های گروهی و تکی براساس دسته بندی و هر محصول تعیین کنید. این ویژگی کاملا حرفه ای می باشد و قابلیت هایی همچون مدت زمان استفاده از کد تخفیف، تعداد دفعات استفاده از کد تخفیف و... را برای شما به صورت کاملا سازگار ایجاد می کند.

 10. ثبت نام در سایت های وردپرس به دلیل وجود فیلد های زیاد به هنگام ثبت نام، کمی سخت است. با این کار مشتریان شما می توانند به راحتی تنها با استفاده از شماره همراه ثبت نام کنند. این قابلیت به تجربه کاربری سایت شما خیلی کمک خواهد کرد.

 11. وارد شدن به پنل با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری برای خیلی از مشتریان شما آزار دهنده خواهد بود. با این روش مشتریان شما می توانند از طریق موبایل خود کد یک بار مصرف دریافت و اقدام به خرید نمایند.

 12. برخی از مشتریان شما نیازمند فاکتورهایی برای ارائه به شرکت و یا نهاد های مالیاتی خواهند بود. شما حتما برای رفع این مسئله می بایست اقدام کنید. اضافه کردن این ویژگی به سایت شما باعث می شود، تمام این فعالیت های زمانبر برای شما به صورت کاملا اتوماتیک انجام شود.

 13. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

 14. برخی از سایت ها نیازمند ارتباط موثرتر با مشتریان می باشند، برای اینکار داشتن سیستم تیکت پشتیبانی بهترین راه حل است. با اینکار مشتریان می توانند مشکلات و سئوالات خود را در تیکت مطرح نمایند. وردپرس این قابلیت را به صورت پیش فرض ندارد و ما با استفاده از افزونه های معتبر این امکان را برای شما مهیا می کنیم.

 15. کیف شارژ یکی از ملزومات و ویژگی های مورد نیاز سایت های فروشگاهی است. چرا که کاربر می تواند پس از افزایش شارژ حساب خود در سایت به راحتی خریدهای خود را انجام دهد. درنتیجه این ویژگی باعث افزایش فروش سایت شما خواهد شد.

 16. یکی از روش های جذب مشتری برگشت هزینه به میزان خرید انجام شده به کیف پول خریدار می باشد. این کار باعث می شود تشویق مشتری برای خریدهای بعدی از شما می شود.

 17. ایجاد باشگاه مشتریان به شما این امکان را می دهد تا شماره موبایل مشتریان خود را به راحتی بدست آورید تا در زمان های مورد نیاز شما همچون روزهای بلک فرایدی و روز های تعطیل نوروز و اعیاد و مراسم ها برای ارسال پیامک های تخفیف به خریداران خود استفاده نمایید.

۰ ثبت سفارش
 1. در برخی از سایت های وردپرسی ممکن است به دلیل افزایش و یا خرابی دیتابیس مشکلاتی بزرگی برای شما ایجاد شوند. ما با استفاده از تکنیک های مختلفی این امکان را برای شما مهیا خواهیم کرد.

 2. برخی از مواقع به دلایل گوناگون نیازمند جابه جایی سایت خود به هاست و یا سرور دیگری خواهید بود. برای انجام این موارد ما از سایت شما بک آپ دریافت می کنیم و اطلاعات شما را در سایت جدید به منتقل خواهیم کرد.

 3. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 4. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

۰ ثبت سفارش

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد سایت
ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی سایت
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا سایت
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب
            سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی سایت و ظاهری زیبا

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

ظاهری زیبا و کاربردی

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل سایت

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

سفارش طراحی سایت سازمانی با بهترین قیمت + نمونه های موفق ایران
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۷/۱۷

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که علیرغم اینکه برای ارتقای کسب و کار خود تلاش های بسیاری در زمینه بازاریابی دیجیتال انجام داده اید یا در رسانه های اجتماعی فعالانه ظاهر شده اید و هزینه کافی برای تبلیغات آنلاین صرف کرده اید، باز هم نتوانسته اید شاهد ترافیک بالایی در سایت خود باشید.  

ولی دلیل این اتفاق چیست؟ این مسأله از آن جایی ناشی می شود که شما نتوانسته اید از روش های مناسب طراحی وب در سایت خود استفاده کنید؛ مسلماً داشتن وب سایت برای بازاریابی آنلاین بسیار مهم است، اما برای مؤثر بودن آن، باید وب سایت شما به خوبی طراحی شود.

با توجه به اهمیتی که طراحی سایت سازمانی دارد، تصمیم گرفتیم تا در این مقاله درباره آن بیشتر صحبت کنیم و به برخی نکات مهم در زمینه بهینه سازی طراحی سایت شرکتی بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

طراحی سایت سازمانی چیست؟

طراحی وب سایت سازمانی یک استراتژی بازاریابی دیجیتال است که بر بهینه سازی سایت سازمانی شما تمرکز می کند تا از این طریق توجه کاربران را بیشتر جلب کند و ترافیک سایت را افزایش دهد.

طراحی سایت سازمانی نه تنها ظاهر سایت شما را بهبود می بخشد، بلکه به عملکرد بهتر آن نیز کمک می کند تا بتوانید سریع تر به اهداف تجاری خود نائل شوید. طراحی وب سایت سازمانی باعث می شود که عناصر به کار رفته در سایت شما بهتر در کنار یکدیگر قرار بگیرند و بازدیدکنندگان را تشویق به انجام عملیات خرید کنند.

طراحی سایت شرکتی نباید با توسعه وب اشتباه گرفته شود، هر چند که هر دو این ها با هم مرتبط هستند، با این حال تفاوت هایی هم دارند. توسعه وب بیشتر به بخش هایی از سایت که برای کاربران غیر قابل مشاهده هستند، می پردازد، مانند خرید دامنه، تنظیم کدهای به کار رفته در برنامه نویسی سایت و غیره.

در صورتی که طراحی سایت به بخش های ظاهری سایت می پردازد، به عبارت دیگر، طراحی سایت روی بهینه سازی مواردی که کاربران می توانند ببینند تمرکز دارد از جمله چیدمان صفحه، الگوهای رنگی، سیستم راهبری سایت و موارد دیگر.

به طور کلی هدف هر دو آن ها این است که سایتی داشته باشید که هم جذاب به نظر برسد و هم از کارایی مناسبی برخوردار باشد تا میزان فروش شما افزایش یابد.

چرا شرکت ها نیاز به طراحی سایت سازمانی دارند؟

دلیل اینکه طراحی سایت شرکتی اهمیت زیادی دارد، کاملاً ساده است: هیچکس دوست ندارد از سایتی استفاده کند که کاربر پسند نباشد و اگر کاربران در سایت شما احساس راحتی نکنند، شما درآمدی کسب نخواهید کرد. در واقع وب سایت شما محور دیگر فعالیت های شما در زمینه بازاریابی دیجیتال است، از جمله بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) ، بازاریابی ایمیلی و مشارکت در شبکه های اجتماعی که همه به سایت شما باز می گردند.

ولی با برخورداری از یک وب سایتی که طراحی ویژه ای دارد، نه تنها می توانید کاربران را به سمت سایت خود هدایت کنید، بلکه تا اندازه ای قادر خواهید بود آن ها را علاقه مند به کسب و کار خود کنید تا در نهایت تبدیل به مشتری شما شوند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت خدمات طراحی سایت از معتبرترین و بهترین شرکت طراحی سایت در ایران از طریق شماره تماس های ما با تیم فروش ارتباط برقرار نمایید.

7  نکته مهم در طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت سازمانی مشتمل بر هفت عنصر کلیدی است. روش های مختلفی برای بهینه سازی وب سایت سازمانی وجود دارد و در صورتی که تا جای ممکن از آن ها استفاده کنید، احتمال موفقیت شما بیشتر خواهد شد. در ادامه به برخی روش های مهم برای طراحی وب سایت سازمانی اشاره کرده ایم. مسلماً در صورت استفاده از هر یک از این روش ها، در انتها وب سایتی خواهید داشت که نه تنها منحصر به فرد است، بلکه می تواند به افزایش درآمد شما هم کمک کند.

 1. سیستم راهبری مناسب

 یکی از اولین مواردی که باید در طراحی سایت شرکتی خود مد نظر قرار دهید، طراحی سیستم راهبری مناسب برای آن است. سیستم راهبری سایت به روشی که کاربر برای بازدید از صفحات مختلف سایت شما از آن استفاده می کند، گفته می شود و البته یکی از مهم ترین بخش هایی است که می تواند تجربه استفاده فراموش نشدنی از وب سایت شما به کاربر دهد. برای برخورداری از یک سیستم راهبری مناسب، تمام صفحات موجود در سایت خود را بر اساس موضوع به بخش ها و زیر بخش های مرتبط دسته بندی کنید، سپس یک نوار راهبری در بالای صفحه ایجاد کنید تا کاربران بتوانند به وسیله آن بخش های مختلف را به وضوح مشاهده کنند و در صورت نیاز، بین آن ها حرکت کنند.

اگر کاربران نتوانند به راحتی به صفحات و اطلاعات مورد نیاز در سایت شما دست پیدا کنند، مطمئناً به بازدید از سایت شما ادامه نخواهند داد؛ به همین دلیل شما باید سیستم راهبری سایت خود را برای کاربران به گونه ای طراحی کنید که کار با آن آسان و لذت بخش باشد. 

این موضوع به ویژه در مورد طراحی سایت سازمانی صدق می کند، زیرا اغلب شرکت های تجاری نسبت به دیگر مشاغل، به داشتن سایت های بزرگ تر تمایل دارند. به عبارت دیگر هر چه تعداد صفحات وب سایت شما بیشتر باشد، اهمیت طراحی یک سیستم راهبری مناسب، بیشتر احساس می شود.

 1. بهینه سازی سرعت سایت

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در طراحی سایت شرکتی سرعت بارگذاری صفحات وب سایت است. کندی بارگذاری صفحات وب برای همه کاربران ناخوشایند است و 83 ٪ از کاربران انتظار دارند که صفحات در سه ثانیه یا کمتر بارگذاری شوند و اگر این زمان طولانی شود، آن ها شروع به کلیک دکمه بازگشت خواهند کرد. برای پیشگیری از کندی بارگذاری صفحات وب، می توانید برخی اقدامات را انجام دهید، از جمله:

 • ذخیره صفحات وب
 • حذف نویسه‌ها و کاراکترهای اضافی
 • کاهش نیاز کاربر به تغییر مسیر و رفتن به دیگر صفحات
 • فشرده سازی تصاویر

در صورتی که اقدامات فوق را انجام دهید، سرعت بارگذاری سایت شما افزایش می یابد و در نتیجه کاربران احساس رضایت بیشتری خواهند کرد و ترافیک سایت بالا می رود. اگر می خواهید سرعت صفحه فعلی خود را بررسی کنید، می توانید از ابزار Pagespeed Insights Google استفاده کنید، این ابزار می تواند سایت شما را در مقیاسی از یک تا 100 ارزیابی کند.

 1. ریسپانسیو بودن سایت

آیا می دانستید که بیش از 50 ٪ از کل ترافیک سایت شما از طریق دستگاه های تلفن همراه تأمین می شود؟ این بدان معنی است که ریسپانسیو بودن سایت شما بسیار اهمیت دارد و اگر وب سایت شما قابلیت اجرا روی دستگاه هایی همانند موبایل یا تبلت را نداشته باشد، نیمی از ترافیک آن را از دست خواهید داد.

علاوه بر این، گوگل برای رتبه بندی سایت ها، از الگوریتم mobile first index هم استفاده می کند، به این معنی که سایت ها را بر اساس ریسپانسیو بودن آن ها رتبه بندی می کند؛ بنابراین بدون برخورداری از یک سایت قابل اجرا بر روی موبایل نمی توانید رتبه بالایی در نتایج سرچ گوگل به دست آورید.

زمانی گفته می شود طراحی یک سایت ریسپانسیو است که هر گاه آن سایت به وسیله گوشی موبایل فراخوانی شد، به طور اتوماتیک با اندازه صفحه گوشی موبایل سازگار شود؛ هر چند که ممکن است یک سایت در صفحه نمایش تلفن همراه کمی متفاوت از دسک تاپ به نظر می رسد.

در دو تصویر زیر می توانید مشاهده کنید که این صفحه با وجود حفظ عناصر اساسی، تا حدودی در تلفن همراه و دسک تاپ متفاوت به نظر می رسد:

با یک طراحی ریسپانسیو برای سایت شرکتی خود، می توانید مطمئن شوید که سایت شما صرف نظر از اینکه روی چه دستگاهی اجرا می شود، برای کاربران کاربردی و جذاب خواهد بود. این قابلیت، در نهایت می تواند ترافیک سایت شما را افزایش دهد و درآمد شما را بیشتر کند.

 1. هویت بصری سایت

طراحی بصری سایت شما تنها به زیبا بودن آن اشاره ندارد بلکه شما باید بتوانید به وسیله آن هویت برند خود را نیز منتقل کنید. بخشی از فعالیت هایی که در راستای برندینگ انجام می شود، به مقوله به یاد ماندنی بودن  یک برند اشاره دارد. مسلماً شما می خواهید که وقتی کاربر از سایت شما خارج شد، باز هم برند شما را به یاد بیاورند و از طرفی هم مایل هستید خود را از رقبا متمایز کنید. به عبارت دیگر نمی خواهید وب سایت شما مانند هر سایت دیگری در حوزه کاریتان باشد.

شما می توانید از عناصر مختلف برای برندینگ کسب و کار خود استفاده کنید ، از جمله:

 • طراحی های رنگی
 • الگوهای تصویری
 • فونت متمایز
 • سبک متفاوت زبان محاوره
 • و غیره

این نکته را به یاد داشته باشید که تصویری که سایت شما در ذهن مخاطب ایجاد می شود، تعیین کننده نحوه تقابل آن ها با کسب و کار شماست و از سویی می تواند بر میزان خرید آن ها از شما تأثیر بگذارد.

 1. تولید محتوا

شیوه های طراحی وب مانند سیستم راهبری و بهینه سازی سرعت سایت برای حفظ بازدید کنندگان ضروری است، اما قبل از همه این ها شما به چیزی نیاز خواهید داشت که کاربران را به سایت شما بکشاند. به عبارت دیگر باید به اندازه کافی برای تولید محتوا وقت بگذارید. محتوای شما می تواند اشکال مختلفی داشته باشد ، اما محتوای نوشتاری یکی از بهترین راه ها برای پیشبرد اهداف شماست، زیرا به شما این امکان را می دهد تا از کلمات کلیدی استفاده کنید و از این طریق بتوانید به جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل دست یابید.

محتوایی که می نویسید باید با هدف اطلاع رسانی به کاربران در مورد حوزه فعالیت شما همراه باشد و موضوعات محتوای شما باید به اندازه ای جالب توجه باشد که کاربران تشویق شوند مرتباً از سایت شما بازدید کنند؛ به ویژه اینکه اگر صاحب موسسه تجاری بزرگی هستید، باید سعی کنید که به عنوان یک شرکت حرفه ای در حوزه فعالیت خود به نظر برسید و این کار تنها با تولید محتوا امکان پذیر است.

 1. استفاده از ابزارهای چند رسانه ای

علاوه بر محتوای نوشتاری، باید در وب سایت خود از ابزارهای چندرسانه ای هم استفاده کنید. برای شروع می توانید از تصاویر برای جدا کردن پاراگراف های متنی استفاده کنید و از دیگر ابتکارات موجود بهره ببرید.  هم چنین می توانید در کنار محتوای متنی از محتوای تصویری و فیلم های ویدیویی هم استفاده کنید. در واقع همان طور که محتوای متنی می تواند در شناخت حوزه فعالیت شما به کاربر کمک کننده باشد، فیلم های ویدیویی هم می توانند بسیار مؤثر واقع شوند؛ چراکه همه کاربران به اندازه کافی وقت و حوصله برای مطالعه محتوای متنی ندارند ولی تماشای محتوای تصویری می تواند یک راه حل مناسب برای این گروه از مخاطبان شما باشد.

هم چنین می توانید از عناصر تعاملی در وب سایت خود استفاده کنید. به هر چیزی که کاربران بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و آن را تغییر دهند، عناصر تعاملی گفته می شود.

 1. امنیت وب سایت

آخرین روش برای بهبود طراحی سایت سازمانی اطمینان از امنیت سایت است. مسلماً شما تحت هیچ شرایطی مایل نیستند که اطلاعات کاربران در حالی که در سایت شما هستند، دزدیده شود یا اینکه آن ها هراسی از سرقت اطلاعات خود داشته باشند.

اولین گامی که در جهت امنیت وب سایت شرکتی خود باید بردارید، استفاده از پروتکل HTTPS به جای HTTP در سایت است زیرا علاوه بر ایمنی بیشتر این پروتکل، استفاده از HTTPS به رتبه بندی بهتر سایت شما در گوگل هم کمک می کند، زیرا گوگل به  سایت هایی که از پروتکل HTTPS استفاده می کنند توجه بیشتری دارد.

هم چنین اگر سایت شما دارای یک فروشگاه آنلاین است، باید حتماً از برخی از افزونه های امنیتی تجارت الکترونیک برای محافظت از کاربران در هنگام خرید استفاده کنید. همیشه به یاد داشته باشید که ثبت اطلاعات مالی موضوع فوق العاده حساسی است و هیچ کس آن را بدون حصول اطمینان از امنیت بالای سایت انجام نمی دهد.

close banner سفارش محتوا
close banner close banner۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲ close banner۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن