تیم طراحی سایت حرفه ای کدُ سئو با نمونه کارهای قوی و مشاوره رایگان

تیم طراحی سایت حرفه ای کدُ سئو با نمونه کارهای قوی و مشاوره رایگان

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر، هویت و ماهیت کسب و کار شما را نشان دهد.
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت.
مطابق با صلیقه و هنر ایرانی
استفاده از ذوق و هنر ایرانی برای داشتن بهترین جلوه های بصری

هزینه پلن های طراحی سایت وردپرس کدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بالاترین و بهترین کیفیت

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

تیم طراحی سایت حرفه ای کدُ سئو

تیم طراحی سایت حرفه ای کدُ سئو با نمونه کارهای قوی و مشاوره رایگان

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۳/۱۵

تیم طراحی سایت حرفه ای کدُ سئو با نمونه کارهای قوی و مشاوره رایگان

مشاغل مدرن بدون وب سایت و یا اپلیکیشن های موبایل (پیج اینستاگرام و ...)، طول عمر و ماندگاری کمتری خواهند داشت. زیرا، اغلب حوزه های کسب و کار تمامی خدمات و محصولات خود اعم از : خرده فروشی، عمده فروشی، آموزش و... را از طریق وب سایت ها و برنامه های مختلف انجام می دهند و یا بکدیگر رقابت می کنند. امروزه، با توجه به دسترسی و دید گسترده ‌ای که وب‌ سایت ‌ها و برنامه‌ ها ارائه می‌ دهند، داشتن وب‌ سایت تجاری و اپلیکیشن موبایلی امری ضروری است. با این حال، داشتن یک وب سایت عادی و معمولی کافی نیست. اگر به فکر ساختن یا بازسازی وب سایت خود هستید، بهتر است بدانید که کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است که این کیفیت از طریق کمک تیم طراحی سایت انجام می شود.

چه کسی این وب سایت ها و برنامه ها را می سازد؟

تعجب خواهید کرد اگر بدانید که بسیاری از تیم های طراحی سایت هستند که این وب سایت ها را بازسازی و یا طراحی می کنند. البته، به جز کارآفرینان، چندین پلتفرم وجود دارند که به افراد این امکان را می دهند تا فرآیند طراحی وب سایت ها و...  را خودشان به طور مستقیم انجام دهند. با این حال، در بیشتر موارد، افرادی که طراحی سایت را از طریق این پلتفرم ها انجام می دهند؛ نتیجه مطلوبی نگرفته اند.

اکثر شرکت ها فرآیند توسعه و طراحی وب سایت را بر عهده شرکت های طراحی سایت که در ارائه این خدمات تخصص دارند، سپرده اند. شرکت‌ های توسعه وب و تیم طراحی سایت حرفه ای معمولاً تیمی متشکل از مدیران، مهندسان نرم‌افزار، کدنویسان، طراحان وب و متخصصان بازاریابی و سئو هستند که از نزدیک با مشتریان خود صحبت می‌کنند تا ایده ‌های وب‌ سایت و اپلیکیشن موبایل را به نتیجه مطلوبی برسانند.

بهترین تیم طراحی سایت و توسعه وب سایت معمولاً چه کاری انجام می دهد؟

حوزه اصلی کار برای یک شرکت توسعه وب و تیم طراحی سایت شامل ایده پردازی، طراحی، ایجاد و نگهداری وب سایت ها و برنامه های کاربردی است. اجازه دهید تا در ادامه مسئولیت بهترین تیم طراحی سایت را بیشتر تفکیک کنیم:

خدمات تیم طراحی سایت

همان طور که از میلیون ها سایت تجاری در اینترنت مشهود است، وب سایت ها در سبک ها و اندازه های مختلفی وجود دارند. یک وب سایت می تواند توسط یک شرکت توسعه وب به صورت سفارشی ساخته شود تا مطابق با نیازها و ترجیحات منحصر به فرد یک شرکت و تجارت باشد. برخلاف وب ‌سایت‌هایی که در دهه گذشته توسعه یافته ‌اند، این روزها اولین رویکرد این وب سایت ها استفاده از اپلیکیشن های موبایلی می باشد. این بدان معنی است که شما باید برای توسعه شرکت خود ابتدا از طراحی اپلیکیشن های موبایلی کمک بگیرید و سپس به سراغ طراحی سایت توسط بهترین تیم طراحی سایت بروید. با این حال، رویکردی که یک شرکت توسعه وب برای ایجاد سایت تجاری شما اتخاذ می کند به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل موارد زیر است:

خدمات توسعه اپلیکیشن موبایل

اکثر صاحبان مشاغل نیاز به وجود اپلیکیشن های موبایلی (پیج اینستاگرام، کانال تلگرامی) را درک کرده اند. روندها و مطالعات به این واقعیت اشاره دارند که مخاطبان بیشتر وقت خود را صرف گوشی های هوشمند خود می کنند. در اینجا چند فاکتور وجود دارند که تعیین می کنند روند توسعه برنامه چگونه انجام می شود:

فعالیت های تیم طراحی سایت

به طور معمول، یک شرکت توسعه وب در طراحی برنامه و یا وب سایت در فعالیت های زیر به شما کمک می کند:

در واقع، فرآیند توسعه وب شامل چندین مرحله دیگر است که اکثر آن ها در طول مسیر توسط طراح وب سایت شما انجام می شود. همچنین، برخی از شرکت ‌ها پیشنهاد می ‌کنند تا وب سایت شما را با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای آنلاین مانند: جوملا (Joomla)، وردپرس (WordPress)، مجنتو (Magento) یا هر سایت دیگری، یک سایت یا اپلیکیشن طراحی کرده و یا بسازند. در اصل، یک شرکت توسعه وب با مشتری و تیم طراحی خود کار می کند تا خدمات ایجاد وب سایت و یا توسعه اپلیکیشن را تا انتها انجام دهد.

مراحل ساخت وب سایت یا اپلیکیشن توسط تیم طراحی سایت حرفه ای

مراحلی که شرکت توسعه وب سایت پس از دریافت درخواست ساخت وب سایت یا اپلیکیشن موبایل انجام می دهد، شامل موارد زیر است:

آیا به دنبال یک تیم طراحی سایت حرفه ای هستید؟

اگر قصد دارید با یک شرکت توسعه وب برای ساخت وب ‌سایت یا برنامه خود شریک شوید، مطمئن شوید که به جنبه‌ هایی مانند کار گذشته آن ‌ها (نمونه کار)، تجربه، قابلیت ‌ها و قیمت‌گذاری توجه کنید. اگر بتوانید تمامی موارد را بررسی کرده و بدانید که شرکت طراحی وب سایت سابقه درخشانی دارد و در یک قیمت مناسب به توافق برسید، شما یک برنده خواهید بود!

Hover me!

۰۲۱-۷۷۶۵۳۵۹۵

۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹