طراحی سایت تولید محتوا [نمونه کار بسیار قوی] 0 تا 100 روند اتوماتیک

طراحی سایت تولید محتوا [نمونه کار بسیار قوی] 0 تا 100 روند اتوماتیک

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر، هویت و ماهیت کسب و کار شما را نشان دهد.
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت.
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
استفاده از ذوق و هنر ایرانی برای داشتن بهترین جلوه های بصری

هزینه پلن های طراحی سایت کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بهترین و بالاترین کیفیت
پکیج طراحی سایت
پکیج تعمیرات و پشتیبانی سایت
 1. براساس نیاز کارفرما، انواع قالب های حرفه ای وردپرسی که همگی دارای لایسنس می باشند معرفی و پس از تایید کارفرما راه اندازی سایت انجام خواهد شد. همچنین قالب ها تمام نیاز کاربران برای ورود به سایت و امکان خرید از طریق درگاه پرداخت را خواهند داشت.

 2. براساس نیازهای کارفرما طراحی های بصری و گرافیکی جذاب مخصوص هر شرکت و مجموعه ایجاد و پیاده سازی خواهد شد. گفتنی است این طراحی ها منحصر به فرد و غیر قابل پیاده سازی برای سایرین خواهد بود. (پلن های طراحی اختصاصی از نظر ساختار وردپرسی هیچ تفاوتی با قالب آماده نخواهند داشت و تنها از بُعد ظاهری متمایز خواهند بود. لذا تمامی امکانات وردپرس آماده را خواهند داشت)

 3. با این ویژگی، سایت به صورت اتوماتیک پیامک های خرید محصول را به مدیر سایت و تایید خرید به مشتری ارسال خواهد کرد. مانند هنگامی که مشتریان خریدی از طریق درگاه پرداخت انجام می دهند، پیامکی برای موفقیت آمیز بودن خرید مشتریان و پیامکی جهت اطلاع به مدیر سایت ارسال می شود.

 4. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 5. نحوه ارسال کالا از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... به مشتریان یکی از اصلی ترین قابلیت های سایت می باشد. چرا که برای شما و مشتریان سالم رسیدن و به موقع رسیدن محصول خیلی اهمیت خواهد داشت. لذا برای تعیین نحوه ارسال و دریافت هزینه آن از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... می بایست این ویژگی حتما در سایت شما اعمال شود.

 6. انتخاب زمان ارسال کالا توسط مشتریان باعث کاهش تماس های اضافه و مدیریت بهتر فروش می شود. علاوه بر رضایت بیشتر مشتریان نسبت به عملکرد سایت مدیر سایت می تواند زمان های مشخص را برای ارسال سفارشات در سایت تعریف نماید.

 7. قطعا کد تخفیف یک ویژگی بسیار مهم برای سایت های فروشگاهی است، چرا که این مسئله باعث افزایش و رشد خریدهای مشتریان شما خواهد شد و رضایت بیشتری را برای خریداران شما فراهم خواهد کرد. شما با این کار میتوانید به راحتی کد تخفیف خود را به صورت های گروهی و تکی براساس دسته بندی و هر محصول تعیین کنید. این ویژگی کاملا حرفه ای می باشد و قابلیت هایی همچون مدت زمان استفاده از کد تخفیف، تعداد دفعات استفاده از کد تخفیف و... را برای شما به صورت کاملا سازگار ایجاد می کند.

 8. ثبت نام در سایت های وردپرس به دلیل وجود فیلد های زیاد به هنگام ثبت نام، کمی سخت است. با این کار مشتریان شما می توانند به راحتی تنها با استفاده از شماره همراه ثبت نام کنند. این قابلیت به تجربه کاربری سایت شما خیلی کمک خواهد کرد.

 9. وارد شدن به پنل با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری برای خیلی از مشتریان شما آزار دهنده خواهد بود. با این روش مشتریان شما می توانند از طریق موبایل خود کد یک بار مصرف دریافت و اقدام به خرید نمایند.

 10. برخی از مشتریان شما نیازمند فاکتورهایی برای ارائه به شرکت و یا نهاد های مالیاتی خواهند بود. شما حتما برای رفع این مسئله می بایست اقدام کنید. اضافه کردن این ویژگی به سایت شما باعث می شود، تمام این فعالیت های زمانبر برای شما به صورت کاملا اتوماتیک انجام شود.

 11. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

 12. برخی از سایت ها نیازمند ارتباط موثرتر با مشتریان می باشند، برای اینکار داشتن سیستم تیکت پشتیبانی بهترین راه حل است. با اینکار مشتریان می توانند مشکلات و سئوالات خود را در تیکت مطرح نمایند. وردپرس این قابلیت را به صورت پیش فرض ندارد و ما با استفاده از افزونه های معتبر این امکان را برای شما مهیا می کنیم.

 13. کیف شارژ یکی از ملزومات و ویژگی های مورد نیاز سایت های فروشگاهی است. چرا که کاربر می تواند پس از افزایش شارژ حساب خود در سایت به راحتی خریدهای خود را انجام دهد. درنتیجه این ویژگی باعث افزایش فروش سایت شما خواهد شد.

 14. یکی از روش های جذب مشتری برگشت هزینه به میزان خرید انجام شده به کیف پول خریدار می باشد. این کار باعث می شود تشویق مشتری برای خریدهای بعدی از شما می شود.

 15. ایجاد باشگاه مشتریان به شما این امکان را می دهد تا شماره موبایل مشتریان خود را به راحتی بدست آورید تا در زمان های مورد نیاز شما همچون روزهای بلک فرایدی و روز های تعطیل نوروز و اعیاد و مراسم ها برای ارسال پیامک های تخفیف به خریداران خود استفاده نمایید.

۰ ثبت سفارش
 1. در برخی از سایت های وردپرسی ممکن است به دلیل افزایش و یا خرابی دیتابیس مشکلاتی بزرگی برای شما ایجاد شوند. ما با استفاده از تکنیک های مختلفی این امکان را برای شما مهیا خواهیم کرد.

 2. برخی از مواقع به دلایل گوناگون نیازمند جابه جایی سایت خود به هاست و یا سرور دیگری خواهید بود. برای انجام این موارد ما از سایت شما بک آپ دریافت می کنیم و اطلاعات شما را در سایت جدید به منتقل خواهیم کرد.

 3. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 4. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

۰ ثبت سفارش

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

طراحی سایت تولید محتوا
طراحی سایت تولید محتوا [نمونه کار بسیار قوی] 0 تا 100 روند اتوماتیک
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷

انواع آژانس ها و سایت های تولید محتوا در فضای اینترنت فعال هستند که می توان یکی از بهترین آن ها را انتخاب کرد و تولید محتوای سایت خود را برون سپاری کنید. طراحی سایت تولید محتوا باید توسط شرکت های معتبر و با تجربه انجام شود تا بتوان از آن طریق فروش خود را افزایش داد و در کسب و کار رونق ایجاد شود. کدُسئو از بهترین وبسایت های ارائه خدمات تولید محتوا می باشد که با فضای فوق العاده ای که برای مشتریان و تولید کنندگان محتوای خود طراحی کرده و بستر مساعدی را برای شما عزیزان فراه نموده است.

سایت تولید محتوا  چیست؟

تولید محتوا ایجاد محتوایی جذاب در قالب متن، تصویر و فیلم و... است که بتواند مخاطبان را به سوی خود جذب کند، آن ها را وارد سایت شما کنند و کاربران عادی را به مخاطبان همیشگی و مشتریان بالقوه تبدیل نماید. یک سایت تولید محتوا با داشتن نویسندگان، گرافیست ها و تولید کنندگان محتوای ویدئویی با کیفیت می تواند در زمینه تولید محتوا و طراحی سایت تولید محتوا فعالیت کند و از این طریق کسب درآمد نماید. اما طراحی سایت برای تولید محتوا سختی هایی نیز دارد که در ادامه با آنها آشنا می شویم.

ویژگی های طراحی سایت تولید محتوا

برای اینکه کاربران و مشتریان بتوانند به سایت تولید محتوا اطمینان پیدا کنند باید این شرکت ها ویژگی هایی را در فرآیند کاری خود اعمال کنند. از مهم ترین و اصلی ترین مشخصات آژانس طراحی سایت تولید محتوا داشتن اعتبار و رضایت مشتریان قبلی آن از خدمات ارائه شده است. در ادامه به برخی دیگر مشخصات این سایت ها اشاره می کنیم.

1. بازاریابی موفق

برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت تولید محتوا باید نمونه کارهای مشتریان قبلی آن را بررسی کنید و در مورد کیفیت بازاریابی محتوایی این آژانس ها تحقیق دقیقی انجام دهید. همچنین با روند کار این سایت آشنا شوید و اطمینان حاصل کنید که سفارشات محتوا را در زمان مقرر و طبق برنامه منظمی تحویل می دهند. همچنین می توان از چندین سایتی که مشتری این شرکت ها بوده اند در مورد عملکرد آن ها سوال کرد.

2. نویسندگان تولید کننده محتوا

از نکات دیگر در انتخاب درست سایت تولید محتوا ، داشتن نویسندگانی ماهر و با سابقه است که بتوانند محتوایی یونیک و با کیفیت تولید کنند. اگر شرکتی به عنوان بهترین سایت طراحی تولید محتوا در فضای مجازی شناخته شود حتما تمام این ویژگی ها را دارد و نیازی به بررسی تمام مشخصات نیست و می توان با بررسی چند مشخصه برجسته آن را برای تولید محتوا انتخاب کرد.

3. محتوای باکیفیت

کیفیت محتوا را می توان در زمان بررسی سابقه و مهارت نویسندگان نیز مورد توجه قرار داد. محتوایی که یک شرکت محتوا تحویل می دهد باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و با هزینه ای که دریافت می شود تناسب داشته باشد. درصد یونیک بودن و خوانایی و مفهوم داشتن مطلب که بتواند برای کاربر قابل درک باشد و ارزش افزوده ای را برای کاربران ایجاد کند از ویژگی های مهم محتوای تولید شده توسط آژانس های تولید محتوا است.

 4.ثبت سفارش آنلاین

امکان ثبت سفارش آنلاین از جمله ویژگی های مهم شرکت طراحی سایت تولید محتوا است که مشتری می تواند بدون صرف وقت در محل خود سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت نماید البته طراح سایت تولید محتوا باید سامانه ای قدرتمند و اتوماتیک به مانند سایت کدُسئو طراحی کرده باشد تا این امکان برای مشتریان آن سایت فراهم باشد و نیازی به مراجعه حضوری نباشد. این شرکت ها کادر اداری کاملی دارند که در صورت بروز هر نوع مشکلی می توان با قسمت پشتیبان آن ها تماس گرفت تا در اولین فرصت مشکل بوجود آمده رفع شود.

5. دریافت راحت  و سریع محتوا

سایت طراحی سایت تولید محتوا باید مسئولیت محتوای تولید شده را به عهده بگیرد و در صورت نقص در آن ویرایش مجدد محتوا را بپذیرد. همچنین باید کیفیت کاری خود را تضمین نماید و سفارشات را در زمان تعیین شده و طبق اصول درخواستی کارفرما تحویل دهد. تقسیم صحیح کارها به افراد متخصص در شرکت تولید محتوا یکی از ویژگی های مهم در کسب رضایت مشتریان است.

جمع بندی

امروزه تولید محتوا به عنوان یک شغل جدید در سطح فضای مجازی معرفی شده که بسیاری از علاقه مندان به نویسندگی را به سوی خود جذب کرده است. البته تولید محتوا فقط به تولید محتوای متنی خلاصه نمی شود و محتوا در قالب های مختلف شامل عکس، ویدئو و پادکست و ... نیز مورد توجه قرار گرفته است.

ثبت دیدگاه
خدمات تولید محتوای متنی
Hover me!

۰۲۱-۷۷۶۵۳۵۹۵

۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن