سفارش طراحی قالب اختصاصی وردپرس با المنتور [ساخت زیباترین قالب های شرکتی و فروشگاهی]

سفارش طراحی قالب اختصاصی وردپرس با المنتور [ساخت زیباترین قالب های شرکتی و فروشگاهی]

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر هویت وماهیت کسب و کار شما را فریاد یزند.
ظاهری زیبا و کاربردی
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت. بنابراین نباید از این مورد غلفت کرد.
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت. بنابراین نباید از این مورد غلفت کرد.

هزینه پلن های طراحی سایت کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بهترین و بالاترین کیفیت

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد سایت
ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی سایت
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا سایت
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب
            سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی سایت و ظاهری زیبا

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

ظاهری زیبا و کاربردی

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل سایت

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

سفارش طراحی قالب وردپرس
سفارش طراحی قالب اختصاصی وردپرس با المنتور [ساخت زیباترین قالب های شرکتی و فروشگاهی]
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۷/۱۸

سفارش طراحی قالب اختصاصی وردپرس با المنتور [ساخت زیباترین قالب های شرکتی و فروشگاهی]

در دنیای امروز هر کسب و کاری برای فعالیت در فضای اینترنت نیازمند داشتن سایت است. این سایت برای اینکه بتواند به درستی کار کرده و مخاطب هدف را به سوی خود جذب کند باید دارای یکشری ویژگی ها باشد. دو روش برای راه اندازی سایت شامل سفارش طراحی قالب وردپرس و طراحی سایت با برنامه نویسی وجود دارد که هر یک از این دو مزایا و معایب خاص خود را دارند. در حال حاضر بسیاری از طراحان وب ساخت قالب وردپرس را به مشتریان خود پیشنهاد می کنند؛ زیرا در این روش طراح وب با داشتن مجموعه مهارت های طراحی سایت بر طرح رنگ، رابط کاربری و طرح بندی صفحه تمرکز داشته و می تواند سایت حرفه ای را تحویل مشتری دهد.

قالب وب سایت چیست؟

پوسته (Theme) یا قالب هر سه به یک معنی است که ساختار ظاهری و گرافیکی قسمت های مختلف وب سایت را می سازد. قالب سایت در برگیرنده کل محتواهای سایت شامل متن ها، تصاویر، ویدئوها و آیکن ها است. بستر اصلی برای تنظیم و ارائه محتواهای سایت همان پوسته سایت که هر قدر سفارشی تر و اختصاصی تر طراحی شود می تواند رابط کاربری بهتری داشته و بیشتر رضایت مشتری و کاربران را جلب نماید. برای ساخت قالب وردپرس و طراحی قالب ووکامرس علاوه بر داشتن دانش مربوط به برنامه نویسی مثل آشنایی با کد های html و css و مهارت های گرافیکی باید طراح توابع تطبیقی و php نیز تا حدی بلد باشد.

انتخاب یک قالب مناسب حرفه ای برای توسعه یک سایت از دغدغه های اصلی طراحانی است که به تازگی وارد این حوزه کاری شده اند. استفاده از قالب های آماده وردپرسی می تواند ابزاری مناسب برای طراحی قالب اختصاصی وردپرس به صورت استاندارد باشد. این پوسته های آماده که توسعه دهندگان در سراسر جهان ارائه می شوند به افرادی که نمی خواهند وقت زیادی برای طراحی سایت صرف کنند کمک کنند که محتوای خود را در قالب سایت آماده نمایش دهند. سفارش قالب وردپرس آماده بدون نیاز به برنامه نویسی و سایر مهارت ها باعث سهولت پیاده سازی سایت شده و می توان در زمان اندکی سایت را راه اندازی کرد.

ابزارهای مهم برای طراحی قالب اختصاصی وردپرس

طراحی قالب با المنتور یک روش ارزشمند برای توسعه و طراحی قالب وردپرس اختصاصی است. در صورتی که از قالب های آماده وردپرسی برای طراحی سایت استفاده شود می توان برای توسعه وب سایت و بهتر کردن رابطه کاربری آن از صفحه ساز المنتور بهره برد. همچنین می توان با استفاده از المنتور تمپلت ها و پوسته های حرفه ای و اختصاصی طراحی کرد و برای راه اندازی سایت های مختلف از آن ها استفاده کرد.

در برخی مواقع ممکن است قالب وردپرس آماده ای که خریداری شده بعد از نصب همانند نمونه دموی آن نباشد؛ در این شرایط برای اینکه سایت شبیه دموی قالب در بیاید مجبور به درون ریزی محتوا و استفاده از ابزارک ها و تعداد زیادی اطلاعات و پست تصویر در سایت خواهید شد تا سایت همانند دمو دیده شود.

در حال حاضر ساخت قالب وردپرس با صفحه سازها بسیار راحت شده است؛ زیرا این صفحه سازها امکاناتی دارند که با استفاده از آن ها می توان به آسانی تمام قسمت های سایت را مدیریت و باز طراحی کرد. در چند سال قبل و زمانی که هنوز افزونه المنتور ساخته نشده بود با صفحه سازها فقط می توانستیم قسمتی از صفحه را طراحی کنیم. با شروع به کار المنتور با قابلیت ها و امکانات فراوان طراحی قالب وردپرس اختصاصی راحت تر شد. نسخه پرو المنتور نیز بسیار کاربردی تر بوده و با استفاده از آن می توان سفارش طراحی قالب وردپرس را در زمان کمی انجام داد و قالب هایی اختصاصی و سفارشی طراحی کرد.

آموزش طراحی قالب وردپرس pdf یک روش سریع و راحت برای یادگیری و ساخت قالب وردپرس است. علاوه بر این طراحی قالب المنتور که با کشیدن و رها کردن المان های این نرم افزار صورت می گیرد ساخت صفحات مختلف سایت را بسیار سرعت بخشیده است. در المنتور می توان طراحی قالب ووکامرس را به صورت سفارشی سازی انجام داد و بعد از هر تغییری نتیجه کارخود را مشاهده کرد.

ویژگی های طراحی قالب وردپرس اختصاصی استاندارد

 برای اینکه سایت مناسب و مفید و کاربردی داشته باشید باید سفارش طراحی قالب وردپرس سایت را به طراحان و شرکت های معتبر و کاربلد بسپارید. در مرحله اول باید نمونه کارهای مربوط به سفارش قالب وردپرس مشتریان قبلی این شرکت ها را ببینید و آن ها را از لحاظ ویژگی های زیر بررسی نمایید.

 • رعایت اصول کدنویسی و بهینه بودن سایت از لحاظ سئو
 • بررسی سرعت سایت که نشان دهنده بهینه بودن کدها است
 • رعایت اصول امنیت در کد نویسی
 • پوسته قابل توسعه در آینده باشد و بتوان امکانات و تغییرات جدیدی در آن اعمال کرد.
 • بررسی سازگاری قالب طراحی شده با افزونه های وردپرسی رایج
 • طراحی و کد نویسی طبق سلیقه مشتری
 • ساخت قالب وردپرس با استفاده از جدیدترین روش ها
 • رعایت اصول روانشناسی رنگ ها

عوامل تاثیرگذار بر تعرفه طراحی قالب وردپرس

طیف قیمت و هزینه ای که برای سفارش قالب وردپرس از سوی طراحان مختلف ارائه می شود بسیار گسترده است. فاکتورهایی نظیر سابقه کاری شرکت طراحی سایت، خدمات جانبی ارائه شده و نمونه کارهای آنلاین از جمله مواردی است که تعرفه طراحی قالب وردپرس را تحت تاثیر قرار می دهند. به طور کلی طراحی قالب اختصاصی وردپرس در مقایسه با ساخت قالب وردپرس با استفاده از پوسته های آماده قیمت بیشتری دارد. هنگام سفارش طراحی سایت بهتر است تعرفه سایت های مختلف را بررسی کنید.

جمع بندی

در حال حاضر طراحی سایت با استفاده از صفحه سازهای مختلف به کاری بسیار راحت تبدیل شده که طراح کافی است دانش لازم در مورد html و css و مهارت های گرافیکی خوبی داشته و به روانشناسی رنگ ها آگاه باشد تا بتواند سایتی حرفه ای و کاربردی طراحی کند. طراحی قالب المنتور از رایج ترین روش های ساخت قالب وردپرس است که با سرعت بالا و بسیار راحت قابل انجام است.

close banner سفارش محتوا
close banner close banner۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲ close banner۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن