قرار گرفتن سایت در صفحه اول جستجوی گوگل - هزینه بالا آوردن رتبه اول گوگل

قرار گرفتن سایت در صفحه اول جستجوی گوگل - هزینه بالا آوردن رتبه اول گوگل

با کد سئو، بالاترین رتبه گوگل را ازآن خود کنید!

بهینه سازی سایت در موتور های جستجو گامی بلند در جهت فروش و ارائه خدمات به مشتریان می باشد، چرا که موتور های جستجو بهترین عامل برای نمایش برند شما می باشند.

استعلام هزینه سئو سایت

برای دریافت استعلام هزینه سئو سایت لطفا با شماره زیر تماس حاصل نمایید. هم چنین لازم به ذکر است حداقل هزینه سئو سایت ماهیانه 7 میلیون تومان می باشد.

برخی از نمونه کارهای سئو سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ کُدُ سئو با تکیه بر دانش بومی و تجربیات خود توانسته است، در زمینه سئو سایت رتبه های گوناگونی برای خالقین کسب و کار آنلاین بدست آورد. در ذیل گزیده ای از نمونه کار های سئو سایت را برای شما قرارداد ایم.

ادویه جات حاج محمد جلالی

جزئیات بیشتر

تجهیزات پزشکی بیوتی سنتر

جزئیات بیشتر

پارسیان فیبر ارتباط

جزئیات بیشتر

شرکت آسانسور سخاوت

جزئیات بیشتر

ساتل تابلو

جزئیات بیشتر

شرکت گردشگری آیشم

جزئیات بیشتر

آریا کید

جزئیات بیشتر
صفحه اول گوگل تضمینی؛ قرار گرفتن و نمایش سایت در رتبه یک جستجو گوگل با کمترین هزینه

قرار گرفتن سایت در صفحه اول جستجوی گوگل - هزینه بالا آوردن رتبه اول گوگل

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۴/۲۵

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل تضمینی

در دنیای مجازی و برای کسب و کارهایی که در این دنیا کار می کنند، دیگر خبری از فروشگاه و ویترین و چیدمان زیبای اجناس برای جلب نظر مشتریان نیست. این مدل تجارت خلاصه می شود به یک سایت و محتوایی که عرضه می کند. حال این سایت هم باید جای فروشگاه را بگیرد و بتواند کالا و خدمات را عرضه کند و هم اینکه به اندازه ای چشمگیر و ممتاز باشد که مخاطبان را جذب کند و تازه مفید هم باشد تا در مشتریان حس وفاداری و اعتماد به وجود آورد؛ با این اوصاف شاید کار در دنیای دیجیتال از جنبه هایی سخت تر از دنیای واقعی هم باشد ولی باز کردن این کلاف پیچیده تنها یک سرنخ دارد و آن هم قرار گرفتن در صفحه اول گوگل است.

احتمالاً الان می پرسید «چطور باید به صفحه اول گوگل بیاییم؟» پاسخ این سؤال روشن است: برای قرارگرفتن در صفحه نخست جستجو، باید «هزینه آمدن به صفحه اول گوگل» را بپردازید.

اینکه این هزینه چیست و چگونه باید آن را بپردازید را می توانید در ادامه این مقاله بخوانید، پس با ما همراه باشید.

چرا باید در صفحه اول گوگل قرار بگیریم؟

مطمئناً خود شما تا حدود زیادی می دانید که چرا قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل مهم است با این حال بد نیست یک بار دیگر دلایل آن را مرور کنیم:

  1. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به نوعی معجزه می کند، زیرا باعث می شود که سایت شما بهتر دیده شود و در نتیجه فروش کالا یا خدمات شما بیشتر شود.
  2. حضور در صفحه اول جستجو به برند کسب و کار شما اعتبار می دهد.
  3. حس اعتماد مشتریان با دیدن سایت شما در صفحه اول گوگل بیشتر می شود.
  4. حتی اگر یک محتوا از سایت شما هم رتبه بالایی در فهرست نتایج گوگل بیاورد، تأثیر آن موجب می شود رتبه سایت شما به طور کلی بالاتر برود و دیگر مقالات یا محصولات شما هم بیشتر دیده شوند.
  5. حضور در صفحه اول نتایج گوگل وسعت بازاریابی شما را گسترش می دهد و باعث می شود تا تعامل شما با مخاطبان بیشتر شود.
  6. اگر در گوگل زیاد دیده شوید، کاربران مطالب وب سایت شما را بیشتر در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند.

بالا آوردن سایت در صفحه اول گوگل

بالا آوردن سایت در صفحه اول گوگل

حال که با هم برخی از دلایل لزوم تلاش برای کسب جایگاه در صفحه اول گوگل را مرور کردیم، لازم است ببینیم برای بالا آوردن سایت در صفحه اول گوگل باید چه اقداماتی را انجام دهیم.

سئو سایت

سئو سایت

سئو همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است؛ به عبارت دیگر وقتی ما محتوایی تولید می کنیم که هم مخاطب را راضی می کند و هم از قوانین موتورهای جستجو مخصوصاً گوگل تبعیت می کند، گوگل هم به ما جایزه می دهد و سایت ما را در صفحه اول جستجو قرار می دهد و این جایگاه ویژه برای ما سود فراوانی خواهد داشت.

برای رسیدن به سئوی سایت حتماً باید تکنیک های آن را بدانیم و از آن ها استفاده کنیم. این تکنیک ها در یک بخش بندی کلی به سئوی کلاه سفید، سئوی کلاه سیاه و سئوی کلاه خاکستری معروف هستند.

ناگفته پیداست که سئوی کلاه سفید به اصول و قوانینی می پردازد که گوگل آن ها را مجاز می داند. در عوض سئوی کلاه سیاه، درصدد است از میانبرها استفاده کند و کلاه سر موتورهای جستجو بگذارد؛ البته که موتورهای جستجو هم همین طور بیکار ننشسته اند تا کلاه سرشان برود و وای به روزی که مچ یک سایتی را که از سئوی کلاه سیاه استفاده کرده است، بگیرند؛ جریمه های سنگین و محرومیت از امکانات مختلف تنها بخشی از مجازات های موتورهای جستجویی مانند گوگل برای چنین سایت هایی است. سئوی کلاه خاکستری هم درست مانند یک شمشیر دو لبه است و اگر از آن درست استفاده شود، ممکن است برای سایت گران تمام شود.

انتخاب صحیح کلمه کلیدی

انتخاب صحیح کلمه کلیدی

انتخاب کلمه کلیدی مهم ترین گام برای آوردن سایت به صفحه اول گوگل است. تصور کنید که شما به هزار ترفند سایت خود را به صفحه اول گوگل و اصلاً به رتبه اول گوگل برسانید ولی کلمات کلیدی شما، به گونه ای نباشد که مخاطب هدف را به سایت شما جذب یا باعث شود که مخاطب در سایت شما باقی بماند، مسلماً در این صورت مخاطب بلافاصله سایت شما را ترک می کند و دیگر حتی پشت سرش را هم نگاه نمی کند. افزایش نرخ پرش سایت، این پیام را به گوگل می دهد که سایت شما از نظر محتوا ضعیف است بنابراین رتبه سایت شما را پایین می آورد و تمام زحمات شما به هدر می رود.

لینک سازی

لینک سازی

لینک سازی از یک سایت به سایت ارزشمندی که رتبه بالایی در گوگل دارد، این سیگنال را به گوگل می دهند که آن سایت هم ارزشمند است و برای کاربران می تواند سودمند باشد.

تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا، تولید محتوا و باز هم تولید محتوا. تنها با محتوا می توانید بر قلمرو کسب و کارهای آنلاین بتازید ولی یادتان باشد که باید بر اسب محتوایی سوار شوید که تازه نفس و پر قدرت باشد وگرنه از غافله عقب می مانید. به عبارت دیگر محتوای شما باید برای کاربران سودمند باشد و از سوی دیگر به گونه ای نوشته شده باشد که گوگل بتواند آن را شناسایی کرده و رتبه بندی کند.

بهبود سرعت سایت

بهبود سرعت سایت

اگر سرعت سایت خود را بهبود ببخشید و از محتوای سئو شده هم استفاده کنید، نیمه بیشتر راه را برای کسب رتبه اول گوگل پیموده اید.

سرعت سایت، بر مدت زمانی که از کلیک کاربر روی لینک سایت شما سپری می شود تا سایت به طور کامل نمایش داده شود، اشاره دارد. هر چقدر این زمان کمتر باشد، نرخ پرش کاربران کمتر خواهد شد. اگر می خواهید از بالا بودن سرعت سایت خود مطمئن شوید، به راحتی می توانید از ابزارهای متنوعی که در این زمینه موجود هستند، استفاده کنید.

چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟

اگر مایل هستید پاسخ این سؤال را که «چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیرید؟» بدانید، به نکات زیر توجه کنید:

  • سئو سایت را از زمان شروع طراحی آن تا همیشه انجام دهید.
  • سئو سایت فرآیندی است که باید از ابتدای طراحی سایت پیاده سازی و اجرا شود؛ یعنی همان موقع که برنامه نویسی برای قالب بندی سایت انجام می شود و سپس در هنگام تهیه محتوا از هر نوع آن (نوشته، تصاویر، فیلم، پادکست و....) باید همواره اصول سئو به بهترین شکل اجرا شود.

سئو قالب سایت

سئو قالب سایت

سئو قالب سایت معمولاً به رعایت مواردی مانند در نظر گرفتن تگ هدینگ ها، در نظر گرفتن کدها بر طبق سرعت سایت و ... گفته می شود. چنانچه این موارد و دیگر موارد از این دست را اجرا کنید، می توانید از کارکرد بهینه سئو سایت خود مطمئن شوید.

سئو محتوای سایت

سئو محتوای سایت

محتوای سایت یکی از مهم ترین و تأثیرگذارترین موارد در سئوی سایت است؛ به عبارت دیگر اگر به طور کلی محتوای سایت خود را حول یک کلمه کلیدی ارائه کنید، می توانید به راحتی به گوگل این پیام را دهید که سایت شما درباره آن کلمه کلیدی است. در گذشته چگالی کلمه کلیدی در سئو سایت معیار تأثیرگذاری بود ولی امروزه گوگل بیشتر به استفاده صحیح از کلمه کلیدی در عنوان محتوا و هدینگ ها توجه می کند. البته اگر خودتان وقت تولید محتوا را ندارید می توانید از طریق سایت کد سئو اقدام به ثبت سفارش تولید محتوا با کیفیت و یونیک برای سایت خود نمایید.

تبلیغات در دیگر سایت ها

تبلیغات در دیگر سایت ها

میزان ترافیک سایت شما، میزان اعتبار آن را به گوگل نشان می دهد، بنابراین باید در پی یافتن راه هایی برای جذب مخاطب و ترافیک بیشتر به سمت سایت خود باشید تا به نتیجه مطلوب برسید. یکی از این راه ها، انتشار محتوا در دیگر سایت ها است که می تواند عاملی برای جذب ترافیک سایت باشد.

در واقع یکی از فاکتورهای مهم و لازم برای کسب موفقیت در دنیای امروز، تبلیغات هدفمند است. با توجه به رشد رو به افزایش استفاده مردم از اینترنت، یکی از بهترین روش های تبلیغات، درج آگهی در گوگل ادوردز است. همان طور که می دانید پرطرفدارترین موتور جستجو در جهان، گوگل است و به طور میانگین هر ایرانی در روز 5 بار در گوگل به جستجو می‌ پردازد و از طرفی 40 درصد کلیک کاربران بر روی لینک های تبلیغاتی است که در گوگل، در نتایج مرتبط با جستجو، ظاهر می شود. بنابراین، علاوه بر رعایت اصول سئو برای کسب رتبه اول گوگل، یکی از هدفمندترین و بهترین روش های تبلیغاتی استفاده از تبلیغات در گوگل ادوردز (Google Adwords) است.

این نکته را هم به خاطر بسپارید که گوگل ادوردز و سئو تفاوت عمده ای دارند، در واقع اولی سریعاً به نتیجه می رسد و دومی نیاز به صرف وقت و انرژی دارد. تبلیغات گوگل به این صورت انجام می شود که شما مبلغی را به گوگل پرداخت می کنید و پس از تعیین جایگاه پیشنهادی در صفحه اول گوگل، این موتور جستجو سایت شما را در آن جایگاه قرار می دهد و بعد از هر کلیکی که روی لینک سایت شما می شود، مبلغ مشخصی از شارژ حساب گوگل شما کم می کند. بنابراین تبلیغات در گوگل بازدهی کوتاه مدتی دارد و به محض اینکه شارژ حسابتان تمام شود، سایت شما هم از نتایج گوگل حذف می شود. اما با کمک سئو، آهسته و پیوسته در نتایج سرچ گوگل بالا می آیید و با رعایت یکسری اصول، می توانید برای مدت ها یا همیشه همانجا جا خوش کنید. در ضمن، اگر کسب و کارتان را به تازگی شروع کرده اید استفاده از تبلیغات گوگل اصلاً پیشنهاد نمی شود.

رابطه رتبه اول گوگل بودن و میزان فروش

رابطه رتبه اول گوگل بودن و میزان فروش

تا اینجا مشخص شد که حضور در صفحه اول گوگل در واقع شما را به چشم مخاطب می آورد و مخاطب هم به واسطه اعتمادی که به گوگل دارد، وقتی می بیند در نتایج سرچ گوگل جایگاه خوبی دارید، به شما اعتماد پیدا می کند. تا جایی که آمارها نشان می دهد که بیشتر از 36% از کاربران، روی رتبه اول نتایج جستجوی گوگل کلیک می کنند. این آمار برای رتبه دوم و سوم نتایج گوگل، به ترتیب 12 و 9 درصد است و به همین صورت کمتر و کمتر می شود. پس ببینید که رتبه اول گوگل بودن چه مزایای چشمگیری دارد و 3 تا 4 برابر نتایج دوم و سوم گوگل، کلیک می گیرد و طبعاً میزان فروش چنین سایتی را هم با همین اختلاف می توان محاسبه کرد.

هزینه و قیمت آمدن سایت به صفحه اول گوگل چقدر است؟

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل

مسلماً وقتی حضور در صفحه نخست گوگل تا این حد بر میزان ترافیک و فروش سایت مؤثر است، هزینه و قیمت آمدن به صفحه اول گوگل هم باید پرداخته شود.

اگر بخواهید برای حضور در صفحه نخست نتایج سرچ گوگل از روش تبلیغات گوگل ادوردز استفاده کنید، باید با پرداخت هزینه ای مثلاً 20 دلاری حساب ادوردز خود را شارژ کنید. بنابراین هزینه آمدن به صفحه اول گوگل با استفاده از این روش نسبتاً زیاد است، خصوصاً اگر یک سایت تازه تأسیس باشید و مضاف بر آن به محض اینکه شارژ شما تمام شود، جایگاه خود را از دست می دهید.

در روش دوم شما با بهینه سازی سایت یا همان سئو به تدریح به صفحه اول گوگل دست پیدا می کنید. البته این روش به نسبت استفاده از تبلیغت گوگل زمان بر است و با توجه به رقابت در خصوص کلمه کلیدی، ممکن است از یک ماه تا یک سال طول بکشد.

به طور خلاصه می توان گفت که هزینه آمدن به صفحه اول گوگل به فاکتورهایی نظیر تعداد رقبا، کیفیت سئوی سایت های رقیب، سختی کلمه کلیدی، نوع کلمه کلیدی به لحاظ کوتاه بودن یا طولانی بودن آن ها، میزان جستجوی کلمه کلیدی، تعداد بک لینک ها، بودجه شما و... بستگی دارد.

اگر به دنبال بهترین شرکت سئو سایت برای دریافت خدمات سئو سایت هستید، جای خوبی را انتخاب کردید، کدُ سئو با داشتن تیم متخصص در این زمینه، نمونه کارهای بسیار قوی و قیمت کاملا منصفانه می تواند بهترین انتخاب کارفرمایان باهوش باشد.

خدمات رساندن سایت به صفحه اول گوگل تضمینی

راز موفقیت کسب و کارهای آنلاین حضور در صفحه نخست جستجوی گوگل و بالاتر از آن، قرار گرفتن در رتبه اول گوگل است زیرا تنها با این روش توسط کاربران مورد توجه قرار می گیرند و می توانند از میزان فروش کالا و خدمات بالایی برخوردار شوند.

حضور در صفحه نخست گوگل هزینه هایی دارد که به ناچار باید پرداخته شوند از جمله اینکه سایت ها حتماً باید اصول سئو را رعایت کرده و از این طریق خود را به گوگل معرفی کنند.

هر چند که استفاده از تبلغات گوگل هم یکی دیگر از راه های کسب جایگاه در نتایج سرچ گوگل است ولی به دلیل هزینه بالا و موقتی بودن معمولاً پیشنهاد نمی شود.

close banner سفارش محتوا
close banner close banner۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲ close banner۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن