طراحی سایت سریع و ارزان شرکتی و فروشگاهی + تضمین کیفیت و سرعت

طراحی سایت ارزان

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر، هویت و ماهیت کسب و کار شما را نشان دهد.
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت.
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
استفاده از ذوق و هنر ایرانی برای داشتن بهترین جلوه های بصری

هزینه پلن های طراحی سایت کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بهترین و بالاترین کیفیت
پکیج طراحی سایت
پکیج تعمیرات و پشتیبانی سایت
 1. براساس نیاز کارفرما، انواع قالب های حرفه ای وردپرسی که همگی دارای لایسنس می باشند معرفی و پس از تایید کارفرما راه اندازی سایت انجام خواهد شد. همچنین قالب ها تمام نیاز کاربران برای ورود به سایت و امکان خرید از طریق درگاه پرداخت را خواهند داشت.

 2. براساس نیازهای کارفرما طراحی های بصری و گرافیکی جذاب مخصوص هر شرکت و مجموعه ایجاد و پیاده سازی خواهد شد. گفتنی است این طراحی ها منحصر به فرد و غیر قابل پیاده سازی برای سایرین خواهد بود. (پلن های طراحی اختصاصی از نظر ساختار وردپرسی هیچ تفاوتی با قالب آماده نخواهند داشت و تنها از بُعد ظاهری متمایز خواهند بود. لذا تمامی امکانات وردپرس آماده را خواهند داشت)

 3. با این ویژگی، سایت به صورت اتوماتیک پیامک های خرید محصول را به مدیر سایت و تایید خرید به مشتری ارسال خواهد کرد. مانند هنگامی که مشتریان خریدی از طریق درگاه پرداخت انجام می دهند، پیامکی برای موفقیت آمیز بودن خرید مشتریان و پیامکی جهت اطلاع به مدیر سایت ارسال می شود.

 4. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 5. نحوه ارسال کالا از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... به مشتریان یکی از اصلی ترین قابلیت های سایت می باشد. چرا که برای شما و مشتریان سالم رسیدن و به موقع رسیدن محصول خیلی اهمیت خواهد داشت. لذا برای تعیین نحوه ارسال و دریافت هزینه آن از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... می بایست این ویژگی حتما در سایت شما اعمال شود.

 6. انتخاب زمان ارسال کالا توسط مشتریان باعث کاهش تماس های اضافه و مدیریت بهتر فروش می شود. علاوه بر رضایت بیشتر مشتریان نسبت به عملکرد سایت مدیر سایت می تواند زمان های مشخص را برای ارسال سفارشات در سایت تعریف نماید.

 7. قطعا کد تخفیف یک ویژگی بسیار مهم برای سایت های فروشگاهی است، چرا که این مسئله باعث افزایش و رشد خریدهای مشتریان شما خواهد شد و رضایت بیشتری را برای خریداران شما فراهم خواهد کرد. شما با این کار میتوانید به راحتی کد تخفیف خود را به صورت های گروهی و تکی براساس دسته بندی و هر محصول تعیین کنید. این ویژگی کاملا حرفه ای می باشد و قابلیت هایی همچون مدت زمان استفاده از کد تخفیف، تعداد دفعات استفاده از کد تخفیف و... را برای شما به صورت کاملا سازگار ایجاد می کند.

 8. ثبت نام در سایت های وردپرس به دلیل وجود فیلد های زیاد به هنگام ثبت نام، کمی سخت است. با این کار مشتریان شما می توانند به راحتی تنها با استفاده از شماره همراه ثبت نام کنند. این قابلیت به تجربه کاربری سایت شما خیلی کمک خواهد کرد.

 9. وارد شدن به پنل با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری برای خیلی از مشتریان شما آزار دهنده خواهد بود. با این روش مشتریان شما می توانند از طریق موبایل خود کد یک بار مصرف دریافت و اقدام به خرید نمایند.

 10. برخی از مشتریان شما نیازمند فاکتورهایی برای ارائه به شرکت و یا نهاد های مالیاتی خواهند بود. شما حتما برای رفع این مسئله می بایست اقدام کنید. اضافه کردن این ویژگی به سایت شما باعث می شود، تمام این فعالیت های زمانبر برای شما به صورت کاملا اتوماتیک انجام شود.

 11. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

 12. برخی از سایت ها نیازمند ارتباط موثرتر با مشتریان می باشند، برای اینکار داشتن سیستم تیکت پشتیبانی بهترین راه حل است. با اینکار مشتریان می توانند مشکلات و سئوالات خود را در تیکت مطرح نمایند. وردپرس این قابلیت را به صورت پیش فرض ندارد و ما با استفاده از افزونه های معتبر این امکان را برای شما مهیا می کنیم.

 13. کیف شارژ یکی از ملزومات و ویژگی های مورد نیاز سایت های فروشگاهی است. چرا که کاربر می تواند پس از افزایش شارژ حساب خود در سایت به راحتی خریدهای خود را انجام دهد. درنتیجه این ویژگی باعث افزایش فروش سایت شما خواهد شد.

 14. یکی از روش های جذب مشتری برگشت هزینه به میزان خرید انجام شده به کیف پول خریدار می باشد. این کار باعث می شود تشویق مشتری برای خریدهای بعدی از شما می شود.

 15. ایجاد باشگاه مشتریان به شما این امکان را می دهد تا شماره موبایل مشتریان خود را به راحتی بدست آورید تا در زمان های مورد نیاز شما همچون روزهای بلک فرایدی و روز های تعطیل نوروز و اعیاد و مراسم ها برای ارسال پیامک های تخفیف به خریداران خود استفاده نمایید.

۰ ثبت سفارش
 1. در برخی از سایت های وردپرسی ممکن است به دلیل افزایش و یا خرابی دیتابیس مشکلاتی بزرگی برای شما ایجاد شوند. ما با استفاده از تکنیک های مختلفی این امکان را برای شما مهیا خواهیم کرد.

 2. برخی از مواقع به دلایل گوناگون نیازمند جابه جایی سایت خود به هاست و یا سرور دیگری خواهید بود. برای انجام این موارد ما از سایت شما بک آپ دریافت می کنیم و اطلاعات شما را در سایت جدید به منتقل خواهیم کرد.

 3. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 4. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

۰ ثبت سفارش

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

طراحی سایت ارزان
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷

طراحی سایت سریع و ارزان شرکتی و فروشگاهی + تضمین کیفیت و سرعت

اگر کمی درباره کسب‌وکارهای اینترنتی و فروش آنلاین اطلاع داشته باشید به‌خوبی با مزایای طراحی و خرید سایت و ساخت سایت فروشگاهی ارزان آشنا هستید. قصد نداریم وقت شما را با صحبت درباره مزایای طراحی سایت شرکتی ارزان بگیریم. در این مقاله به نکات مهم هنگام طراحی سایت اشاره می‌کنیم تا اطلاعات کافی درزمینهٔ نحوه طراحی سایت سریع و ارزان داشته باشید و بیهوده و وقت و هزینه خودتان را هدر ندهید.

راهنمای سفارش طراحی سایت فروشگاهی ارزان

کسب رتبه‌های برتر موتورهای جستجوگر مانند گوگل هدف تمام فروشگاه‌های اینترنتی و سایت‌های فروشگاهی است. به همین خاطر طراحی سایت باید به‌صورت حرفه‌ای انجام شود تا به کسب‌وکار اینترنتی اعتبار ببخشد و جایگاه فروشگاه‌های اینترنتی را در بین رتبه‌های اول گوگل قرار دهد. بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجوگر با استفاده از تکنیک‌های لازم و مشاوره تیم‌های حرفه‌ای طراحی سایت می‌تواند به صاحبان کسب‌وکارهای اینترنتی کمک کند تا با تضمین کیفیت و سرعت بهترین سایت سریع و ارزان شرکتی و فروشگاهی را طراحی کنند.

سایت‌های شرکتی و فروشگاهی به‌منظور معرفی محصولات و کسب‌وکار خودشان در فضای مجازی از پتانسیل‌های بستر اینترنت استفاده می‌کنند و با خرید طراحی سایت یا طراحی سایت فروشگاهی ارزان یک پنل اختصاصی برای فروشگاهشان راه‌اندازی می‌کنند.

نکات مهم قبل از سفارش طراحی سایت سریع و ارزان شرکتی و فروشگاهی

قبل از طراحی سایت ارزان‌ قیمت باید حوزه کسب‌وکار خودتان را بشناسید و بدانید که از طراحی این سایت یا وب‌سایت فروشگاهی چه هدفی را دنبال می‌کنید. قطعاً هدف همه کسب‌وکارهای اینترنتی جذب مشتریان بیشتر، بالا بردن فروش و رونق کسب‌وکار خودشان است؛ اما هنگام طراحی سایت باید بدانید که سایتی که قرار است برای شما ساخته شود، فقط برای معرفی محصول و کسب‌وکار شما است و یا باید امکانات دیگری هم داشته باشد؟

با سفارش ساخت سایت ارزان می‌توانید علاوه بر پرداخت هزینه‌های کمتر در مدت‌زمان بسیار کوتاهی سایت فروش خودتان را داشته باشید؛ اما توجه به نکات مهم قبل از سفارش طراحی سایت برای صاحبان تمام کسب‌وکارها ضروری است. به همین خاطر در این قسمت ما به برخی از امکانات سایت‌های فروشگاهی اشاره می‌کنیم که صاحبان کسب‌وکارها قبل از انتخاب قالب طراحی وب‌سایت باید با آن‌ها آشنایی داشته باشند.

 • سایت‌های فروشگاهی معمولاً باید دارای ویترین محصولات باشند تا کاربران بتوانند محصولات موردنظر خود را به‌راحتی انتخاب کنند.
 • دارا بودن درگاه مربوط به پرداخت یکی دیگر از ویژگی‌های سایت‌های فروشگاهی است که هنگام طراحی وب‌سایت باید به آن توجه داشته باشید.
 • دارا بودن امکان خرید آنلاین و برخورداری از سیستم‌های مربوط به ارسال محصول جزو ویژگی‌های یک سایت شرکتی و فروشگاهی است.

بهترین شرکت های طراحی سایت مانند شرکت codoseo.net تمام نیازهای کسب‌وکارهای آنلاین را بررسی می‌کنند و با توجه به ویژگی‌های هر کسب‌وکار وب‌سایت‌های فروشگاهی مناسب برای معرفی محصولات را برای آن‌ها طراحی می‌کنند و تمام امکانات موردنیاز در وب‌سایت‌های فروشگاهی را هنگام طراحی وب‌سایت ماده نظر قرار می‌دهند.

طراحی سایت‌های وردپرسی با هزینه بسیار کم برای سایت‌های فروشگاهی یکی از بهترین انتخاب‌ها است که کارشناسان و متخصصان مجموعه کدسئو در این زمینه تجربه و تخصص دارند. مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این مجموعه انواع نمونه کارهای متخصصان شرکت کدسئو را مشاهده نمایند.

توجه کنید اگر سفارش طراحی وب‌سایت ارزان را به شرکت‌های معتبر و متخصص در این زمینه بسپارید می‌توانید با خیال آسوده از ابتدا تا انتهای مراحل طراحی سایت را به عهده کارشناسان شرکت‌های معتبر بسپارید. چراکه این افراد با استفاده از وردپرس سایت‌های تخصصی را برای کسب‌وکار شما طراحی می‌کنند.

البته امکان استفاده از قالب‌های آماده نیز وجود دارد و شما می‌توانید طراحی سایت خود را به‌صورت ترکیبی از قالب آماده و سیستم‌های اختصاصی سفارش دهید.

قابلیت‌هایی که سایت موردنظر شما دارد ازجمله دارا بودن فروشگاه‌های ساده، دارا بودن سایت‌های خبری، برخورداری از فرم‌های ساده، چندزبانه بودن و ... جزو ویژگی‌هایی است که همه سایت‌های طراحی‌شده با روش‌های متفاوت دارا می‌باشند.

 توجه داشته باشید که هنگام سفارش طراحی سایت رعایت اصول سئو و پشتیبانی فنی سایت و ... با طراحان سایت است یا خیر و همچنین هزینه‌ای که برای طراحی سایت پرداخت می‌کنید باید متناسب با فعالیت‌های انجام‌شده باشد.

طراحی سایت ارزان اما باکیفیت!

طراحی وب سایت ارزان، زیبا و کارآمد با استفاده از مشاوره تیم‌های متخصص درزمینهٔ برنامه‌نویسی و طراحی سایت به شما کمک می‌کند تا به برنامه‌های تجاری خودتان رونق ببخشید و افزایش فروش داشته باشید.

به‌صورت کلی هدف از طراحی سایت شرکتی ارزان و پرداخت هزینه طراحی سایت ارزان به این منظور است که مشتری بیشتری جذب کنید؛ بنابراین می‌توانید به‌جای سفارش سایت تخصصی از قالب‌های آماده طراحی سایت استفاده کنید که هزینه‌های کمتر برای شما در بر خواهد داشت و به علت تنوع بالای قالب‌های طراحی سایت فروشگاهی دست شما برای انتخاب انواع سایت شرکتی و فروشگاهی بازخواهد بود.

البته هزینه طراحی سایت ارزان و ساخت سایت فروشگاهی ارزان به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. همان‌طور که اشاره کردیم طراحی سایت با استفاده از قالب‌های آماده با وردپرس بسیار کمتر از طراحی سایت‌های اختصاصی و با استفاده از کد نویسی است؛ بنابراین قبل از سفارش طراحی سایت بهتر است به این نکات توجه داشته باشید.

مراحل سفارش طراحی سایت سریع و ارزان

اگر قرار است طراحی وب‌سایت فروشگاهی خود را به عهده متخصصان شرکت کدسئو بسپارید، نگران کیفیت سایت خود نباشید چراکه تیم حرفه‌ای این مجموعه با داشتن سال‌ها تجربه و تخصص درزمینهٔ طراحی سایت، طراحی پورتال، ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ، طراحی اپلیکیشن موبایل، آشنایی با اصول سئو سایت، تولید محتوا یونیک و باکیفیت در خدمت هم‌وطنان عزیز می‌باشد.

 اما اگر قصد این را دارید که خودتان به‌صورت انفرادی اقدام به طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی نمایید همچنان می‌توانید روی کمک کارشناسان این مجموعه حساب کنید و با کارشناسان به‌صورت مستقیم در ارتباط باشید.

 • در ابتدا شما باید سایت موردنظر خود را انتخاب کنید؛ یعنی بر اساس حوزه کاری خودتان طرح سایت را انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.
 • کارشناسان شرکت کدسئو هر خدماتی که لازم داشته باشید به شما ارائه می‌دهند و تا رسیدن به هدف نهایی که قرار گرفتن در فهرست اول موتورهای جستجوگر می‌باشد، شما را پشتیبانی می‌کنند و خدمات داخل سایت را نیز به شما ارائه می‌دهند.
 • توجه داشته باشید که روش‌های طراحی سایت متنوع هستند و شما باید انتظارات و نیازهای خودتان را بشناسید و بدانید که چه امکاناتی برای طراحی سایت مدنظر شما است و صدالبته در نظر گرفتن بودجه برای طراحی سایت بسیار بااهمیت است.
ثبت دیدگاه
خدمات تولید محتوای متنی
Hover me!

۰۲۱-۷۷۶۵۳۵۹۵

۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن