سفارش پروژه سئو سایت حرفه ای - انجام افزایش سئو و بهینه سازی سایت

سفارش پروژه سئو سایت حرفه ای - انجام افزایش سئو و بهینه سازی سایت

با کد سئو، بالاترین رتبه گوگل را ازآن خود کنید!

بهینه سازی سایت در موتور های جستجو گامی بلند در جهت فروش و ارائه خدمات به مشتریان می باشد، چرا که موتور های جستجو بهترین عامل برای نمایش برند شما می باشند.

استعلام هزینه سئو سایت

برای دریافت استعلام هزینه سئو سایت لطفا با شماره زیر تماس حاصل نمایید. هم چنین لازم به ذکر است حداقل هزینه سئو سایت ماهیانه 7 میلیون تومان می باشد.

برخی از نمونه کارهای سئو سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ کُدُ سئو با تکیه بر دانش بومی و تجربیات خود توانسته است، در زمینه سئو سایت رتبه های گوناگونی برای خالقین کسب و کار آنلاین بدست آورد. در ذیل گزیده ای از نمونه کار های سئو سایت را برای شما قرارداد ایم.

ادویه جات حاج محمد جلالی

جزئیات بیشتر

تجهیزات پزشکی بیوتی سنتر

جزئیات بیشتر

پارسیان فیبر ارتباط

جزئیات بیشتر

شرکت آسانسور سخاوت

جزئیات بیشتر

ساتل تابلو

جزئیات بیشتر

شرکت گردشگری آیشم

جزئیات بیشتر

آریا کید

جزئیات بیشتر
سفارش پروژه سئو سایت

سفارش پروژه سئو سایت حرفه ای - انجام افزایش سئو و بهینه سازی سایت

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۴/۲۵

اکنون که مشغول خواندن این متن هستید، حتماً یا برای کسب و کار خود یک سایت دست و پا کرده اید یا اینکه به شدت به دنبال طراحی وب سایت و بهینه سازی آن هستید وگرنه این مقاله به درد شما نمی خورد.

پس اگر در یکی از این دو حالت هستید، زودتر بجنبید و پیش از هر چیز به فکر انجام سئو سایت خود باشید چراکه هیچ سایتی نمی تواند بدون اینکه بهینه سازی شده باشد، برای شما نتیجه پرباری به ارمغان بیاورد.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله درباره سفارش پروژه سئو سایت و اهمیت آن و دیگر جزئیات مهمی که باید در نظر گرفته شود، بیشتر توضیح دهیم، پس با ما همراه باشید.

سفارش پروژه سئو سایت؛ یک قدم تا دیده شدن باقیست

سفارش پروژه سئو سایت

اولین کار برای انجام سئو سایت این است که با یک شرکت حرفه ای و خوش سابقه در این زمینه تماس بگیرید و سفارش پروژه سئو سایت خود را ثبت کنید.

پس از آن این وظیفه شرکت ارائه دهنده خدمات سئو است که برای بهینه سازی سایت شما، یکسری اقدامات را انجام دهد. البته این را هم بگوییم که انجام سئو سایت اگر هم زمان با طراحی سایت باشد نه تنها نتایج بهتری به بار می آورد، بلکه مراحل متفاوتی هم دارد ولی اگر شما یک سایت از قبل طراحی شده داشته باشید و تصمیم به بهینه سازی سئو سایت مورد نظر را بگیرید، خدمات ارائه شده به شما در برخی قسمت ها به گونه دیگری خواهد بود.

به عنوان مثال اگر سایت شما قبلاً طراحی و راه اندازی شده باشد، یکی از اولین اقداماتی که برای بهینه سازی آن باید انجام شود، بررسی سوابق و قدمت سایت است. البته اگر از ابتدا در مسیر بهینه سازی قدم گذاشته باشید و سایت شما هم قدیمی باشد، می توان گفت که شانس بیشتری خواهید داشت و زودتر می توانید به موفقیت دست پیدا کنید.

در ادامه به برخی از موارد که پس از سفارش پروژه سئو سایت مورد بررسی و اصلاح قرار می گیرد، اشاره خواهیم کرد:

سفارش پروژه سئو سایت

قبل از هر چیز یک برنامه ریزی دقیق و کلی توسط کارشناس یا کارشناسان سئو انجام می شود و در اختیار مشتری قرار می گیرد تا به این وسیله کارها بر اساس زمان بندی انجام شود و مشتری بداند چه اقداماتی برای بهینه سازی سئو سایت در حال انجام است.

پس از آن، اولین کاری که معمولاً برای بهینه سازی سئو سایت انجام می شود، بررسی مشکلات ظاهری سایت و کدنویسی آن است. در این مرحله به میزان کاربر پسند بودن سایت توجه می شود و اقدامات لازم در این راستا صورت می گیرد.

بررسی و تجزیه و تحلیل رقبای سایت شما یکی دیگر از مراحل انجام سئو سایت است. این کار به شما کمک می کند تا متوجه شوید رقبایتان با استفاده از چه کلمات کلیدی و چه نوع محتوایی مخاطبان را جذب می کنند و سپس می توان بر اساس فعالیت های آن ها استراتژی سئو سایت را تدوین کرد.

پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب، جرقه اصلی رسیدن به یک محتوای سئو شده است؛ بنابراین یک کارشناس سئو در طی انجام سئو سایت حتماً یافتن کلمات کلیدی با ارزش را از قلم نمی اندازد. کلمات کلیدی هم از طریق بررسی سایت رقبا به دست می آید و هم با استفاده از ابزارهای مختلفی قابل دستیابی است.

بهینه سازی محتوای سایت هم یکی دیگر از مهم ترین اقداماتی است که در سفارش پروژه سئو سایت دیده می شود. محتوای هر سایت پل ارتباطی آن با مشتریان است و سایت ها بدون محتوا تنها یک سری کدهای بی مصرف هستند، در عوض محتوای سئو شده درست مانند تور ماهیگیری عمل می کند و هر چقدر که سودمند تر و کاربر پسندتر باشد، مشتریان بیشتری را صید می کند.

بررسی سرعت بارگذاری سایت هم یکی دیگر از فاکتورهای مهم در انجام سئو سایت است چراکه امروزه کاربران حداقل زمان ممکن را در انتظار لود کامل سایت صرف می کنند و چنانچه این مدت زمان از چند ثانیه بیشتر باشد، از بازدید سایت شما منصرف می شوند و با این کار نرخ پرش سایت را بالا می برند. هر چه نرخ پرش یک سایت بیشتر باشد، آن سایت سئوی ضعیف تری دارد.

سئو داخلی و سئو خارجی سایت هم دو بال پرواز برای سئو سایت به سکوی اول نتایج سرچ گوگل هستند که کارشناسان سئو باید به جزئیات آن ها با دقت بپردازند. استفاده از لینک ها و بک لینک ها در کنار پرداختن به سرعت سایت و محتوا و... می تواند در بهینه سازی سایت مؤثر باشد.

چقدر طول می کشد که در فهرست نتایج گوگل رتبه بالایی بیاوریم؟

چقدر طول می کشد که در فهرست نتایج گوگل رتبه بالایی بیاوریم؟

معمولاً پس از اینکه مشتریان سفارش پروژه سئو سایت خود را ثبت می کنند و کارهای بهینه سازی سئو سایت شروع می شود، اولین پرسشی که مطرح می کنند این است که چقدر زمان می برد تا به جایگاه بالایی در فهرست نتایج گوگل دست پیدا کنند؟

در جواب این پرسش باید بگوییم که سئو سایت یک پروسه زمان بر است و توقع اینکه بتوان با استفاده از تکنیک های بهینه سازی سایت یک شبه ره صد ساله را پیمود، واقع بینانه نیست. بنابراین اگر شما به دنبال این هستید که خیلی زود به نتیجه برسید، شاید بهتر باشد از تبلیغات گوگل استفاده کنید؛ ولی این تبلیغات بسیار هزینه بر هستند و نتایج مقطعی دارد، به این معنی که «هر چقدر پول بدهید، می توانید آش بخورید»؛ به عبارتی دیگر تا زمانی که اکانت خود را در گوگل شارژ می کنید، برای شما تبلیغ انجام می دهد و به محض اینکه دیگر پولی در بساط نباشد، همه چیز به وضع سابق یا شاید هم بدتر از گذشته باز گردد.

ولی انجام سئو سایت یک کار اصولی است و سایت را از زیرساخت ها بهینه می کند تا بتوان از این طریق رضایت مخاطبان و رضایت موتورهای جستجو را به دست آورد و به رتبه های بالای نتایج جستجو رسید.

اگر بخواهیم با عدد و رقم هایی که بر اساس آخرین تحقیقات به دست آمده است به نتیجه ای برسیم باید بگوییم که تنها ۵.۷ درصد از وب سایت های تازه تأسیس، در کمتر  از ۱ سال موفق شده اند به ۱۰ رتبه اول گوگل دست پیدا کنند.

بنابراین حداقل ۹۵ درصد از وب سایت های نوپا نمی توانند در سال اول به ۱۰ رتبه برتر نتایج جستجوی گوگل برسند. صرف بودجه کافی، بهره گیری از مشاوره سئوکاران حرفه ای و سخت کوشی و تلاش از جمله دلایلی هستند که برخی از وب سایت ها را با سرعت بیشتری قادر به دستیابی به رتبه بالای فهرست نتایج گوگل می کند.

اصلاً چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

اصلاً چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

حال که کمی با دشواری های راه آشنا شدیم بد نیست ببینیم اصلاً چه لزومی دارد که این همه سختی بکشیم و سایت خود را بهینه کنیم؟

عدم بهینه سازی سایت مثل این است که فروشگاهی بخرید ولی نه در آن کالای درست و حسابی بگذارید و نه ویترین شیکی را برای آن طراحی کنید و نه اینکه حتی چراغ آن را روشن کنید و بعد انتظار داشته باشید که از این فروشگاه بی نام و نشان و سوت و کور مردم حسابی خرید کنند و سود سرشاری نصیب شما شود.

فضای مجازی هم مانند دنیای واقعی است و همان طور که می دانید برای شناساندن سایت خود و بازاریابی در اینترنت روش های گوناگونی وجود دارد که انجام سئو سایت یکی از بهترین آن هاست چراکه تنها یک بار هزینه پرداخت می کنید ولی می توانید تا زمانی که کیفیت سایت خود را حفظ کنید، در رتبه بالای گوگل باقی بمانید و با افزایش ترافیک و بازدید سایت، میزان فروش سایت خود را افزایش دهید. یک نمونه بارز از یک سایت بهینه شده حرفه ای، سایت دیجی کالاست که برای سال ها توانسته است رتبه برتر جستجو در بسیاری از زمینه ها را از آن خود کند.

سخن پایانی

اگر به دنبال موفقیت در فضای آنلاین و افزایش فروش کالا و خدمات خود هستید، انجام سئو سایت یکی از مهم ترین اقداماتی است که باید در اسرع وقت به آن بپردازید. برای این کار کافی است سفارش پروژه سئو سایت خود را در یکی از شرکت های حرفه ای ارائه دهنده خدمات سئو ثبت کنید و پیگیر انجام کارها باشید.

سفارش محتوا
Hover me!

۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲

۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن