خدمات سئو سایت

با کد سئو، بالاترین رتبه گوگل را ازآن خود کنید!

بهینه سازی سایت در موتور های جستجو گامی بلند در جهت فروش و ارائه خدمات به مشتریان می باشد، چرا که موتور های جستجو بهترین عامل برای نمایش برند شما می باشند.
پایدار و طولانی
پایدار و طولانی
با انجام و استفاده از بهینه سازی درست و یا به اصلاح سئو سفید می توانید به صورت پایدار و طولانی بالا باشید.
دستیبابی به مشتریان هدف
دستیبابی به مشتریان هدف
با یک آنالیز دقیق و درست می توانید برای مشتریان خود براساس هدف و نوع خدمات و محصولات خود مشتریان واقعی پیدا کنید.
دستیبابی به مشتریان هدف

افزایش ترافیک سایت

با داشتن روش درست و کارآمد می توان به رشد سریع سایت در گوگل و افزایش رتبه سایت در رسیدن به نتایج صفحه گوگل بطور، ماندگار رسید
ویژگی سئو سایت

خدمات طراحی سئو سایت کد سئو

هرآنچه که برای بهینه سازی سایت شما باید در نظر گرفت!

بهینه سازی سایت شما

بهینه سازی سایت شما

بررسی و آنالیز دقیق سایت شما به ما این امکان را می دهد تا بهتر بتوانیم از نظر سرعت بارگذاری و اصول سئو آن را بهینه کنیم

بهینه سازی سایت شما

آنالیز کلمات کلیدی

آنالیز دقیق برای یافتن هر چه بهتر کلمات کلیدی مربوط به محصولات و یا خدمات شما

لینک سازی اصولی

لینک سازی اصولی

استفاده از روش های مناسب و دقیق و کارآمد برای لینک سازی داخلی و خارجی سایت شما

گزارش دهی دقیق

گزارش دهی دقیق

برای اینکه متوجه شوید سئو چقدر در افزایش ترافیک بازدید و معرفی فعالیت شما تاثیر داشته نیازمند گزارش دقیق می باشید

استعلام هزینه سئو سایت

برای دریافت استعلام هزینه سئو سایت لطفا با شماره زیر تماس حاصل نمایید. هم چنین لازم به ذکر است حداقل هزینه سئو سایت ماهیانه 7 میلیون تومان می باشد.

برخی از نمونه کارهای سئو سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ کُدُ سئو با تکیه بر دانش بومی و تجربیات خود توانسته است، در زمینه سئو سایت رتبه های گوناگونی برای خالقین کسب و کار آنلاین بدست آورد. در ذیل گزیده ای از نمونه کار های سئو سایت را برای شما قرارداد ایم.

ادویه جات حاج محمد جلالی

جزئیات بیشتر

تجهیزات پزشکی بیوتی سنتر

جزئیات بیشتر

پارسیان فیبر ارتباط

جزئیات بیشتر

شرکت آسانسور سخاوت

جزئیات بیشتر

ساتل تابلو

جزئیات بیشتر

شرکت گردشگری آیشم

جزئیات بیشتر

آریا کید

جزئیات بیشتر

ویژگی های سئو سایت های کد سئو

بهینه سازی محتوای وب سایت

بهینه سازی محتوای وب سایت

یکی از عوامل موثر در بهینه سازی وب سایت، بهینه کردن محتوای آن می باشد. تیم سئو کد سئو با استفاده از تکنیک های روز برای شما به راحتی این کار را انجام خواهد داد.

بهینه سازی خارجی سایت

بهینه سازی خارجی سایت

داشتن لینک های خارجی اهمیت زیادی در سئو سایت شما خواهد داشت. ما با آنالیز دقیق به شما براساس تنوع فعالیت ها و کلمات کلیدی بهترین روش برای گرفتن لینک های خارجی با کیفیت را ارئه خواهیم داد.

مراحل پیاده سازی سئو سایت

لینک سازی کد سئو

لینک سازی

بعد از گذر از دو مرحله قبل می بایست برای وب سایت از سایت های معتبر لینک هایی برای افزایش قدرت دامنه انجام دهیم.

تقویم محتوایی کد سئو

تقویم محتوایی

براساس آن آنالیز دقیق انجام شده می بایست لیست از موضوع های محتوا هایی که قرار است برای وب سایت شما ایجاد شود را بدست بیاوریم و شروع به تولید محتوا دقیق کنیم.

آنالیز دقیق رقبا کد سئو

آنالیز دقیق رقبا

ابتدا باید کلمات کلیدی مهم و کاربردی و سپس رقبای مربوط به فعالیت شغلی شما را به صورت دقیق و جامع بررسی و آنالیز کنیم تا بتوانیم یک استراتژی دقیق و بی نقص برای شما ایجاد نمائیم

هزینه سئو کد سئو

هزینه سئو سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو دو روش برای پیاده سئو سایت به شما پیشنهاد می دهد. ما میتوانیم به صورت ماهانه هزینه ای برای انجام سئو دریافت و براساس آن به شما خدمات سئو را بدهیم و روش دوم به صورت پروژه محور بر روی یکسری کلمات کلیدی خاص فعالیت خواهیم داشت و تنها آنها را به صفحه اول خواهیم آورد.

خدمات سئو سایت چیست؟

خدمات سئو و بهینه سازی سایت به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که باعث افزایش رتبه و جایگاه سایت در نتایج گوگل می شود، به عبارتی دیگر انجام سئو سایت باعث افزایش بازدید و مخاطبان سایت می شود. خدمات سئو می تواند بسته به اهداف گوناگونی همچون فروش، ارائه خدمات، برندسازی و... باشد.

خدمات سئو چیست؟

برای درک بهتر اهمیت خدمات سئو سایت، مغازه ای را در نظر داشته باشید که در منطقه ای خلوت و دور از رفت و آمد مشتریان قرار دارد، چند نفر اطلاع دارند که همچین مغازه ای وجود دارد؟ چند نفر حاضر هستند وقت بگذارند و به این منطقه بروند؟ قطعا افراد بسیار کمی، درسته!؟ حال مغازه ای را در قلب بازار تهران که در منطقه ای شلوغ و پررفت و آمد قرار دارد را در نظر داشته باشید، احتمالا روزانه هزاران یا میلیون ها مشتری این مغازه را مشاهده و برای خرید خود انتخاب می کنند. تفاوت این دو مغازه در چیست؟ تنها در جایگاه! بله جایگاه و منطقه ای که مغازه و کسب و کار خود را در آنجا بنا می کنید در جذب مشتریان تاثیر گذار است. این دقیقا در دنیای اینترنت هم صدق می کند، در واقع مغازه شما همان سایت شماست و جایگاه مغازه شما که باعث دیده شدن شما توسط مشتری می شود همان سئو سایت شما می باشد. خدمات سئو سایت که زیر مجموعه دیجیتال مارکتینگ می باشد جزء فعالیت های پرهزینه و گران بازاریابی اینترنتی می باشد و اغلب شرکت های بزرگ به سراغ این نوع از بازاریابی می روند، اما علت آن چیست؟ در حقیقت درسته که سئو سایت ارزان نیست، اما کارفرما هم قرار نیست تمام هزینه های سایت را در همان لحظه اول پرداخت کند. در واقع همانطور که طی کردن روند مراحل سئو ماه ها زمانبر می باشد، هزینه پرداختی کارفرما هم به همان نسبت زمانبر میبرد و طی ماه ها به صورت خرد خرد پرداخت می شود. البته این پرداخت ها که در واقع سرمایه گذاری محسوب می شوند تا چند ماه اول خرج رو دست کارفرما می گذارد و پس از مدتی که سایت به درآمد برسد، نه تنها خود سایت هزینه سئو را پرداخت می کند بلکه درآمد بسیار خوبی هم می تواند برای کارفرما به ارمغان بیاورد. در نهایت اهمیت افزایش بازدید سایت بنا به هر اهدافی که داشته باشد می تواند پس از چند ماه درآمد یک مجموعه را چندیدن برابر کند، در واقع به همین دلیل هم می باشد که اغلب شرکت های بزرگ علاقمند به سرمایه گذاری در این پلتفرم بازاریابی آنلاین می باشد. از مهمترین ویژگی های خدمات بهینه سازی سایت نسب به سایر تبلیغات اینترنتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ماندگاری بالا در بازگشت سود دهی
 • جذب مخاطبان هدف که دقیقا آماده خرید کردن هستند
 • برندسازی
 • آمار دقیق و کامل تر نسبت به سایت مدل های کسب و کار آنلاین
 • اعتماد بیشتر مشتریان
 • امکان دریافت مشخصات مشتریان (دریافت تلفن همراه) برای تبلیغات مجدد
 • سهولت در سازماندهی فروش و مراحل فروش
 • بازدید از سایر محصولات و افزایش فروش محصولات بیشتر

انجام خدمات سئو سایت چقدر زمانبر است؟

پاسخ به این سؤال کمی پیچیده است و نیاز به توضیح دارد. اکثر کسب و کارهای آنلاین به دنبال نتایجی هستند که اثربخشی طولانی تری داشته باشد و تأثیر آن قابل مشاهده باشد و معمولاً علاقه مند هستند که سایت آن ها، در رتبه نخست اولین صفحه سرچ موتورهای جستجو ظاهر شود. به طور کلی بسته به میزان فعالیت خودتان و رقبا ممکن است نتایج سئو را ظرف مدت 4 تا 6 ماه مشاهده کنید. بدیهی است که نتایج سئو با گذشت زمان رشد می کند، بنابراین ترافیک سایت شما 6 ماه بعد از بهینه سازی و سئو معمولاً کمتر از ترافیکی است که 12 ماه بعد از استفاده از سئو تجربه می کنید. متغیرهای زیادی وجود دارد که بر سرعت مشاهده نتایج پس از شروع به کار سئو تأثیر می گذارد، از جمله میزان ترافیک پایه سایت، طراحی وب سایت، سن یا قدمت دامنه، توضیحات متا دیسکریپشن، موقعیت جغرافیایی، رقبا و بازار هدف و… . همه این فاکتورها نشان می دهند که با چه سرعتی می توانید ترافیک موتورهای جستجو را از طریق سئو به دست آورید. البته این موضوع را بدانید که برخی از متخصصان سئو با فعالیت های کلاه سیاه ممکن است مدت زمان رسیدن به نتیجه و صفحه اول گوگل را کاهش دهند ولی بسته به میزان فعالیت رقبا و آپدیت های گوگل اینگونه فعالیت ها ریسک بسیار بالایی دارند و معمولاً پس از مدتی نتایج حاصل شده از دست خواهند رفت.

آیا روش هایی هستند که روند سئو سایت را سریع تر کند؟

بله، بطور کلی روش های بهینه سازی سئو سایت به 3 دسته تقسیم می شوند که هرکدام از انها دارای نقاط قوت و ضعفی هستند.

معرفی انواع روش های سئو سایت با تکنیک های مختلف

سئو کلاه سیاه؛ ریسک بالا اما سریع

در روش سئو و بهینه سازی سایت کلاه سیاه از ترفندهایی استفاده می شود که از طرف گوگل به عنوان فعالیت های غیرطبیعی شناخته شده است و اگر گوگل متوجه این فعالیت های مشکوک در سایت شما شود به احتمال زیاد سایت شما را جریمه یا اصطلاحا پنالتی می کند. از نقاط قوت این روش می توان به سرعت بخشیدن به روند سئو سایت و بازدهی سریع آن اشاره کرد منتها ریسک این استراتژی سئوسایت بسیار بالا می باشد و شما باید هرلحظه منتظر سقوط جایگاه سایت خود باشید.

سئو کلاه سفید؛ ریسک کم اما بسیار کند

در این روش تنها متخصصین سئو از فعالیت های قانونی و مورد تایید گوگل برای افزایش سئو سایت استفاده می نمایند. البته رعایت تمامی فاکتورهای کلاه سفید ممکن است بسیار هزینه بر باشد و شما را احتمالا مجبور به تولید محتوا زیاد و تبلیغات قانونی می کند می کند. این روش زمان زیادی را نبست به بروش کلاه سیاه میطلبد و حتی ممکن است در برخی از کلمات کلیدی رقابتی اصلا نتوان از این فاکتور استفاده کرد منتها پایداری و ریسک کم این روش هم از مهمترین مزیت های آن می باشد.

سئو کلاه خاکستری، ریسک معمولی اما نتیجه قابل قبول

برخلاف تصور بیشتر افراد که این روش را تلفیقی از دو روش قبلی می دانند اما اصلا استراتژی های این روش متفاوت می باشد. در سئو کلاه خاکستری معمولا از ترفندهایی استفاده می شود که علاوه بر طبیعی جلوه دادن انها گوگل پارامتر مشخصی برای ارزیابی آن ندارد. البته پارامترهای رتبه بندی گوگل هرروز در حال تغییر و افزایش هستند پس نمی توان به کلی این روش را هم قطعی قلمدار کرد. از مهمترین ویژگی های این روش می توان به سرعت قابل قبول و منطقی آن برای بهبود سئو سایت اشاره کرد و اگر این سیستم به درستی پیدا سازی شود تقریبا مثل سئو کلاه خاکستری می تواند بی خطر باشد.

خدمات بهینه سازی سایت در شرکت کدُ سئو از چه روشی است؟

بیشتر وبمستران و متخصصین سئو از استراتژی سئو کلاه خاکستری برای بهبود رتبه سایت ها استفاده می کنند، تا هم هزینه کمتر مصرف شود و هم صبر کارفرما تمام نشود. در واقع ترفندهای کلاه خاکستری در صورت پیاده سازی درست بسیار کارامد هستند و می توان این سیستم را بهترین نوع سئو سایت معرفی کرد.

آیا سئو سریع سایت به منزله عدم ثبات و پایداری است؟

خیر؛ هرسایت بسته به میزان شناخته شدن (برند بودن) و فعالیت های سئویی که در قدیم برروی آنها تاثیر گذار بوده است مدت زمان مختلفی را برای بهینه سازی طلب می کند. در اگر سئو سایت شما به سرعت در حال رشد می باشد می تواند به دلیل حسن شهرت مجموعه و سایت شما؛ تبلیغات، پیاده سازی درست و اصولی تکنیک ها و... دیگر باشد.

چگونه سئو سایت را افزایش دهیم؟

سئو سایت کاری کاملا تخصصی می باشد که برای انجام آن نیاز به گذراندن زمان زیادی برای آموزش و پیاده سازی آن دارد. در ادامه شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بتوانید بهترین راه ها را برای افزایش سئو سایت خود انتخاب نمایید. مراحل و راه های افزایش سئو سایت بطور کلی نمی توان مراحل سئو سایت را دقیقا حدس زد، برای مثال سایتی ممکن است تمامی اصول اساسی طراحی سایت و بهینه سازی سایت را رعایت کرده باشد اما نتیجه کافی را نگرفته باشد ویا سایتی که تازه تاسیس می باشد و هیچ عملیات سئویی رو آن صورت نگرفته باشد. پس در نهایت این دو می توانند به طور کامل مراحل گوناگونی را داشته باشند. اما سئو را از کجا شروع کنیم؟

آنالیز سئو سایت

آنالیز سئو سایت توسط یک شرکت یا فرد متخصص می تواند شما را نسبت به فعالیت هایی که در سایت شما صورت گرفته است آگاه کند و شما بتوانید نقاط قوت و ضعف سایت خود را تشخیص دهید. در اولین قدم درک این وضعیت می تواند بسیار تاثیر گذار باشد اما قطعا کافی نیست؛ پس شما نیاز به یک مشاور سئو دارد.

مشاوره تخصصی سئو سایت

در گام دوم شما می توانید با دریافت مشاوره سئو سایت از مجموعه های معتبر شناخت بهتری نسبت به زمینه فعالیت خود و نحوه سرمایه گذاری در سئو صنعت خود داشته باشید. مشاوران سئو با استفاده از آنالیز سایت رقبا می توانند بهترین استراتژی ها را برای سرعت بخشیدن در روند سئو طراحی و پیاده سازی نمایند.

انجام بهبود سئوی سایت

در مرحله بعد توقع می رود شما با دید درستی که نسبت به سایت خود و دیگر رقبای خود دارید، و دریافت مشاوره سئو بتوانید بهترین استراتژی را برای بهینه سازی سایت خود انتخاب کرده باشید. اما پیاده سازی این روش ها خود یکی از چالش های اساسی می باشد که کارفرمایان معمولا با آن روبرو می شوند. عدم تسلط و وقت کافی برای سئو سایت از نکات اصلی می باشد که هر کارفرمایی ترجیح می دهد این فرایند را به یک تیم متخصص واگذار نماید. اما خدمات سئو سایت خود را از شرکت ها دریافت کنیم از تیم؟

 • تیم سئو : معمولا بسیاری از افرادی که پس از مدتی در صنعت سئو فعالیت می کنند به سمت فریلنسری و تشکل یک تیم سئو می دهند. این افراد گاها با تجربه ای که توانسته اند در مدت زمان فعالیت خود در سایر شرکت های سئو  بدست بیاورند حاضر هستند به صورت دورکاری فعالیت های سایت شما را ارزان تر از سایر شرکت ها انجام دهند. در بیشتر مواقع تیم های سئو موفق به سرانجام
 •  شرکت سئو : از دیگر انتخاب های کارفرمایان برای برون سپاری سئو وب سایت خود شرکت ها می باشند. در واقع شرکت ها با داشتن تیم های مختلف در بسیاری از مواقع کارها را منظم و بدون وقفه انجام می دهند. این دقیقا همان چیزیست که تیم سئو با یک مشکل کوچک می تواند دچار چالش جدی شود، منتها معمولا در شرکت ها با داشتن افراد زیاد و گاها تجربه های گوناگون هر فرد کار باکیفیت تر و با پایداری بیشتر انجام می شود.

انجام سئو سایت خود را به کی محول کنیم؟

بطور کلی این نمونه کارهای موفق و غیر موفقی هر شرکت یا تیم می باشد که مشخص می کند آیا می تواند در انجام سئو سایت شما هم موفق باشند یا خیر، اما پیشنهاد ما در سایت کدُ سئو انتخاب یک شرکت خوب و معتبر برای برون سپاری سئو سایت می باشد. (حتی اگر خدماتتان را از ما دریافت نکنید)

سفارش خدمات افزایش سئو سایت وردپرس و سایت برنامه نویسی شده

احتمالا اگر قبل از اینکه خدمات سئو سایت را در گوگل سرچ کرده باشید باید به سراغ پیدا کردن یک تیم برای طراحی سایت خود گشته باشید. ازاینرو میشه نتیجه گرفت احتمالا باید نام وردپرس را زیاد شنیده باشید و آشنایی کلی نسبت به این cms داشته باشید. در واقع طراحی سایت وردپرس در کنار تمامی حسن هایی که دارد ضررهایی هم دارد که فعلا در این پست علاقه ای به صحبت راجعه به آن نداریم منتها این cms دوست داشتنی علاوه بر هزینه ارزانتر در هنگام طراحی سایت، از نظر سئو هم کار را برای متخصصین راحترتر کرده است. البته سئو سایت وردپرسی با سایت برنامه نویسی شده اصلا هیچ تفاوتی ندارد. مثل همین صفحه ای که شما در حال خواندن این متن در سایت کد سئو هستید توسط تیم برنامه نویسی تولید شده است و توانسته به صفحه اول گوگل برسد. اما منظور از راحتی در دسترسی بودن انواع منابع و امکانات می باشد که یک سئوکار در هنگام بهینه سازی سایت شما به آن احتمالا نیاز خواهد داشت. اما این اتفاقات هیچ تاثیر بر هزینه نهایی پلن های سئو نخواهد داشت و شما در نهایت متحمل پرداخت هزینه سئو خواهید شد.

سفارش سئو سایت

حال که توانستیم به خوبی در رابطه با خدمات سئو سایت، شما را راهنماییم کنیم پیشنهاد می کنیم رسیک این کار را کنار گذاشته و با انتخاب مجموعه کدُ سئو که دارای نمونه کارهای بسیاری می باشد، انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید. پلن سئو سایت در سایت کد سئو به 3 نوع تقسیم می شود:

1- پلن سئو ماهانه :

در این پلن شما می تواند با انتخاب کلمات کلیدی های خود و بازه زمانی که به صورت توافقی برای رساندن آن کلمات به صفجه اول گوگل کافی است با شرکت توافق کرده و تمامی هزینه ها را به صورت ماهانه پرداخت نمایید. در این پلن شرکت کد سئو لیستی از تمامی فعالیت هایی که قصد دارد برروی سایت شما انجام دهد را به همراه یک گزارش مفصل به صورت ماهانه برای شما ارسال خواهد کرد.

هزینه پلن سئو ماهانه چقدر می باشد؟

در پلن ماهانه بسته به تعداد کلمات کلیدی و کارهای صورت گرفته می تواند این قیمت افزایش بیابد. برای دریافت قیمت پلن سئو ماهانه به ابتدای همین صفجه و یا با تیم کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید.

2- پلن پروزه محور براساس کلمه کلیدی :

در این پلن سئو شما براساس هرکلمه کلیدی که می خواهید به صفحه اول گوگل برسانید هزینه پرداخت می کنید و نحوه دریافت هزینه ها، تماما به صورت توافقی می باشد.

3- پلن افزایش ترافیک و کلیک :

از دیگر پلن هایی که برای بسیاری از کارفرمایان بسیار پرسود می باشد، پلن افزایش ترافیک سئو سایت می باشد. هزینه این پلن کاملا توافقی و با بررسی رقبا بررسی می شود. همچنین شما می توانید برای دریافت انواع پلن سئو از طریق همین صفحه و یا تماس با تیم پشتیبانی بهترین قیمت ها را با بهترین کیفیت دریافت نمایید.

نکات مهمی که باید در هنگام دریافت خدمات سئو و پشتیبانی سایت بدانیم!

 1. خدمات سئو وردپرس با سایت های برنامه نویسی شده تفاوتی ندارد اما احتمالا هزنیه ای که متخصصین سئو برای انجام سئو برای سایت شما طلب میکنند بیشتر از سایت های وردپرسی باشد. علت این اختلاف قیمت مواردی همچون شناسایی باگ های سایت های برنامه نویسی شده، احتمال عدم وجود برخی از امکانات در سایت های برنامه نویسی شده و از همه مهمتر بحث و برنامه ریزی با تیم طراحی سایت می باشد. پس به شما پیشنهاد میدهیم قبل از آنکه سفارش طراحی سایت خود را ثبت بفرمایید حتما با یک متخصص سئو و یک متخصص وردپرس و طراحی سایت درباره الزام استفاده از یک سایت برنامه نویسی شده یا یک cms غیر از وردپرس صحبت بفرمایید و از مزایا و معایب آن مطلع شوید.
 2. خدمات سئو سایت حرفه ای پرهزینه و احتمالا زمانبر می باشد، پس قبل از آنکه شتاب زده عمل کنید و تنها قیمت را الویت کار خود قرار دهید بهتر از با یک نگاه منطقی و بدون احساسات به بررسی شرکت خدمات سئو که قصد دارید با آن کار کنید بپردازید و از آنها طلب نمونه کار و حتی استعلام نمونه کار را هم بفرمایید. (پیشنهاد میکنیم در این مورد خجالت و تعارف کردن را کنار بگذارید)
 3. اگر با چند متخصص سئو درباره مدت زمان خدمات سئو و بهینه سازی سایت صحبت کنید خواهید فهمید که این بازه زمانی تقریبا ثابت می باشد و ممکن است نهایت یک الی دو ماه توسط هر متخصص سئوی سایتی زودتر یا دیرتر شود. اما گاهی اوقات دیده می شود کارفرمایان به دلیل تعجیل زیاد در کار راضی به عقد قرار داد با افرادی می شوند که قول کمترین زمان ممکن برای اتمام یک پروژه را می دهند. متخصصین کُدُ سئو پس از سال ها تلاش در زمینه سئو و کسب تجربه های زیاد قاطعانه براین باور هستند که اینکار در بیشتر مواقع موقتی بوده و سایت شما پس از مدتی رتبه های خود را از دست می دهد. در واقع یک فرایند سئو حرفه ای نیاز دارد به شکل طبیعی پیشرفت کند و وعده های اتمام پروژه در زمان کوتاه در نهایت باعث از دست رفتن زمان و پول کارفرما خواد شد. البته به شما پیشنهاد می دهیم قبل از آنکه خدمات سئوی سایت خود را به شرکتی واگذار نمایید حتما از باقی شرکت های سئو هم درباره زمان و هزینه های سئو صحبت داشته باشید تا بتوانید با استناد به صحبت اکثریت متخصصن سئو، متوجه شوید واقعا پروژه شما چقدر زمان لازم دارد.
 4. خدمات سئو حرفه ای هزینه حرفه ای هم طلب میکند پس یا از خواسته هایتان کم کنید و یا ریسک کار با یک تیم و شرکت گمنام را بپذیرید. اما به خاطر داشته باشید اگر سئوی سایت خود را به شرکت ارزان قیمت و کم تجربه ای واگذار کردید و نتیجه ای که انتظار داشتید را کسب نکردید "این خود شما بودید که انتخاب اشتباهی داشتید و هیج شخصی شما رو مجبور به استخدام و بستن قرار داد با این شرکت ضعیف نکرده بود" پس لطفا بعد ار دریافت یک خدمات بد و کم هزینه شرکت های مطرح و بنامی که از قبل به شما قیمت بالاتری را داده بودنند با همان دید شرکت های ضعیف نگاه نفرمایید که این خود شما بودید که اشتباه کردید...
 5. قبل از دریافت خدمات سئو و بهینه سازی حتما از گوگل ادز برای ارزیابی کلمات کلیدی و میزان تقریبی فروش خود مطلع شوید. گوگل ادز یا تبلیغات در گوگل یکی از فعالیت هایی می باشد که می تواند به فروش سایت شما کمک زیای کند اما به دلیل اینکه هزنیه های گوگل ادز به صورت دلاری محاسبه می شود خیلی صرفه اقتصادی ندارد ولی شما می توانید با دریافت خدمات گوگل ادز و قرار گرفتن سایتتان در رتبه یک گوگل میزان سرچ، میزان فروش تقریبی و کیفیت مشتری را ارزیابی نمایید و متوجه شوید آیا سرمایه گذاری در سئو برای شما پرسود خواهد بود یا خیر.
 6. پس از آنکه با یک متخصص سئو درباره کلمات پر سود در زمینه فعالیت خود صحبت کردید و برروی این کلمات گوگل ادز رفتید؛ حال به خوبی می دانید که این کلمات چقدر روزانه توسط مشتریان سرچ می شوند و تقریبا چقدر می توانند برای شما پرسود باشند. حال اگر هزینه های سئو برای شما کمی گران است به شما پیشنهاد می دهیم برروی کلماتی سئو سایت خود را شروع نمایید که بیشتری سود در فروش آن محصول را برای شما دارد. البته در این مرحله هم بهتر از شرکت های سئو بخواهید تا بازه زمانی که برای سئو هر کلمه زمان می برد را اعلام بفرمایند تا پرسودترین و سریع ترین کلمه ای که می تواند به شما سود خوبی بدهد را سئو نمایید.
 7. روی کلمات تک حرفی (تک سیلابی) در اول کار سرمایه گذاری نکنید. کلمات تک سیلابی مثل "گوشی موبایل" پر سرچ هستند اما لزوما پر فروش نیستند! در واقع سرچ مشتریان می تواند بی هدف باشد و بهتر است به جای کلمه "گوشی مو بایل" که مخاطبان بی هدفی دارند و هزینه سئو سایت شما را بسیار افزایش میدهد، روی کلماتی مثل "خرید گوشی موبایل" و "خرید گوشی موبایل سامسونگ" فعالیت کنید تا تنها مخاطبینی که واقعا قصد خرید دارند را هدف اصلی سئو خود انجام دهید.
 8. هرچقدر تعداد کلمات کلیدی شما زیاد باشد هزینه سئو سایت شما هم بیشتر می شود. پس قبل از آنکه یک لیستی بلند و بالا و بی هدف برای یک شرکت سئو ارسال کنید به این نکته فکر کنید که شما برای هر کلمه حداقل قرار است نزدیک به 20 میلیون تومان هزینه کنید پس اگر تعداد کلمات شما 50 تا باشد این هزینه قطعا می تواند برای شما خیلی زیاد باشد. البته ارسال همین لیست بی هدف و زیاد به شرکت سئو این مفهوم را میرساند که مخاطب تنها دنبال قیمت است و معمولا شرکت های سئو از ارائه قیمت به این کارفرمایان هم اجتباب می کنند.
 9. صفحه اول فروش ندارد! بله یک حقیقت تلخ اما واقعی این است که صفحه اول گوگل کافی نیست و شما باید هدف اصلی خدمات seo خود را برروی 3 تا لینک اول گوگل بگذارید تا بالاترین فروش را تجربه کنید. در واقع طبق ارزیابی های صورت گرفته مشخص شده است که بیش از 80% فروش مربوط به سایت هایی می باشد که جزء 3 تا لینک اول هستند. پس اگر قصد دارید سئو و بهنیه سازی سایت خود را شروع کنید هدف خود را 3 تا لینک اول گوگل مشخص کنید نه قرار گرفتن در صفحه اول گوگل.
 10. خدمات سئو تضمینی، دروغ شیرین و کاملا پوچ! قبل از آنکه بخواهید متعصابه به موضوع تضمین در سئو صحبت کنید باید خیلی سریع به شما بگوییم حتی اگر متخصص سئو به شما تضمین بدهد و شما از آن شکایت کنید طبق قوانین ج.ا. ایران هیچ هزینه ای به شما پرداخت نمی شود و از اساس قانون گذار تضمین در سئو را رد کرده است. پس در هنگام دریافت خدمات بهینه سازی و سئو سایت خیلی دنبال دریافت تضمین نباشید که پایه و اساس قاونی ندارد. در عوض به شما پیشنهاد می دهیم رزومه و پروپوزال شرکت را به خوبی بررسی نمایید و از شرکت درباره کارهایی که دقیقا می خواهد روی سایت شما انجام دهد صحبت کنید.
 11. به شرکت های سئویی که روی کلمات خدمات سئو و سئو سایت ادز میزنند کمتر اعتماد کنید. البته می دانیم که شاید بسیاری از همکارانمان پس از شنیدن این موضوع از ما دلخور شوند ولی خوب حقیقت آن است که آن شرکت چرا سایت خود را در زمینه فعالیتی که کار میکند سئو نمی کند! پس باهوش باشید و در زمانیکه با این سایت ها مواجه می شود با دقت بیشتری عمل کنید. در واقع خدمات حرفه ای سئو به اسم راحت می باشد ولی در عمل یک برنامه ریزی دقیق می خواهد که منطقی هستش که سایتی که خود در سئو موفق بوده است بتواند شما رو هم در این زمنیه به موفقیت برساند.
 12. سئوی وب سایت تنها پر کردن کلمات کلیدی در متن نیست و اگر فکر میکنید خودتان سئو بلد هستید به هیچ وجه با شرکت سئویی کار نکنید. البته این توهم که "من خودم سئو بلد هستم ولی وقت ندارم" خیلی طول نمیکشه و شما پس از صرف هزینه 15 الی 20 میلیون تومنی میفهمید که نه واقعا شما از سئو هیچی نمی دانید و به این راحتی ها هم نیست و افزونه های سئو فقط در حد یک شوخی می تونه به شما کمک بکنه.
 13. خدمات سئو در تهران و هر جای ایران باید همراه با گزارش دقیق از فعالیت هایی که صورت گرفته باشد و متخصص سئو باید پایان هر ماه یک گزارش کامل درباره فعالیت های گذشته در ماه اخیر ارائه کند. البته علاوه بر گزارش ماه قبل متخصص سئو وظیفه دارد شما را نسبت به فعالیت هایی که در ماه های آینده باید صورت بگیره هم مطلع نماید.
 14. متخصصن سئو خیلی علاقه ندارند از آنها درباره چرا ها بپرسید. مثلا چرا اینکار را انجام داید؟ چرا اینجا رپورتاژ رفتید؟ چرا اینکار انجام ندادید؟ در واقع تمام این مواردی که به ذهن شما میرسد قطعا به ذهن متخصص سئو رسیده است و آن کارشناس با توجه به رقبا و صلاح دید خود ترجیح داده است که اینکار را انجام دهد و کارهای خود را الویت بندی و برنامه ریزی کرده است.
 15. خدمات سئو تخصصی ممکن است در بازه زمانی های مختلف هزینه های مختلفی داشته باشند. مثلا ممکن است شما الان سایتتان را مبلغ 50 میلیون تومان سئو کنید اما بعد از یکسال این هزینه حتی از 5 برابر هم بیشتر شده باشد. در واقع این افزایش قیمت بیشتر به دلیل وجود رقبا شما می باشد و برای همین دلیل می باشد که هیچ شرکت سئو حرفه ای نمی تواند هزینه ثابتی برای سئو وبسایت شما در نظر داشته باشند.
 16. خدمات سئو وب تنها بخش از بازاریابی دیجیتال می باشد و شما فرصت های زیاد دیگری دارید تا بتوانید از سایتتان کسب درآمد داشته باشید. پس تنها به سئو اکتفا نکنید و از شرکت های دیجیتال مارکتینگ بخواهید تا پیشنهادات دیگری به جز سئو به شما ارائه نمایند.
 17. خدمات سئو در تهران و هرجای ایران نیازی به حضور فیزیکی متحصص سئو در محل کار شما ندارد و شما با دریافت یک گزارش خوب از روند سئوی سایت خود می تواند از روند کار به خوبی مطلع شوید پس هزینه های سئو سایت خود را با استخدام تمام وقت یک متخصص سئو هدر ندهید.
 18. متخصص سئو خود را نسبت به تمام اتفاقاتی که در سایت قرار است رخ دهد مطلع بفرمایید. در واقع هر کار به ظاهر کوچکی مثل تغییر هاست می تواند تاثیر مستقیمی بر بهینه سازی و سئو سایت شما داشته باشد. پس اگر سئو سایت حرفه ای می خواهد، شما هم باید حرفه ای برخورد کنید.
 19. خدمات تخصصی سئو را از کُدُ سئو دریافت کنید. البته اینکار تنها باعث می شود شما با هزینه کاملا منصفانه رتبه های تاپ گوگل را دریافت کنید و در طول سئو سایت با گزارش هایی که دریافت می نمایید از فرآیند هایی که در حال انجام می باشد مطلع باشید و با خیال راحت تری به لینک 1 گوگل برسید.

خدمات سئو سایت چیست و چه مراحلی دارد؟

خدمات سئو سایت یک مدل بازاریابی اینترنتی مختص به وبسایت ها می باشد که باعث افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی مرتبط با موضوع آن سایت می باشد و مراحل آن شامل سئو تکنیکال، سئو داخلی و خارجی می باشد.

منظور از خدمات سئو حرفه ای چیست؟

خدمات سئو حرفه‌ای به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و استراتژی‌های پیچیده اشاره دارد که توسط تیم‌های متخصص سئو ارائه می‌شود. این خدمات بهبود عملکرد و رتبه‌بندی وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجو را هدف می‌گیرند. خدمات سئو حرفه‌ای عموماً شامل موارد زیر است:
 1. تحلیل و بررسی عمیق: این شامل تحلیل کلمات کلیدی، تحلیل رقبا، تحلیل رفتار کاربری و بررسی وضعیت فنی و بهینه‌سازی داخلی سایت است.
 2. استراتژی‌های کلیدی: تعیین استراتژی‌های بلندمدت و کوتاهمدت برای بهبود رتبه‌بندی و جذب ترافیک هدفمند.
 3. بهینه‌سازی محتوا: بهینه‌سازی محتوا برای کلمات کلیدی مرتبط، ایجاد محتوای متناسب و جذاب و بهبود تجربه کاربری.
 4. بهینه‌سازی فنی: بهبود ساختار سایت، بهینه‌سازی کد، سرعت بارگیری، بهینه‌سازی تگ‌ها و عناصر دیگر برای بهبود عملکرد فنی سایت.
 5. ساخت لینک: ایجاد استراتژی ساخت لینک کیفی و افزایش تعداد و کیفیت لینک‌های وارد به سایت.
 6. پیگیری و بهبود: پیگیری عملکرد سایت، تجزیه و تحلیل داده‌ها، اعمال تغییرات و بهبودات مستمر بر اساس نتایج.
تهیه خدمات سئو حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا بهبود قابل ملاحظه‌ای در رتبه‌بندی سایت خود در موتورهای جستجو داشته باشید و ترافیک هدفمندتری به سایت خود جذب کنید.

سوالات متداول

 • خدمات سئو سایت چیست؟

  خدمات سئو و بهینه سازی سایت به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که باعث افزایش رتبه و جایگاه سایت در نتایج گوگل می شود، به عبارتی دیگر انجام سئو سایت باعث افزایش بازدید و مخاطبان سایت می شود. خدمات سئو می تواند بسته به اهداف گوناگونی همچون فروش، ارائه خدمات، برندسازی و... باشد.

 • چقدر زمان لازم است تا به صفحه اول گوگل برسیم؟

  بطور کلی نمی توان زمان دقیقی را نتیجه بخش بودن پروژه های سئو مشخص کرد که این امر بسته به فعالیت های رقبا، وضعیت فعلی وبسایت شما و میزان بودجه شما متغییر می باشد

 • لیست خدمات سئو سایت

  لیست خدمات سئو سایت را می توان به 5 قسمت کلی تقسیم کرد: 1- مشاوره سئو 2- خدمات خُرد در سئو مثل برطرف کردن مشکلی 3- خدمات سئو تکنیکال 4- خدمات سئو داخلی سایت 5- خدمات سئو خارجی سایت که تمامی این موارد می تواند در یک پکیج کلی به نام \"خدمات 0 تا 100 سئو حرفه ای سایت\" به مشتری ارائه شود

 • انواع روش های خدمات SEO

  خدمات SEO را به 3 روش کلی می توان انجام داد: 1- خدمات SEO کلاه سفید که در این روش تمامی قوانین و مقرراتی که گوگل برای سئو سایت مشخص کرده است پیروی میکنیم 2- خدمات SEO کلاه سیاه که از روش های غیر مرسوم استفاده می شود 3- کلاه خاکستری که که نه پیروی تکنیک‌های سئو کلاه سیاه است و نه کاملاً در حیطه سئو کلاه سفید.

close banner سفارش محتوا
close banner close banner۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲ close banner۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن