نمونه کارهای کد سئو

برخی از برندهایی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

کد سئو با استفاده از تجربه و دانش در زمینه دیجیتال مارکت و برنامه نویسی افتخار همکاری با سازمان ها و شرکت های مختلفی را داشته است. ازاین رو برای شما برخی از این نمونه کارهای مجموعه را به اختصار نام برده ایم.

نمونه کار طراحی سایت

کدُ سئو، معتبرترین شرکت طراحی سایت های زیبا و خلاقانه با ایده های ناب هنر پارسی در ایران می باشد. ما مفتخریم از اینکه مشتریان ما بیشتر به زیبایی های بصری ایرانی علاقه داشته و ما توانسته ایم در این راستا سایت های خوبی را با بهرهگیری از هنر ایرانی طراحی و پیاده سازی کنیم.

نمونه اتوماسیون شرکتی

ما با افتخار توانسته ایم برای شرکتها و سازمان های بزرگی همچون دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره)، هتل اسپیناس و... وب سایت ها و اتوماسیون های ویژه ای طراحی و به مرحله بهره برداری برسانیم.

نمونه فعالیت های مربوط به دیجیتال مارکت

با لطف و عنایت خداوند متعال توانسته ایم در زمینه بازاریابی و کسب کار اینترنتی و دیجیتال فعالیت های گسترده ای در این حیطه پهناور در جهت رشد و ارتقاء کسب کارهای متعددی گام هایی بلندی برداشته و با افتخار باعث افزایش درآمد برای فعالان اقتصادی شده ایم.

نمونه فعالیت های مربوط به سئو

فروش اینترنتی و بازاریابی الکترونیک نیازمند به ابزارهایی برای راحت تر پیمودن این راه و دستیابی به هدف نهایی یعنی فروش می باشد. یکی از ابزارهایی که در این زمینه می تواند شما و کسب کارتان را حمایت کند استفاده از ظرفیت بهینه سازی موتور های جستجو یا همان سئو می باشد. با با بهرگیری از بروز ترین ابزار های آنالیز و روش های نوین در این حوزه توانسته ایم در کلمات کلیدی متعددی در صفحه اول موتور های جستجو قرارگیریم.

نمونه فعالیت های مربوط به مدیریت شبکه های اجتماعی

با توجه به حجم استفاده حدود چهل میلیون از هم میهنان عزیزمان از شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام،... زمینه خوبی برای بهره مندی از این قابلیت در جهت برند سازی و ارتقاء کسب و کارهای اینترنتی شده است. از این رو ما توانسته ایم با بهرگیری از دانش متخصصین این حوزه فعالیت های خوبی را داشته باشیم.

نمونه فعالیت های مربوط به تولید محتوا

امروزه با رشد فناوری و استفاده از آن در جهت بازاریابی و فروش دیجیتال باعث نیاز به تولید محتوا در انواع مختلف همچون متن، ویدیو، پادکست،موشن گرافیک و... شده است. ما در زمینه های مختلف همچون شبکه و حوزه گردشگری و... به تولید محتوا برای سایت های گوناگونی کرده ایم.