بهترین شرکت طراحی سایت در تهران و ایران سال 1401 - کدُ سئو

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران و ایران سال 1401

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر، هویت و ماهیت کسب و کار شما را نشان دهد.
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت.
مطابق با صلیقه و هنر ایرانی
استفاده از ذوق و هنر ایرانی برای داشتن بهترین جلوه های بصری

هزینه پلن های طراحی سایت وردپرس کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بالاترین و بهترین کیفیت
پکیج طراحی سایت
پکیج تعمیرات و پشتیبانی سایت
 1. براساس نیاز کارفرما، انواع قالب های آماده وردپرسی که همگی دارای لایسنس می باشند معرفی و پس از تایید کارفرما راه اندازی سایت انجام خواهد شد. همچنین قالب ها تمام نیاز کاربران برای ورود به سایت و امکان خرید از طریق درگاه پرداخت را خواهند داشت.

 2. براساس نیازهای کارفرما طراحی های بصری و گرافیکی جذاب مخصوص هر شرکت و مجموعه ایجاد و پیاده سازی خواهد شد. گفتنی است این طراحی ها منحصر به فرد و غیر قابل پیاده سازی برای سایرین خواهد بود. (پلن های طراحی اختصاصی از نظر ساختار وردپرسی هیچ تفاوتی با قالب آماده نخواهند داشت و تنها از بُعد ظاهری متمایز خواهند بود. لذا تمامی امکانات وردپرس آماده را خواهند داشت)

 3. با این ویژگی، سایت به صورت اتوماتیک پیامک های خرید محصول را به مدیر سایت و تایید خرید به مشتری ارسال خواهد کرد. مانند هنگامی که مشتریان خریدی از طریق درگاه پرداخت انجام می دهند، پیامکی برای موفقیت آمیز بودن خرید مشتریان و پیامکی جهت اطلاع به مدیر سایت ارسال می شود.

 4. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 5. نحوه ارسال کالا از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... به مشتریان یکی از اصلی ترین قابلیت های سایت می باشد. چرا که برای شما و مشتریان سالم رسیدن و به موقع رسیدن محصول خیلی اهمیت خواهد داشت. لذا برای تعیین نحوه ارسال و دریافت هزینه آن از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... می بایست این ویژگی حتما در سایت شما اعمال شود.

 6. انتخاب زمان ارسال کالا توسط مشتریان باعث کاهش تماس های اضافه و مدیریت بهتر فروش می شود. علاوه بر رضایت بیشتر مشتریان نسبت به عملکرد سایت مدیر سایت می تواند زمان های مشخص را برای ارسال سفارشات در سایت تعریف نماید.

 7. قطعا کد تخفیف یک ویژگی بسیار مهم برای سایت های فروشگاهی است، چرا که این مسئله باعث افزایش و رشد خریدهای مشتریان شما خواهد شد و رضایت بیشتری را برای خریداران شما فراهم خواهد کرد. شما با این کار میتوانید به راحتی کد تخفیف خود را به صورت های گروهی و تکی براساس دسته بندی و هر محصول تعیین کنید. این ویژگی کاملا حرفه ای می باشد و قابلیت هایی همچون مدت زمان استفاده از کد تخفیف، تعداد دفعات استفاده از کد تخفیف و... را برای شما به صورت کاملا سازگار ایجاد می کند.

 8. ثبت نام در سایت های وردپرس به دلیل وجود فیلد های زیاد به هنگام ثبت نام، کمی سخت است. با این کار مشتریان شما می توانند به راحتی تنها با استفاده از شماره همراه ثبت نام کنند. این قابلیت به تجربه کاربری سایت شما خیلی کمک خواهد کرد.

 9. وارد شدن به پنل با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری برای خیلی از مشتریان شما آزار دهنده خواهد بود. با این روش مشتریان شما می توانند از طریق موبایل خود کد یک بار مصرف دریافت و اقدام به خرید نمایند.

 10. برخی از مشتریان شما نیازمند فاکتورهایی برای ارائه به شرکت و یا نهاد های مالیاتی خواهند بود. شما حتما برای رفع این مسئله می بایست اقدام کنید. اضافه کردن این ویژگی به سایت شما باعث می شود، تمام این فعالیت های زمانبر برای شما به صورت کاملا اتوماتیک انجام شود.

 11. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

 12. برخی از سایت ها نیازمند ارتباط موثرتر با مشتریان می باشند، برای اینکار داشتن سیستم تیکت پشتیبانی بهترین راه حل است. با اینکار مشتریان می توانند مشکلات و سئوالات خود را در تیکت مطرح نمایند. وردپرس این قابلیت را به صورت پیش فرض ندارد و ما با استفاده از افزونه های معتبر این امکان را برای شما مهیا می کنیم.

 13. کیف شارژ یکی از ملزومات و ویژگی های مورد نیاز سایت های فروشگاهی است. چرا که کاربر می تواند پس از افزایش شارژ حساب خود در سایت به راحتی خریدهای خود را انجام دهد. درنتیجه این ویژگی باعث افزایش فروش سایت شما خواهد شد.

 14. یکی از روش های جذب مشتری برگشت هزینه به میزان خرید انجام شده به کیف پول خریدار می باشد. این کار باعث می شود تشویق مشتری برای خریدهای بعدی از شما می شود.

 15. ایجاد باشگاه مشتریان به شما این امکان را می دهد تا شماره موبایل مشتریان خود را به راحتی بدست آورید تا در زمان های مورد نیاز شما همچون روزهای بلک فرایدی و روز های تعطیل نوروز و اعیاد و مراسم ها برای ارسال پیامک های تخفیف به خریداران خود استفاده نمایید.

۰ ثبت سفارش
 1. در برخی از سایت های وردپرسی ممکن است به دلیل افزایش و یا خرابی دیتابیس مشکلاتی بزرگی برای شما ایجاد شوند. ما با استفاده از تکنیک های مختلفی این امکان را برای شما مهیا خواهیم کرد.

 2. برخی از مواقع به دلایل گوناگون نیازمند جابه جایی سایت خود به هاست و یا سرور دیگری خواهید بود. برای انجام این موارد ما از سایت شما بک آپ دریافت می کنیم و اطلاعات شما را در سایت جدید به منتقل خواهیم کرد.

 3. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 4. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

۰ ثبت سفارش

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

بهترین شرکت های طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت در تهران و ایران سال 1401
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۰/۱۷

بهترین شرکت های طراحی سایت باید در زمینه طراحی سایت مواردی را لحاظ کنند که حرکت دهنده کسب و کارها از حالت سنتی به مدرن باشند. اگر بخواهیم شرکتی را به عنوان بهترین طراح سایت در نظر بگیریم باید معیارهایی را در نمونه کارهای آن بررسی کنیم. تطایق دادن نمونه کارهای این شرکت ها با ویژگی هایی که باید بهترین طراحی سایت داشته باشد می تواند در جهت انتخاب بهتر شرکت های طراحی وب سایت کمک کند. در ادامه به ویژگی های بهترین شرکت های طراحی سایت می پردازیم و سه شرکت را به عنوان بهترین آن در زمینه طراحی سایت معرفی می کنیم.

بهترین شرکت های طراحی سایت چه ویژگی هایی دارند؟

هر مجموعه ای برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت معیارها و ملاک های خاصی را مد نظر دارد. در ادامه با معیارها و ویژگی هایی اشاره می کنیم که شرکت های طراحی سایت واجد آن ها باشند؛ تا بتوان این شرکت را به عنوان بهترین شرکت های طراحی سایت لحاظ کرد.

1. نمونه کارهای قوی و مشتری پسند

برای بهترین بودن در زمینه طراحی سایت معیار اعتماد مشتریان است که به سادگی نمی توانند طراحی سایت خود را به شرکتی بسپارند. وجود نمونه کارهای کوچک و بزرگ متعدد در یک شرکت طراحی سایت نشان دهنده میزان قدرت سیستم طراحی و خلاقیت تیم طراحی آن است. همچنین با بررسی نمونه کارهای طراحی سایت یک شرکت می توان نقاط قوت و ضعف طراحی آن شرکت را شناسایی کرد.

2. طراحی و قدرت عملکرد

برترین شرکت های طراحی سایت در کنار اینکه برای سایت سرعت و امنیت خوبی را ایجاد می کنند می توانند برای مخاطبان بهترین تجربه کاربری را نیز به وجود آورند. سرعت و ساختار صحیح سایت نیز به اندازه طراحی زیبای سایت مهم است؛ بنابراین باید طبق استانداردهای مرورگر ساختار کد نویسی در سایت پیاده سازی شود و از لحاظ سرعت و کارایی نیز به طور مرتب آزمایش گردد. سرعت بارگذاری یک صفحه عامل مهم و تاثیرگذار در تجربه کاربری و کاهش بانس ریت است.

3. ارائه مشاوره صحیح و حرفه ای

بهترین شرکت طراحی وبسایت در صورتی می توانند ادعای بهترین بودن را داشته باشند که بتوانند در کنار مشتری و در جهت منافع او مشاوره های درستی را ارئه دهند. گذاشتن جلسات مشاوره متعدد و مفید برای دستیابی به نتیجه مطلوب یکی از موارد کلیدی برای احترام به نظر کاربر است که توسط بهترین شرکت های طراحی سایت اجرا می شود.

4. طراحی سایتی با کاربری آسان

برای اینکه در سایت به مخاطب جهت دهی شود که الان کجاست و به کجا خواهد رفت باید ساختار سایت به درستی طراحی شود. راحتی کاربر و تجربه وی از مهم ترین اصولی است که بهترین شرکت طراحی وب سایت در مورد طراحی سایت مشتری به کار می برند. بهبود تجربه کاربری امکان جستجو بین مطالب سایت را برای کاربر آسان می کند.

5. طراحی سایتی بهینه سازی شده برای موبایل

طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو یکی از اصول مهم سئو سایت به شمار می رود؛ بنابراین طراحی سایتی بهینه سازی شده برای موبایل امری ضروری است. اگر به دنبال داشتن سایتی هستید که از لحاظ تجربه کاربری و هم سئو در جایگاه خوبی باشد و سریع تر رشد کند و در نتاج جستجو گوگل دیده شود باید طراحی سایت خود را به بهترین شرکت های طراحی سایت بسپارید.

6. طراحی سایتی بهینه برای گوگل و شبکه های اجتماعی

سایتی که توسط بهترین شرکت های طراحی وبسایت راه اندازی می شود باید به صورت بهینه سازی شده تحویل مشتری شود و دارای ویژگی های زیر باشد:

 • بهتر بودن سرعت سایت نسبت به سرعت سایت رقبا
 • استفاده از تگ ها و متاهای درست در ساختار کدنویسی سایت
 • اعمال کدهای دکمه های شبکه های اجتماعی مختلف در کدنویسی سایت
 • ایجاد محیط نگارش راحت و با قابلیت برای انتشار محتوای سایت

7. برخورداری از پشتیبانی قوی

بهترین شرکت های طراحی سایت تمرکز ویژه ای روی پشتیبانی قوی و طولانی مدت و خدمات پس از تحویل محصول دارند تا از این طریق بتوانند رضایت و اعتماد مشتری را در سطح بالایی بدست آورند. شرکتی که دارای پشتیبانی ضعیف باشد علاوه بر اینکه نمی تواند رضایت و اعتماد مشتری را جلب کند بلکه موجب سردرگمی مشتری نیز خواهد شد.

8. مناسب بودن قیمت نسبت به خدمت دریافتی

در بسیاری از خدمات وجود تناسب بین قیمت و کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است و به طور معمول بهترین شرکت طراحی سایت به دلیل ارائه خدمات مازاد و ایجاد خلاقیت بالا سفارشات با قیمت ارزان ندارند؛ البته آن ها بدون دلیل نیز نمی توانند هزینه و قیمت خدمات خود را بالا ببرند. برای استعلام قیمت شرکت های طراحی سایت می توانید به صورت حضوری یا تماس تلفنی از قیمت آن ها آگاه شوید.

معرفی بهترین شرکت های طراحی سایت

تا اینجا ویژگی ها و معیارهایی را بیان کردیم که با استفاده از آن ها می توان بهترین شرکت طراحی سایت را شناسایی کرد. در ادامه به معرفی سه شرکت کدسئو، ایران سئو و وب افزار آرنیکا به عنوان بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران و ایران در سال 1401 می پردازیم.

1. شرکت طراحی سایت کدُ سئو

شرکت کدُ سئو توسعه دهنده تجارت رسانه ای با برندها و شرکت های مختلف همکاری داشته و اساس این همکاری را اعتماد و رضایت مشتری قرار داده است. از جمله ویژگی های کد سئو می توان به موارد زیر اشاره کرد که سبب شده این شرکت در لیست بهترین شرکت های طراحی سایت قرار گیرد.

 • رضایت مشتریان
 • گزارش عملکرد ماهانه
 • قیمت منصفانه
 • پشتیبانی آنلاین و سریع
 • بروز بودن خدمات

خدمات شرکت کدُ سئو

شرکت کدسئو خدمات متنوع و با کیفیتی را با قیمت مناسب به مشتریان خود در سراسر ایران ارائه می دهد:

2. شرکت طراحی ایران سئو

ایران سئو نمونه ای از بهترین شرکت های طراحی سایت است که توانسته با بررسی راهکارها، ایجاد بستر مناسب، برنامه ریزی درست، تلاش، مانیتورینگ و اصلاح در جهت رشد کسب و کارهای مختلف گام های مهمی را بردارد. ایران سئو بهترین انتخاب به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت است زیرا این شرکت دارای ویژگی منحصربفردی است:

 • مقرون به صرفه بودن : در صورت عدم رضایت مشتری امکان بازگشت پول وجود دارد
 • انجام سفارشات با کیفیت عالی برای جلب رضایت مشتریان
 • پشتیبانی آنلاین : در این شرکت امکان ارسال تیکت در 7 روز هفته و در ساعات اداری امکان پذیر است.
 • برنامه ریزی هدفمند برای انجام سفارشات
 • بالا بردن فروش لحظه ای رشد در طولانی مدت
 • ارائه ایده های خلاقانه برای تجارت مشتری
 • هدف گذاری مناسب مشتریان
 • شناخت درست و اصولی بازار
 • به صرفه بودن تبلیغات در ایران سئو

خدمات شرکت ایران سئو

ایران سئو از آن جهت که از تیمی حرفه ای برای انجام پروژه های خود بهره می برد و توانسته تا به امروز سفارشات با کیفیتی را به مشتریان تحویل دهد می تواند بسیار قابل اعتماد و مطمئن باشد. این شرکت خدمات متنوعی را ارائه می دهد.

 • طراحی سایت
 • سئو سایت
 • برند سازی
 • تبلیغات اینترنتی

شرکت وب افزار آرنیکا

وب افزار آرنیکا یکی از بهترین شرکت های طراحی وب سایت در ایران است که توانسته با به کارگیری تیم حرفه ای و مجرب و پیاده سازی سیستم های نوین در جهت رشد و توسعه کسب و کارهای گوناگون فعالیت مفیدی داشته باشد. این شرکت اساس هدف خود را بر مشتری مداری ، تخصص گرایی و آینده نگری قرار داده و در این راستا خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

خدمات شرکت وب افزار آرنیکا

 • مشاوره ، طراحی و پیاده سازی در زمینه سامانه های فروش مجازی ، وب سایت و اپلیکیشن فروشگاهی و بازارهای اینترنتی
 • ارائه راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات شامل مشاوره ، خدمات و راهکارهای شبکه ، مجازی‌سازی ، سیستم های کنترلی و ارتباطی ، پشتیبان گیری و بازیابی
 • ارائه راهکارهای مدیریتی ، مالی و اداری شامل مشاوره ، طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی نرم افزارها و سیستم های اطلاعاتی ، مدیریتی ، مالی ، حسابداری و اداری
کلام پایانی

همه ما می دانیم که تعریف و تمجید کردن از چیزی دلیلی بر خوب بودن آن نیست و به عبارتی «مشک آن است که خود ببوید، نه آنکه عطار بگوید». هر شرکتی و هر کسی در حوزه کاری خود می تواند ادعا کند که بهترین حرفه خود است. در زمینه طراحی سایت نیز شرکت های مختلف خود را بهترین طراح سایت می دانند اما باید که آیا در عمل نیز می توانند خود را بهترین نشان دهند یا خیر؟. شرکت های مختلف هر یک از معیارهایی را که در این مقاله گفتیم را می توانند بر اساس سلیقه شخصی و بودجه خود در نظر بگیرند و از آن ها برای انتخاب برترین شرکت طراحی سایت استفاده کنند.

سوالات متداول

 • بهترین شرکت طراحی سایت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

  یک شرکت طراحی سایت حرفه ای ابتدا باید در نیاز سنجی مخاطب مهارت داشته باشد و پس از آن توانایی بالایی در تبدیل این نیازها به سایت را داشته باشد. همچنین مواردی همچون نمونه کارها هم می تواند یکی از مهمترین پارامترها باشد.

 • برای طراحی سایت نیاز به مشاوره دارم، آیا کُدُ سئو ما را راهنمایی می کند؟

  بله؛ شما می توانید قبل از ثبت درخواست سفارش طراحی سایت خود با تیم مجرب کُدُ سئو به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید تا بتوانید بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

Hover me!

۰۲۱-۷۷۶۵۳۵۹۵

۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن