خدمات مشاوره سئو سایت حرفه ای در تهران - مشاور seo با بهترین قیمت و هزینه

خدمات مشاوره سئو سایت حرفه ای در تهران - مشاور seo با بهترین قیمت و هزینه

با کد سئو، بالاترین رتبه گوگل را ازآن خود کنید!

بهینه سازی سایت در موتور های جستجو گامی بلند در جهت فروش و ارائه خدمات به مشتریان می باشد، چرا که موتور های جستجو بهترین عامل برای نمایش برند شما می باشند.

استعلام هزینه سئو سایت

برای دریافت استعلام هزینه سئو سایت لطفا با شماره زیر تماس حاصل نمایید. هم چنین لازم به ذکر است حداقل هزینه سئو سایت ماهیانه 7 میلیون تومان می باشد.

برخی از نمونه کارهای سئو سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ کُدُ سئو با تکیه بر دانش بومی و تجربیات خود توانسته است، در زمینه سئو سایت رتبه های گوناگونی برای خالقین کسب و کار آنلاین بدست آورد. در ذیل گزیده ای از نمونه کار های سئو سایت را برای شما قرارداد ایم.

ادویه جات حاج محمد جلالی

جزئیات بیشتر

تجهیزات پزشکی بیوتی سنتر

جزئیات بیشتر

پارسیان فیبر ارتباط

جزئیات بیشتر

شرکت آسانسور سخاوت

جزئیات بیشتر

ساتل تابلو

جزئیات بیشتر

شرکت گردشگری آیشم

جزئیات بیشتر

آریا کید

جزئیات بیشتر
خدمات مشاوره سئو سایت

خدمات مشاوره سئو سایت حرفه ای در تهران - مشاور seo با بهترین قیمت و هزینه

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۴/۲۵

ارسال ایمیل، استفاده از روش پرداخت بر اساس کلیک و بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی، ارکان اساسی بازاریابی دیجیتال هستند. با این حال هیچ یک از این اقدامات به بهینه سازی موتورهای جستجو کمک نمی کنند. به همین دلیل نیاز به مشاوره سئو همیشه احساس می شود.

از آن جایی که اغب مردم برای یافتن پاسخ پرسش های خود به موتورهای جستجو مراجعه می کنند، وب مسترها یا همان صاحبان وب سایت ها در تلاش هستند تا بتوانند رتبه سایت خود را در فهرست نتایج موتورهای جستجو ارتقا دهند. ولی سردرآوردن از الگوریتم های پیچیده گوگل و یافتن راه های مناسب برای رسیدن به رتبه بالا در این موتور جستجو دشوار است و حتی اگر این کار را انجام دهید هم، هیچ تضمینی وجود ندارد که همه چیز خوب پیش برود.

در واقع این همان جایی است که یک مشاور سئو باید وارد عمل شود. در این مقاله به توضیح موقعیت شغلی یک مشاور سئو می پردازیم و اقداماتی را که او می تواند برای ارتقای یک کسب و کار انجام دهد، ذکر می کنیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

مشاور سئو سایت کیست؟

یک مشاور سئوسایت، در واقع یک متخصص سئو است که یک استراتژی جامع سئو (مشتمل بر سئوی داخلی سایت و سئوی خارج از سایت) را طراحی، پیاده سازی و اجرا می کند تا رتبه بندی شرکت های کارفرما را بهبود بخشیده یا رتبه آن ها را در موتورهای جستجوی گوگل، بینگ و یاهو حفظ کند. این متخصصان مشاوره سئو،  خدمات خود را به صورت فریلنسینگ یا شرکتی (دقیقاً مانند یک مشاور بازاریابی) ارائه می دهند.

یک کارفرما ممکن است شخصی را استخدام کند که از خانه خود کارهای سئوی شرکت را انجام دهد ولی در اغلب مواقع این اتفاق نمی افتد. معمولاً استارت آپ ها و شرکت های بزرگ به دنبال شرکت های خدمات مشاوره سئو سایت هستند؛ این دست شرکت ها غالباً می توانند طیف گسترده ای از خدمات در حوزه های مختلف، از مراقبت های بهداشتی گرفته تا املاک و مستغلات را ارائه دهند.  بیشتر مشاوران خدمات خود را به صورت دورکاری از طریق پلتفرم های آنلاین یا به عنوان یک شرکت یا آژانس خدماتی مشاوره سئو و یا هر دو ارائه می دهند.

یک مشاور سئو چگونه می تواند بر کسب و کار تأثیر بگذارد؟

استخدام یک مشاور سئو، گرچه همیشه ارزان نیست، اما بسیار با ارزش است.

اگر صاحب یک کسب و کار یا شرکت هستید، با مطالعه ادامه این مقاله متوجه خواهید شد که استخدام یک مشاور Seo چگونه می تواند به کسب و کار شما کمک کند:

 • آن ها می توانند به بهبود رتبه شما در جستجوی گوگل برای کلمات کلیدی رقابتی کمک کنند.
 • آن ها می توانند ترافیک طبیعی سایت شما را افزایش دهند.
 • آن ها می توانند با تقویت حضور آنلاین شما اعتبار کسب و کار شما را بهبود بخشند.
 • آن ها می توانند به شما برای خلق تجربه مثبت کاربر و ایجاد مشتریان وفادار کمک کنند.

البته همه موارد فوق، در نهایت منجر به بهبود آگاهی از برند، افزایش تعامل با مشتری و نرخ تبدیل بهتر خواهد شد. یک کمپین سئو با طراحی مناسب که با استراتژی های بازاریابی به خوبی تلفیق شود می تواند نتایج شگفت انگیزی برای کسب و کار شما ایجاد کند.

نقش ها و مسئولیت های یک مشاور سئو

به طور کلی، هر مشاور حرفه ای سئو یک وظیفه اصلی دارد که عبارتند از ارتقای سایت کارفرما در نتایج جستجوی طبیعی گوگل. البته این وظیفه به ظاهر ساده، جزئیات و پیچیدگی های زیادی دارد؛ به همین دلیل در ادامه توضیح مفصلی در خصوص مشاوره سئو می دهیم:

 1. شناخت کسب و کار و اهداف آن:

مشاوره سئو حرفه ای قبل از هر چیز، سعی می کند با اصول، اهداف استراتژیک و موقعیت کسب و کاری که قرار است سایت مربوط به آن بهینه سازی شود، به خوبی آشنا شود. به همین دلیل معمولاً مشاوران سئو برای درک تمام ظرایف یک کسب و کار با ذینفعان اصلی آن یعنی مدیرعامل شرکت، مدیر ارشد بازاریابی، رئسای بخش های مختلف و غیره - همکاری می کنند.

این مسئولیت آن ها را قادر می سازد تا یک استراتژی سئو مناسب را تدوین کرده و در آن فقط از تاکتیک های سئو کلاه سفید برای به دست آوردن رتبه بالا در فهرست نتایج جستجوی گوگل استفاده کنند.

در این مرحله است مشاور سئو اهداف خود را که با اهداف استراتژیک شرکت همسو است بیان کرده و نقشه راه را ترسیم می کند.

 1. تحقیقات گسترده برای یافتن کلمات کلیدی

یکی از مهم ترین وظایف یک مشاور سئو، یافتن کلمات کلیدی پرکاربرد است. کلمات کلیدی پر کاربرد به کوئری ها یا سؤالاتی گفته می شود که کاربران به میزان زیاد آن ها را در موتورهای جستجویی نظیر گوگل سرچ می کنند.

در جریان مشاوره سئو، سئو کار با استفاده از ابزارهایی مانند Ahrefs یا Semrush لیستی از کلمات کلیدی مرتبط تهیه کرده و برای رتبه بندی روی آن ها کار می کند.

به منظور تهیه فهرستی از کلمات کلیدی، مشاور سئو به معیارهای متفاوتی نیاز دارد، از جمله:

 • میزان جستجو – یا تعداد کل افرادی که به دنبال یک کلمه کلیدی خاص هستند. اگر تعداد جستجوها برای کلمه کلیدی کم باشد، فایده ای ندارد.
 • میزان دشواری کلمه کلیدی- که از صفر تا 100 در نظر گرفته می شود، این معیار نشان می دهد که رتبه بندی یک کلمه کلیدی معین براساس میزان جستجوی آن، کیفیت و حجم محتوای موجود و شهرت وب سایت هایی که در حال حاضر برای آن رتبه بندی شده اند، چقدر دشوار است.
 • اقتدار/ رتبه بندی دامنه- هر چند که یک معیار رسمی نیست، ولی پتانسیل یک وب سایت را برای رتبه بندی کلمات کلیدی دشوار نشان می دهد.

مشاور سئو، پس از تهیه لیستی از کلمات کلیدی با ارزش، برای استفاده از آن ها در صفحه فرود یا لندینگ پیج وب سایت برنامه ریزی می کند.

 1. کمک به اصلاح استراتژی تولید محتوا

مشاور سئو با استفاده از فهرست کلمات کلیدی و به کمک یک کارشناس تولید محتوا، یک استراتژی دقیق برای سفارش تولید محتوا تدوین می کند. این پروسه شامل مراحل زیر می شود:

 • ارائه ایده های جدید برای بلاگ وب سایت
 • استفاده از یک تقویم محتوای جامع برای اطمینان از ایجاد مداوم محتوا
 • تخصیص بودجه برای نوشتن پست های مهمان

در واقع خدمات مشاوره سئو تضمین می کند که محتوای ایجاد شده نه تنها برای کلمات کلیدی بهینه شده است، بلکه مطابق با اهداف جستجو نیز تولید می شود.

 1. اجرای سئوی داخلی وب سایت

در این مرحله تخصص فنی مشاور سئو مشخص می شود. سئو داخلی سایت به بهینه سازی وب سایت برای ارائه یک تجربه خوشایند به کاربر اشاره دارد. سئو داخلی سایت، سئو تکنیکال را هم شامل می شود ولی تنها به موارد زیر محدود نمی شود:

 • حصول اطمینان از اینکه کد منبع - پرونده های HTML ،JavaScript و CSS - برای نمایش در تلفن همراه و دسک تاپ بهینه شده است.
 • رفع مشکلاتی که ممکن است بر سرعت سایت و سرعت لندینگ پیج ها تأثیر بگذارد.
 • اطمینان از این که در تمام صفحات سایت از کلمات کلیدی استفاده شده است.
 • اطمینان از این که وب سایت هیچ مشکلی برای ایندکس گذاری ندارد.
 • توجه به مسائل امنیتی و اجرای گواهینامه SSL

علاوه بر این، یک مشاور حرفه ای سئو از ابزارهای Google Analytics و Search Console  Google برای پیگیری عملکرد سایت استفاده می کند.

و این تازه بخشی از وظایف مشاور سئو است، هر اقدامی که در جهت خدمات سئو سایت انجام می شود، در حیطه سئوی داخلی است.

 1. تدوین و اجرای استراتژی لینک بیلدینگ

Link Building به ایجاد بک لینک های با کیفیت بالا (یعنی لینک هایی از وب سایت های دیگر به وب سایت شما) اشاره دارد. اگر منابع کافی را برای ایجاد بک لینک های با کیفیت اختصاص ندهید، اقدامات دیگر شما تأثیر چندانی نخواهد داشت، به خصوص اگر در یک حوزه رقابتی در حال فعالیت باشید؛ زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو لینک های با کیفیت را مهم ترین عامل رتبه بندی سایت می دانند.

یک مشاور سئو از تاکتیک های مختلف لینک دهی استفاده می کند، از جمله:

 • نوشتن پست های مهمان
 • لینک شکسته (Broken link building)
 • ارجاعات (Citations)
 • دسترسی به محتوا (مانند به اشتراک گذاری جلوه های بصری)
 • هم نشری محتوا (Content syndication)
 1. همکاری با تیم های مختلف

سئو نیز مانند دیگر ارکان بازاریابی اینترنتی، مستلزم رعایت بسیاری از موارد است. استخدام یک نفر که بتواند همه کارها از ایجاد استراتژی گرفته تا اجرا و سپس گزارش دهی را انجام دهد، غیرمنطقی به نظر می رسد. مشاور SEO برای اطمینان از اجرای صحیح کار، باید با اعضای مختلف تیم از جمله بازاریابان محتوا، متخصصان روابط عمومی، طراحان، توسعه دهندگان وب و دیگر ذینفعان همکاری کند.

 1. تجزیه و تحلیل عملکرد و گزارش دهی به ذینفعان

نکته آخر این که، مشاور سئو وظیفه دارد که نتیجه عملکرد و تلاش های خود در راستای بهینه سازی سایت را در قالب گزارش به ذینفعان ارائه دهد. کارفرمایان اغلب علاقه مند به کسب اطلاع از موارد زیر هستند:

 • میزان ترافیک جستجوی طبیعی
 • رتبه کلمه کلیدی
 • نرخ تبدیل طبیعی
 • نرخ کلیک
 • نرخ پرش
 • میزان لینک های فالو

یک مشاور سئو هوشمند با استفاده از موفق ترین پروژه های خود گزارشات موردی تهیه می کند و از آن ها برای جذب مشتری بیشتر استفاده می کند.

چگونه مشاور سئو شویم؟

تبدیل شدن به یک مشاور سئو نیاز به یک سطح خاص از تجربه، دانش فنی و مهارت دارد. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید یک مشاور سئو شوید:

 • اعتبار مورد نیاز را به دست آورید- برای اینکه مشاور سئو شوید، حتماً نباید مدرک کارشناسی داشته باشید و همین که آموزش های فرمال در این حوزه را ببینید، کفایت می کند. علاوه بر این، داشتن گواهینامه هایی که مهارت های شما را تأیید می کند بسیار توصیه می شود (حتی بیشتر از رفتن به دانشگاه).
 • تجربه کافی به دست آورید- یک مشاور سئو حداقل باید بین سه تا پنج سال تجربه داشته باشد. این تجربه را می توانید با همکاری با یک شرکت خدمات مشاوره سئو یا به صورت یک مشاور سئو فریلنسر به دست آورید.
 • مهارت های خود را تقویت کنید- یک مشاور باید در کار با ابزارها و پلتفرم های مختلف سئو مانند Moz ، Ahrefs ، Semrush ، Google Analytics و غیره مهارت داشته باشد. برخورداری از برخی مهارت های برنامه نویسی نیز یک امتیاز عالی محسوب می شود. علاوه بر این ، داشتن مهارت هایی مانند مهارت ارتباطات، حل مسئله و تفکر انتقادی هم بسیار کاربردی است. با این حال اگر تمام شرایط فوق الذکر را هم نداشته باشید، باز هم می توانید به عنوان یک مشاور سئو کار کنید یا دفتر مشاوره سئو تأسیس کنید ولی برای این که موفقیت شما تضمین شود، بهتر است حتی الامکان آماده باشید.

درآمد مشاوران سئو چه میزان است؟

متخصصان بازاریابی آنلاین، از جمله اشخاصی که در حوزه مشاوره آنلاین سئو کار می کنند، معمولاً درآمد قابل قبولی دارند. به گفته Ahrefs، بیشتر مشاوران سئو و یا شرکت های خدمات مشاوره سئو هزینه های آپدیت سئو سایت را به طور ماهانه از کارفرمایان دریافت می کنند. این هزینه در هر کشوری متفاوت است، اما به ندرت از 5000 دلار در ماه فراتر می رود. ولی رایج ترین محدوده قیمت گذاری بین 501 تا 1000 دلار در ماه است.

در حوزه مشاوره سئو، هر چه تجربه شما بیشتر باشد، نمونه کارهای درخشان تری را ارائه دهید و گواهینامه معتبرتری داشته باشید، می توانید درآمد بیشتری به دست آورید.

هم چنین اگر صاحب یک کسب و کار هستید، باید بدانید که هیچ ضمانتی در کار سئو وجود ندارد، با این حال اگر می خواهید نتایج مطلوبی بگیرید باید هزینه بیشتری بپردازید.

چگونه می توان از مشاوره رایگان سئو استفاده کرد؟

برخی از شرکت های خدمات مشاوره سئو به منظور تسهیل کار کارفرمایان اقدام به ارائه مشاوره تلفنی سئو و یا مشاوره سئو رایگان می کنند. در این صورت کارفرمایان دید کلی به دست خواهند آورد و در طی مشاوره رایگان سئو با یکسری نکات و اصول اساسی که برای بهینه سازی سایت حتماً باید در نظر گرفته شود آشنا می شوند و در ادامه می توانند برای بهره مندی از جزئیات فنی بیشتر با خیالی آسوده کار بهینه سازی سایت خود را به شرکت مشاوره دهنده واگذر کنند.

close banner سفارش محتوا
close banner close banner۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲ close banner۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن