شرکت سئو سایت حرفه ای + مشاوره [برترین شرکت سئو کار حرفه ای]

شرکت سئو سایت حرفه ای + مشاوره [برترین شرکت سئو کار حرفه ای]

با کد سئو، بالاترین رتبه گوگل را ازآن خود کنید!

بهینه سازی سایت در موتور های جستجو گامی بلند در جهت فروش و ارائه خدمات به مشتریان می باشد، چرا که موتور های جستجو بهترین عامل برای نمایش برند شما می باشند.

استعلام هزینه سئو سایت

برای دریافت استعلام هزینه سئو سایت لطفا با شماره زیر تماس حاصل نمایید. هم چنین لازم به ذکر است حداقل هزینه سئو سایت ماهیانه 7 میلیون تومان می باشد.

برخی از نمونه کارهای سئو سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ کُدُ سئو با تکیه بر دانش بومی و تجربیات خود توانسته است، در زمینه سئو سایت رتبه های گوناگونی برای خالقین کسب و کار آنلاین بدست آورد. در ذیل گزیده ای از نمونه کار های سئو سایت را برای شما قرارداد ایم.

ادویه جات حاج محمد جلالی

جزئیات بیشتر

تجهیزات پزشکی بیوتی سنتر

جزئیات بیشتر

پارسیان فیبر ارتباط

جزئیات بیشتر

شرکت آسانسور سخاوت

جزئیات بیشتر

ساتل تابلو

جزئیات بیشتر

شرکت گردشگری آیشم

جزئیات بیشتر

آریا کید

جزئیات بیشتر

شرکت سئو سایت حرفه ای + مشاوره [برترین شرکت سئو کار حرفه ای]

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷

زمانی که قصد دارید سایت خود را از لحاظ سئو و رتبه نتایج گوگل ارتقا دهید باید بهترین شرکت سئو سایت را پیدا کنید. مشاوره سئو رایگان از ویژگی های مهم شرکت سئو سایت حرفه ای است که باید به مشتریان خود خدمات ارائه دهد. در این جلسه که با مشاوران شرکت سئوکار انجام می دهید آن ها باید به طور دقیق شما را در مورد استراتژی های که برای بهینه سازی سایت شما نیاز است آشنا کنند. با این مقاله همراه باشید تا با ویژگی های شرکت سئو کار حرفه ای و مهارت هایی که یک متخصص سئو باید داشته باشد آشنا شوید و در نهایت بتوانید شرکت seo معتبری را برای سئو سایت خود بیابید.

نکات مهم در انتخاب شرکت سئو سایت

برای اینکه بتوان شرکت سئوکار خوبی را برای سئو سایت خود انتخاب کنید باید این شرکت را از جنبه های گوناگون بررسی کرد و پیرامون کارهایی که انجام می دهند باید سؤالاتی را پرسید.

1. آیا همه بخش های سئو را روی سایت انجام می دهند؟

سئو دارای دو بخش سئو داخلی و خارجی است که باید به درستی توسط شرکت سئوکار حرفه ای روی سایت پیاده سازی شود. تولید محتوا از مهم ترین بحث ها در سئو سایت است که شرکت سئو کار باید به این بخش هم توجه کند و نیروی متخصص در زمینه تولید و بازاریابی محتوا را نیز داشته باشد.

2. هزینه دقیق سئو سایت توسط شرکت سئو کار چقدر است؟

سئو از دسته فعالیت های خدماتی شرکت سئو سایت است که قیمت مشخصی برای آن تعریف نشده است. عوامل مختلفی مثل سختی کلمه، نوع کسب‌وکار و میزان ساعت کاری مورد نیاز تعیین کننده هزینه سئو خواهد بود که باید توسط شرکت seo برآورد شود. هزینه دقیق سئو باید دقیقا بر اساس کارهایی که روی سایت انجام می شود تعیین گردد تا اعتماد مشتری به شرکت سئو جلب شود.

3. آیا شرکت سئو سایت پکیج دارد؟

اگر شرکت سئو حرفه ای ادعا کند تمام خدمات جانبی مربوط به سئو سایت را انجام می دهد باید سوال کنید که آیا پکیج دارد یا نه. شرکت سئو سایت در صورتی که دارای پکیج های متنوعی باشد می تواند شرایط راحت تری را برای تصمیم گیری مشتری فراهم کند.

4. معیارهای اندازه گیری اثربخشی سئو سایت چیست؟

اینکه شرکت سئو فقط به مشتری قول رساندن سایت به صفحه اول گوگل را بدهد چندان معتبر نیست؛ چرا که در حال حاضر از طریق تکنیک های سئو کلاه سیاه و روش های مشابه دیگر می توان همان ابتدای کار لینک سایت را در صدر نتایج جستجو قرار داد که ماندگاری آن چندان طولانی نخواهد بود؛ بنابراین باید از شرکت سئو کار بخواهید معیارهای دقیق تری را مانند افزایش سرعت سایت، افزایش ورودی های ارگانیک به سایت و افزایش تماس با سایت را برای اندازه گیری سئو در نظر بگیرد. هر شرکت سئوکار حرفه ای می تواند شاخص های کلیدی را برای اندازه گیری اثربخشی سئو سایت به مشتری معرفی کند.

5. آیا شرکت سئوکار جلسه هفتگی یا ماهانه دارد؟

یک شرکت سئو کار حرفه ای باید به صورت هفتگی یا ماهانه جلساتی را با مشتریان خود داشته باشد تا گزارش‌های دقیقی را در مورد وضعیت سئو سایت به مشتری ارائه دهد. در غیر این صورت به شرکت سئو سایت که پاسخ گوی سؤالات مشتری نباشد نمی توان اعتماد کرد.

6. آیا شرکت seo مشتریان قوی دارد؟

معمولا شرکت سئوکار حرفه ای نام تعدادی از مشتریان خود را در صفحه سایت خود می آورد تا وجه کاری خود را ارتقا دهد. می توانید برای اینکه از حُسن کار شرکت سئوکار اطمینان یابید به تعدادی از این مشتریان تماس بگیرید و در خصوص کیفیت خدماتی که از شرکت سئو سایت مدنظر دریافت کرده اند سؤال کنید. دو فاکتور کیفیت کار تحویلی و پشتیبانی قوی و به موقع از مهم ترین عواملی است که میزان اعتبار شرکت seo را نشان می دهد. همچنین می توانید چند کلمه کلیدی مربوط به شرکت مشتری را در گوگل سرچ کنید اگر لینک آن شرکت در صفحه اول نمایش داده شد یعنی اینکه شرکت سئو کار قابل اعتماد است.

7.آیا شرکت سئو سایت همه چیز را به مشتری توضیح می دهد؟

یک شرکت سئو باید در ابتدای آغاز کار تمام توضیحات لازم را به مشتری ارائه دهد و مشتری نیز باید تمام سوالات خود در خصوص سئو سایت را از مشاور سئو بپرسد. در صورتی که متوجه شدید شرکت سئو کار از توضیح برخی مسائل شانه خالی می کند بهتر است به آن اعتماد نکنید. در حوزه سئو سایت شرکت های مختلفی در سطح اینترنت فعال هستند که می توان خدمات و نمونه کارهای آن ها را بررسی کرد و از کیفیت کارهای آن ها آگاه شد.

8. مقایسه چند شرکت سئو سایت حرفه ای

در نهایت برای اینکه در انتخاب بهترین شرکت سئو سایت موفق شوید باید چندین شرکت را از لحاظ ویژگی هایی که باید یک شرکت سئو کار حرفه ای داشته باشد با هم مقایسه کنید. در این بررسی باید کیفیت کارها و قیمت با هم مقایسه شود؛ همچنین نحوه پشتیبانی و پاسخگویی و تعداد جلسات هفتگی و ماهانه برای ارائه گزارش وضعیت سئو سایت برای هر شرکتی به دقت بررسی شود. بعد از اینکه کار مقایسه سایت ها تمام شد باید از فرد متخصص دیگری نیز در این باره نظر خواهی کنید. سپس می توانید با خیال راحت شرکت سئو سایت مدنظر خود را انتخاب کنید و سئوی سایت خود را به آن بسپارید.

بهترین شرکت سئو کار باید چه ویژگی هایی داشته باشد

علاوه بر اینکه هنگام انتخاب شرکت سئو سایت باید بسیار دقت کرد که بهترین و حرفه‌ای‌ترین آژانس سئو را برای سئو سایت خود پیدا کنید، باید این شرکت را از لحاظ داشتن ویژگی های منحصر بفردی نیز مورد بررسی قرار دهید.

1. اعلام هزینه جداگانه برای سئو سایت وردپرس و سایت کدنویسی شده

یکی از ویژگی های مهم شرکت سئو سایت حرفه ای این است که هزینه های مربوط به خدمات تخصصی سئو سایت را به طور منصفانه ای و براساس معیارهای مشخص برای مشتری ارائه دهد. شما در جایگاه یک مشتری آگاه باید دقیقا از تعرفه سئو سایت و هزینه پشتیبانی سایت مطلع باشید تا بتوانید صحت ادعای شرکت سئو سایت را تایید کنید. معمولا سایت سئو کار پکیج هایی را به مشتری معرفی می کند که هزینه تمام خدمات مربوط به سئو سایت را برای سایت های مختلف وردپرسی و برنامه نویسی شده را ارائه داده است. مشتری می تواند براساس شرایط و بودجه خود یکی از پکیج ها را با هزینه ای مناسب انتخاب کند.

2. انجام تبلیغات گوگل و ریپورتاژ برای سئو سایت توسط شرکت سئو کار

یک شرکت سئو کار حرفه ای برای اینکه خدمات با کیفیتی ارائه دهد و نتیجه رضایتی بخشی را برای مشتری به ارمغان آورد برخی از کارهای جانبی مانند انجام تبلیغات و رپورتاژ را برای سایت انجام می دهد. در این صورت می تواند در ذهن مشتریان ماندگار شود مشتریان بیشتری را به سوی خود جذب نماید. همچنین خدمات سئو چند زبانه نیز می تواند از ویژگی های بسیار مهم یک شرکت سئوکار حرفه ای باشد.

3. تضمین سئو کار با بهترین کیفیت

بهترین شرکت seo باید بتواند با استفاده از تکنیک های سئو کلاه سفید سایت مشتری را در مدت زمان معین به صفحه اول جستجو برساند و ترافیک بالایی را برای سایت ایجاد کند. برای اینکه یک سایت سئو بتواند خدمات سئو با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه دهد باید از پشتیبانی و پاسخگویی قوی و به موقع برخوردار باشد و به تمام بندهای مندرج در قرار داد بین شرکت و کارفرما پایبند بوده و تک تک مفاد را به دقت روی سایت اعمال کند.

جمع بندی

در این مقاله سعی شد تمام نکات مربوط به انتخاب شرکت سئو سایت معرفی شود تا کارفرمایان و صاحبان سایت ها با آگاهی بیشتر و خیال راحت تر سفارش سئو سایت خود را به بهترین شرکت سئو سایت حرفه ای بدهند. توجه داشته باشید که زمانی که به دنبال شرکت سئو کار می گردید در دام شرکت های سئو کار غیر حرفه ای و کلاهبردار نیفتید. زیرا این شرکت ها با روش های غیر استاندارد مانند سئو کلاه سیاه می توانند سایت را خیلی سریع به صفحه اول گوگل بیاورند بدون اینکه معیارهای دیگری مثل افزایش ترافیک یا افزایش تماس و ورود به سایت را مدنظر قرار دهند. اثر این تکنیک خیلی زود از بین می رود و دوباره سایت به صفحات پایین سقوط می کند. برای اینکه با چنین مشکلی مواجه نشوید توصیه می کنیم نکات و ویژگی هایی که یک شرکت سئو سایت حرفه ای باید داشته باشد مطالعه کنید.

close banner سفارش محتوا
close banner close banner۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲ close banner۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن