سئو کار کیست؟ + شرح وظایف | بهترین کارشناس سئو حرفه ای، ماهر و تضمینی

سئو کار کیست؟ + شرح وظایف | بهترین کارشناس سئو حرفه ای، ماهر و تضمینی

با کد سئو، بالاترین رتبه گوگل را ازآن خود کنید!

بهینه سازی سایت در موتور های جستجو گامی بلند در جهت فروش و ارائه خدمات به مشتریان می باشد، چرا که موتور های جستجو بهترین عامل برای نمایش برند شما می باشند.

استعلام هزینه سئو سایت

برای دریافت استعلام هزینه سئو سایت لطفا با شماره زیر تماس حاصل نمایید. هم چنین لازم به ذکر است حداقل هزینه سئو سایت ماهیانه 7 میلیون تومان می باشد.

برخی از نمونه کارهای سئو سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ کُدُ سئو با تکیه بر دانش بومی و تجربیات خود توانسته است، در زمینه سئو سایت رتبه های گوناگونی برای خالقین کسب و کار آنلاین بدست آورد. در ذیل گزیده ای از نمونه کار های سئو سایت را برای شما قرارداد ایم.

ادویه جات حاج محمد جلالی

جزئیات بیشتر

تجهیزات پزشکی بیوتی سنتر

جزئیات بیشتر

پارسیان فیبر ارتباط

جزئیات بیشتر

شرکت آسانسور سخاوت

جزئیات بیشتر

ساتل تابلو

جزئیات بیشتر

شرکت گردشگری آیشم

جزئیات بیشتر

آریا کید

جزئیات بیشتر
سئو کار حرفه ای و تضمینی

سئو کار کیست؟ + شرح وظایف | بهترین کارشناس سئو حرفه ای، ماهر و تضمینی

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۴/۲۵

سئو بهترین روش برای بهینه سازی سایت و بالا بردن رتبه آن در نتایج موتورهای جستجو است. بهترین سئو کار با آگاهی از تکنیک های مختلف سئو می تواند تغییراتی را روی سایت اعمال کند تا از ان طریق به افزایش رتبه و بازدید سایت کمک نماید. در ادامه بیشتر در مورد وظایف سئو کار حرفه ای صحبت می کنیم و با ویژگی های سئوکار تضمینی آشنا می شویم.

متخصص سئو چیست یا کیست؟

متخصص یا کارشناس بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یک متخصص فناوری اطلاعات است که می تواند با به کارگیری علم و هنر خود جایگاه رسانه های انلاین را در نتایج موتورهای جستجو بزرگی مثل گوگل، بینگ و یوتیوب به صورت ارگانیگ بهبود دهد.

متخصص سئو چه کاری انجام می دهد؟

یک سئو کار حرفه ای وب سایت ها را برای دستیابی به موقعیت های بالاتر در نتایج جستجوی ارگانیک موتورهای جستجو مانند گوگل بهینه می کند. سئو کار با انجام تحقیقات کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل نتایج جستجو تعیین می کند که سایت در چه جایگاهی قرار دارد و چه کارهایی برای بهبود رتبه آن باید انجام شود. سئو فنی سایت، رعایت قوانین گوگل، ارتقاء وبسایت و جایگاه سایت در فهرست وبسایت های سایر صنایع مهم از جمله فرصت های بهبود سایت هستند که سئو کار تضمینی باید روی سایت انجام دهد.

هزینه یک سئو کار حرفه ای چقدر است؟

میانگین نرخ ساعتی یک متخصص سئو متفاوت بوده و چیزی حدود 30 تا 60 هزار تومان در ساعت است. البته سئو کار فریلنسر هم وجود دارد که در منزل یا حتی خارج از کشور به صورت دور کار، در این حوزه مشغول هستند. معمولا سئو کار فریلنسری نرخ های بسیار کمتری را پیشنهاد می کنند.

چرا باید با سئو کار مشورت کرد؟

سئو کار تضمینی به صورت روزانه مشغول بهینه سازی وب سایت ها برای موتورهای جستجو هستند و همه موارد مشاهده و بررسی می کنند و کارهای لازم را روی سایت انجام می دهند. این افراد می توانند صاحبان سایت را در مسیر درستی راهنمایی کنند.

چه زمانی باید با متخصص سئو مشورت کنیم؟

اگر سایتی در نتایج جستجوی ارگانیک گوگل یافت نشود یک موضوع عادی است؛ اما بسیاری از تکنیک های سئو را می توانید یادبگیرید و برای بهبود رتبه سایت خود انجام دهید. منابع رایگان آموزشی بسیاری در فضای اینترنت هستند که برای آشنایی با اصول سئو می توان از آن ها استفاده کرد. به خصوص زمانی که بودجه کافی برای بازاریابی ندارید می توانید خود بهینه سازی سایت را انجام دهید تا در هزینه ها صرفه جویی شود. بعد از راه اندازی سایت و زمانی که خودتان برای اعمال تکنیک های مهم سئو روی سایت فرصت نداشتید می توانید سئو سایت را به سئو کار حرفه ای بسپارید.

روز به روز مهم تر و پیچیده تر

سئو هر روز اهمیت بیشتری پیدا می کند و تقریبا در حال حاضر اکثر افراد در فضای اینترنت دارای یک وبسایت هستند. اگر شرکت تجاری انحصاری یا یک شرکت کوچک و یا متوسط هستید و به راحتی در گوگل دیده نمی شوید یک مساله ساده نیست. این شرایط برای سایت مانند رستوران در خارج از شهر است که هیچ مشتری ندارد و شرایط آن ایده آل نیست. سئو هر روز پیچیده تر می شود و گوگل برای ارزیابی صفحات سایت ها بیش از 200 فاکتور را در نظر می گیرد. همچنین سئو حوزه کاری نامشخصی دارد و تهیه کنندگان تبلیغات و گروه های مختلف موضوع را به نفع خود پیچیده تر از آنچه است نشان می دهند.

هر فردی برای اینکه در حوزه کاری خود بتواند برای وبسایت خود در گوگل رتبه بالایی به دست اورد باید در مورد موضوعات مختلفی مثل محتوا، سئو فنی، سئو داخلی و سئو خارجی اطلاعات دقیقی داشته باشد. در  ادامه به بررسی هر یک از این موارد می پردازیم.

تولید محتوا

تولید محتوا از مهم ترین عوامل تاثیرگذار روی بهبود رتبه سایت و دریافت ترافیک ارگانیک است هر چه تولید محتوای با کیفیت تری انجام شود می تواند بیشتر مورد توجه ربات های گوگل قرار گیرد و کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کند.

وظیفه متخصص بهینه سازی موتورهای جستجو شامل سه رکن است:

1. سئو فنی سایت (سئو تکنیکال)

ساختار سئو یک سایت (سئو تکنیکال) می تواند تعیین کند که جستجو و ایندکس محتوای وب سایت برای موتورهای جستجو چقدر آسان یا دشوار است. اگر تمام محتوای وب سایت در دسترس موتورهای جستجو نیست، یا برخی از محتواها در صفحات قدیمی سایت قرار دارند، در این صورت استفاده از سایر تکنیک های سئو برای بهبود سایت بی فایده خواهد بود. سئو کار حرفه ای که بتواند کارها را به نحو احسن انجام دهد می توانند به عنوان بهترین سئو کار شناخته شوند و برای مشاوره از آن ها کمک گرفت.

2. سئو داخلی سایت

استفاده از عناصری مانند کلمات کلیدی و تگ های HTML به نحوی که باعث افزایش ترافیک وب سایت گردد مربوط به سئو داخلی می شود. بنابراین از سئو کار باید در مورد ایده های استراتژی هایی که برای بهبود رتبه موتور جستجو استفاده می شود، سوال کنید. همچنین فهمیدن اینکه مشتریان فعلی و قبلی چه کسانی هستند و نتایج کار با شرکت سئو چیست؟ از دیگر اطلاعاتی است که باید هنگام برون سپاری سئو سایت از سئو کار پرسید. سئو کار تضمینی باید بتواند به طور دقیق این اطلاعات را با کارفرما به اشتراک بگذارد؛ بنابراین باید مراقب بود که به دام شرکت های سئو نامعتبر که از روش های سئو کلاه سیاه استفاده می کنند نیفتید.

3. سئو خارجی سایت

بهینه سازی خارجی سایت مربوط به لینک سازی برای سایت است و لینک های ارزشمند نقش مهمی در امتیاز نهایی وب سایت در نتایج موتورهای جستجو دارند. از مشاوران سئو در مورد اینکه آیا رویکرد خاصی برای سئوی خارجی استفاده می کنند تا سایر سایت ها را از محتوای سایت شما آگاه کنند یا خیر. این کار معمولا از طریق وبلاگ ها، شبکه های اجتماعی، بیانه های مطبوعاتی و سایر کانال های ارتباطی انجام می شود.

محتوا باید بتواند تصویر مفیدی را به کاربر ارائه دهد تا او را متقاعد نماید که از سایت خرید کند. این موارد باید به گونه ای صورت گیرد که برای ربات های موتورهای جستجو نیز جذاب باشد و بتواند آن ها را در مورد آنچه سایت ارائه می هد کنجکاو کند.

سئو کارانی وجود دارند که بیشتر از آنکه برای سایت مفید باشند به سایت آسیب می زنند؛ مثلا با ایجاد لینک های بد و ناکارآمد می توانند موجب جریمه شدن سایت شوند. مثال دیگر شرکت های سئویی هستند که به صاحبان سایت ها قول رتبه اول در صفحه نخست نتایج را می دهند؛ در صورتی که گوگل نمی تواند موقعیت های اولویت دار را برای سایت ها تشخیص دهد. بنابراین باید از سپردن سئوی سایت به شرکت های سئو کار که چنین وعده های تو خالی را می دهند خودداری کرد.

دو نکته مهم برای انتخاب بهترین شرکت سئو

برای پیدا کردن سئو کار تضمینی باید به دو نکته مهم یک اندازه کسب و کاری که می خواهید سایت آن را بهینه سازی کنید و دیگر برون سپاری کردن یا استخدام سئو کار است.

1. متخصص بهینه سازی موتورهای جستجو برای SME یا شرکت؟

بهترین کار سئو می تواند از یک صنعت و حتی یک وب سایت به وب سایت دیگر بسیار متفاوت باشد. یک شرکت سئو کار که در شرکت های بازاریابی بزرگی فعالیت می کند لزوما نمی تواند برای کمپین یک لوله کش در یک منطقه بهترین انتخاب  باشد. شرکت های بزرگ در محدوده وسیعی شناخته شده اند و بیشتر در رسانه ها دیده می شوند؛ بنابراین سئو چنین شرکت هایی با دیگر شرکت های کوچک و متوسط متفاوت است. چیز غیر ممکنی است اگر فکر کنیم کارهایی که برای شرکت بزرگی مثل اپل انجام می شود می تواند برای سئو یک SME نیز مفید باشد. نکته دیگری که هنگام انتخاب سئو کار تضمینی باید در نظر داشت این است که آیا سئو کار در زمینه سایت شما تجربه کاری دارد یا خیر؛ زیرا در هر موضوع سئو رویکرد متفاوتی دارد. برای مثال در صنعت خودرو انجمن های پرسش و پاسخ مهم است؛ ولی در سایت های با موضوعات بصری، همکاری وبلاگ نویسان و پوشش رسانه های اجتماعی مهم تر به نظر می رسد.

یک متخصص بهینه سازی موتورهای جستجو که همیشه روش های خود را به طور متعصبانه در همه کمپین ها اعمال می کند نمی تواند بهترین سئو کار شناخته شود و باید از انتخاب چنین سئو کاری خودداری کرد.

1. استخدام سئو کار ساعتی بهتر است یا برون سپاری؟

در واقع می توان گفت انجام برخی کارهای مربوط به سئو سایت نیازی به هزینه کردن و برون سپاری ندارد و می توان با استخدام سئو کار ساعتی نیاز سئو سایت را رفع کرد. برون سپاری سئو سایت بیشتر در موارد پیچیده سئو مثل لینک بیلدینگ و تدوین و پیاده سازی استراتژی سئو ضرور است؛ بنابراین برای در امان ماندن از جریمه گوگل و داشتن لینک سازی ارگانیک بهتر است سئو سایت را به متخصصان سئو کار حرفه ای بسپارید.

جمع بندی

سئو در بالا رفتن رتبه سایت در موتورهای جستجو دریافت ترافیک ارگانیک برای یک سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ از این رو باید برای سئو سایت به دنبال سئو کار حرفه ای و یا یک شرکت برون سپاری سئو معتبر بود. در این مقاله به طور مفصل در مورد وظایف و ویژگی های بهترین سئو کار صحبت کردیم.

close banner سفارش محتوا
close banner close banner۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲ close banner۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن