شرکت طراحی پورتال سازمانی، اختصاصی و شخصی - بهترین تیم طراحی سایت پرتال

شرکت طراحی پورتال سازمانی، اختصاصی و شخصی - بهترین تیم طراحی سایت پرتال

طراحی و پیاده سازی انواع پورتال ها
کد سئو در زمینه طراحی انواع پورتال های سازمانی و رزرواسیون های داخلی و خارجی و هم چنین اتوماسیون های اداری و تجاری فعالیت داشته و در این راستا با شرکت های مختلفی همکاری داشته است.

هزینه پلن های کدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بالاترین و بهترین کیفیت

پورتال فروشگاهی

تومان ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ شروع قیمت

طراحی و پیاده سازی پورتال های فروشگاهی نسبت به نیاز شما، دارای امکاناتی همچون گزارگیری دقیق، ارائه آمار بازدیدکنندگان، سفارشات و....

پیشنهاد ویژه

طراحی پورتال و سئو ماهیانه

تومان ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ شروع قیمت

طراحی و پیاده سازی پورتال به همراه سئو داخلی، خارجی و تکنیکال، افزایش رتبه و انتخاب کلمات کلیدی برای بهبود رتبه و قرار گیری در صفحه اول گوگل

طراحی پرتال سازمانی و اداری

تومان ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ شروع قیمت

طراحی و پیاده سازی انواع پورتال های سازمانی و اداری براساس نیاز و موارد شما با رعایت بهترین الگو های طراحی

طراحی اتوماسیون و رزرواسیون

تومان ۵۵,۰۰۰,۰۰۰ شروع قیمت

طراحی و پیاده سازی انواع اتوماسیون اداری و رزرواسیون های تجاری همانند فروش بلیط هواپیماو هتل و... براساس نیاز شما

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

پیاده
              سازی کد های کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

طراحی گرافیکی کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

طراحی وایرفریم کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

معرفی برخی از طراحی های پورتال

طراحی پورتال بسته به نوع سفارش مشتریان می تواند متفاوت باشند. برخی برای مدیریت مجموعه خود نیازمند پورتال هستند و برخی برای مدیریت مشتریان خود. لذا طراحی پورتال انواع مختلفی دارد.

ویژگی های طراحی پورتال کد سئو

طراحی رسپانسیو کد سئو

طراحی رسپانسیو

طراحی سایت واکنش گرا نسبت به اکثر دستگاه ها مانند گوشی موبایل و تبلت و...

گزارش گیری دقیق با کد سئو

گزارش گیری دقیق

ایجاد گزارش های دقیق و کاملا کاربردی مطابق با الگوریتم های روز دنیا

طراحی کاربرپسند با کد سئو

طراحی کاربرپسند

طراحی کاربرپسند سایت برای استفاده راحت تر کاربران و در نتیجه آن علاقمندی بیشتر مشتریان

سهولت در مدیریت با کد سئو

سهولت در مدیریت

یکی از ابزارهای مدیریت نیروی انسانی و منابع مختلف استفاده از موتور آنالیز پورتال ها می باشد.

پیام های هشدار کد سئو

پیام های هشدار

استفاده از پیام های هشدار و رویداد ها برای جلسات و ... برای یادآوری و راهنمایی به جهت مدیریت فعالیت ها

سطح دسترسی کاربران کد سئو

محدود کردن دسترسی کاربران

محدود کردن کاربران در صورت لزوم با استفاده از پروتکل های مورد نظر

شرکت طراحی پورتال سازمانی، اختصاصی و شخصی - بهترین تیم طراحی سایت پرتال

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷

هر سازمان و شرکتی بسته به زمینه کاری که فعالیت می کند نیاز طراحی پورتال داشته باشد و برای این کار به دنبال شرکت طراحی پورتال باشد. کسب و کارهای مختلفی از جمله دانشگاه، بیمارستان، صرافی، فروشگاه اینترنتی، مجموعه گردشگری یا پایگاه خبری نیاز به داشتن پرتال خواهند. در حال حاضر شرکت طراحی پورتال اختصاصی و سازمانی بسیاری در سطح اینترنت فعال هستند. در این مقاله نکات مفید و کاربردی را در مورد بهترین شرکت طراحی پورتال بیان می کنیم.

پورتال به چه معناست؟ طراحی پورتال چیست؟

از لحاظ لغوی پورتال به معنی دروازه است ولی در علوم کامپیوتری به سایتی می گویند که از منابع مختلف مجموعه ای از محتوا را جمع آوری می کند. طراحی سایت پرتال باید توسط افراد متخصص در زمینه فضای مجازی و کامپیوتر انجام شود. شرکت طراحی پورتال سازمانی به عنوان مثال پورتال یک دانشگاه را طراحی می کند. بعد از اینکه کاربر وارد بخش اصلی شد می تواند نهادهای زیر مجموعه آن دانشگاه را مانند بخش آموزش، بخش ریاست، بخش معاونین و ... را مشاهده کند. به طور کلی اگر سایت یک مجموعه ای علاوه بر فراهم کردن امکاناتی مثل اطلاع رسانی و سیستم اتوماسیونی برای کاربران سایت بتواند شرایطی را ایجاد کند که آن ها بتوانند بدون مراجعه حضوری خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند، می توان آن سایت را پورتال سازمانی مجموعه نامید.

پورتال چه امکاناتی دارد؟

یک شرکت طراحی پورتال با توجه به در خواست کارفرما می تواند برای طراحی سایت پرتال امکاناتی را در نظر بگیرد. در ادامه لیستی از امکانات اولیه برای طراحی پورتال که توسط بهترین شرکت طراحی پورتال سازمانی ارائه می شود را ذکر می کنیم.

 • امکان طراحی و ایجاد زیرپورتال
 • طراحی پنل اختصاصی برای کاربران
 • امکان ایجاد اسلایدر و تغییر اسلایدهای هر اسلایدر
 • ایجاد متاهای مناسب سئو برای صفحات داخلی و اصلی سایت
 • طراحی پنل مدیریت کاربرپسند و حرفه‌ای
 • ایجاد قابلیت سرچ داخل محتوا و نمایش نتایج درست
 • طراحی سایت پرتال با امکان ایجاد نقش های متفاوت و سطح دسترسی مختلف
 • ایجاد فرم‌ساز پیشرفته و طراحی فیلدهای آن طبق نظر کارفرما
 • ساختاردهی به منو پورتال براساس سلیقه و خواسته کارفرما
 • ایجاد قابلیت نشر محتوا مطابق با قوانین الگوریتم‌های گوگل

انواع پورتال و طراحی سایت پرتال

کسب و کارها و سازمان های مختلفی برای ارائه خدمات بهتر و مجازی به کاربران خود به دنبال بهترین شرکت طراحی پورتال هستند. اگر کسب و کار کوچک و یا یک فرد هستید بهتر است به شرکت طراحی پورتال شخصی برای طراحی سایت پرتال مراجعه کنید. اگر سازمانی هستید که به طور اختصاصی می خواهید پورتال راه اندازی کنید به دنبال پیدا کردن شرکت طراحی پورتال اختصاصی باشید. انواع سازمان هایی که نیاز به طراحی سایت پرتال دارند به شرح زیر هستند.

 • پورتال خبرگزاری‌ها
 • باشگاه مشتریان
 • پورتال دانشگاهی
 • بیمارستان
 • طراحی پورتال سازمانی
 • پورتال صرافی
 • مشتریان
 • طراحی پورتال فروشگاهی
 • گردشگری
 • طراحی پرتال مدارس
 • سامانه اساتید
 • طراحی سایت پرتال آگهی

اهمیت راه اندازی پورتال چیست؟

امروزه به دلیل شلوغی و ترافیک زیاد در شهرهای بزرگ و سختی در رفت و آمد، طراحی سایت پرتال به یکی از ضروریات هر سازمانی تبدیل شده است. زیرا با طراحی پورتال می توان خدمات آنلاین بسیاری را به کاربران ارائه داد و آن ها را بی نیاز از بیرون آمدن از منزل یا محل کار کرد. به طبع نیاز کسب و کارهای شخصی و سازمان ها به داشتن پورتال، شرکت طراحی پورتال نیز در انواع مختلف شرکت طراحی پورتال سازمانی و شرکت طراحی پورتال شخصی پدید آمد.

مزایای طراحی پورتال برای سازمان ها و افراد

طراحی سایت پرتال برای یک سازمان یا مجموعه ای مزایای بسیاری را به شرح زیر دارد:

 1. از طریق پورتال یک سازمان یا مجموعه می تواند خدمات اینترنتی و غیر حضوری را به کاربران و مشتریان خود ارائه نماید.
 2. طراحی سایت پرتال قابلیت متصل شده به اتوماسیون اداری یک سازمان را دارد.
 3. می توان از مشتریان خواست که در پورتال ثبت نام کنند از این طریق امکان ارسال پیام های متنوع و مناسبتی برای آن ها وجود دارد.
 4. از طریق پورتال امکان راه اندازی پرداخت آنلاین را می توان برای مشتریان فراهم کرد.
 5. با استفاده از طراحی سایت پرتال می توان بسته به نیاز مشتری هر امکانی را اضافه کرد.

طراحی پورتال اختصاصی چیست؟

طراحی پورتال اختصاصی به طراحی سایت پرتالی گفته می شود که به دنبال پیشبرد هدف خاصی هستند. در این مورد باید صفر تا صد ویژگی های درخواستی کارفرما به صورت اختصاصی توسط شرکت طراحی پورتال اختصاصی مدنظر قرار گیرد و طراحی شود. حساسیت کار در این پورتال ها بالا است و بنابراین باید در ابتدای شروع کار تمام ویژگی ها توسط شرکت طراحی پورتال به دقت سازماندهی و درک شوند.

اگر به هر دلیلی بخواهد بعد از گذشت یک ماه تغییراتی روی عملکرد برخی ویژگی ها انجام شود منجر به عقب افتادن زمان تحویل پروژه و هدر رفتن زمان می شود. کارفرما برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی باید نیازها و خواسته و ویژگی های مدنظر خود را با تمام جزئیات در فرمت یک پروپوزال گردآوری کند و آنگاه برای طراحی سایت پرتال با متخصصان بهترین شرکت طراحی پورتال مشورت کند و کار طراحی پورتال را به آن واگذار نماید.

پورتال سازمانی چیست؟

با طراحی پورتال سازمانی می توان خدمات سازمان را با کیفیت بهتر به کاربران ارائه داد، مدیریت چندگانه بر اطلاعات یکپارچه اعمال کرد، می توان این اطلاعات را با پرسنل و کاربرانی که در نقاط مختلف جغرافیایی پراکنده هستند به اشتراک گذاشت. هر پورتال سازمانی با داشتن چهار اصل انطباق پذیر، خصوصی ساز، یکپارچگی و پشتیبانی از انجمن ها می تواند خدمات خود را به بهترین حالت ارائه دهد. مراحل طراحی پورتال سازمانی چیست؟

شرکت طراحی پورتال برای طراحی سایت پرتال مراحلی را باید طی کند تا پروژه را با بهترین نتیجه به کارفرما تحویل دهد.

 1. مخاطب شناسی
 2. شناخت نیاز کاربران
 3. تنظیم و تعیین مأموریت پورتال سازمانی
 4. شناسایی نیازمندی های تکنولوژیک و محتوایی پورتال
 5. تحلیل و طراحی ساختار UI و UX
 6. آغاز فاز اجرایی طراحی پورتال

نکات مهم قبل از طراحی پورتال اختصاصی

قبل از اینکه بخواهید طراحی سایت خود را به شرکت طراحی پورتال بسپارید باید نکاتی را در انتخاب شرکت طراحی پورتال شخصی یا سازمانی مدنظر قرار دهید تا بتوانید بهترین نتیجه را به دست آورید.

1. دقت زیاد در انتخاب شرکت طراحی پورتال

باید قبل از انعقاد قرارداد همکاری با شرکت طراحی پورتال سازمانی تمام جنبه های کاری را مورد توجه قرار دهید. تحقیق دقیق در مورد بهترین شرکت طراحی پورتال یکی از مهم ترین مراحل برای طراحی سایت پرتال است. زیرا کارفرما به مدت طولانی از ابتدای طراحی پورتال تا چندین سال بعد از آن نیاز به همراهی این شرکت دارد. بهترین شرکت طراحی پورتال سازمانی باید خدمات باکیفیت و خوبی را به همراه پشتیبانی قوی ارائه دهد. هر چقدر این دو مورد با کیفیت بهتری از سوی شرکت طراحی پورتال به شما ارائه شود می تواند روی ارائه خدمات سریع‌تر، حرفه ای تر و راحت تر شما به کاربران تاثیر بیشتری داشته باشد.

2. تعیین جزئیات برای طراحی پورتال اختصاصی

بعد از اینکه در انتخاب بهترین شرکت طراحی پورتال موفق شدید باید تمام بخش های کار و ویژگی های مدنظر خود را با جزئیات به صورت مکتوب در آورید و با کارشناسان شرکت طراحی پورتال اختصاصی در آن مورد صحبت کنید. شرکت طراحی پورتال شخصی موظف است طراحی سایت پرتال را طبق آنچه شما خواسته اید تحویل دهد.

3. بررسی سایر قالب های آماده و سایت های پورتال ساز

در حوزه کوچکی فعالیت می کنید و نیازی به طراحی سایت پرتال سازمانی نیستید بهتر است قبل از اینکه به دنبال شرکت طراحی پورتال بگردید، در اینترنت در مورد سایت های پورتال ساز و قالب های آماده نیز جستجو کنید. در برخی موارد استفاده از این قالب های آماده شما را بی نیاز از شرکت طراحی پورتال شخصی و اختصاصی می کند.

جمع بندی

در حال حاضر که استفاده از اینترنت و خدمات آنلاین بسیار گسترش یافته است طراحی سایت پرتال یکی از ضروریات برای هر سازمان و مجموعه ای است. زیرا از این طریق می تواند خدمات خود را به صورت غیر حضوری و اینترنتی به کاربران و مشتریان خود ارائه دهد. طراحی پورتال یک مزیت رقابتی برای کسب و کارهای مختلف است که بتوانند مشتریان را به سوی خود جذب کنند. ما در این مقاله شما را با ویژگی های بهترین شرکت طراحی پورتال آشنا کردیم و وظایف شرکت طراحی پورتال اختصاصی و سازمانی را شرح دادیم. همچنین مراحل طراحی پورتال سازمانی معرفی نمودیم و برای انتخاب بهترین شرکت طراحی پورتال سازمانی نکات مهمی بیان کردیم.

مشاروه مارکتینگ کد سئو

هزینه طراحی و پیاده سازی پورتال شما چقدر خواهد شد؟

درواقع برای پورتال های سازمانی نمی توان هزینه ثابت در نظر گرفت چرا که هر پورتال و یا سامانه ای که طراحی و پیاده سازی می شود کاملا شخصی سازی شده است و هزینه های جاری آن براساس میزان فعالیت و زمان و تکنولوژی مورد استفاده در آن مشخص می شود. بنابراین می بایست ابتدا اطلاعات مربوط به فعالیت هایی که باید به آن پرداخت مشخص شود تا بتوان حداقل هزینه را برآورد کرد. شما می تونید برای راهنمایی و مشاوره با ما تماس بگیرید.

برخی از نمونه کارهای طراحی پورتال

رزرواسیون هتل سفید پوشان

سیستم مدیریت آزمایشگاه دانشگاه آزاد

سیستم مدیریت پروژه

اتوماسیون اداری هتل اسپیناس

close banner سفارش محتوا
close banner close banner۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲ close banner۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن