بهترین شرکت طراحی سایت در تهران و ایران سال 1402 - کدُ سئو

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران و ایران سال 1402

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر، هویت و ماهیت کسب و کار شما را نشان دهد.
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت.
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
استفاده از ذوق و هنر ایرانی برای داشتن بهترین جلوه های بصری

هزینه پلن های طراحی سایت کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بهترین و بالاترین کیفیت

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

بهترین شرکت های طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت در تهران و ایران سال 1402
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۲/۰۶

"بهترین" کلمه ای که می تواند بار مسئولیت هر شخص، شرکت یا سازمان رو چندین برابر کند. البته لقب بهترین تنها مناسب افرادی می باشد که همه نکات مهم را لحاظ کرده باشند و از تمامی جنبه ها از سایرین برتری داشته باشند.

این موضوع برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت هم صدق می کند. مثلا نمی توان یک شرکتی که تنها طراحی یا نصب قالب وردپرس رو برای مشتریان خود انجام می دهد را حتی به عنوان یک شرکت طراحی سایت معرفی کرد! چه برسد به اینکه بخواهیم بگوییم بهترین هستند.

بله ادعا زیاد است و عمل صفر؛ اما در این بازار که همه خود را برتر از دیگری میبینند چگونه می توان حرف تا عمل را تشخیص داد؟

بهترین شرکت های طراحی سایت باید در زمینه طراحی سایت مواردی را لحاظ کنند که حرکت دهنده کسب و کارها از حالت سنتی به مدرن باشند. اگر بخواهیم شرکتی را به عنوان بهترین طراح سایت در نظر بگیریم باید معیارهایی را در نمونه کارهای آن بررسی کنیم. تطابق دادن نمونه کارهای این شرکت ها با ویژگی هایی که باید بهترین طراحی سایت داشته باشد می تواند در جهت انتخاب بهتر شرکت های طراحی وب سایت کمک کند. در ادامه به ویژگی های بهترین شرکت های طراحی سایت می پردازیم و سه شرکت را به عنوان بهترین آن در زمینه طراحی سایت معرفی می کنیم.

بهترین شرکت های طراحی سایت چه ویژگی هایی دارند؟

هر مجموعه ای برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت معیارها و ملاک های خاصی را مد نظر دارد. در ادامه با معیارها و ویژگی هایی اشاره می کنیم که شرکت های طراحی سایت واجد آن ها باشند؛ تا بتوان این شرکت را به عنوان بهترین شرکت های طراحی سایت لحاظ کرد.

1. نمونه کارهای قوی و مشتری پسند

برای بهترین بودن در زمینه طراحی سایت معیار اعتماد مشتریان است که به سادگی نمی توانند طراحی سایت خود را به شرکتی بسپارند. وجود نمونه کارهای کوچک و بزرگ متعدد در یک شرکت طراحی سایت نشان دهنده میزان قدرت سیستم طراحی و خلاقیت تیم طراحی آن است. همچنین با بررسی نمونه کارهای طراحی سایت یک شرکت می توان نقاط قوت و ضعف طراحی آن شرکت را شناسایی کرد.

البته به خاطر داشته باشید که باز هم نمونه کارهای یک شرکت نمی تواند تنها الویت شما باشد و شما به عنوان یک مشتری باید از شرکت طراحی وب سایت بخواهید ایده هایی که در این نمونه کارها مطرح شده است را برای شما بازگو کند و یا سایت هایی که طراحی کرده اند چه ویژگی های خاصی نسبت به سایر سایت ها دارد.

2. طراحی و قدرت عملکرد

برترین شرکت های طراحی سایت در کنار اینکه برای سایت سرعت و امنیت خوبی را ایجاد می کنند می توانند برای مخاطبان بهترین تجربه کاربری را نیز به وجود آورند. سرعت و ساختار صحیح سایت نیز به اندازه طراحی زیبای سایت مهم است؛ بنابراین باید طبق استانداردهای مرورگر، ساختار کد نویسی در سایت پیاده سازی شود و از لحاظ سرعت و کارایی نیز به طور مرتب آزمایش گردد. سرعت بارگذاری یک صفحه عامل مهم و تاثیرگذار در تجربه کاربری و کاهش بانس ریت است و این موارد می تواند به شکل مستقیم بر سئو سایت و فروش شما تاثیر مستقیم داشته باشد.

اما از کجا باید بفهمیم سرعت یک سایت خوب یا بد است؟

موارد گوناگونی در سرعت یک سایت تاثیر گذار است بنابراین نمی توان تست سرعت سایت را تنها با باز کردن آن سایت انجام داد، بنابراین ابزارهای گوناگونی برای تشخیص سرعت سایت ایجاد شده اند که معروف ترین آنها ابزار gtmetrix است. البته تست سرعت یک سایت را تنها با استفاده از یک ابزار انجام ندهید و ممکن است سرعت یک سایت با اینترنت ایرانسل و همراه اول با یکدیگر متفاوت باشد

3. ارائه مشاوره صحیح و حرفه ای

بهترین شرکت طراحی وبسایت در صورتی می توانند ادعای بهترین بودن را داشته باشند که بتوانند در کنار مشتری و در جهت منافع او مشاوره های درستی را ارئه دهند. گذاشتن جلسات مشاوره متعدد و مفید برای دستیابی به نتیجه مطلوب یکی از موارد کلیدی برای احترام به نظر کاربر است که توسط بهترین شرکت های طراحی سایت اجرا می شود.

4. طراحی سایتی با کاربری آسان

برای اینکه در سایت به مخاطب جهت دهی شود که الان کجاست و به کجا خواهد رفت باید ساختار سایت به درستی طراحی شود. راحتی کاربر و تجربه وی از مهم ترین اصولی است که بهترین شرکت طراحی وب سایت در مورد طراحی سایت مشتری به کار می برند. بهبود تجربه کاربری امکان جستجو بین مطالب سایت را برای کاربر آسان می کند.

به شما پیشنهاد می دهیم موضوع تجربه کاربری را در الویت تمامی فعالیت های انجام دهیم، زیرا زمانیکه مخاطب نتواند به درستی با سایت شما ارتباط برقرار کند، گیج شده و سایت شما را ترک میکند. البته این موضوع برای سایت های فروشگاهی اهمیت بیشتری پیدا می کند، پس اگر قصد دارید یک سایت فروشگاهی تاسیس کنید حتما از بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی که نمونه کارهای قدرتمندی دارد برای انجام اینکار استفاده نمایید.

5. طراحی سایتی بهینه سازی شده برای موبایل

طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو یکی از اصول مهم سئو سایت به شمار می رود؛ بنابراین طراحی سایتی که بهینه سازی شده برای موبایل است امری ضروری محسوب می شود. اگر به دنبال داشتن سایتی هستید که از لحاظ تجربه کاربری و هم سئو در جایگاه خوبی باشد و سریع تر رشد کند و در نتاج جستجو گوگل دیده شود باید طراحی سایت خود را به بهترین شرکت های طراحی سایت بسپارید.

برای آنکه سایت شما سئو خوبی داشته باشد به شما پیشنهاد می کنیم به دنبال شرکتی باشید که هم به عنوان بهترین شرکت های طراحی سایت ایران شناخته می شود و هم در انجام خدمات سئو شرکتی مطرح محسوب می شود.

6. طراحی سایتی بهینه برای گوگل و شبکه های اجتماعی

سایتی که توسط بهترین شرکت های طراحی وبسایت راه اندازی می شود باید به صورت بهینه سازی شده تحویل مشتری شود و دارای ویژگی های زیر باشد:

 • بهتر بودن سرعت سایت نسبت به سرعت سایت رقبا
 • استفاده از تگ ها و متاهای درست در ساختار کدنویسی سایت
 • اعمال کدهای دکمه های شبکه های اجتماعی مختلف در کدنویسی سایت
 • ایجاد محیط نگارش راحت و با قابلیت برای انتشار محتوای سایت

7. برخورداری از پشتیبانی قوی

بهترین شرکت های طراحی سایت تمرکز ویژه ای روی پشتیبانی قوی و طولانی مدت و خدمات پس از تحویل محصول دارند تا از این طریق بتوانند رضایت و اعتماد مشتری را در سطح بالایی بدست آورند. شرکتی که دارای پشتیبانی ضعیف باشد علاوه بر اینکه نمی تواند رضایت و اعتماد مشتری را جلب کند بلکه موجب سردرگمی مشتری نیز خواهد شد.

8. مناسب بودن قیمت نسبت به خدمت دریافتی

در بسیاری از خدمات وجود تناسب بین قیمت و کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است و به طور معمول بهترین شرکت طراحی سایت به دلیل ارائه خدمات مازاد و ایجاد خلاقیت بالا سفارشات با قیمت ارزان ندارند؛ البته آن ها بدون دلیل نیز نمی توانند هزینه و قیمت خدمات خود را بالا ببرند. برای استعلام قیمت شرکت های طراحی سایت می توانید به صورت حضوری یا تماس تلفنی از قیمت آن ها آگاه شوید.

البته لازم به ذکر است توضیح بیشتری درباره قیمت هایی که از طرف شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن به شما داده می شود بیشتر صحبت کنیم.

معمولا قیمت های طراحی سایت بسته به نوع سایتی که شما نیاز دارید متفاوت است. مثلا معمولا شرکت ها برای ساخت سایت های فروشگاهی هزینه بیشتری را نسبت به سایت های خدماتی دریافت می کنند. در واقع سایت های فروشگاهی به دلیل پیچیدگی بیشتری که دارند کار بیشتری برای ساختشان طلب میکنند و همین موضوع باعث افزایش قیمت طراحی سایت شما می شود.

البته این تنها پارامتر برای قیمت دهی یک سایت نیست بلکه استفاده از cms ها یا سایت اختصاصی هزینه های مختلفی دارد. سایت هایی که با cms تولید می شوند هزینه کمتری نسبت به سایت هایی اختصاصی یا برنامه نویسی شده دارند پس به شما پیشنهاد می کنیم در ابتدای کار شما از یک شرکت طراحی سایت وردپرس بخواهید برای شما یک سایت با وردپرس طراحی کنند تا هزینه کمتری را پرداخت کنید.

معرفی بهترین شرکت های طراحی سایت

تا اینجا ویژگی ها و معیارهایی را بیان کردیم که با استفاده از آن ها می توان بهترین شرکت طراحی سایت را شناسایی کرد. در ادامه به معرفی سه شرکت کدسئو، ایران سئو و وب افزار آرنیکا به عنوان بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران و ایران در سال 1402 می پردازیم.

لیست بهترین شرکت های طراحی سایت

 1. شرکت کُدُسئو
 2. شرکت ایران سئو
 3. شرکت وب افزار آرنیکا

1. شرکت طراحی سایت کُدُ سئو

شرکت کدُ سئو توسعه دهنده تجارت رسانه ای با برندها و شرکت های مختلف همکاری داشته و اساس این همکاری را اعتماد و رضایت مشتری قرار داده است. از جمله ویژگی های کُدُ سئو می توان به موارد زیر اشاره کرد که سبب شده این شرکت در لیست بهترین شرکت های طراحی سایت قرار گیرد.

 • رضایت مشتریان
 • گزارش عملکرد ماهانه
 • قیمت منصفانه
 • پشتیبانی آنلاین و سریع
 • بروز بودن خدمات

خدمات شرکت کدُ سئو

شرکت کدسئو خدمات متنوع و با کیفیتی را با قیمت مناسب به مشتریان خود در سراسر ایران ارائه می دهد:

البته به خاطر داشته باشید کُدُ سئو تنها یک شرکت طراحی سایت وردپرسی نیست و در اصل یک شرکت برنامه نویسی می باشد. پس در نتیجه کیفیت سایت های طراحی شده توسط شرکت کُدُ سئو را نمی توان با هیچ شرکتی مقایسه کرد. همچنین به دلیل دارا بودن بسیاری از خدمات وب مثل سئو سایت و طراحی اپلیکیشن کُدُسئو به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در تهران هم شناخته می شود.

2. شرکت طراحی ایران سئو

ایران سئو نمونه ای از بهترین شرکت های طراحی سایت است که توانسته با بررسی راهکارها، ایجاد بستر مناسب، برنامه ریزی درست، تلاش، مانیتورینگ و اصلاح در جهت رشد کسب و کارهای مختلف گام های مهمی را بردارد. ایران سئو بهترین انتخاب به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت است زیرا این شرکت دارای ویژگی منحصربفردی است:

 • مقرون به صرفه بودن : در صورت عدم رضایت مشتری امکان بازگشت پول وجود دارد
 • انجام سفارشات با کیفیت عالی برای جلب رضایت مشتریان
 • پشتیبانی آنلاین : در این شرکت امکان ارسال تیکت در 7 روز هفته و در ساعات اداری امکان پذیر است.
 • برنامه ریزی هدفمند برای انجام سفارشات
 • بالا بردن فروش لحظه ای رشد در طولانی مدت
 • ارائه ایده های خلاقانه برای تجارت مشتری
 • هدف گذاری مناسب مشتریان
 • شناخت درست و اصولی بازار
 • به صرفه بودن تبلیغات در ایران سئو

خدمات شرکت ایران سئو

ایران سئو از آن جهت که از تیمی حرفه ای برای انجام پروژه های خود بهره می برد و توانسته تا به امروز سفارشات با کیفیتی را به مشتریان تحویل دهد می تواند بسیار قابل اعتماد و مطمئن باشد. این شرکت خدمات متنوعی را ارائه می دهد.

 • طراحی سایت
 • سئو سایت
 • برند سازی
 • تبلیغات اینترنتی

اگر به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی سایت در تهران هستید ایران سئو می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. داشتن تیم قوی، سابقه کار بسیار طولانی و شناخت استاندارهای سئو سایت و پشتیبانی قوی از مواردی می باشد که iranseo.net را تبدیل به یکی از بهترین شرکت های طراحی وب سایت تهران نموده است.

شرکت وب افزار آرنیکا

وب افزار آرنیکا یکی از بهترین شرکت های طراحی وب سایت در ایران است که توانسته با به کارگیری تیم حرفه ای و مجرب و پیاده سازی سیستم های نوین در جهت رشد و توسعه کسب و کارهای گوناگون فعالیت مفیدی داشته باشد. این شرکت اساس هدف خود را بر مشتری مداری، تخصص گرایی و آینده نگری قرار داده و در این راستا خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

خدمات شرکت وب افزار آرنیکا

 • مشاوره ، طراحی و پیاده سازی در زمینه سامانه های فروش مجازی ، وب سایت و اپلیکیشن فروشگاهی و بازارهای اینترنتی
 • ارائه راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات شامل مشاوره، خدمات و راهکارهای شبکه، مجازی‌سازی، سیستم های کنترلی و ارتباطی، پشتیبان گیری و بازیابی
 • ارائه راهکارهای مدیریتی، مالی و اداری شامل مشاوره، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی نرم افزارها و سیستم های اطلاعاتی، مدیریتی، مالی، حسابداری و اداری

خوشبختانه شرکت وب افزار آرنیکا یک شرکت برنامه نویسی محسوب می شود و از این رو از بسیاری از شرکت های وردپرسی در ایران سطح بالاتری دارد. اما نکته مهمی که باعث شده است تا وب افزار آرنیکا در لیست معتبرترین شرکت طراحی سایت در تهران ما قرار داشته باشد نمونه کارهای بسیار قوی و موفق این مجموعه می باشد.

تخصص بسیار بالای کارشناساس، وسواس در کار و ایده آل گرایی این شرکت باعث شده است تا همگان از این شرکت به عناون برترین طراحی وب سایت در تهران نام ببرند.

برخی دیگر از معتبرترین  شرکت طراحی سایت تهران

بی شک تعداد شرکت هایی که می توان به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در تهران و ایران نام برد بیشتر از این 3 مورد می باشد اما در حقیقت نمی توان اسم همه شرکت ها را در این لیست گردآوری نمود. البته برخی از شرکت ها همچون شرکت وبسیما، وب 24، نوین و... هستند که نه تنها از بهترین های طراحی وبسایت در تهران بلکه ایران محسوب می شوند.

در واقع اگر بخواهیم صادقانه بگوییم گاهی ممکن است سایتی که شما نیاز داشته باشید چندان ویژگی خاصی نیاز نداشته باشد و شما با یک طراحی معمولی هم بتوانید سایتی کارامد و خود را داشته باشید، حال اینکه برترین مجموعه های طراحی سایت در ایران معمولا براساس کیفیت کاری که انجام میدهند هزینه بیشتری هم از شما طلب خواهند کرد.

پس اگر شما یک سایت فروشگاهی معمولی، با طراحی شبیه به دیجی کالا را مد نظر دارید می توانید از شرکت طراحی سایت فروشگاهی که خیلی هم معروف نیستند و گاها هزینه کمی هم دریافت میکند برای پیش برد کار خود استفاده نمایید.

در نهایت مهم نیست که کدام شرکت ساخت سایت شما را برعهده میگیرند، مهم آن است که بتوانند بهترین سایتی که برای شما مناسب است را به شما تحویل دهند تا تجربه خوبی برای شما باشد. در آخر به شما پیشنهاد میکنیم اگر به دنبال یک شرکت معتبر و خوب برای طراحی سایت خود هستید شرکت طراحی سایت تهران کدسئو می تواند بهترین انتخاب شما باشد. همچنین اگر علاقمند هستید تا قبل از طراحی سایت بیشتر درباره جزئیات کار صحبت شود شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان به دفتر طراحی سایت کدسئو مراجعه فرمایید و از دریافت خدمات طراحی سایت خود مطمئن باشید.

کلام پایانی

همه ما می دانیم که تعریف و تمجید کردن از چیزی دلیلی بر خوب بودن آن نیست و به عبارتی «مشک آن است که خود ببوید، نه آنکه عطار بگوید». هر شرکتی و هر کسی در حوزه کاری خود می تواند ادعا کند که بهترین حرفه خود است. در زمینه طراحی سایت نیز شرکت های مختلف خود را بهترین طراح سایت می دانند اما باید که آیا در عمل نیز می توانند خود را بهترین نشان دهند یا خیر؟. شرکت های مختلف هر یک از معیارهایی را که در این مقاله گفتیم را می توانند بر اساس سلیقه شخصی و بودجه خود در نظر بگیرند و از آن ها برای انتخاب برترین شرکت طراحی سایت استفاده کنند.

سئوالات بیشتر:

سایت شرکتی مدرن و جذاب برای تهرانی‌ها (نکاتی که باید بدانید)

اگر به دنبال سایتی مدرن و جذاب برای شرکت خود در تهران هستید، نیاز دارید که به طراحی سایت تهران توجه کنید. در حال حاضر، طراحی سایت یکی از عوامل مهم در جذب مشتریان و افزایش فروش است. در شهر تهران که با شلوغی و ترافیک شهری مواجه هستیم، داشتن یک سایت کارآمد و کاربرپسند می‌تواند کمک شایانی به تجارت شما بکند.

طراحی سایت شرکتی در تهران به دلیل وجود شرکت‌های بسیار زیاد، به یکی از فاکتورهای مهم در تأثیرگذاری بر انتخاب مشتریان تبدیل شده است. به همین دلیل، طراحی سایت شما باید به روز و مدرن باشد و از آخرین تکنولوژی‌های طراحی وب استفاده کند. همچنین، سایت شما باید به راحتی قابل دسترسی باشد و اطلاعاتی کامل و دقیق درباره شرکت شما و محصولات و خدمات آن به کاربران ارائه دهد.

از آنجایی که تهران یک شهر پویا و پرجمعیت است، باید به طور خاص به طراحی سایتی با تمرکز بر جذب مشتریان محلی توجه داشته باشید. این شامل استفاده از عکس‌ها و ویدئوهایی با محتوای مرتبط با تهران و جامعه آن است. همچنین، باید به زبان فارسی و فرهنگ تهران توجه کنید تا برای مخاطبینتان قابل فهم باشید.

در نهایت، بهترین راه برای یک طراحی سایت مدرن و جذاب برای تهرانی‌ها، مشاوره با یک شرکت طراحی سایت معتبر و با تجربه است.

چه مزایایی در طراحی سایت حرفه‌ای وجود دارد؟

طراحی سایت حرفه‌ای مزایای متعددی دارد، به عنوان مثال بهبود تجربه کاربر، افزایش محتوایی و جذابیت سایت، بهبود قابلیت اطمینان و امنیت، بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو، بهبود قابلیت دسترسی به سایت، ارتباط بهتر با مشتریان و افزایش فروش و سودآوری می‌باشد. البته برای اینکه بتوانید یک سایت حرفه ای داشته باشید حتما باید از بهترین طراحان سایت ایران بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهند.

چگونه می‌توانیم طراحی سایت را بهینه کنیم؟

معمولا برترین تیم های طراحی وبسایت در تهران از این روش ها برای بهینه سازی فرایند طراحی سایت استفاده می کنند:

 1. طراحی ریسپانسیو: طراحی سایت خود را برای تمام دستگاه‌های موبایل، تبلت و دسکتاپ بهینه کنید.

 2. سرعت لود سایت: سرعت لود سایت خود را افزایش دهید تا کاربران شما به سرعت به محتوای سایت شما دسترسی پیدا کنند.

 3. استفاده از رنگ‌ها و فونت‌های مناسب: از رنگ‌ها و فونت‌هایی استفاده کنید که باعث بهبود خوانایی و زیبایی صفحات شود.

 4. طراحی ساده و شیوا: از طراحی ساده و شیوا برای سایت خود استفاده کنید تا کاربران شما به راحتی به محتوای سایت دسترسی پیدا کنند.

 5. بهینه‌سازی SEO: سایت خود را برای بهینه‌سازی موتورهای جستجو بهینه کنید تا بتوانید رتبه‌بندی خوبی در نتایج جستجو بدست آورید.

 6. استفاده از تصاویر با کیفیت: از تصاویر با کیفیت و مناسب برای سایت خود استفاده کنید تا باعث بهبود زیبایی سایت شوید.

 7. تست و بهبود طراحی: طراحی سایت خود را تست کنید و بهبود دهید تا بازدیدکنندگان شما بهترین تجربه کاربری را داشته باشند.

آیا ساخت یک سایت ریسپانسیو ضروری است؟

بله، ساخت یک سایت ریسپانسیو به دلیل استفاده گسترده از دستگاه‌های موبایل و تبلت و همچنین تاثیر موثر آن بر رتبه‌بندی سایت در موتورهای جستجو، ضروری است. سایت‌های ریسپانسیو، به صورت خودکار با ابعاد دستگاه کاربر سازگاری پیدا کرده و تجربه کاربری بهتری برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کنند. البته این موارد از نکات ابتدایی برای طراحی سایت می باشد و معمولا همه مراکز طراحی سایت در ایران سایت های ریسپانسیو به مشتریان خود تحویل می دهند.

چگونه می‌توانیم بهترین روش برای طراحی سایت را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین روش برای طراحی سایت، می‌توانید با انجام تحقیقاتی در مورد روش‌های مختلف طراحی وب و مقایسه آن‌ها با یکدیگر، از تجربیات دیگران و ارزیابی نظرات آن‌ها استفاده کنید و همچنین با توجه به نیازهای خاص خود و تفاوت‌های بین پروژه‌های مختلف، روشی که بهترین نتیجه را برای شما و کاربرانتان به ارمغان می‌آورد را انتخاب کنید. همچنین، از مشاوره با کارشناسان وب، استفاده از بهترین طراح سایت و گرافیست‌های ماهر نیز می‌توانید بهره بگیرید.

چگونه می‌توانیم محتوای مناسبی برای سایت خود ایجاد کنیم؟

برای ایجاد محتوای مناسب برای سایت خود، ابتدا نیاز است که با هدف و نیاز مخاطبان سایت خود آشنا شوید. سپس مطالعه و تحقیق در مورد موضوعات مرتبط با سایت خود و جمع‌آوری اطلاعات و محتواهای مفید و کاربردی در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند. همچنین، استفاده از تکنیک‌های نوشتاری مانند استفاده از عنوان‌های جذاب و توصیفی، ارائه اطلاعات به شیوه‌ای ساده و قابل درک، استفاده از تصاویر و ویدیوها و مهم‌تر از همه، نوآوری و خلاقیت در ارائه محتوا می‌تواند سبب ایجاد محتوای مناسب و متفاوت برای سایت شما شود. همچنین اگر وقت کافی برای تولید محتوا ندارید می توانید از شرکت های تولید محتوا بخواهید تا سفارش محتوا شما را دریافت و آنها برای شما تولید محتوا کنند.

آیا طراحی سایت حرفه‌ای می‌تواند به بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو کمک کند؟

بله، طراحی سایت حرفه‌ای و بهینه می‌تواند بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جستجو کمک کند. زیرا در طراحی سایت حرفه‌ای، به عوامل مختلفی مانند سرعت بارگذاری صفحات، طراحی ریسپانسیو و سئوپیشینه محتوا توجه می‌شود که همگی به بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو کمک می‌کنند. همچنین طراحی مناسب و ساده، تجربه کاربری بهتری برای بازدیدکنندگان سایت شما ایجاد می‌کند که نیز می‌تواند به بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو کمک کند. البته به خاطر داشته باشید اگر می خواهید واقعا رتبه بسیار خوبی در سئو داشته باشید از شرکت هایی که هم خدمات سئو و هم خدمات طراحی سایت انجام می دهند استفاده بفرمایید.

چگونه می‌توانیم طراحی سایت را با رویکرد UX بهبود بخشیم؟

برای بهبود طراحی سایت با رویکرد UX، ابتدا نیاز است تا با نیازهای و الگوهای کاربران سایت خود آشنا شوید. سپس با توجه به این نیازها، باید به طور کامل تجربه کاربری را برای کاربران سایت خود بهبود بخشید. برای این کار، می‌توانید از روش‌های مختلفی مانند تحقیقات با کاربران، تست‌های کاربری، ارزیابی تجربه کاربری و استفاده از الگوهای طراحی UX استفاده کنید. همچنین، استفاده از طرح‌های ساده، طراحی مستند و قابل فهم، ایجاد هماهنگی بین صفحات و قابلیت‌های سایت و مهم‌تر از همه، گوش دادن به بازخورد کاربران سایت خود می‌تواند بهبود طراحی سایت با رویکرد UX را بهبود بخشد. همچنین به خاطر داشته باشید بهبود UX یکی از فعالیت های مهم و اساسی می باشد که تنها برخی از شرکت های طراحی سایت حرفه ای تهران می توانند آن را به درستی انجام دهند.

آیا نیاز به بهینه سازی سایت برای سرعت لود آن وجود دارد؟

بله، نیاز به بهینه سازی سایت برای سرعت لود آن وجود دارد. سرعت لود سایت موثر بر تجربه کاربری و رتبه‌بندی سایت در موتورهای جستجو است و اگر سایت شما آهسته بارگذاری شود، بازدیدکنندگان ممکن است عدم صبر کنند و از سایت شما خارج شوند. همچنین، سرعت لود سایت یکی از عوامل تعیین کننده رتبه سایت در موتورهای جستجو است. بنابراین، بهینه سازی سایت برای سرعت لود آن، می‌تواند بهبود تجربه کاربری و رتبه سایت شما در موتورهای جستجو را بهبود بخشد.

چگونه می‌توانیم سایتی با طراحی خلاقانه داشته باشیم؟

برای داشتن یک سایت با طراحی خلاقانه، می‌توانید از رویکردها و تکنیک‌های متنوعی استفاده کنید. ابتدا نیاز است که با الگوها و رویکردهای طراحی خلاق آشنا شوید. می‌توانید از سایت‌های مشابه و موفق الهام بگیرید و ایده‌های خلاقانه و نوآورانه را در طراحی سایت خود پیاده‌سازی کنید. همچنین، استفاده از رنگ‌ها، نوع فونت، طرح‌بندی، تصاویر و ویدئوهای جذاب می‌تواند به طراحی خلاقانه سایت شما کمک کند. همچنین، توجه به جزئیات کوچکی مانند انتخاب دکمه‌ها، آیکون‌ها و تصاویر می‌تواند از طراحی شما برجسته و خلاقانه‌تر به نظر بیاید. در نهایت، به یاد داشته باشید که طراحی خلاقانه، باید با کاربری ساده و قابل فهم همراه باشد تا تجربه کاربری بهینه و خوبی برای بازدیدکنندگان سایت شما ارائه شود.

طراحی سایت اختصاصی با طراحی سایت معمولی چه تفاوتی دارد؟

طراحی سایت اختصاصی و معمولی در چندین جنبه با یکدیگر تفاوت دارند:

 1. طراحی سایت اختصاصی در تهران شامل طراحی منحصر به فرد و شخصی سایت است که برای یک شرکت یا سازمان خاص طراحی می‌شود. در حالی که طراحی سایت معمولی از قالب‌ها و الگوهای استاندارد استفاده می‌کند که برای همه استفاده‌کنندگان مشابه است.

 2. در طراحی سایت اختصاصی، محتوا، طراحی، عملکرد و امکانات سایت برای نیازهای خاص و منحصر به فرد شرکت یا سازمان طراحی می‌شود. در حالی که در طراحی سایت معمولی، محتوا و طراحی از قالب‌های استاندارد پیروی می‌کنند و معمولاً عملکرد و امکاناتی که در قالب قرار دارد محدود است.

 3. در طراحی سایت اختصاصی، شخصیت برند و شناسه بصری شرکت یا سازمان در طراحی سایت دخیل است، در حالی که در طراحی سایت معمولی این عناصر معمولاً به صورت استاندارد و شبیه به هم برای همه سایت‌ها استفاده می‌شوند.

 4. در طراحی سایت اختصاصی، توجه به جزئیات کوچک و تمامی جنبه‌های سایت مورد توجه قرار می‌گیرد، در حالی که در طراحی سایت معمولی، تمرکز بیشتر بر روی هزینه و زمان طراحی است.

در طراحی سایت اختصاصی، طراحان بر اساس نیازها و خواسته‌های ویژه‌ی مشتریان، طرحی برای سایت ایجاد می‌کنند که برای همان کسب‌وکار یا سازمان خاص طراحی شده است. در این نوع طراحی، طراحان معمولا با توجه به استراتژی کسب‌وکار، نیازهای کاربران و هدف اصلی سایت، طرحی برای آن ایجاد می‌کنند که می‌تواند به بهبود تجربه کاربری و افزایش محتوای مفید سایت کمک کند.

در طراحی سایت معمولی، از قالب‌های موجود و آماده استفاده می‌شود و طراحی بر اساس آن‌ها صورت می‌گیرد. طراحان در این نوع طراحی معمولا به محدودیت‌های قالب پایبند هستند و قادر به اعمال تغییرات عمیق و اختصاصی بر روی سایت نیستند.

در کل، طراحی سایت اختصاصی بهترین راهکار برای ایجاد تجربه کاربری بهتر و بهبود عملکرد سایت است، هرچند هزینه‌ی آن نسبت به طراحی سایت معمولی بیشتر است.

طراحی سایت خدماتی باید چه امکاناتی داشته باشید؟

یک سایت خدماتی برای کسب و کار شما باید حداقل شامل امکاناتی مانند صفحه اصلی، صفحه درباره ما، صفحه خدمات، صفحه تماس با ما، فرم تماس، بخش نمونه کارها و قیمت‌ها باشد. همچنین، باید بهینه شده برای موتورهای جستجو باشد، قابلیت ارتباط با شبکه‌های اجتماعی داشته باشد و قابلیت پاسخگویی به سوالات مشتریان را داشته باشد. همچنین به شما پیشنهاد می کنیم برای تاسیس یک سایت خدماتی حتما از یک مجموعه طراحی سایت خدماتی در تهران استفاده نمایید تا تجربه کافی را در این زمنیه داشته باشند.

طراحی سایت شرکتی چه امکاناتی باید داشته باشید؟

امکاناتی که یک سایت شرکتی باید داشته باشد عبارتند از:

۱. بخش درباره ما: شامل توضیحاتی درباره شرکت، تاریخچه و فعالیت های انجام شده در گذشته.

۲. بخش خدمات: شامل توضیحاتی درباره خدمات ارائه شده توسط شرکت.

۳. بخش محصولات: در صورتی که شرکت محصولی تولید می کند، باید توضیحاتی درباره آنها در سایت قرار داده شود.

۴. بخش اخبار: شامل آخرین اخبار و اطلاعیه های شرکت.

۵. بخش تماس با ما: شامل اطلاعات تماس با شرکت، مانند آدرس، تلفن و ایمیل.

۶. فرم تماس با ما: این قابلیت به بازدیدکنندگان سایت اجازه می دهد تا با شرکت تماس بگیرند و سوالات و پرسش های خود را مطرح کنند.

۷. صفحه اصلی پویا: صفحه اصلی باید جذاب و متنوع باشد و دارای اطلاعات کافی باشد که به بازدیدکنندگان سایت اطلاعات کاملی درباره شرکت بدهد.

اگر علاقمند هستید یک سایت شرکتی حرفه ای داشته باشید، می توانید از طریق سایت کُدُ سئو (بهترین طراحی سایت فروشگاهی) اقدام به تاسیس سایت خود نمایید.

طراحی سایت فروشگاهی چه امکاناتی باید داشته باشد؟

برای طراحی سایت فروشگاهی، باید امکاناتی مانند سیستم مدیریت محصولات، سیستم پرداخت امن، سیستم مدیریت سفارشات، صفحات معرفی محصولات و خدمات، سیستم جستجوی پیشرفته، سیستم ارتباط با مشتریان و پشتیبانی، و گزارش‌های تحلیلی وجود داشته باشد. همچنین باید طراحی ریسپانسیو و سازگار با تمام دستگاه‌ها باشد تا کاربران بتوانند به راحتی از هر دستگاهی از سایت استفاده کنند. همچنین شما می توانید سایتی باکیفیت و عالی را با کُدُ سئو (بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی در تهران) تجربه کنید.

سوالات متداول

 • بهترین شرکت طراحی سایت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

  یک شرکت طراحی سایت حرفه ای ابتدا باید در نیاز سنجی مخاطب مهارت داشته باشد و پس از آن توانایی بالایی در تبدیل این نیازها به سایت را داشته باشد. همچنین مواردی همچون نمونه کارها هم می تواند یکی از مهمترین پارامترها باشد.

 • برای طراحی سایت نیاز به مشاوره دارم، آیا کُدُ سئو ما را راهنمایی می کند؟

  بله؛ شما می توانید قبل از ثبت درخواست سفارش طراحی سایت خود با تیم مجرب کُدُ سئو به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید تا بتوانید بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

ثبت دیدگاه
محمد کشاورز
۱۴۰۲/۰۲/۰۶
سلام وقت شما بخیر میشه لطفا راهنمایی کنید چه عواملی برای طراحی سایت موفق لازم است؟
پشتیبان سایت کُدُ سئو
۱۴۰۲/۰۲/۰۶
سلام وقت شما هم بخیر برای طراحی یک وب سایت موفق، عوامل زیر باید در نظر گرفته شوند: تجربه کاربری (UX): طراحی سایت باید به گونه‌ای باشد که کاربران به راحتی و با لذت بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. طراحی و بصری‌سازی (UI): سایت باید دارای طراحی زیبا و حرفه‌ای باشد تا به کاربران اطمینان بدهد و آن‌ها را به خود جذب کند. سرعت لود صفحات: سرعت لود صفحات بسیار مهم است. کاربران بیشتر تمایل دارند به سایتی با سرعت بالا و لود سریعی مراجعه کنند. بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو: بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو باعث بهبود رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو می‌شود. امنیت سایت: امنیت سایت برای حفاظت از اطلاعات کاربران و جلوگیری از هک شدن سایت بسیار مهم است. این مسئله باید در طراحی سایت مدنظر قرار بگیرد.
خدمات تولید محتوای متنی
Hover me!

۰۲۱-۷۷۶۵۳۵۹۵

۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن