سفارش تولید محتوا صوتی

کسب و کارتو فریاد بزن!

تولید محتوا پادکست با بالاترین کیفیت (تضمینی) انواع گویندگان خانم و آقا، به همراه نمونه کارهای قوی
کیفیت ضبط صدا
کیفیت ضبط صدا
استفاده از استودیو و تجهیزات ضبط صدا با بالاترین کیفیت به همراه موسیقی مناسب با موضوع پادکست شما
متن قوی
متن قوی
عنصر اصلی هر پادکستی موضوع و متن آن است. برای داشتن یک پادکست قوی ابتدا باید یک متن عالی داشت. ما آن را برای شما تولید می کنیم.
گوینده

گوینده

گوینده تاثیر شگفت آوری در پادکست خواهد داشت چرا که گوینده است که به محتوا روح و بال می دهد و محتوا را در ذهن ماندگار می کند.

ویژگی های پادکست کد سئو

سئو سایت کد سئو

موسیقی و متن قوی و دلنشین

یکی از عوامل موثر بر تاثیر گذاری هرچه بیشتر پادکست وجود متن قوی و روان، ساده، دلنشین و... می باشد. به طوری که هر فردی بتواند با آن به راحتی ارتباط برقرار نماید. همچنین موسیقی مورد استفاده در پادکست باعث اثر بخشی هرچه بیشتر و ارتباط موثر تر بر مخاطب خواهد شد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

صدا و مهارت گوینده

گوینده پادکست اصلی ترین عامل برقرار گننده ارتباط با مخاطب است، به طوری که صدای دلنشین گوینده به دروازه قلب و روان شنونده نفوذ می کند و تاثیر متن را به روی مخاطب خواهد گذاشت.

هزینه سئو کد سئو

هزینه تولید محتوا پادکست شما چقدر خواهد شد؟

هزینه پادکست براساس میزان زمان اجرا پادکست محاسبه می شود. همچنین گوینده نیز، عاملی موثری بر روی هزینه پادکست می باشد. لذا ابتدا می بایست میزان کلمات در پادکست محاسبه گردد سپس میزان زمان حدودی بدست خواهد آمد و براساس میزان هزینه گوینده، قیمت پادکست برای شما محاسبه میگردد.

سفارش تولید محتوا صوتی؛ خدمات تولید پادکست حرفه ای

سفارش تولید محتوا صوتی؛ خدمات تولید پادکست حرفه ای

تولید پادکست یا همان تولید محتوا صوتی از اهمیت زیادی برای کسب و کارها و وبسایت های مختلف برخوردار است. این نوع محتوا برخلاف محتوای متنی یا تصویری، به راحتی و درحین حرکت و انجام کارهای مختلف هم قابل استفاده است. یعنی مخاطبان می توانند در هر شرایطی می توانند به محتوای صوتی گوش داده و همزمان به انجام سایر کارهای خود هم بپردازند.

محتوای صوتی تاثیرات مثبت زیادی روی سئو سایت دارد و به مشاغل مختلف کمک می کند از رقبای خود پیشی بگیرند. بنابراین اگر تا این لحظه از بازاریابی محتوای صوتی غافل بوده اید، اکنون وقت آن رسیده با تولید پادکست های مختلف قدم بزرگی در راستای موفقیت کسب و کار خود بردارید! سعی با شناخت کافی از شرکت های معتبر سفارش تولید محتوا کنید زیرا که محتوای با کیفیت از ارزش بالایی برخوردار است.

پادکست چیست؟

پادکست نوعی محتوای صوتی است که روی وبلاگ ها و وبسایت های مختلف، نرم افزارهای مخصوص پخش پادکست، شبکه های اجتماعی و... منتشر می شود. ساخت پادکست می تواند در زمینه های مختلف انگیزشی، داستان، خبری، آموزشی و... انجام شود.

برای تولید پادکست، گوینده یک متن مشخص را بازگو کرده و معمولا یک موسیقی ملایم هم به عنوان موسیقی پس زمینه پخش خواهد شد.

اهمیت تولید سفارش محتوا صوتی برای کسب و کارها

امروزه سفارش تولید محتوا پادکست توسط مشاغل مختلف رواج زیادی پیدا کرده است و روزبه روز هم طرفداران این نوع محتوا بیشتر می شود. علت این موضوع این است که هرچه زمان می گذرد، مدیران کسب و کارهای مختلف با اهمیت این نوع محتوا برای موفقیت کسب و کار خود آشنا خواهند شد.

در ادامه شما را با تاثیرات ساخت پادکست حرفه ای بر موفقیت کسب و کارهای مختلف آشنا خواهیم کرد:

1 – جذابیت محتوای صوتی برای مخاطبان:

جذابیت محتوای صوتی برای مخاطبان

بدون شک برای شما هم پیش آمده که برای پیدا کردن یک مطلب خاص به سایت های مختلفی سر زده اید، اما به دلیل کمبود وقت فرصت مطالعه محتوای متنی و یا مشاهده محتوای ویدیویی را نداشته باشید. در چنین شرایطی یا به طور کامل از سایت خارج شده اید و یا بخشی از مطالب را به صورت نخوانده رها کرده اید.

این درحالی است که اگر به جای آن مطالب با یک پادکست مواجه شوید، به راحتی و درحین انجام کارهای روزمره خود به آن گوش خواهید داد.

به همین دلیل است که شما می توانید با ساخت پادکست حرفه ای، مخاطبان را به سمت وبسایت خود جذب کرده و حجم انبوهی از اطلاعات مفید را بدون خسته شدن و یا کلافه شدن در اختیار آن ها قرار دهید. در این میان شرکت تولید محتوا نقش کلیدی در ارائه پادکست با کیفیت را ایفا کرده و به وبسایت شما قدرتی باورنکردنی می بخشد.

2- کمک به بهبود سئو سایت:

یکی دیگر از مهم ترین مزیت هایی که با سفارش پادکست حرفه ای در اختیار شما قرار می گیرد، بهبود سئو سایت است. خیلی از افراد تصور می کنند فقط محتوای متنی است که می تواند روی سئو سایت تاثیر داشته باشد. اما این یک تصور غلط بوده و تاثیر محتوای صوتی روی سئو سایت به هیچ عنوان قابل انکار نیست.

مخاطبان می توانند همیشه و در هر شرایطی از مطالب عنوان شده در محتوای صوتی بهره ببرند. آن ها می توانند در حین رفت و آمد، زمان هایی که در اتوبوس یا مترو هستند، در حین اشپزی یا انجام کارهای روزمره و... به پادکست ها گوش داده و از زمان خود استفاده بهینه داشته باشند. به همین دلیل است که پادکست و محتوای صوتی همواره مورد توجه کاربران قرار می گیرد و باعث جلب رضایت آن ها خواهد شد.

همانطور که می دانید، یکی از معیارهای گوگل برای رتبه بندی سایت های مختلف، میزان رضایتمندی کاربران است. پس جلب رضایت کاربران از طریق وجود پادکست می تواند نفش مهمی در بهبود سئو داشته باشد. ضمن اینکه وجود پادکست در یک وبسایت از یک امتیاز جداگانه برای سئو آن وبسایت برخوردار می باشد. بنابراین سفارش پادکست حرفه ای می تواند یک عامل مهم و حیاتی برای سئو سایت شما بوده و رتبه شما در گوگل را افزایش دهد.

3 – برند سازی:

برند سازی

موسیقی و فایل های صوتی به راحتی در ذهن افراد ماندگار می شوند. به همین دلیل است که وقتی شما یک فایل موسیقی را حتی یکبار گوش داده باشید، دفعه بعدی که آن را می شنوید احساس آشنایی به شما دست خواهد داد. یعنی حتی اگر به طول کامل نتوانید موسیقی را به یاد بیاورید، اما این موضوع را متوجه می شوید که قبلا آن را شنیده بودید.

درخصوص پادکست ها هم همین موضوع برقرار است و مخاطبان بعد از شنیدن پادکست های سایت شما آن را به خاطر می سپارند. به عبارت بهتر می توان گفت نام برند شما در ذهن مخاطب ماندگار شده و به نوعی برندسازی شکل خواهد گرفت. از طرفی دیگر، در محتوای صوتی کاربران با شما احساس صمیمیت بیشتری پیدا کرده و مجموعه شما به یک مجموعه محبوب برای آن ها تبدیل خواهد شد.

4 – ارزان بودن تعرفه ساخت پادکست:

تولید پادکست یکی از راه های ارزان قیمت و مقرون به صرفه برای جذب مخاطبان و همچنین تبلیغات کسب و کار به شمار می رود. همین موضوع باعث شده سفارش تولید محتوا پادکست روز به روز پرطرفدارتر و محبوب تر شود. همچنین بهتر است از هزینه تولید محتوا بخصوص پادکست مطلع شوید.

5 – کم حجم بودن پادکست:

پادکست ها از حجم کمی برخوردارند و به همین دلیل شما می توانید به راحتی ان ها را در وبلاگ و یا شبکه های اجتماعی قرار دهید. در این صورت هم تاثیر منفی روی حجم و سرعت وبسایت شما ندارند و هم مخاطبان می توانند بدون هیچ مشکلی آن ها را دانلود نمایند.

در حقیقت شما با تولید پادکست می توانید حجم زیادی از اطلاعات مختلف را در یک فایل قرار داده و به هیچ عنوان نگران کاهش سرعت سایت خود نباشید.

6 – قابل استفاده برای افراد نابینا:

یک ویژگی مثبت پادکست که در دیگر انواع محتوا وجود ندارد این است که این نوع محتوا برای افراد نابینا هم قابل استفاده است. با تولید پادکست می توانید افراد نابینا را هم به لیست مخاطبین سایت خود اضافه کرده و برای آن ها امکانی را فراهم کنید که از مطالب منتشر شده توسط شما بهره ببرند. با اینکار هم به افراد نابینا کمک می کنید و هم ترافیک سایت بیشتر شده و درنتیجه رتبه شما در گوگل بهبود پیدا خواهد کرد.

خدمات تولید پادکست حرفه ای

خدمات تولید پادکست حرفه ای

برای سفارش تولید محتوا صوتی باید به شرکت هایی مراجعه نمایید که به صورت کاملا حرفه ای و مطابق با اصول سئو در این زمینه فعالیت داشته باشند. در واقع محتوای صوتی و پادکست زمانی به بهبود سئو سایت شما کمک می کند که استانداردهای لازم در آن رعایت شده باشد.

به همین دلیل لازم است که حتما سفارش تولید محتوا پادکست حرفه ای را به یک مجموعه کاملا قابل اطمینان و معتبر بسپارید.

ما در مجموعه کدُسئو تمام تلاش خود را به کار می بریم که یک پادکست حرفه ای و اصولی برای شما تولید کرده و به موفقیت کسب و کارتان کمک کنیم!

هزینه سفارش تولید محتوا صوتی

هزینه سفارش تولید محتوا پادکست با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود و نمی توان میزان دقیقی برای آن عنوان کرد. برای مثال عواملی مانند تعداد کلمه، ثانیه، دقیقه، مهارت گوینده، کیفیت کار، ادیت های مورد نظر مشتری و... از مهم ترین عوامل تاثیر گذار روی هزینه تولید پادکست خواهند بود.

به شما توصیه می کنیم برای اطلاع از قیمت دقیق خدمات و همچنین نحوه ثبت سفارشات خود با کارشناسان تیم کدسئو تماس بگیرید.

close banner سفارش محتوا
close banner close banner۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲ close banner۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن