تیم طراحی سایت حرفه ای کدُ سئو با نمونه کارهای قوی و مشاوره رایگان

تیم طراحی سایت حرفه ای کدُ سئو با نمونه کارهای قوی و مشاوره رایگان

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر، هویت و ماهیت کسب و کار شما را نشان دهد.
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت.
مطابق با صلیقه و هنر ایرانی
استفاده از ذوق و هنر ایرانی برای داشتن بهترین جلوه های بصری

هزینه پلن های طراحی سایت وردپرس کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بالاترین و بهترین کیفیت
پکیج طراحی سایت
پکیج تعمیرات و پشتیبانی سایت
 1. براساس نیاز کارفرما، انواع قالب های آماده وردپرسی که همگی دارای لایسنس می باشند معرفی و پس از تایید کارفرما راه اندازی سایت انجام خواهد شد. همچنین قالب ها تمام نیاز کاربران برای ورود به سایت و امکان خرید از طریق درگاه پرداخت را خواهند داشت.

 2. براساس نیازهای کارفرما طراحی های بصری و گرافیکی جذاب مخصوص هر شرکت و مجموعه ایجاد و پیاده سازی خواهد شد. گفتنی است این طراحی ها منحصر به فرد و غیر قابل پیاده سازی برای سایرین خواهد بود. (پلن های طراحی اختصاصی از نظر ساختار وردپرسی هیچ تفاوتی با قالب آماده نخواهند داشت و تنها از بُعد ظاهری متمایز خواهند بود. لذا تمامی امکانات وردپرس آماده را خواهند داشت)

 3. با این ویژگی، سایت به صورت اتوماتیک پیامک های خرید محصول را به مدیر سایت و تایید خرید به مشتری ارسال خواهد کرد. مانند هنگامی که مشتریان خریدی از طریق درگاه پرداخت انجام می دهند، پیامکی برای موفقیت آمیز بودن خرید مشتریان و پیامکی جهت اطلاع به مدیر سایت ارسال می شود.

 4. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 5. نحوه ارسال کالا از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... به مشتریان یکی از اصلی ترین قابلیت های سایت می باشد. چرا که برای شما و مشتریان سالم رسیدن و به موقع رسیدن محصول خیلی اهمیت خواهد داشت. لذا برای تعیین نحوه ارسال و دریافت هزینه آن از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... می بایست این ویژگی حتما در سایت شما اعمال شود.

 6. انتخاب زمان ارسال کالا توسط مشتریان باعث کاهش تماس های اضافه و مدیریت بهتر فروش می شود. علاوه بر رضایت بیشتر مشتریان نسبت به عملکرد سایت مدیر سایت می تواند زمان های مشخص را برای ارسال سفارشات در سایت تعریف نماید.

 7. قطعا کد تخفیف یک ویژگی بسیار مهم برای سایت های فروشگاهی است، چرا که این مسئله باعث افزایش و رشد خریدهای مشتریان شما خواهد شد و رضایت بیشتری را برای خریداران شما فراهم خواهد کرد. شما با این کار میتوانید به راحتی کد تخفیف خود را به صورت های گروهی و تکی براساس دسته بندی و هر محصول تعیین کنید. این ویژگی کاملا حرفه ای می باشد و قابلیت هایی همچون مدت زمان استفاده از کد تخفیف، تعداد دفعات استفاده از کد تخفیف و... را برای شما به صورت کاملا سازگار ایجاد می کند.

 8. ثبت نام در سایت های وردپرس به دلیل وجود فیلد های زیاد به هنگام ثبت نام، کمی سخت است. با این کار مشتریان شما می توانند به راحتی تنها با استفاده از شماره همراه ثبت نام کنند. این قابلیت به تجربه کاربری سایت شما خیلی کمک خواهد کرد.

 9. وارد شدن به پنل با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری برای خیلی از مشتریان شما آزار دهنده خواهد بود. با این روش مشتریان شما می توانند از طریق موبایل خود کد یک بار مصرف دریافت و اقدام به خرید نمایند.

 10. برخی از مشتریان شما نیازمند فاکتورهایی برای ارائه به شرکت و یا نهاد های مالیاتی خواهند بود. شما حتما برای رفع این مسئله می بایست اقدام کنید. اضافه کردن این ویژگی به سایت شما باعث می شود، تمام این فعالیت های زمانبر برای شما به صورت کاملا اتوماتیک انجام شود.

 11. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

 12. برخی از سایت ها نیازمند ارتباط موثرتر با مشتریان می باشند، برای اینکار داشتن سیستم تیکت پشتیبانی بهترین راه حل است. با اینکار مشتریان می توانند مشکلات و سئوالات خود را در تیکت مطرح نمایند. وردپرس این قابلیت را به صورت پیش فرض ندارد و ما با استفاده از افزونه های معتبر این امکان را برای شما مهیا می کنیم.

 13. کیف شارژ یکی از ملزومات و ویژگی های مورد نیاز سایت های فروشگاهی است. چرا که کاربر می تواند پس از افزایش شارژ حساب خود در سایت به راحتی خریدهای خود را انجام دهد. درنتیجه این ویژگی باعث افزایش فروش سایت شما خواهد شد.

 14. یکی از روش های جذب مشتری برگشت هزینه به میزان خرید انجام شده به کیف پول خریدار می باشد. این کار باعث می شود تشویق مشتری برای خریدهای بعدی از شما می شود.

 15. ایجاد باشگاه مشتریان به شما این امکان را می دهد تا شماره موبایل مشتریان خود را به راحتی بدست آورید تا در زمان های مورد نیاز شما همچون روزهای بلک فرایدی و روز های تعطیل نوروز و اعیاد و مراسم ها برای ارسال پیامک های تخفیف به خریداران خود استفاده نمایید.

۰ ثبت سفارش
 1. در برخی از سایت های وردپرسی ممکن است به دلیل افزایش و یا خرابی دیتابیس مشکلاتی بزرگی برای شما ایجاد شوند. ما با استفاده از تکنیک های مختلفی این امکان را برای شما مهیا خواهیم کرد.

 2. برخی از مواقع به دلایل گوناگون نیازمند جابه جایی سایت خود به هاست و یا سرور دیگری خواهید بود. برای انجام این موارد ما از سایت شما بک آپ دریافت می کنیم و اطلاعات شما را در سایت جدید به منتقل خواهیم کرد.

 3. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 4. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

۰ ثبت سفارش

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

تیم طراحی سایت حرفه ای کدُ سئو
تیم طراحی سایت حرفه ای کدُ سئو با نمونه کارهای قوی و مشاوره رایگان
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷

تیم طراحی سایت حرفه ای کدُ سئو با نمونه کارهای قوی و مشاوره رایگان

مشاغل مدرن بدون وب سایت و یا اپلیکیشن های موبایل (پیج اینستاگرام و ...)، طول عمر و ماندگاری کمتری خواهند داشت. زیرا، اغلب حوزه های کسب و کار تمامی خدمات و محصولات خود اعم از : خرده فروشی، عمده فروشی، آموزش و... را از طریق وب سایت ها و برنامه های مختلف انجام می دهند و یا بکدیگر رقابت می کنند. امروزه، با توجه به دسترسی و دید گسترده ‌ای که وب‌ سایت ‌ها و برنامه‌ ها ارائه می‌ دهند، داشتن وب‌ سایت تجاری و اپلیکیشن موبایلی امری ضروری است. با این حال، داشتن یک وب سایت عادی و معمولی کافی نیست. اگر به فکر ساختن یا بازسازی وب سایت خود هستید، بهتر است بدانید که کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است که این کیفیت از طریق کمک تیم طراحی سایت انجام می شود.

چه کسی این وب سایت ها و برنامه ها را می سازد؟

تعجب خواهید کرد اگر بدانید که بسیاری از تیم های طراحی سایت هستند که این وب سایت ها را بازسازی و یا طراحی می کنند. البته، به جز کارآفرینان، چندین پلتفرم وجود دارند که به افراد این امکان را می دهند تا فرآیند طراحی وب سایت ها و...  را خودشان به طور مستقیم انجام دهند. با این حال، در بیشتر موارد، افرادی که طراحی سایت را از طریق این پلتفرم ها انجام می دهند؛ نتیجه مطلوبی نگرفته اند.

اکثر شرکت ها فرآیند توسعه و طراحی وب سایت را بر عهده شرکت های طراحی سایت که در ارائه این خدمات تخصص دارند، سپرده اند. شرکت‌ های توسعه وب و تیم طراحی سایت حرفه ای معمولاً تیمی متشکل از مدیران، مهندسان نرم‌افزار، کدنویسان، طراحان وب و متخصصان بازاریابی و سئو هستند که از نزدیک با مشتریان خود صحبت می‌کنند تا ایده ‌های وب‌ سایت و اپلیکیشن موبایل را به نتیجه مطلوبی برسانند.

بهترین تیم طراحی سایت و توسعه وب سایت معمولاً چه کاری انجام می دهد؟

حوزه اصلی کار برای یک شرکت توسعه وب و تیم طراحی سایت شامل ایده پردازی، طراحی، ایجاد و نگهداری وب سایت ها و برنامه های کاربردی است. اجازه دهید تا در ادامه مسئولیت بهترین تیم طراحی سایت را بیشتر تفکیک کنیم:

خدمات تیم طراحی سایت

همان طور که از میلیون ها سایت تجاری در اینترنت مشهود است، وب سایت ها در سبک ها و اندازه های مختلفی وجود دارند. یک وب سایت می تواند توسط یک شرکت توسعه وب به صورت سفارشی ساخته شود تا مطابق با نیازها و ترجیحات منحصر به فرد یک شرکت و تجارت باشد. برخلاف وب ‌سایت‌هایی که در دهه گذشته توسعه یافته ‌اند، این روزها اولین رویکرد این وب سایت ها استفاده از اپلیکیشن های موبایلی می باشد. این بدان معنی است که شما باید برای توسعه شرکت خود ابتدا از طراحی اپلیکیشن های موبایلی کمک بگیرید و سپس به سراغ طراحی سایت توسط بهترین تیم طراحی سایت بروید. با این حال، رویکردی که یک شرکت توسعه وب برای ایجاد سایت تجاری شما اتخاذ می کند به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل موارد زیر است:

 • نوع کسب و کار B2C / B2B
 • صنعت یا دامنه ای که در آن فعالیت می کنید
 • جغرافیاها و جمعیت شناسی مخاطبی که شما به آن ها رسیدگی می کنید (مکانی که در آن فعالیت می کنید)
 • بودجه شما برای ایجاد و نگهداری وب سایت
 • اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شما

خدمات توسعه اپلیکیشن موبایل

اکثر صاحبان مشاغل نیاز به وجود اپلیکیشن های موبایلی (پیج اینستاگرام، کانال تلگرامی) را درک کرده اند. روندها و مطالعات به این واقعیت اشاره دارند که مخاطبان بیشتر وقت خود را صرف گوشی های هوشمند خود می کنند. در اینجا چند فاکتور وجود دارند که تعیین می کنند روند توسعه برنامه چگونه انجام می شود:

 • پلتفرم هایی که می خواهید برنامه کسب و کار خود را در آن ها در دسترس قرار دهید (iOS، Android و غیره)
 • نوع کسب و کار و صنعتی که به آن تعلق دارید
 • جمعیت شناسی گروه هدف
 • هدف از برنامه
 • بودجه شما برای ساخت و نگهداری اپلیکیشن

فعالیت های تیم طراحی سایت

به طور معمول، یک شرکت توسعه وب در طراحی برنامه و یا وب سایت در فعالیت های زیر به شما کمک می کند:

 • ایده پردازی و زیر ساخت، طراحی، هدایت و علم تعیین مسیر شما
 • انتخاب یک زبان برنامه نویسی برای ساخت سایت و برنامه شما (HTML، PHP، جاوا اسکریپت، ASP و غیره)
 • کد نویسی و برنامه نویسی
 • ادغام عناصر رسانه ای مانند فیلم ها، تصاویر و صدا
 • انتشار محتوا و بهینه سازی آن بر اساس بهترین شیوه ها
 • کار بر روی طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری در قسمت های مختلف
 • آزمایش وب سایت و برنامه قبل از انتشار (آزمایش بتا)
 • شناسایی مشکلات و رفع اشکالات
 • انجام تست سرعت و عملکرد
 • پیاده سازی کدها و اجرای زنده

در واقع، فرآیند توسعه وب شامل چندین مرحله دیگر است که اکثر آن ها در طول مسیر توسط طراح وب سایت شما انجام می شود. همچنین، برخی از شرکت ‌ها پیشنهاد می ‌کنند تا وب سایت شما را با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای آنلاین مانند: جوملا (Joomla)، وردپرس (WordPress)، مجنتو (Magento) یا هر سایت دیگری، یک سایت یا اپلیکیشن طراحی کرده و یا بسازند. در اصل، یک شرکت توسعه وب با مشتری و تیم طراحی خود کار می کند تا خدمات ایجاد وب سایت و یا توسعه اپلیکیشن را تا انتها انجام دهد.

مراحل ساخت وب سایت یا اپلیکیشن توسط تیم طراحی سایت حرفه ای

مراحلی که شرکت توسعه وب سایت پس از دریافت درخواست ساخت وب سایت یا اپلیکیشن موبایل انجام می دهد، شامل موارد زیر است:

 • برپایی جلسات یا تماس ها برای درک محدوده پروژه و شناسایی نیازهای مشتری. هنگامی که بحث اولیه انجام می شود، شرکت توسعه وب یک قیمت ارسال می کند.
 • بحث در مورد رویکرد، محدوده کار و نهایی کردن جنبه های بودجه. فرآیند توسعه پس از امضای قرارداد یا توافقنامه رسمی آغاز می شود.
 • برنامه ریزی پروژه شامل تعیین یک چارچوب زمانی، ترسیم طرح کلی پروژه و شروع کار بر روی وایرفریم ( wireframes ) است.
 • مرحله ارزیابی فناوری شامل توافق متقابل در مورد فناوری ها، پلتفرم ها و تکنیک هایی است که برای ایجاد وب سایت استفاده می شود.
 • سپس شرکت توسعه وب، مدل‌ ها یا نمونه‌ های اولیه را ایجاد کرده و به اشتراک می ‌گذارد تا به مشتری ایده دهد که محصول نهایی آن ها چگونه به نظر می ‌رسد.
 • پس از تایید، گام بعدی طراحی ظاهر وب سایت و اپلیکیش است. این شامل ایجاد علائم، گرافیک، آیکون ها، دکمه ها، افکت ها، انتقال ها، طرح های رنگی و غیره است.
 • به دنبال آن برنامه ‌نویسی و کدگذاری جنبه ‌های مختلف (توسعه پشتیبان، همانطور که در بالا ذکر شد) انجام می‌ شود.
 • در حالی که کنترل کیفیت یک جنبه مداوم از طراحی و توسعه وب است، این مرحله اساساً تضمین می کند که قبل از استقرار، بررسی های کیفیت کامل انجام می شود.
 • هنگامی که وب سایت یا برنامه آماده ی راه اندازی شد، شرکت توسعه وب آن را بر روی پلت فرم از پیش تعریف شده مستقر می کند.
 • آموزش مشتری شامل توضیح دقیق عملکرد وب سایت و برنامه است. این یک گام مهم در این فرآیند است؛ زیرا، تیم مشتری باید بداند که سایت چگونه کار می کند و چه فعالیت هایی را می توانند در پایان کار انجام دهند.
 • پس از فعال شدن برنامه و وب سایت، آژانس توسعه وب مسئول ارائه پشتیبانی مداوم طبق شرایط ذکر شده در قرارداد است. این شامل تماس ها/ جلسات هفتگی یا ماهانه، پشتیبانی، عیب یابی، بهینه سازی مجدد و گزارش داده می شود.

آیا به دنبال یک تیم طراحی سایت حرفه ای هستید؟

اگر قصد دارید با یک شرکت توسعه وب برای ساخت وب ‌سایت یا برنامه خود شریک شوید، مطمئن شوید که به جنبه‌ هایی مانند کار گذشته آن ‌ها (نمونه کار)، تجربه، قابلیت ‌ها و قیمت‌گذاری توجه کنید. اگر بتوانید تمامی موارد را بررسی کرده و بدانید که شرکت طراحی وب سایت سابقه درخشانی دارد و در یک قیمت مناسب به توافق برسید، شما یک برنده خواهید بود!

ثبت دیدگاه
ثبت نام در سایت تولید محتوا
Hover me!

۰۲۱-۷۷۶۵۳۵۹۵

۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن