آخرین مقالات

ایده برای طراحی سایت فروشگاهی (صفحه اصلی و صفحه دسته بندی فروشگاه)

  1. Home
  2. /
  3. آموزش طراحی سایت
  4. /
  5. ایده برای طراحی سایت...

طراحی سایت یکی از کارهایی می باشد که نمی توان بدون برنامه ریزی و یا داشتن یک ایده خوب به سراغ آن رفت و نتیجه قابل قبولی گرفت. برای اینکار شما می توانید سایت های مختلفی مانند پینترست را برای پیدا کردن بهترین ایده برای طراحی سایت فروشگاهی بررسی کنید و یا می توانید از بین تمپلت های ایرانی و خارجی نمونه های جذابی را به عنوان ایده برای صفحه اول سایت انتخاب نمایید تا بتوانید صفحه اصلی و صفحه دسته بندی فروشگاه را برای کاربر جذاب و کاربردی بسازید. اما سایت پینترست تنها گزینه شما برای یافتن بهترین ایده نیست، ما قصد داریم بهترین سایت ها برای مشاهده و یافتن ایده های خاص و جذاب را به شما معرفی کنیم.

لیست منابع یافتن ایده برای طراحی سایت فروشگاهی

لیست منابع یافتن ایده برای طراحی سایت فروشگاهی
لیست منابع یافتن ایده برای طراحی سایت فروشگاهی

برای پیدا کردن ایده برای صفحه اول سایت و دسته بندی محصولات فروشگاه باید از منابع مختلفی استفاده کنید تا بتوانید بهترین و خلاقانه ترین ایده را روی سایت خود پیاده سازی کنید. در اینجا لیستی از منابعی که می توانند به شما در پیدا کردن ایده برای طراحی سایت فروشگاهی کمک کنند آورده ایم.

1. سایت Zyro

سایت Zyro
سایت Zyro

وب سایت Zyro ایده های بی نظیر و مدرنی را برای ساخت سایتی با جلوه های بصری زیبا ارائه می دهد. همه ایده های موجود در این سایت رایگان هستند و پس از انتخاب بلافاصله می توانید از آن ها به عنوان ایده برای طراحی صفحه اول سایت استفاده کنید. سیستم شبکه Zyro به گونه ای است که می توان با کشیدن و رها کردن الگوی دلخواه را ویرایش کرد.

2. سایت Behance

سایت Behance
سایت Behance

در شبکه اجتماعی Behance هم می توانید ایده برای طراحی سایت فروشگاهی نمایش دهید و هم می توانید برای پیدا کردن ایده برای صفحه سایت از آن استفاده کنید. در این سایت می توانید با استفاده از گزینه های مرتب سازی و فیلتر جستجوی خود را بر اساس ابزار غالب و رنگ جستجو کنید.

3. سایت siteInspire

سایت siteInspire
سایت siteInspire

در این سایت امکان دسترسی به 7000 هزار سایت فراهم شده است تا کاربر بتواند به راحتی ایده های جدید را جستجو کند. ثبت نام در siteInspire رایگان است و به صورت هفتگی برای شما بهترین ایده برای طراحی سایت ارسال می شود. در این سایت به طور همزمان می توان بر اساس نوع، سبک، پلتفرم و موضوع مدنظر ایده های مختلفی را جستجو کرد.

4. TemplateMonster

TemplateMonster
TemplateMonster

استفاده از تمپلیت Monster بهترین ایده برای طراحی صفحه اول سایت و صفحه دسته بندی فروشگاه است که می توان طرح های فوق العاده جذابی را پیدا کرد. در این سایت کاربر به 32000 الگو برای یافتن ایده برای طراحی فروشگاه دسترسی دارد. وجود پیش نمایش زنده از الگو و طرح یک ابزار عالی در مورد نحوه سازماندهی بهتر مطالب در سایت  است.

5. پلتفرم Awwwards

پلتفرم Awwwards 
پلتفرم Awwwards

در پلتفرم آواردز می توان به یک کاتالوگ پر از ایده برای طراحی سایت فروشگاهی جذاب دسترسی خواهید داشت که توسط متخصصان حرفه ای طراحی وبسایت ساخته شده اند. به عنوان یک کاربر و بازدید کننده از طرح های ارائه شده در این سایت می توانید متوجه شوید به کارگیری چه عنصری توانسته این طرح ها را جذاب کند؛ بنابراین می توانید همان عنصر را به عنوان ایده برای طراحی صفحه اول سایت در طراحی های خود به کار بگیرید.

6. سایت Pinterest

سایت Pinterest
سایت Pinterest

برای طراحی سایت فروشگاهی، صفحه اصلی و صفحه دسته بندی فروشگاه می توان پینترست را یک منبع آشنا و کاربردی برای پیدا کردن بهترین ایده طراحی سایت فروشگاهی معرفی کرد. در این سایت برای پیدا کردن ایده مورد نظر باید در نوار جستجو کلمه کلیدی مشخصی را وارد کنید؛ همچنین می توانید الگوهای آماده ای را که مناسب با طرح شما هستند را خریداری نمایید.

7. Best Website Gallery

Best Website Gallery
Best Website Gallery

Best Website Gallery یکی منبع اصلی و خوب برای پیدا کردن ایده برای طراحی صفحه اول سایت است که دارای 200 صفحه وب سایت بوده که کاربر به سرعت می تواند در اندک زمانی به آن ها دسترسی یابد و ایده بگیرد. اگر زمان لازم برای بازدید از سایت را ندارید می توانید برای دیدن صفحات سایت از گالری تصاویر موجود در سایت استفاده کنید.

8. Agency Portfolio Websites

Agency Portfolio Websites
Agency Portfolio Websites

برای پیدا کردن حرفه ای ترین ایده برای طراحی سایت فروشگاهی می توانید سراغ سایت Agency Portfolio Websites بروید. در این سایت می توانید روندهای فعلی طراحی وب سایت را بررسی کنید؛ همچنین در این سایت مجموعه ای از آثار مشتریان خود از جمله سامسونگ و سازمان ملل را به نمایش گذاشته است.

9.سایت GoodUI

سایت GoodUI
سایت GoodUI

استفاده از سایت GoodUI برای پیدا کردن ایده برای طراحی صفحه اول و صفحه دسته بندی می تواند نرخ تبدیل سایت را بسیار افزایش دهد. GoodUI لیستی طولانی از ایده هایی برای طراحی سایت فروشگاهی ارائه می دهد که کاربر می تواند هر یک را در سایت خود آزمایش کند و بهترین طرح را انتخاب نماید. در این سایت می توانید برای طراحی صفحات فرود، سبد خرید، فرم ها، دکمه های CTA الگوهای فوق العاده جذابی را پیدا کنید.

10. CSS Nectar

CSS Nectar
CSS Nectar

یکی دیگر از کاتلوگ های خارجی برای یافتن ایده برای طراحی سایت فروشگاهی، CSS Nectar است که وب سایت هایی با کیفیت بالا در دسترس کاربر قرار می گیرد که می تواند از این طریق ایده صفحه اول سایت خود را پیدا کند. در این پلتفرم می توانید بر اساس صنعت یا دسته سایت، ویژگی های طراحی، رنگ ها و کشور به جستجوی ایده مورد خود بپردازید.

طراحی سایت حرفه ای و فروشگاهی

جمع بندی

برای طراحی پورتال یا سایت با ظاهری شکیل و ساده می توان از منابع مختلف ایرانی و خارجی الگو گرفت که برخی از آن ها پولی و برخی رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرند. در این مقاله به معرفی منابعی برای پیدا کردن بهترین ایده برای طراحی صفحه اول پرداختیم امیدواریم با استفاده از این سایت بتوانید صفحات سایت را به بهترین شکل طراحی کنید و از این طریق و با جذب کاربران بتوانید کسب و کارتان را به رشد چشمگیری برسانید.

3.2/5 - (8 امتیاز)

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط