طراحی سایت تولید محتوا [نمونه کار بسیار قوی] 0 تا 100 روند اتوماتیک

طراحی سایت تولید محتوا [نمونه کار بسیار قوی] 0 تا 100 روند اتوماتیک

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر هویت وماهیت کسب و کار شما را فریاد یزند.
ظاهری زیبا و کاربردی
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت. بنابراین نباید از این مورد غلفت کرد.
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت. بنابراین نباید از این مورد غلفت کرد.

هزینه پلن های طراحی سایت کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بهترین و بالاترین کیفیت

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد سایت
ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی سایت
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا سایت
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب
            سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی سایت و ظاهری زیبا

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

ظاهری زیبا و کاربردی

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل سایت

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

طراحی سایت تولید محتوا
طراحی سایت تولید محتوا [نمونه کار بسیار قوی] 0 تا 100 روند اتوماتیک
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷

انواع آژانس ها و سایت های تولید محتوا در فضای اینترنت فعال هستند که می توان یکی از بهترین آن ها را انتخاب کرد و تولید محتوای سایت خود را برون سپاری کنید. طراحی سایت تولید محتوا باید توسط شرکت های معتبر و با تجربه انجام شود تا بتوان از آن طریق فروش خود را افزایش داد و در کسب و کار رونق ایجاد شود. کدُسئو از بهترین وبسایت های ارائه خدمات تولید محتوا می باشد که با فضای فوق العاده ای که برای مشتریان و تولید کنندگان محتوای خود طراحی کرده و بستر مساعدی را برای شما عزیزان فراه نموده است.

سایت تولید محتوا  چیست؟

تولید محتوا ایجاد محتوایی جذاب در قالب متن، تصویر و فیلم و... است که بتواند مخاطبان را به سوی خود جذب کند، آن ها را وارد سایت شما کنند و کاربران عادی را به مخاطبان همیشگی و مشتریان بالقوه تبدیل نماید. یک سایت تولید محتوا با داشتن نویسندگان، گرافیست ها و تولید کنندگان محتوای ویدئویی با کیفیت می تواند در زمینه تولید محتوا و طراحی سایت تولید محتوا فعالیت کند و از این طریق کسب درآمد نماید. اما طراحی سایت برای تولید محتوا سختی هایی نیز دارد که در ادامه با آنها آشنا می شویم.

ویژگی های طراحی سایت تولید محتوا

برای اینکه کاربران و مشتریان بتوانند به سایت تولید محتوا اطمینان پیدا کنند باید این شرکت ها ویژگی هایی را در فرآیند کاری خود اعمال کنند. از مهم ترین و اصلی ترین مشخصات آژانس طراحی سایت تولید محتوا داشتن اعتبار و رضایت مشتریان قبلی آن از خدمات ارائه شده است. در ادامه به برخی دیگر مشخصات این سایت ها اشاره می کنیم.

1. بازاریابی موفق

برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت تولید محتوا باید نمونه کارهای مشتریان قبلی آن را بررسی کنید و در مورد کیفیت بازاریابی محتوایی این آژانس ها تحقیق دقیقی انجام دهید. همچنین با روند کار این سایت آشنا شوید و اطمینان حاصل کنید که سفارشات محتوا را در زمان مقرر و طبق برنامه منظمی تحویل می دهند. همچنین می توان از چندین سایتی که مشتری این شرکت ها بوده اند در مورد عملکرد آن ها سوال کرد.

2. نویسندگان تولید کننده محتوا

از نکات دیگر در انتخاب درست سایت تولید محتوا ، داشتن نویسندگانی ماهر و با سابقه است که بتوانند محتوایی یونیک و با کیفیت تولید کنند. اگر شرکتی به عنوان بهترین سایت طراحی تولید محتوا در فضای مجازی شناخته شود حتما تمام این ویژگی ها را دارد و نیازی به بررسی تمام مشخصات نیست و می توان با بررسی چند مشخصه برجسته آن را برای تولید محتوا انتخاب کرد.

3. محتوای باکیفیت

کیفیت محتوا را می توان در زمان بررسی سابقه و مهارت نویسندگان نیز مورد توجه قرار داد. محتوایی که یک شرکت محتوا تحویل می دهد باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و با هزینه ای که دریافت می شود تناسب داشته باشد. درصد یونیک بودن و خوانایی و مفهوم داشتن مطلب که بتواند برای کاربر قابل درک باشد و ارزش افزوده ای را برای کاربران ایجاد کند از ویژگی های مهم محتوای تولید شده توسط آژانس های تولید محتوا است.

 4.ثبت سفارش آنلاین

امکان ثبت سفارش آنلاین از جمله ویژگی های مهم شرکت طراحی سایت تولید محتوا است که مشتری می تواند بدون صرف وقت در محل خود سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت نماید البته طراح سایت تولید محتوا باید سامانه ای قدرتمند و اتوماتیک به مانند سایت کدُسئو طراحی کرده باشد تا این امکان برای مشتریان آن سایت فراهم باشد و نیازی به مراجعه حضوری نباشد. این شرکت ها کادر اداری کاملی دارند که در صورت بروز هر نوع مشکلی می توان با قسمت پشتیبان آن ها تماس گرفت تا در اولین فرصت مشکل بوجود آمده رفع شود.

5. دریافت راحت  و سریع محتوا

سایت طراحی سایت تولید محتوا باید مسئولیت محتوای تولید شده را به عهده بگیرد و در صورت نقص در آن ویرایش مجدد محتوا را بپذیرد. همچنین باید کیفیت کاری خود را تضمین نماید و سفارشات را در زمان تعیین شده و طبق اصول درخواستی کارفرما تحویل دهد. تقسیم صحیح کارها به افراد متخصص در شرکت تولید محتوا یکی از ویژگی های مهم در کسب رضایت مشتریان است.

جمع بندی

امروزه تولید محتوا به عنوان یک شغل جدید در سطح فضای مجازی معرفی شده که بسیاری از علاقه مندان به نویسندگی را به سوی خود جذب کرده است. البته تولید محتوا فقط به تولید محتوای متنی خلاصه نمی شود و محتوا در قالب های مختلف شامل عکس، ویدئو و پادکست و ... نیز مورد توجه قرار گرفته است.

close banner سفارش محتوا
close banner close banner۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲ close banner۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن