خدمات وردپرس؛ پشتیبانی سایت وردپرسی آنلاین و تضمینی

خدمات وردپرس

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر، هویت و ماهیت کسب و کار شما را نشان دهد.
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت.
مطابق با صلیقه و هنر ایرانی
استفاده از ذوق و هنر ایرانی برای داشتن بهترین جلوه های بصری

هزینه پلن های طراحی سایت وردپرس کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بالاترین و بهترین کیفیت
پکیج طراحی سایت
پکیج تعمیرات و پشتیبانی سایت
 1. براساس نیاز کارفرما، انواع قالب های آماده وردپرسی که همگی دارای لایسنس می باشند معرفی و پس از تایید کارفرما راه اندازی سایت انجام خواهد شد. همچنین قالب ها تمام نیاز کاربران برای ورود به سایت و امکان خرید از طریق درگاه پرداخت را خواهند داشت.

 2. براساس نیازهای کارفرما طراحی های بصری و گرافیکی جذاب مخصوص هر شرکت و مجموعه ایجاد و پیاده سازی خواهد شد. گفتنی است این طراحی ها منحصر به فرد و غیر قابل پیاده سازی برای سایرین خواهد بود. (پلن های طراحی اختصاصی از نظر ساختار وردپرسی هیچ تفاوتی با قالب آماده نخواهند داشت و تنها از بُعد ظاهری متمایز خواهند بود. لذا تمامی امکانات وردپرس آماده را خواهند داشت)

 3. با این ویژگی، سایت به صورت اتوماتیک پیامک های خرید محصول را به مدیر سایت و تایید خرید به مشتری ارسال خواهد کرد. مانند هنگامی که مشتریان خریدی از طریق درگاه پرداخت انجام می دهند، پیامکی برای موفقیت آمیز بودن خرید مشتریان و پیامکی جهت اطلاع به مدیر سایت ارسال می شود.

 4. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 5. نحوه ارسال کالا از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... به مشتریان یکی از اصلی ترین قابلیت های سایت می باشد. چرا که برای شما و مشتریان سالم رسیدن و به موقع رسیدن محصول خیلی اهمیت خواهد داشت. لذا برای تعیین نحوه ارسال و دریافت هزینه آن از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... می بایست این ویژگی حتما در سایت شما اعمال شود.

 6. انتخاب زمان ارسال کالا توسط مشتریان باعث کاهش تماس های اضافه و مدیریت بهتر فروش می شود. علاوه بر رضایت بیشتر مشتریان نسبت به عملکرد سایت مدیر سایت می تواند زمان های مشخص را برای ارسال سفارشات در سایت تعریف نماید.

 7. قطعا کد تخفیف یک ویژگی بسیار مهم برای سایت های فروشگاهی است، چرا که این مسئله باعث افزایش و رشد خریدهای مشتریان شما خواهد شد و رضایت بیشتری را برای خریداران شما فراهم خواهد کرد. شما با این کار میتوانید به راحتی کد تخفیف خود را به صورت های گروهی و تکی براساس دسته بندی و هر محصول تعیین کنید. این ویژگی کاملا حرفه ای می باشد و قابلیت هایی همچون مدت زمان استفاده از کد تخفیف، تعداد دفعات استفاده از کد تخفیف و... را برای شما به صورت کاملا سازگار ایجاد می کند.

 8. ثبت نام در سایت های وردپرس به دلیل وجود فیلد های زیاد به هنگام ثبت نام، کمی سخت است. با این کار مشتریان شما می توانند به راحتی تنها با استفاده از شماره همراه ثبت نام کنند. این قابلیت به تجربه کاربری سایت شما خیلی کمک خواهد کرد.

 9. وارد شدن به پنل با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری برای خیلی از مشتریان شما آزار دهنده خواهد بود. با این روش مشتریان شما می توانند از طریق موبایل خود کد یک بار مصرف دریافت و اقدام به خرید نمایند.

 10. برخی از مشتریان شما نیازمند فاکتورهایی برای ارائه به شرکت و یا نهاد های مالیاتی خواهند بود. شما حتما برای رفع این مسئله می بایست اقدام کنید. اضافه کردن این ویژگی به سایت شما باعث می شود، تمام این فعالیت های زمانبر برای شما به صورت کاملا اتوماتیک انجام شود.

 11. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

 12. برخی از سایت ها نیازمند ارتباط موثرتر با مشتریان می باشند، برای اینکار داشتن سیستم تیکت پشتیبانی بهترین راه حل است. با اینکار مشتریان می توانند مشکلات و سئوالات خود را در تیکت مطرح نمایند. وردپرس این قابلیت را به صورت پیش فرض ندارد و ما با استفاده از افزونه های معتبر این امکان را برای شما مهیا می کنیم.

 13. کیف شارژ یکی از ملزومات و ویژگی های مورد نیاز سایت های فروشگاهی است. چرا که کاربر می تواند پس از افزایش شارژ حساب خود در سایت به راحتی خریدهای خود را انجام دهد. درنتیجه این ویژگی باعث افزایش فروش سایت شما خواهد شد.

 14. یکی از روش های جذب مشتری برگشت هزینه به میزان خرید انجام شده به کیف پول خریدار می باشد. این کار باعث می شود تشویق مشتری برای خریدهای بعدی از شما می شود.

 15. ایجاد باشگاه مشتریان به شما این امکان را می دهد تا شماره موبایل مشتریان خود را به راحتی بدست آورید تا در زمان های مورد نیاز شما همچون روزهای بلک فرایدی و روز های تعطیل نوروز و اعیاد و مراسم ها برای ارسال پیامک های تخفیف به خریداران خود استفاده نمایید.

۰ ثبت سفارش
 1. در برخی از سایت های وردپرسی ممکن است به دلیل افزایش و یا خرابی دیتابیس مشکلاتی بزرگی برای شما ایجاد شوند. ما با استفاده از تکنیک های مختلفی این امکان را برای شما مهیا خواهیم کرد.

 2. برخی از مواقع به دلایل گوناگون نیازمند جابه جایی سایت خود به هاست و یا سرور دیگری خواهید بود. برای انجام این موارد ما از سایت شما بک آپ دریافت می کنیم و اطلاعات شما را در سایت جدید به منتقل خواهیم کرد.

 3. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 4. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

۰ ثبت سفارش

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

خدمات وردپرس
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷

در دنیای امروز که بسیاری از کسب‌وکارها به‌صورت اینترنتی اداره می‌شوند و تبلیغات به سمت‌وسوی دیجیتال مارکتینگ پیش می‌رود، استفاده از وردپرس به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین سایت سازهای دنیا قابل اهمیت است. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است. این سیستم بسیار گسترده که در دنیای امروز بالغ بر ۳۳ درصد سایت‌های دنیا با استفاده از آن ایجاد شده‌اند، امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد به این صورت که افرادی که از سیستم مدیریت محتوای وردپرسی استفاده می‌کنند بدون هیچ‌گونه محدودیتی و به‌صورت رایگان می‌توانند در بستر اینترنت سایت ایجاد کنند و فعالیت خود را آغاز نمایند. آشنایی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و آپشن هایی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد، ضروری است. چراکه در هنگام کار با وردپرس اگر سایت شما نیازمند خدماتی مانند پشتیبان گیری و نگهداری وب‌سایت به‌صورت منظم و دوره‌ای ‌باشد، توسط این سیستم ارائه می‌شود. در ادامه به چند نمونه از خدمات وردپرس اشاره می‌کنیم با ما همراه باشید.

پشتیبانی سایت

از اصلی‌ترین خدمات وردپرس می‌توان به پشتیبانی سایت وردپرسی اشاره کرد. به این صورت که سایت‌های ایجاد شده در سیستم وردپرس نیازمند پشتیبان گیری مداوم هستند. به همین خاطر اگر سایت دچار مشکل شود برای بازگرداندن آن به حالت اولیه مانعی وجود نخواهد داشت چراکه وردپرس به‌صورت مداوم از سایت شما پشتیبان گیری می‌کند و آن را به شما ارائه می‌کند.

تغییر فونت در سایت

گاهی اوقات عدم جذابیت فونت سایت برای کاربران موجب می‌شود تا بازدیدها از سایت شما کم شود و اگر شما افراد متخصص در این زمینه را نداشته باشید که بتوانند فونت سایت را تغییر دهند، می‌توانید به‌راحتی از خدمات وردپرس برای افزودن فونت‌های جدید به سایت خودتان استفاده کنید و ظاهر سایت را زیباتر نمایید.

بالا بردن سرعت وب‌سایت

یکی از عواملی که در اصول سئو سایت اهمیت بسیار زیادی دارد سرعت وب‌سایت است. به همین خاطر به منظور جذب کاربران بیشتر و کم کردن مدت انتظار آن‌ها می‌توانید از خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی آنلاین و تضمینی استفاده کنید و سرعت سایت خود را افزایش دهید. به این صورت دیگر کاربران از منتظر ماندن برای سایت شما خسته نمی‌شوند و کمتر از ۳ ثانیه می‌تواند مطالب مورد نیاز خود را به دست بیاورند.

رفع خطاهای گوگل کنسول

بررسی کردن خطاهای گوگل سرچ کنسول جز مواردی است که همه سایت‌ها باید به آن توجه داشته باشند. اگر سایت در گوگل کنسول ثبت نشده باشد ممکن است هنگام جستجو گوگل دیرتر سایت شما را پیدا کند و در پایان لیست نتایج قرار دهد. به همین خاطر می‌توانید از خدمات وردپرس برای بررسی و رفع چنین خطاهایی استفاده کنید. در غیر این صورت چنین خطاهایی می‌تواند رتبه شما را در گوگل پایین بیاورد.

پاک‌سازی اسپم

با استفاده از خدمات وردپرس، اسپم وب‌سایت شما کاملاً پاک‌سازی می‌شود و از ارسال مجدد چنین پیام‌های مزاحم برای سایت جلوگیری می‌شود.

نصب افزونه‌های جدید

 خدمات وردپرس و پشتیبانی سایت به شما کمک می‌کند تا افزونه‌های مورد نیاز، راه‌اندازی شده و برای سایت شما فعال‌سازی شود.

ایجاد قالب فرزند

با استفاده از خدمات طراحی سایت و خدمات وردپرس شما می‌توانید درخواست کنید که برای وب‌سایت شما قالب فرزند ساخت شود. درواقع با این کار شما علاوه بر قاب اصلی که در سایت خود فعال کرده‌اید، می‌توانید قالب‌های فرزند را نیز به‌صورت سفارشی درخواست دهید و تغییراتی در قالب‌های آن‌ها ایجاد کرده و مرتب آن‌ها را به‌روزرسانی کنید.

برطرف کردن مشکل صفحه سفید

گاهی اوقات در سایت‌های مختلف به دلیل نصب یک افزونه جدید افزونه‌های قدیمی غیرفعال می‌شوند و به اصطلاح صفحه سایت سفید یا خالی می‌شود. با استفاده از پشتیبانی سایت وردپرس به‌راحتی می‌توانید چنین مشکلاتی را برطرف کنید.

رفع مشکلات به وجود آمده به دلیل آپدیت هسته وردپرس

گاهی اوقات پس از آپدیت سایت ممکن است به مشکل بربخورید و افزونه‌ها یا قالبی که برای سایت خود انتخاب کرده‌اید با نسخه جدید موجود در هسته اصلی وردپرس سازگار نباشد. برطرف کردن این مشکلات نیز جزء خدمات وردپرس و پشتیبانی سایت است.

بالا بردن امنیت سایت و پاک‌سازی ارور ها و کدهای مخرب

امنیت سایت یکی از عوامل بسیار مهم است. چراکه ممکن است هکرها بتوانند به سایت نفوذ کرده و اطلاعات مهم شما را به سرقت ببرند؛ اما استفاده از پشتیبانی و خدمات وردپرس به شما کمک می‌کند تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنید. همچنین کدهایی که از طرف افزونه‌های نامعتبر به سایت شما تزریق می‌شوند را پاک‌سازی می‌کند.

برطرف کردن ایراد ووکامرس و همچنین افزونه‌هایی که با آن ارتباط دارند.

سایت‌های فروشگاهی که به مشکل ووکامرس برخورد می‌کنند، در صورت استفاده از پشتیبانی سایت و خدمات وردپرس دیگر نگرانی در رابطه با این مشکل و افزونه‌های آن نخواهد داشت. چراکه همگی سریعاً برای شما برطرف می‌شوند.

نصب کردن افزونه‌های کش بر روی سایت، نصب Favicon

افزونه‌هایی که برای سئو سایت اهمیت بالایی دارند و به نام افزونه‌های کش کننده معروف هستند، توسط پشتیبانی و خدمات وردپرس برای شما انجام خواهد شد. لوگو Favicon زمانی اهمیت دارد که وقتی کاربران حدود ۲۰ صفحه را ریو مرورگر اجرا می‌کنند و سایت شما برای آن‌ها مشخص نیز به‌راحتی با استفاده از نصب Favicon توسط پشتیبانی وردپرس سایت شما سریع‌تر برای کاربران قابل شناسایی می‌شود.

ایجاد تغییرات ظاهری در قسمت هدر، فوتر و سایدبار سایت

اگر تخصصی در کد نویسی نداشته باشید تغییرات مورد نیاز در ظاهر سایت توسط پشتیبانی برای شما انجام می‌شود.

انواع خدمات وردپرس پرس

خدمات ارائه شده توسط سیستم تولید محتوای وردپرس بسیار زیاد است. به همین جهت به برخی از این خدمات که برای بهبود رتبه سایت شما در گوگل تأثیرگذار است اشاره می‌کنیم.

 • بهینه‌سازی تصویر
 • طراحی سایت‌های جدید
 • افزودن قابلیت‌هایی جدید به افزونه
 • آپدیت کردن قالب‌ها و افزونه‌های مختلف سایت

همه مواردی که عنوان کردیم علاوه بر رسپانسیو کردن قالب سایت برای موبایل و تبلت نیز جز خدمات وردپرس هستند و می‌توانند به کاربران کمک کنند تا با استفاده از خدمات وردپرس برای ارتقا و بهبود و سئو سایت خود اقدامات لازم را انجام دهند. درواقع پشتیبانی سایت وردپرسی آنلاین و تضمینی و دریافت خدمات وردپرس برای تمام سایت‌ها مورد نیاز است چراکه برطرف کردن برخی از مشکلات و افزودن بسیاری از قابلیت‌ها نیاز به تسلط کافی بر سامانه وردپرس دارد. در غیر این صورت سایت دچار مشکل جدی خواهد شد و نتایج دلخواه را به دست نمی‌آورد. به همین خاطر توصیه می‌کنیم از خدمات وردپرس و پشتیبانی سایت ارائه شده توسط این سیستم استفاده کنید.

ثبت دیدگاه
ثبت نام در سایت تولید محتوا
Hover me!

۰۲۱-۷۷۶۵۳۵۹۵

۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن