هزینه و تعرفه طراحی سایت با وردپرس فروشگاهی و شرکتی - جدول قیمت

هزینه و تعرفه طراحی سایت با وردپرس فروشگاهی و شرکتی - جدول قیمت

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر هویت وماهیت کسب و کار شما را فریاد یزند.
ظاهری زیبا و کاربردی
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت. بنابراین نباید از این مورد غلفت کرد.
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
مطابق با سلیقه و هنر ایرانی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت. بنابراین نباید از این مورد غلفت کرد.

هزینه پلن های طراحی سایت کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بهترین و بالاترین کیفیت

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد سایت
ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی سایت
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا سایت
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب
            سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی سایت و ظاهری زیبا

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

ظاهری زیبا و کاربردی

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل سایت

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

هزینه و تعرفه طراحی سایت با وردپرس فروشگاهی و شرکتی - جدول قیمت
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۴/۱۲

هزینه طراحی سایت وردپرسی و اختصاصی؛ بهترین پکیج قیمت و تعرفه ساخت سایت

هزینه طراحی سایت وردپرسی و اختصاصی با توجه به اینکه به عوامل مختلفی مانند خدمات ارائه شده و نوع ماژول های هر وبسایت بستگی دارد، برای هر مشتری متفاوت است. قبل از بررسی خواسته ها و انتظارات مشتری به صورت دقیق امکان محاسبه تعرفه طراحی سایت یا قیمت ساخت سایت وجود ندارد. در شرکت codoseo.net با توجه به پلان های مختلف، قیمت طراحی سایت وردپرس متفاوت است.

مشتریان می توانند با مراجعه به وبسایت این شرکت هزینه طراحی سایت وردپرس، نصب و پیاده سازی قالب آماده فروشگاهی، هزینه‌های مربوط به شخصی سازی قالب آماده، خدمات شخصی سازی قالب معرفی شرکت، شخصی سازی قالب آماده فروشگاهی، بهینه سازی سرعت سایت وردپرس، نصب و پیاده سازی قالب آماده، بهینه سازی دیتابیس وردپرس، طراحی قالب اختصاصی وردپرس و ... را مشاهده نمایند.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی با قیمت طراحی سایت با وردپرس متفاوت است. با توجه به اقدامات انجام شده، انتظارات مشتری، طراحی سایت با استفاده از اصول سئو و بهینه سازی محتوا در این مجموعه تفاوت دارد. به همین منظور جهت اطلاع از قیمت پکیج طراحی سایت و یا هزینه طراحی وب سایت می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

هزینه طراحی سایت وردپرس در شرکت کُدُ سئو چقدر است؟

با توجه به اینکه پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بالاترین کیفیت و بهترین پکیج قیمت و تعرفه ساخت سایت وجود دارد، مشتریان گرامی می توانند به وب سایت این شرکت مراجعه نمایند و شروع قیمت های طراحی سایت اختصاصی با وردپرس را مشاهده نمایند. هزینه طراحی وب سایت یا قیمت طراحی وبسایت به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. از جمله عواملی که روی قیمت طراحی سایت فروشگاهی یا قیمت سایت شرکتی تأثیر دارند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • مدت زمان تحویل
 • دارا بودن بخش های اختصاصی برای اخبار
 • دارا بودن بخش های مربوط به مقالات
 • دارا بودن صفحه تماس با ما
 • دارا بودن صفحه درباره ما
 • دارا بودن آموزش های حرفه ای به همراه ویدیو برای مدیریت سایت

همه این موارد جز فاکتورهایی هستند که روی قیمت و هزینه طراحی سایت تاثیر دارند. وب سایت های فروشگاهی، وب سایت های شرکتی، وب سایت فروشگاهی پیشرفته و وب سایت اختصاصی هر یک قیمت های متفاوتی دارند.

تاثیر امکانات سایت وردپرسی بر قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت طراحی وب سایت و پکیج طراحی سایت با توجه به امکانات هر وبسایت متفاوت است. برخی از وب سایت ها دارای فضای میزبانی نامحدود هستند، اما برخی دیگر از وبسایت ها فضای میزباین محدود دارند.

استفاده از ترافیک ماهانه نامحدود یا محدود، دارا بودن پست های الکترونیکی اختصاصی، دارا بودن فروشگاه نامحدود یا تعیین شده برای تعداد خاصی از محصولات، امکان افزودن اپلیکیشن موبایل فروشگاهی، دارا بودن امنیت بالا از لحاظ سایبری، پشتیبانی و آموزش رایگان، استفاده از درگاه پرداخت آنلاین و ... جز امکانات بی شماری هستند که هر یک از این سایت های وردپرسی دارا می باشند.

 البته با توجه به نوع سایت وردپرسی و انتخاب مشتریان سایت های ساده دارای امکانات کمتر و هزینه کمتری هستند.

سایت اختصاصی بهترین پکیج قیمت و تعرفه ساخت سایت را دارند، همچنین امکانات این سایت ها بسیار گسترده است و دارای برنامه های جانبی نیز می باشند.

نمونه های دیگر از امکاناتی که روی قیمت طراحی سایت با وردپرس به صورت اختصاصی تاثیر دارد، دارا بودن امکانات جانبی مانند خبرنامه، صندوق پیام ها، امکان تنظیمات سفارشی سئو، تغییر لوگو، دارا بودن چندین درگاه پرداخت آنلاین و ... می باشد. در صورتی که نیاز مشتریان با امکانات سایت های ساده مرتفع نشود، می توانند از امکانات موجود در سایت های سفارشی سازی شده استفاده کنند و برای خرید سایت اختصاصی اقدام نمایند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت ساخت سایت

قیمت طراحی سایت با وردپرس به عوامل زیادی بستگی دارد.

1. اولین و مهم ترین عاملی که روی قیمت و هزینه طراحی سایت تأثیر دارد شرکت سازنده وب سایت است.

شرکت هایی که به صورت تخصصی در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنند، دارای بخش های مختلفی هستند و هر یک از این بخش ها در زمینه خاصی فعالیت می کنند. به عنوان مثال تیم طراحی گرافیک مجزا از تیم برنامه نویسی فعالیت می‌کنند، تیم پشتیبانی، تیم بهینه سازی و یا تیم آموزشی از جمله افرادی هستند که در این شرکت ها مشغول به کار هستند و در حرفه های خود تخصص دارند. معمولاً هزینه طراحی سایت با توجه به اینکه شرکتی که انتخاب می‌کنید تخصصی است و در این زمینه تجربه دارد یا یک شرکت کوچک طراحی سایت است، تاثیر می گذارد.

2. دامنه وب‌سایت جز عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت است.

خرید دامنه وب سایت یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی سایت وردپرسی و اختصاصی است. دامنه هایی که .com هستند دارای هزینه بالاتری نسبت به دامنه.ir می باشند.

3. هاست یا فضای میزبانی وب سایت روی قیمت طراحی سایت تاثیر دارد.

خرید هاست ماهانه و یا خرید هاست مناسب با کسب و کار شما یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار روی سرعت سایت و هزینه طراحی سایت خواهد بود.

4. مدیریت محتوا

یکی از اصلی ترین بخش هایی که روی هزینه و قیمت ساخت سایت تأثیر دارد، سیستم مدیریت محتوا است. استفاده از سیستم مدیریت محتوا که از قبل آماده شده با سیستم مدیریت محتوا که به صورت تخصصی برای سایت شما ساخته شده، هر یک دارای هزینه های متفاوتی هستند و مشخص است که خرید سیستم محتوا که به صورت اختصاصی برای یک سایت تهیه شده گرانتر است.

5. طراحی ویژگی های بصری سایت

چگونگی کاربری ظاهر و طراحی گرافیکی یک سایت یکی از عواملی است که بیشتر از همه توجه کاربران را جلب می کند؛ بنابراین هنگامی که سایت ظاهر نامناسبی نداشته باشد، نمی تواند موجب جذب مشتریان بیشتر شود. به همین خاطر و اهمیت بالای جلوه های بصری یک سایت، قیمت طراحی گرافیکی نیز روی هزینه نهایی طراحی سایت بسیار تاثیر گذار است.

 از جمله عوامل دیگری که روی قیمت طراحی سایت تأثیر دارد می توان به خدمات ارائه شده به عنوان پشتیبانی سایت، طراحی اختصاصی زبان انتخاب شده برای برنامه نویسی و رابط کاربری اشاره کرد. امنیت و پشتیبانی سایت علاوه بر بهینه سازی سایت نیز جزء عواملی هستند که روی هزینه طراحی سایت وردپرسی و اختصاصی تاثیر دارند.

close banner سفارش محتوا
close banner close banner۰۲۱-۷۷۵۲۵۶۰۲ close banner۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن