طراحی سایت شرکتی وردپرس حرفه ای و ارزان | هزینه + نمونه سایت

طراحی سایت شرکتی وردپرس حرفه ای و ارزان | هزینه + نمونه سایت

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر هویت وماهیت کسب و کار شما را فریاد یزند.
ظاهری زیبا و کاربردی
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت. بنابراین نباید از این مورد غلفت کرد.
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت. بنابراین نباید از این مورد غلفت کرد.

هزینه پلن های طراحی سایت کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بهترین و بالاترین کیفیت

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد سایت
ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی سایت
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا سایت
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب
            سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی سایت و ظاهری زیبا

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

ظاهری زیبا و کاربردی

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل سایت

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی وردپرس حرفه ای و ارزان | هزینه + نمونه سایت
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۳/۲۹

طراحی سایت شرکتی وردپرس یا اختصاصی [ تضمین کیفیت و قیمت ارزان]

ساخت سایت شرکتی می تواند شناسه مناسبی برای کسب و کار شما باشد. با طراحی سایت شرکتی حرفه ای شما یک وب سایت رسمی ایجاد می کنید که می‌تواند تاثیرات مثبتی را روی مشتریان داشته باشد. از طریق ساخت و طراحی سایت شرکتی با وردپرس مطمئن هستید که از خدمات سئو و اصول دیجیتال مارکتینگ برای افزایش مشتریان استفاده می شود و شما می توانید در مدت زمان کوتاهی بین رقبا دیده شوید.

هدف از طراحی سایت شرکتی چیست؟

طراحی وب سایت شرکتی با ظاهر زیبا و کاربری آسان موجب جلب توجه مشتریان شما شده و می توانید به این وسیله طراحی سایت شرکتی وردپرس یا اختصاصی مربوط به کسب و کار خودتان داشته باشید. هدف از طراحی سایت شرکتی انجام تبلیغات در اینترنت، معرفی محصول و قرار گرفتن در فهرست نتایج گوگل است.

 با خرید یا طراحی سایت شرکتی شما دیگر نیازی به طراحی اپلیکیشن برای فروش محصولات خودتان نخواهید داشت. چرا که وب سایت شما کاملاً به صورت اختصاصی برای شما طراحی می شود و با استفاده از اصول سئو و کدنویسی در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به هدفتان که رسیدن به رتبه های اول گوگل است، می رساند.

در این میان شرکت‌هایی هستند که با تضمین کیفیت و قیمت ارزان طراحی سایت شرکتی وردپرس یا اختصاصی را برای شما انجام می دهند. شرکت codoseo.net با سال ها تجربه در زمینه طراحی وب سایت با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در خدمت کاربران می باشد. این شرکت با ارائه مشاوره های لازم انتظارات کاربران را مورد بررسی قرار می دهد و با توجه به خواسته های مشتری سایت شرکتی وردپرس یا اختصاصی را مناسب کسب و کار آن ها طراحی می نماید.

مدت زمان طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

زمان طراحی سایت به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. طراحی سایت شرکتی ارزان توسط شرکت کدسئو به صورت ساده یا پیشرفته انجام می شود. برای سفارش طراحی سایت شرکتی وردپرس ارزان با مراجعه به کارشناسان این مجموعه ابتدا انتظارات شما از سایت مورد بررسی قرار می گیرد و با توجه به نیازهای شما بخش های مختلفی به منظور معرفی خدمات و محصولات، درگاه های پرداخت و یا ... برای شما در نظر گرفته می شود.

 برای سفارش قالب اختصاصی و داشتن یک سایت شرکتی اختصاصی می توانید از کارشناسان این مجموعه کمک بگیرید. شما می توانید تعرفه‌های مربوط به طراحي سايت شركتي و فروشگاهی را مشاهده بفرمایید و با توجه به زمانی که ساخت سایت و طراحی وب سایت شرکتی طول می کشد، یکی از طرح‌های این شرکت را انتخاب کنید.

طراحی وب سایت شرکتی در شرکت کد سئو بر اساس پلن های مشتری انجام می شود. پلن هایی که باید به صورت اختصاصی آماده شوند، به زمان بیشتری نیاز دارند؛ اما در این مجموعه مراحل طراحی سایت شرکتی ارزان در کمترین زمان ممکن انجام می شود. توسعه کسب و کار شما از طریق طراحی سایت، تولید محتوا یونیک، رعایت اصول سئو، کد نویسی های اختصاصی و استفاده از قالب های اختصاصی طراحی سایت برای کسب و کار شما به سرعت نتیجه خواهد داد.

قیمت طراحی سایت شرکتی ارزان

هزینه و قیمت طراحی سایت شرکتی با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. طراحی سایت اختصاصی نسبت به سایت های ساده هزینه بیشتری نیاز دارد؛ اما با توجه به تعداد صفحات و استایل هایی که شما برای طراحی وب سایت خودتان به صورت اختصاصی انتخاب می کنید، هزینه ها متفاوت است.

کارشناسان شرکت کدسئو برای طراحی سایت شرکتی با وردپرس ابتدا انتظارات شما را بررسی می‌کنند و پیشنهاداتی را به شما ارائه می‌کنند تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و بتوانید میزان مخاطبانتان را افزایش دهید. با توجه به مواردی که عنوان شد، فهرست قیمت طراحی سایت شرکتی حرفه ای و ساده در وب سایت شرکت codoseo.net موجود است. در صورتی که در این رابطه سوال های بیشتری دارید می توانید با شماره های کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

مزایای طراحی سایت شرکتی با وردپرس

 • با طراحی سایت شرکتی با وردپرس شما از رقبای های خودتان متمایز می شوید و می توانید در سراسر نقاط ایران مشتریان خودتان را داشته باشید.
 • با توجه به پتانسیل های فضای مجازی امکان بازاریابی به صورت گسترده در هر نقطه از کشور با طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی برای شما فراهم می شود و به این صورت می توانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید.
 • با طراحی سایت شرکتی با وردپرس مطمئن هستید که از یک سایت امن و مطمئن استفاده می‌کنید و در تمام ساعات شبانه روز می توانید محصولات و خدمات خودتان را به مشتریان معرفی کنید.
 • ارزش و اعتبار برند شما با طراحی سایت افزایش پیدا می‌کند و به میزان قابل توجهی هزینه های تبلیغات شما کاهش پیدا خواهد کرد.
 • استفاده از وب سایت برای شما بسیار آسان و راحت خواهد بود و مرتب می‌توانید آن را به روز رسانی نمایید.
 • وجود قیمت های مناسب برای طراحی سایت وردپرسی و تم های جذاب در قالب های طراحی سایت وردپرسی، جزو دیگر مزایا هستند.
 • با طراحی سایت وردپرس شما می‌توانید ساختار محتوای خود را با استفاده از اصول سئو بهینه سازی کنید و مطالب سایت خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
 • طراحی سایت شرکتی با وردپرس دارای پشتیبانی دائمی باشد و شما نگران امنیت سایت خودتان نخواهید بود.
 • دارا بودن امکانات مربوط به خرید و فروش آنلاین از دیگر ویژگی های سایت های شرکتی است که با وردپرس طراحی شده اند.

مراحل طراحی سایت شرکتی حرفه ای

به منظور طراحی سایت شرکتی حرفه‌ای در شرکت کد سئو ابتدا مشاوره های لازم بین صاحبان مشاغل و کارشناسان این مجموعه صورت می‌گیرد تا بتوانند انتظارات و اهداف مشتری را شناسایی کنند و یک طرح اولیه آماده نمایند.

 1. طرح گرافیکی آماده شده به مشتری ارائه می شود تا بتواند طرح های متنوع قالب سایت و سایر ویژگی‌های بصری آن را انتخاب کند.
 2. در مراحل بعدی کارشناسان شرکت codoseo.net اقدام به کدنویسی و طراحی اختصاصی سایت شرکتی می نمایند.
 3. در مراحل بعدی خطاهای موجود رفع می شود.
 4.  در نهایت نسخه نهایی سایت شرکتی حرفه ای برای مشتری آماده می شود. زمان سفارش طراحی سایت صاحبان کسب و کارها باید انتظارات خود را مشخص کنند، حتی می‌توانند از بین قالب های موجود برای طراحی سایت یکی را به سلیقه خودشان انتخاب کنند؛ اما در صورتی که نیاز به طراحی قالب اختصاصی دارند همچنان می‌توانند روی تخصص و تجربه کارشناسان شرکت توسعه و codoseo.net حساب کنند.
close banner سفارش محتوا
close banner close banner۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲ close banner۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن