سفارش طراحی سایت حرفه ای [ساخت سایت شرکتی، فروشگاهی با قالب اختصاصی وردپرس]

سفارش طراحی سایت حرفه ای [ساخت سایت شرکتی، فروشگاهی با قالب اختصاصی وردپرس]

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر، هویت و ماهیت کسب و کار شما را نشان دهد.
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت.
مطابق با صلیقه و هنر ایرانی
استفاده از ذوق و هنر ایرانی برای داشتن بهترین جلوه های بصری

هزینه پلن های طراحی سایت وردپرس کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بالاترین و بهترین کیفیت
پکیج طراحی سایت
پکیج تعمیرات و پشتیبانی سایت
 1. براساس نیاز کارفرما، انواع قالب های آماده وردپرسی که همگی دارای لایسنس می باشند معرفی و پس از تایید کارفرما راه اندازی سایت انجام خواهد شد. همچنین قالب ها تمام نیاز کاربران برای ورود به سایت و امکان خرید از طریق درگاه پرداخت را خواهند داشت.

 2. براساس نیازهای کارفرما طراحی های بصری و گرافیکی جذاب مخصوص هر شرکت و مجموعه ایجاد و پیاده سازی خواهد شد. گفتنی است این طراحی ها منحصر به فرد و غیر قابل پیاده سازی برای سایرین خواهد بود. (پلن های طراحی اختصاصی از نظر ساختار وردپرسی هیچ تفاوتی با قالب آماده نخواهند داشت و تنها از بُعد ظاهری متمایز خواهند بود. لذا تمامی امکانات وردپرس آماده را خواهند داشت)

 3. با این ویژگی، سایت به صورت اتوماتیک پیامک های خرید محصول را به مدیر سایت و تایید خرید به مشتری ارسال خواهد کرد. مانند هنگامی که مشتریان خریدی از طریق درگاه پرداخت انجام می دهند، پیامکی برای موفقیت آمیز بودن خرید مشتریان و پیامکی جهت اطلاع به مدیر سایت ارسال می شود.

 4. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 5. نحوه ارسال کالا از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... به مشتریان یکی از اصلی ترین قابلیت های سایت می باشد. چرا که برای شما و مشتریان سالم رسیدن و به موقع رسیدن محصول خیلی اهمیت خواهد داشت. لذا برای تعیین نحوه ارسال و دریافت هزینه آن از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... می بایست این ویژگی حتما در سایت شما اعمال شود.

 6. انتخاب زمان ارسال کالا توسط مشتریان باعث کاهش تماس های اضافه و مدیریت بهتر فروش می شود. علاوه بر رضایت بیشتر مشتریان نسبت به عملکرد سایت مدیر سایت می تواند زمان های مشخص را برای ارسال سفارشات در سایت تعریف نماید.

 7. قطعا کد تخفیف یک ویژگی بسیار مهم برای سایت های فروشگاهی است، چرا که این مسئله باعث افزایش و رشد خریدهای مشتریان شما خواهد شد و رضایت بیشتری را برای خریداران شما فراهم خواهد کرد. شما با این کار میتوانید به راحتی کد تخفیف خود را به صورت های گروهی و تکی براساس دسته بندی و هر محصول تعیین کنید. این ویژگی کاملا حرفه ای می باشد و قابلیت هایی همچون مدت زمان استفاده از کد تخفیف، تعداد دفعات استفاده از کد تخفیف و... را برای شما به صورت کاملا سازگار ایجاد می کند.

 8. ثبت نام در سایت های وردپرس به دلیل وجود فیلد های زیاد به هنگام ثبت نام، کمی سخت است. با این کار مشتریان شما می توانند به راحتی تنها با استفاده از شماره همراه ثبت نام کنند. این قابلیت به تجربه کاربری سایت شما خیلی کمک خواهد کرد.

 9. وارد شدن به پنل با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری برای خیلی از مشتریان شما آزار دهنده خواهد بود. با این روش مشتریان شما می توانند از طریق موبایل خود کد یک بار مصرف دریافت و اقدام به خرید نمایند.

 10. برخی از مشتریان شما نیازمند فاکتورهایی برای ارائه به شرکت و یا نهاد های مالیاتی خواهند بود. شما حتما برای رفع این مسئله می بایست اقدام کنید. اضافه کردن این ویژگی به سایت شما باعث می شود، تمام این فعالیت های زمانبر برای شما به صورت کاملا اتوماتیک انجام شود.

 11. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

 12. برخی از سایت ها نیازمند ارتباط موثرتر با مشتریان می باشند، برای اینکار داشتن سیستم تیکت پشتیبانی بهترین راه حل است. با اینکار مشتریان می توانند مشکلات و سئوالات خود را در تیکت مطرح نمایند. وردپرس این قابلیت را به صورت پیش فرض ندارد و ما با استفاده از افزونه های معتبر این امکان را برای شما مهیا می کنیم.

 13. کیف شارژ یکی از ملزومات و ویژگی های مورد نیاز سایت های فروشگاهی است. چرا که کاربر می تواند پس از افزایش شارژ حساب خود در سایت به راحتی خریدهای خود را انجام دهد. درنتیجه این ویژگی باعث افزایش فروش سایت شما خواهد شد.

 14. یکی از روش های جذب مشتری برگشت هزینه به میزان خرید انجام شده به کیف پول خریدار می باشد. این کار باعث می شود تشویق مشتری برای خریدهای بعدی از شما می شود.

 15. ایجاد باشگاه مشتریان به شما این امکان را می دهد تا شماره موبایل مشتریان خود را به راحتی بدست آورید تا در زمان های مورد نیاز شما همچون روزهای بلک فرایدی و روز های تعطیل نوروز و اعیاد و مراسم ها برای ارسال پیامک های تخفیف به خریداران خود استفاده نمایید.

۰ ثبت سفارش
 1. در برخی از سایت های وردپرسی ممکن است به دلیل افزایش و یا خرابی دیتابیس مشکلاتی بزرگی برای شما ایجاد شوند. ما با استفاده از تکنیک های مختلفی این امکان را برای شما مهیا خواهیم کرد.

 2. برخی از مواقع به دلایل گوناگون نیازمند جابه جایی سایت خود به هاست و یا سرور دیگری خواهید بود. برای انجام این موارد ما از سایت شما بک آپ دریافت می کنیم و اطلاعات شما را در سایت جدید به منتقل خواهیم کرد.

 3. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 4. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

۰ ثبت سفارش

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

سفارش طراحی سایت حرفه ای [ساخت سایت شرکتی، فروشگاهی با قالب اختصاصی وردپرس]
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۰۴

سفارش طراحی سایت حرفه ای [ساخت سایت شرکتی، فروشگاهی با قالب اختصاصی وردپرس]

یکی از روش های کسب موفقیت در تجارت و دنیای کسب و کار های امروزی فعالیت و تبلیغ در فضای مجازی است. بسیاری از فروشگاه ها و صاحبان مشاغل علاوه بر تبلیغات به صورت سنتی اقدام به طراحی وب سایت اختصاصی برای فروشگاه خودشان می کنند تا بتوانند از این طریق برند خود را معتبر کنند و ارتباط مستقیم با مشتریان داشته باشند؛ اما سفارش ساخت سایت یا سفارش طراحی سایت برای یک شرکت یا فروشگاه نیازمند وجود افرادی است که در این زمینه کارشناس هستند و می توانند با در نظر گرفتن نیازهای هر کسب و کار یک سایت سفارشی برای همان فروشگاه طراحی کنند.

 شرکت codoseo.net یکی از شرکت های معتبر است که در زمینه طراحی سایت، ساخت سایت شرکت، فروشگاهی با قالب اختصاصی وردپرس، طراحی پورتال، طراحی سایت فروشگاهی، انجام سئو سایت، دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا، ایجاد شبکه های مجازی سئو، اپلیکیشن و ... فعالیت می کند. با سفارش طراحی سایت حرفه ای به کارشناسان این مجموعه می توانید از خدمات تخصصی و با کیفیت این مجموعه ضمن پرداخت هزینه های مقرون به صرفه بهره مند شوید.

هدف از سفارش سایت شرکتی چیست؟

سفارش طراحی سایت فروشگاهی یا سفارش سایت شرکتی با اهدافی نظیر شناخته شدن توسط موتورهای جستجوگر، امکان خرید اینترنتی و انجام تبلیغات صورت می گیرد.

با داشتن یک سایت شرکتی و سفارش طراحی وب سایت به منظور استفاده حرفه ای، صاحبان مشاغل می توانند مشتریان بیشتری جذب کنند و از راه تبلیغات در این سایت ها کسب درآمد نمایند. هنگامی که کاربران به دنبال محصولات و خدمات یک کسب و کار باشند، می توانند با یک جستجوی ساده در موتورهای جستجوگر مانند گوگل سایت مورد نظر را پیدا کنند و اقدام به خرید محصول نمایند.

 به این صورت که صاحبان مشاغل با پرداخت هزینه ای اندک می توانند به کسب و کار خودشان رونق ببخشند و به جای هدر دادن کاغذ و انجام تبلیغات و فروش، به صورت سنتی از روش های مدرن استفاده می کنند و علاوه بر کمک به حفظ محیط زیست با صرف هزینه های بسیار محدود یک وب سایت تخصصی برای کسب و کار خودشان خواهند داشت.

مزایای سفارش طراحی سایت با وردپرس

سفارش ساخت سایت فروشگاهی و سفارش سایت وردپرس دارای مزایای بسیاری است. از جمله این مزیت ها می‌توان به کسب اعتبار در بین رقبا اشاره کرد.

 یک وب سایت فروشگاهی تخصصی باعث جذب بیشتر مشتریان شده و این امکان را فراهم می‌آورد که شما بتوانید در تمام روزها و ساعات شبانه روز نسبت به معرفی و فروش محصولات خودتان اقدام نمایید. در این صورت اعتماد مشتریان بیشتر جذب می شود و شما با پرداخت هزینه های بسیار کم برای سفارش طراحی وردپرس می ‌توانید در دراز مدت نتایج بهتری بگیرید.

 وب سایت شرکتی با دارا بودن یک وب سایت با قالب اختصاصی، یک ابزار قوی و همیشگی برای انجام تبلیغات می باشد. به همین خاطر با مراجعه به شرکت های معتبری که در زمینه طراحی سایت حرفه ای و ساخت سایت شرکت فروشگاهی فعالیت می کنند، می توانید فرم سفارش طراحی سایت را تکمیل نموده و با معرفی محصولات خودتان ارتباط موثری با مشتریان ایجاد کنید.

 هر چه شرکت ها فعالیت پررنگ‌تری در وب‌سایت خودشان داشته باشند، می توانند از ابتدا تا انتهای مراحل معرفی محصول تا فروش آن را بدون نیاز به داشتن تیم فروش انجام دهند و حتی خدمات پس از فروش را نیز در وب‌سایت‌های اختصاصی به مشتریان ارائه کنند.

 همه این ویژگی ها باعث برتری وب سایت‌های شرکتی و فروشگاهی نسبت به روش های سنتی انجام تبلیغات و فروش است.

سفارش طراحی قالب سایت

شرکت کدسئو این امکان را فراهم کرده تا مشتریان برای سفارش طراحی قالب سایت، به وب سایت این مجموعه مراجعه نمایند و با تکمیل فرم سفارش طراحی سایت یک سایت اختصاصی فروشگاهی برای خودشان سفارش دهند. سفارش سایت وردپرس از طریق شرکت توسعه و کار بسیار ساده‌ای است.

 شما برای سفارش طراحی سایت وردپرس تنها کافی است به وب‌سایت این مجموعه مراجعه کنید و تعرفه های طراحی سایت به صورت اختصاصی یا ساده را مشاهده نمایید.

پس از انتخاب یکی از قالب های مناسب برای طراحی سایت، می توانید با مشاوران این مجموعه صحبت کنید و یکی از مناسب ترین نمونه ها و قالب های طراحی سایت را متناسب با کسب و کار خودتان انتخاب کنید. در ادامه به برخی از امکانات سایت‌های شرکتی اشاره می کنیم.

امکانات سایت شرکت، فروشگاهی با قالب اختصاصی

برای داشتن فعالیت قوی تر در زمینه معرفی و فروش محصولات، طراحی وب سایت شرکتی بسیار مؤثر است؛ بنابراین بهتر است هنگام سفارش طراحی قالب سایت، از قالب های آماده سایت استفاده نکنید و یک سایت اختصاصی برای خودتان طراحی کنید.

به این صورت می‌توانید نسبت به طرح های گرافیکی که قرار است در سایت شما قرار بگیرد، نظر بدهید و از طیف های رنگی مناسب با سلیقه خودتان استفاده کنید. معمولاً یک سایت فروشگاهی و شرکتی باید بتواند مشتریان را جذب کند و الهام بخش و زیبا باشد. به همین خاطر استفاده از سلیقه خودتان به عنوان صاحبان کسب و کار می تواند بسیار مؤثر باشد. البته استفاده از نظرات کارشناسی متخصصان در زمینه طراحی سایت فروشگاهی نیز ضروری است. چرا که این افراد باید با استفاده از اصول و قواعد استاندارد برای طراحی گرافیکی سایت و سایر فعالیت های دیگر مانند کدنویسی استفاده کنند و به گونه ای سایت را طراحی کنند که برای کاربران در دسترس باشد و آن ها بتوانند خیلی سریع و آسان به هدفشان برسند.

 بنابراین امکانات سایت‌های شرکتی باید دارای صفحات مربوط به معرفی محصولات هر کسب و کار باشد.

به عنوان مثال بخش‌های مربوط به توزیع محصول را داشته باشند.

 • تصاویری از محصول مورد نظر درج نمایند و در نهایت قیمت های هر محصول را در وب‌سایت قرار دهند.
 •  قرار دادن بخش هایی به عنوان ارتباط با مشتریان و دریافت نظرات آن ها درباره محصول می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.
 • امکانات زیادی برای سایت‌های شرکتی وجود دارد. به عنوان مثال قرار دادن صفحات مربوط به اخبار شرکت، اهداف و دستاوردهای شرکت، صفحاتی مخصوص سفارش آنلاین محصولات هر کسب و کار و ... جز امکاناتی است که هر وب‌سایت شرکتی و فروشگاهی باید داشته باشد.
Hover me!

۰۲۱-۷۷۶۵۳۵۹۵

۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن