طراحی سایت ارزان و حرفه ای وردپرس با تحویل فوری [با پشتیبانی]

طراحی سایت ارزان و حرفه ای وردپرس با تحویل فوری [با پشتیبانی]

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر هویت وماهیت کسب و کار شما را فریاد یزند.
ظاهری زیبا و کاربردی
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت. بنابراین نباید از این مورد غلفت کرد.
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت. بنابراین نباید از این مورد غلفت کرد.

هزینه پلن های طراحی سایت کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بهترین و بالاترین کیفیت

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد سایت
ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی سایت
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا سایت
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب
            سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی سایت و ظاهری زیبا

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

ظاهری زیبا و کاربردی

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل سایت

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

طراحی سایت ارزان و حرفه ای وردپرس با تحویل فوری [با پشتیبانی]
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۴/۱۲

طراحی سایت سریع و ارزان شرکتی و فروشگاهی + تضمین کیفیت و سرعت

اگر کمی درباره کسب‌وکارهای اینترنتی و فروش آنلاین اطلاع داشته باشید به‌خوبی با مزایای طراحی و خرید سایت و ساخت سایت فروشگاهی ارزان آشنا هستید. قصد نداریم وقت شما را با صحبت درباره مزایای طراحی سایت شرکتی ارزان بگیریم. در این مقاله به نکات مهم هنگام طراحی سایت اشاره می‌کنیم تا اطلاعات کافی درزمینهٔ نحوه طراحی سایت سریع و ارزان داشته باشید و بیهوده و وقت و هزینه خودتان را هدر ندهید.

راهنمای سفارش طراحی سایت فروشگاهی ارزان

کسب رتبه‌های برتر موتورهای جستجوگر مانند گوگل هدف تمام فروشگاه‌های اینترنتی و سایت‌های فروشگاهی است. به همین خاطر طراحی سایت باید به‌صورت حرفه‌ای انجام شود تا به کسب‌وکار اینترنتی اعتبار ببخشد و جایگاه فروشگاه‌های اینترنتی را در بین رتبه‌های اول گوگل قرار دهد. بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجوگر با استفاده از تکنیک‌های لازم و مشاوره تیم‌های حرفه‌ای طراحی سایت می‌تواند به صاحبان کسب‌وکارهای اینترنتی کمک کند تا با تضمین کیفیت و سرعت بهترین سایت سریع و ارزان شرکتی و فروشگاهی را طراحی کنند.

سایت‌های شرکتی و فروشگاهی به‌منظور معرفی محصولات و کسب‌وکار خودشان در فضای مجازی از پتانسیل‌های بستر اینترنت استفاده می‌کنند و با خرید طراحی سایت یا طراحی سایت فروشگاهی ارزان یک پنل اختصاصی برای فروشگاهشان راه‌اندازی می‌کنند.

نکات مهم قبل از سفارش طراحی سایت سریع و ارزان شرکتی و فروشگاهی

قبل از طراحی سایت ارزان‌ قیمت باید حوزه کسب‌وکار خودتان را بشناسید و بدانید که از طراحی این سایت یا وب‌سایت فروشگاهی چه هدفی را دنبال می‌کنید. قطعاً هدف همه کسب‌وکارهای اینترنتی جذب مشتریان بیشتر، بالا بردن فروش و رونق کسب‌وکار خودشان است؛ اما هنگام طراحی سایت باید بدانید که سایتی که قرار است برای شما ساخته شود، فقط برای معرفی محصول و کسب‌وکار شما است و یا باید امکانات دیگری هم داشته باشد؟

با سفارش ساخت سایت ارزان می‌توانید علاوه بر پرداخت هزینه‌های کمتر در مدت‌زمان بسیار کوتاهی سایت فروش خودتان را داشته باشید؛ اما توجه به نکات مهم قبل از سفارش طراحی سایت برای صاحبان تمام کسب‌وکارها ضروری است. به همین خاطر در این قسمت ما به برخی از امکانات سایت‌های فروشگاهی اشاره می‌کنیم که صاحبان کسب‌وکارها قبل از انتخاب قالب طراحی وب‌سایت باید با آن‌ها آشنایی داشته باشند.

 • سایت‌های فروشگاهی معمولاً باید دارای ویترین محصولات باشند تا کاربران بتوانند محصولات موردنظر خود را به‌راحتی انتخاب کنند.
 • دارا بودن درگاه مربوط به پرداخت یکی دیگر از ویژگی‌های سایت‌های فروشگاهی است که هنگام طراحی وب‌سایت باید به آن توجه داشته باشید.
 • دارا بودن امکان خرید آنلاین و برخورداری از سیستم‌های مربوط به ارسال محصول جزو ویژگی‌های یک سایت شرکتی و فروشگاهی است.

بهترین شرکت های طراحی سایت مانند شرکت codoseo.net تمام نیازهای کسب‌وکارهای آنلاین را بررسی می‌کنند و با توجه به ویژگی‌های هر کسب‌وکار وب‌سایت‌های فروشگاهی مناسب برای معرفی محصولات را برای آن‌ها طراحی می‌کنند و تمام امکانات موردنیاز در وب‌سایت‌های فروشگاهی را هنگام طراحی وب‌سایت ماده نظر قرار می‌دهند.

طراحی سایت‌های وردپرسی با هزینه بسیار کم برای سایت‌های فروشگاهی یکی از بهترین انتخاب‌ها است که کارشناسان و متخصصان مجموعه کدسئو در این زمینه تجربه و تخصص دارند. مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این مجموعه انواع نمونه کارهای متخصصان شرکت کدسئو را مشاهده نمایند.

توجه کنید اگر سفارش طراحی وب‌سایت ارزان را به شرکت‌های معتبر و متخصص در این زمینه بسپارید می‌توانید با خیال آسوده از ابتدا تا انتهای مراحل طراحی سایت را به عهده کارشناسان شرکت‌های معتبر بسپارید. چراکه این افراد با استفاده از وردپرس سایت‌های تخصصی را برای کسب‌وکار شما طراحی می‌کنند.

البته امکان استفاده از قالب‌های آماده نیز وجود دارد و شما می‌توانید طراحی سایت خود را به‌صورت ترکیبی از قالب آماده و سیستم‌های اختصاصی سفارش دهید.

قابلیت‌هایی که سایت موردنظر شما دارد ازجمله دارا بودن فروشگاه‌های ساده، دارا بودن سایت‌های خبری، برخورداری از فرم‌های ساده، چندزبانه بودن و ... جزو ویژگی‌هایی است که همه سایت‌های طراحی‌شده با روش‌های متفاوت دارا می‌باشند.

 توجه داشته باشید که هنگام سفارش طراحی سایت رعایت اصول سئو و پشتیبانی فنی سایت و ... با طراحان سایت است یا خیر و همچنین هزینه‌ای که برای طراحی سایت پرداخت می‌کنید باید متناسب با فعالیت‌های انجام‌شده باشد.

طراحی سایت ارزان اما باکیفیت!

طراحی وب سایت ارزان، زیبا و کارآمد با استفاده از مشاوره تیم‌های متخصص درزمینهٔ برنامه‌نویسی و طراحی سایت به شما کمک می‌کند تا به برنامه‌های تجاری خودتان رونق ببخشید و افزایش فروش داشته باشید.

به‌صورت کلی هدف از طراحی سایت شرکتی ارزان و پرداخت هزینه طراحی سایت ارزان به این منظور است که مشتری بیشتری جذب کنید؛ بنابراین می‌توانید به‌جای سفارش سایت تخصصی از قالب‌های آماده طراحی سایت استفاده کنید که هزینه‌های کمتر برای شما در بر خواهد داشت و به علت تنوع بالای قالب‌های طراحی سایت فروشگاهی دست شما برای انتخاب انواع سایت شرکتی و فروشگاهی بازخواهد بود.

البته هزینه طراحی سایت ارزان و ساخت سایت فروشگاهی ارزان به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. همان‌طور که اشاره کردیم طراحی سایت با استفاده از قالب‌های آماده با وردپرس بسیار کمتر از طراحی سایت‌های اختصاصی و با استفاده از کد نویسی است؛ بنابراین قبل از سفارش طراحی سایت بهتر است به این نکات توجه داشته باشید.

مراحل سفارش طراحی سایت سریع و ارزان

اگر قرار است طراحی وب‌سایت فروشگاهی خود را به عهده متخصصان شرکت کدسئو بسپارید، نگران کیفیت سایت خود نباشید چراکه تیم حرفه‌ای این مجموعه با داشتن سال‌ها تجربه و تخصص درزمینهٔ طراحی سایت، طراحی پورتال، ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ، طراحی اپلیکیشن موبایل، آشنایی با اصول سئو سایت، تولید محتوا یونیک و باکیفیت در خدمت هم‌وطنان عزیز می‌باشد.

 اما اگر قصد این را دارید که خودتان به‌صورت انفرادی اقدام به طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی نمایید همچنان می‌توانید روی کمک کارشناسان این مجموعه حساب کنید و با کارشناسان به‌صورت مستقیم در ارتباط باشید.

 • در ابتدا شما باید سایت موردنظر خود را انتخاب کنید؛ یعنی بر اساس حوزه کاری خودتان طرح سایت را انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.
 • کارشناسان شرکت کدسئو هر خدماتی که لازم داشته باشید به شما ارائه می‌دهند و تا رسیدن به هدف نهایی که قرار گرفتن در فهرست اول موتورهای جستجوگر می‌باشد، شما را پشتیبانی می‌کنند و خدمات داخل سایت را نیز به شما ارائه می‌دهند.
 • توجه داشته باشید که روش‌های طراحی سایت متنوع هستند و شما باید انتظارات و نیازهای خودتان را بشناسید و بدانید که چه امکاناتی برای طراحی سایت مدنظر شما است و صدالبته در نظر گرفتن بودجه برای طراحی سایت بسیار بااهمیت است.
close banner سفارش محتوا
close banner close banner۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲ close banner۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن