طراحی سایت شرکتی وردپرس یا اختصاصی [تضمین کیفیت و قیمت ارزان]

طراحی سایت شرکتی

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر، هویت و ماهیت کسب و کار شما را نشان دهد.
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت.
مطابق با صلیقه و هنر ایرانی
استفاده از ذوق و هنر ایرانی برای داشتن بهترین جلوه های بصری

هزینه پلن های طراحی سایت وردپرس کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بالاترین و بهترین کیفیت
پکیج طراحی سایت
پکیج تعمیرات و پشتیبانی سایت
 1. براساس نیاز کارفرما، انواع قالب های آماده وردپرسی که همگی دارای لایسنس می باشند معرفی و پس از تایید کارفرما راه اندازی سایت انجام خواهد شد. همچنین قالب ها تمام نیاز کاربران برای ورود به سایت و امکان خرید از طریق درگاه پرداخت را خواهند داشت.

 2. براساس نیازهای کارفرما طراحی های بصری و گرافیکی جذاب مخصوص هر شرکت و مجموعه ایجاد و پیاده سازی خواهد شد. گفتنی است این طراحی ها منحصر به فرد و غیر قابل پیاده سازی برای سایرین خواهد بود. (پلن های طراحی اختصاصی از نظر ساختار وردپرسی هیچ تفاوتی با قالب آماده نخواهند داشت و تنها از بُعد ظاهری متمایز خواهند بود. لذا تمامی امکانات وردپرس آماده را خواهند داشت)

 3. با این ویژگی، سایت به صورت اتوماتیک پیامک های خرید محصول را به مدیر سایت و تایید خرید به مشتری ارسال خواهد کرد. مانند هنگامی که مشتریان خریدی از طریق درگاه پرداخت انجام می دهند، پیامکی برای موفقیت آمیز بودن خرید مشتریان و پیامکی جهت اطلاع به مدیر سایت ارسال می شود.

 4. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 5. نحوه ارسال کالا از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... به مشتریان یکی از اصلی ترین قابلیت های سایت می باشد. چرا که برای شما و مشتریان سالم رسیدن و به موقع رسیدن محصول خیلی اهمیت خواهد داشت. لذا برای تعیین نحوه ارسال و دریافت هزینه آن از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... می بایست این ویژگی حتما در سایت شما اعمال شود.

 6. انتخاب زمان ارسال کالا توسط مشتریان باعث کاهش تماس های اضافه و مدیریت بهتر فروش می شود. علاوه بر رضایت بیشتر مشتریان نسبت به عملکرد سایت مدیر سایت می تواند زمان های مشخص را برای ارسال سفارشات در سایت تعریف نماید.

 7. قطعا کد تخفیف یک ویژگی بسیار مهم برای سایت های فروشگاهی است، چرا که این مسئله باعث افزایش و رشد خریدهای مشتریان شما خواهد شد و رضایت بیشتری را برای خریداران شما فراهم خواهد کرد. شما با این کار میتوانید به راحتی کد تخفیف خود را به صورت های گروهی و تکی براساس دسته بندی و هر محصول تعیین کنید. این ویژگی کاملا حرفه ای می باشد و قابلیت هایی همچون مدت زمان استفاده از کد تخفیف، تعداد دفعات استفاده از کد تخفیف و... را برای شما به صورت کاملا سازگار ایجاد می کند.

 8. ثبت نام در سایت های وردپرس به دلیل وجود فیلد های زیاد به هنگام ثبت نام، کمی سخت است. با این کار مشتریان شما می توانند به راحتی تنها با استفاده از شماره همراه ثبت نام کنند. این قابلیت به تجربه کاربری سایت شما خیلی کمک خواهد کرد.

 9. وارد شدن به پنل با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری برای خیلی از مشتریان شما آزار دهنده خواهد بود. با این روش مشتریان شما می توانند از طریق موبایل خود کد یک بار مصرف دریافت و اقدام به خرید نمایند.

 10. برخی از مشتریان شما نیازمند فاکتورهایی برای ارائه به شرکت و یا نهاد های مالیاتی خواهند بود. شما حتما برای رفع این مسئله می بایست اقدام کنید. اضافه کردن این ویژگی به سایت شما باعث می شود، تمام این فعالیت های زمانبر برای شما به صورت کاملا اتوماتیک انجام شود.

 11. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

 12. برخی از سایت ها نیازمند ارتباط موثرتر با مشتریان می باشند، برای اینکار داشتن سیستم تیکت پشتیبانی بهترین راه حل است. با اینکار مشتریان می توانند مشکلات و سئوالات خود را در تیکت مطرح نمایند. وردپرس این قابلیت را به صورت پیش فرض ندارد و ما با استفاده از افزونه های معتبر این امکان را برای شما مهیا می کنیم.

 13. کیف شارژ یکی از ملزومات و ویژگی های مورد نیاز سایت های فروشگاهی است. چرا که کاربر می تواند پس از افزایش شارژ حساب خود در سایت به راحتی خریدهای خود را انجام دهد. درنتیجه این ویژگی باعث افزایش فروش سایت شما خواهد شد.

 14. یکی از روش های جذب مشتری برگشت هزینه به میزان خرید انجام شده به کیف پول خریدار می باشد. این کار باعث می شود تشویق مشتری برای خریدهای بعدی از شما می شود.

 15. ایجاد باشگاه مشتریان به شما این امکان را می دهد تا شماره موبایل مشتریان خود را به راحتی بدست آورید تا در زمان های مورد نیاز شما همچون روزهای بلک فرایدی و روز های تعطیل نوروز و اعیاد و مراسم ها برای ارسال پیامک های تخفیف به خریداران خود استفاده نمایید.

۰ ثبت سفارش
 1. در برخی از سایت های وردپرسی ممکن است به دلیل افزایش و یا خرابی دیتابیس مشکلاتی بزرگی برای شما ایجاد شوند. ما با استفاده از تکنیک های مختلفی این امکان را برای شما مهیا خواهیم کرد.

 2. برخی از مواقع به دلایل گوناگون نیازمند جابه جایی سایت خود به هاست و یا سرور دیگری خواهید بود. برای انجام این موارد ما از سایت شما بک آپ دریافت می کنیم و اطلاعات شما را در سایت جدید به منتقل خواهیم کرد.

 3. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 4. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

۰ ثبت سفارش

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷

طراحی سایت شرکتی وردپرس یا اختصاصی [ تضمین کیفیت و قیمت ارزان]

ساخت سایت شرکتی می تواند شناسه مناسبی برای کسب و کار شما باشد. با طراحی سایت شرکتی حرفه ای شما یک وب سایت رسمی ایجاد می کنید که می‌تواند تاثیرات مثبتی را روی مشتریان داشته باشد. از طریق ساخت و طراحی سایت شرکتی با وردپرس مطمئن هستید که از خدمات سئو و اصول دیجیتال مارکتینگ برای افزایش مشتریان استفاده می شود و شما می توانید در مدت زمان کوتاهی بین رقبا دیده شوید.

هدف از طراحی سایت شرکتی چیست؟

طراحی وب سایت شرکتی با ظاهر زیبا و کاربری آسان موجب جلب توجه مشتریان شما شده و می توانید به این وسیله طراحی سایت شرکتی وردپرس یا اختصاصی مربوط به کسب و کار خودتان داشته باشید. هدف از طراحی سایت شرکتی انجام تبلیغات در اینترنت، معرفی محصول و قرار گرفتن در فهرست نتایج گوگل است.

 با خرید یا طراحی سایت شرکتی شما دیگر نیازی به طراحی اپلیکیشن برای فروش محصولات خودتان نخواهید داشت. چرا که وب سایت شما کاملاً به صورت اختصاصی برای شما طراحی می شود و با استفاده از اصول سئو و کدنویسی در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به هدفتان که رسیدن به رتبه های اول گوگل است، می رساند.

در این میان شرکت‌هایی هستند که با تضمین کیفیت و قیمت ارزان طراحی سایت شرکتی وردپرس یا اختصاصی را برای شما انجام می دهند. شرکت codoseo.net با سال ها تجربه در زمینه طراحی وب سایت با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در خدمت کاربران می باشد. این شرکت با ارائه مشاوره های لازم انتظارات کاربران را مورد بررسی قرار می دهد و با توجه به خواسته های مشتری سایت شرکتی وردپرس یا اختصاصی را مناسب کسب و کار آن ها طراحی می نماید.

مدت زمان طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

زمان طراحی سایت به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. طراحی سایت شرکتی ارزان توسط شرکت کدسئو به صورت ساده یا پیشرفته انجام می شود. برای سفارش طراحی سایت شرکتی وردپرس ارزان با مراجعه به کارشناسان این مجموعه ابتدا انتظارات شما از سایت مورد بررسی قرار می گیرد و با توجه به نیازهای شما بخش های مختلفی به منظور معرفی خدمات و محصولات، درگاه های پرداخت و یا ... برای شما در نظر گرفته می شود.

 برای سفارش قالب اختصاصی و داشتن یک سایت شرکتی اختصاصی می توانید از کارشناسان این مجموعه کمک بگیرید. شما می توانید تعرفه‌های مربوط به طراحي سايت شركتي و فروشگاهی را مشاهده بفرمایید و با توجه به زمانی که ساخت سایت و طراحی وب سایت شرکتی طول می کشد، یکی از طرح‌های این شرکت را انتخاب کنید.

طراحی وب سایت شرکتی در شرکت کد سئو بر اساس پلن های مشتری انجام می شود. پلن هایی که باید به صورت اختصاصی آماده شوند، به زمان بیشتری نیاز دارند؛ اما در این مجموعه مراحل طراحی سایت شرکتی ارزان در کمترین زمان ممکن انجام می شود. توسعه کسب و کار شما از طریق طراحی سایت، تولید محتوا یونیک، رعایت اصول سئو، کد نویسی های اختصاصی و استفاده از قالب های اختصاصی طراحی سایت برای کسب و کار شما به سرعت نتیجه خواهد داد.

قیمت طراحی سایت شرکتی ارزان

هزینه و قیمت طراحی سایت شرکتی با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. طراحی سایت اختصاصی نسبت به سایت های ساده هزینه بیشتری نیاز دارد؛ اما با توجه به تعداد صفحات و استایل هایی که شما برای طراحی وب سایت خودتان به صورت اختصاصی انتخاب می کنید، هزینه ها متفاوت است.

کارشناسان شرکت کدسئو برای طراحی سایت شرکتی با وردپرس ابتدا انتظارات شما را بررسی می‌کنند و پیشنهاداتی را به شما ارائه می‌کنند تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و بتوانید میزان مخاطبانتان را افزایش دهید. با توجه به مواردی که عنوان شد، فهرست قیمت طراحی سایت شرکتی حرفه ای و ساده در وب سایت شرکت codoseo.net موجود است. در صورتی که در این رابطه سوال های بیشتری دارید می توانید با شماره های کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

مزایای طراحی سایت شرکتی با وردپرس

 • با طراحی سایت شرکتی با وردپرس شما از رقبای های خودتان متمایز می شوید و می توانید در سراسر نقاط ایران مشتریان خودتان را داشته باشید.
 • با توجه به پتانسیل های فضای مجازی امکان بازاریابی به صورت گسترده در هر نقطه از کشور با طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی برای شما فراهم می شود و به این صورت می توانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید.
 • با طراحی سایت شرکتی با وردپرس مطمئن هستید که از یک سایت امن و مطمئن استفاده می‌کنید و در تمام ساعات شبانه روز می توانید محصولات و خدمات خودتان را به مشتریان معرفی کنید.
 • ارزش و اعتبار برند شما با طراحی سایت افزایش پیدا می‌کند و به میزان قابل توجهی هزینه های تبلیغات شما کاهش پیدا خواهد کرد.
 • استفاده از وب سایت برای شما بسیار آسان و راحت خواهد بود و مرتب می‌توانید آن را به روز رسانی نمایید.
 • وجود قیمت های مناسب برای طراحی سایت وردپرسی و تم های جذاب در قالب های طراحی سایت وردپرسی، جزو دیگر مزایا هستند.
 • با طراحی سایت وردپرس شما می‌توانید ساختار محتوای خود را با استفاده از اصول سئو بهینه سازی کنید و مطالب سایت خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
 • طراحی سایت شرکتی با وردپرس دارای پشتیبانی دائمی باشد و شما نگران امنیت سایت خودتان نخواهید بود.
 • دارا بودن امکانات مربوط به خرید و فروش آنلاین از دیگر ویژگی های سایت های شرکتی است که با وردپرس طراحی شده اند.

مراحل طراحی سایت شرکتی حرفه ای

به منظور طراحی سایت شرکتی حرفه‌ای در شرکت کد سئو ابتدا مشاوره های لازم بین صاحبان مشاغل و کارشناسان این مجموعه صورت می‌گیرد تا بتوانند انتظارات و اهداف مشتری را شناسایی کنند و یک طرح اولیه آماده نمایند.

 1. طرح گرافیکی آماده شده به مشتری ارائه می شود تا بتواند طرح های متنوع قالب سایت و سایر ویژگی‌های بصری آن را انتخاب کند.
 2. در مراحل بعدی کارشناسان شرکت codoseo.net اقدام به کدنویسی و طراحی اختصاصی سایت شرکتی می نمایند.
 3. در مراحل بعدی خطاهای موجود رفع می شود.
 4.  در نهایت نسخه نهایی سایت شرکتی حرفه ای برای مشتری آماده می شود. زمان سفارش طراحی سایت صاحبان کسب و کارها باید انتظارات خود را مشخص کنند، حتی می‌توانند از بین قالب های موجود برای طراحی سایت یکی را به سلیقه خودشان انتخاب کنند؛ اما در صورتی که نیاز به طراحی قالب اختصاصی دارند همچنان می‌توانند روی تخصص و تجربه کارشناسان شرکت توسعه و codoseo.net حساب کنند.
ثبت دیدگاه
ثبت نام در سایت تولید محتوا
Hover me!

۰۲۱-۷۷۶۵۳۵۹۵

۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن