طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین [ساخت سایت وردپرسی یا اختصاصی حرفه ای]

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین [ساخت سایت وردپرسی یا اختصاصی حرفه ای]

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر، هویت و ماهیت کسب و کار شما را نشان دهد.
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت.
مطابق با صلیقه و هنر ایرانی
استفاده از ذوق و هنر ایرانی برای داشتن بهترین جلوه های بصری

هزینه پلن های طراحی سایت وردپرس کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بالاترین و بهترین کیفیت
پکیج طراحی سایت
پکیج تعمیرات و پشتیبانی سایت
 1. براساس نیاز کارفرما، انواع قالب های آماده وردپرسی که همگی دارای لایسنس می باشند معرفی و پس از تایید کارفرما راه اندازی سایت انجام خواهد شد. همچنین قالب ها تمام نیاز کاربران برای ورود به سایت و امکان خرید از طریق درگاه پرداخت را خواهند داشت.

 2. براساس نیازهای کارفرما طراحی های بصری و گرافیکی جذاب مخصوص هر شرکت و مجموعه ایجاد و پیاده سازی خواهد شد. گفتنی است این طراحی ها منحصر به فرد و غیر قابل پیاده سازی برای سایرین خواهد بود. (پلن های طراحی اختصاصی از نظر ساختار وردپرسی هیچ تفاوتی با قالب آماده نخواهند داشت و تنها از بُعد ظاهری متمایز خواهند بود. لذا تمامی امکانات وردپرس آماده را خواهند داشت)

 3. با این ویژگی، سایت به صورت اتوماتیک پیامک های خرید محصول را به مدیر سایت و تایید خرید به مشتری ارسال خواهد کرد. مانند هنگامی که مشتریان خریدی از طریق درگاه پرداخت انجام می دهند، پیامکی برای موفقیت آمیز بودن خرید مشتریان و پیامکی جهت اطلاع به مدیر سایت ارسال می شود.

 4. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 5. نحوه ارسال کالا از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... به مشتریان یکی از اصلی ترین قابلیت های سایت می باشد. چرا که برای شما و مشتریان سالم رسیدن و به موقع رسیدن محصول خیلی اهمیت خواهد داشت. لذا برای تعیین نحوه ارسال و دریافت هزینه آن از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... می بایست این ویژگی حتما در سایت شما اعمال شود.

 6. انتخاب زمان ارسال کالا توسط مشتریان باعث کاهش تماس های اضافه و مدیریت بهتر فروش می شود. علاوه بر رضایت بیشتر مشتریان نسبت به عملکرد سایت مدیر سایت می تواند زمان های مشخص را برای ارسال سفارشات در سایت تعریف نماید.

 7. قطعا کد تخفیف یک ویژگی بسیار مهم برای سایت های فروشگاهی است، چرا که این مسئله باعث افزایش و رشد خریدهای مشتریان شما خواهد شد و رضایت بیشتری را برای خریداران شما فراهم خواهد کرد. شما با این کار میتوانید به راحتی کد تخفیف خود را به صورت های گروهی و تکی براساس دسته بندی و هر محصول تعیین کنید. این ویژگی کاملا حرفه ای می باشد و قابلیت هایی همچون مدت زمان استفاده از کد تخفیف، تعداد دفعات استفاده از کد تخفیف و... را برای شما به صورت کاملا سازگار ایجاد می کند.

 8. ثبت نام در سایت های وردپرس به دلیل وجود فیلد های زیاد به هنگام ثبت نام، کمی سخت است. با این کار مشتریان شما می توانند به راحتی تنها با استفاده از شماره همراه ثبت نام کنند. این قابلیت به تجربه کاربری سایت شما خیلی کمک خواهد کرد.

 9. وارد شدن به پنل با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری برای خیلی از مشتریان شما آزار دهنده خواهد بود. با این روش مشتریان شما می توانند از طریق موبایل خود کد یک بار مصرف دریافت و اقدام به خرید نمایند.

 10. برخی از مشتریان شما نیازمند فاکتورهایی برای ارائه به شرکت و یا نهاد های مالیاتی خواهند بود. شما حتما برای رفع این مسئله می بایست اقدام کنید. اضافه کردن این ویژگی به سایت شما باعث می شود، تمام این فعالیت های زمانبر برای شما به صورت کاملا اتوماتیک انجام شود.

 11. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

 12. برخی از سایت ها نیازمند ارتباط موثرتر با مشتریان می باشند، برای اینکار داشتن سیستم تیکت پشتیبانی بهترین راه حل است. با اینکار مشتریان می توانند مشکلات و سئوالات خود را در تیکت مطرح نمایند. وردپرس این قابلیت را به صورت پیش فرض ندارد و ما با استفاده از افزونه های معتبر این امکان را برای شما مهیا می کنیم.

 13. کیف شارژ یکی از ملزومات و ویژگی های مورد نیاز سایت های فروشگاهی است. چرا که کاربر می تواند پس از افزایش شارژ حساب خود در سایت به راحتی خریدهای خود را انجام دهد. درنتیجه این ویژگی باعث افزایش فروش سایت شما خواهد شد.

 14. یکی از روش های جذب مشتری برگشت هزینه به میزان خرید انجام شده به کیف پول خریدار می باشد. این کار باعث می شود تشویق مشتری برای خریدهای بعدی از شما می شود.

 15. ایجاد باشگاه مشتریان به شما این امکان را می دهد تا شماره موبایل مشتریان خود را به راحتی بدست آورید تا در زمان های مورد نیاز شما همچون روزهای بلک فرایدی و روز های تعطیل نوروز و اعیاد و مراسم ها برای ارسال پیامک های تخفیف به خریداران خود استفاده نمایید.

۰ ثبت سفارش
 1. در برخی از سایت های وردپرسی ممکن است به دلیل افزایش و یا خرابی دیتابیس مشکلاتی بزرگی برای شما ایجاد شوند. ما با استفاده از تکنیک های مختلفی این امکان را برای شما مهیا خواهیم کرد.

 2. برخی از مواقع به دلایل گوناگون نیازمند جابه جایی سایت خود به هاست و یا سرور دیگری خواهید بود. برای انجام این موارد ما از سایت شما بک آپ دریافت می کنیم و اطلاعات شما را در سایت جدید به منتقل خواهیم کرد.

 3. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 4. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

۰ ثبت سفارش

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین [ساخت سایت وردپرسی یا اختصاصی حرفه ای]
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین [ساخت سایت وردپرسی یا اختصاصی حرفه ای]

با طراحی سایت فروشگاهی کسب و کارها بهتر و راحت تر می توانند محصولات و خدمات خود را در معرض دید کاربران قرار دهند و از این راه کسب درآمد کنند. طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس بسیار راحت و کم هزینه است به همین دلیل تعداد زیادی از سایت ها به این روش راه اندازی می شوند. همچنین مزیت دیگر طراحی فروشگاه به این شیوه عدم نیاز به دانش کدنویسی است که افراد زیادی می توانند با فراگیری آموزش وردپرس به طراحی سایت فروشگاه آنلاین اقدام کنند.

نکات مهم قبل از طراحی فروشگاه اینترنتی

قبل از اینکه تصمیم به طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس بگیرید باید بررسی کنید که چه محصولی می یا خدمتی را می خواهید بفروشید؛ زیرا انتخاب محصولات در موفقیت فروش و درآمد نقش مهمی دارد. کالایی باید در فروشگاه اینترنتی فروخته شود که به صورت آنلاین بتوان آن را خریداری کرد. در ادامه در چند فاکتور مهم را که قبل از طراحی سایت فروشگاه انلاین باید مدنظر قرار داد را معرفی می کنیم.

1. میزان تقاضای بازار برای محصول یا خدمت

 اگر نقاضای بازار برای محصولی زیاد باشد میزان جستجوی آن در اینترنت و مراجعه به سایتی که این محصول را می فروشد نیز بالا خواهد بود. با استفاده از ابزارهای رایگان مانند  Google Keyword Planner Tool می توان حجم جستجوی یک عبارت را بدست آورد.

2. میزان رقابت در بازار برای آن محصول

نکته دیگری که ساخت سایت فروشگاهی باید مدنظر قرارداد رقابت پذیر بودن محصول است. اگر در فروش محصول مدنظر رقابت وجود دارد باید سایت را به گونه ای طراحی و محتوا گذاری کنید که بتوانید اعتماد کاربران را برای خرید از سایت خود متقاعد نمایید.

3. فروش محصولات پرطرفدار

برای فروش محصولات پرطرفدار در سایت فروشگاهی باید به سایت های داخلی و خارجی مشهور سری بزنید و لیست کالاهای محبوب را پیدا کنید. بهترین سایت های فروشگاه آنلاین برای بررسی محصولات پرطرفدار شامل دیجی کالا، بانه دات کام، خانومی و آمازون، eBay و Etsy هستند.

ساخت سایت وردپرسی یا اختصاصی حرفه ای، کدام را انتخاب کنیم؟

سفارش ساخت سایت فروشگاهی که به صورت کدنویسی اختصاصی طراحی می شود در مقایسه با سایت فروشگاهی با وردپرس هزینه بیشتری نیاز دارد. همچنین کدنویسی اختصاصی سایت می تواند مشکلات نرم افزاری بسیاری را به وجود آورد که رفع این خطاها می تواند زمان زیادی را به خود اختصاص دهد که می توانستید آن زمان را صرف رشد سایت نمایید. علاوه براین در طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس به شرکت طراحی سایت یا برنامه نویسی وابسته نخواهید بود؛ چون این افزونه توسط برنامه نویسان زیادی پشتیبانی و رفع اشکال شده است. اما در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی در زمان های مختلف نیاز به ارتباط طراح خواهید داشت و در صورتی که تیم طرف قرارداد تمایل به همکاری نداشته باشد باید طرح دیگری را پیدا کنید و مجدد هزینه هایی را پرداخت نمایید.

اهمیت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

کسب وکارهای امروزی اهداف مختلفی را از طراحی سایت فروشگاهی دنبال می کنند. در این فروشگاه های آنلاین امکان فروش محصولات فیزیکی و مجازی مثل لایسنس و انواع گیفت کارت وجود دارد که هدف آن ها کسب درآمد و شناخته شدن در فضای فیزیکی و مجازی و جذب کاربران است.

1. جذب مشتریان جدید با کمترین هزینه

با طراحی سایت فروشگاهی می توان تنها با سئو اصولی و تولید محتوا با کیفیت با هزینه ای کم کاربران را به مشتریان بالقوه تبدیل کرد و درآمد خود را افزایش داد.

2. ایجاد یک بازار جدی برای محصولات

در حال حاضر شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام به یک فضای رقابتی برای خرید و فروش محصولات آنلاین تبدیل شده اند ولی از آنجا که این رسانه ها بیشتر جنبه سرگرمی دارند کاربران برای خریدهای خود اعتماد چندانی به آن ها ندارند. اما کاربرانی که به سایت فروشگاهی مراجعه می کنند هدف آن خرید محصول است.

3. مدیریت آسان و راحت تر سایت فروشگاهی

دسترسی سریع کاربران و مدیران سایت ها مهم ترین هدف از طراحی سایت فروشگاه انلاین است؛ به طوری که کاربران به راحتی می توانند محصول و خدمت مورد نظر را خود خریداری کنند و مدیران می توانند مدیریت سفارش ها را به آسانی انجام دهند.

ویژگی های طراحی سایت فروشگاه آنلاین

یک سایت فروشگاهی آنلاین باید قابلیت ارتقاء در زمان های دلخواه را داشته باشد؛ بنابراین شرکتی که سفارش ساخت سایت فروشگاهی را می پذیرد باید برای ارائه این خدمات، پشتیبانی و خدمات پس از فروش خوبی داشته باشد. اگر سایت دچار مشکل شد می تواند به سرعت توسط افراد متخصص خود ایرادات پیش آمده را رفع کند. ویژگی های مهم ساخت سایت فروشگاه اینترنتی به شرح زیر است.

 1. طراحی گرافیکی اختصاصی: داشتن یک رابط کاربری متناسب با برند در طراحی سایت فروشگاهی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. گرافیک تخصصی متناسب با موضوع فروشگاه و خدمات و محصولات آن در جذب مخاطب بسیار کاربردی است.
 2. طراحی UX کاربر پسند: مهم ترین نکته ای که در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی باید به آن توجه کرد رعایت ux سایت آن است که می تواند باعث ماندگاری مخاطب در سایت شود.
 3. رعایت اصول سئو: ساخت وب سایت فروشگاهی با رعایت اصول سئو می تواند باعث افزایش رتبه سایت در نتایج گوگل شود و ترافیک طبیعی را وارد سایت نماید.

مراحل طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

برای طراحی وب سایت فروشگاهی در مرحله اول باید یک دامنه انتخاب و خریداری کرد سپس برای اطلاعات سایت یک پایگاه داده ایجاد نمود که با خرید هاست از شرکت های هاستینگ معتبر می توان این کار را انجام داد. در مرحله بعد روی سایت افزونه وردپرس را نصب کرده و برای سایت فروشگاهی قالب اختصاصی طراحی کرد یا پوسته مناسبی را خریداری نمود. ویژگی مهم قالب انتخابی این است که باید از افزونه ووکامرس پشتیبانی کند پس از نصب این پلاگین باید اقدام به تهیه درگاه پرداخت اینترنتی کرد. در نهایت باید محصولات و خدمات خود را در قالب محتواهای متنوع در سایت بارگذاری نمود تا در معرض دید مشتری قرار بگیرند.

جمع بندی

طراحی فروشگاه آنلاین یکی از ضروریات کسب وکارهای امروزی است؛ با طراحی فروشگاه اینترنتی می توان بدون داشتن مکانی فیزیکی محصولات را برای فروش به مخاطبان نشان داد و کسب درآمد کرد.

Hover me!

۰۲۱-۷۷۶۵۳۵۹۵

۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن