طراحی سایت تخصصی شرکتی و فروشگاهی [سئو شده، اختصاصی و پیشرفته]

طراحی سایت تخصصی شرکتی و فروشگاهی [سئو شده، اختصاصی و پیشرفته]

بهترین سایت لایق شماست.
وب سایت بهترین فضا برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به خاطر همین طراحی زیبای سایت اولویت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. ما اینکار را برای شما مثل آبخوردن انجام میدیم.
هویت و اصالت
طراحی سایت باید به گونه ای باشد، که در اولین نگاه کاربر، هویت و ماهیت کسب و کار شما را نشان دهد.
ظاهری زیبا و کاربردی
یک وب سایت زیبا و کاربردی جذابیت زیادی را برای مشتریان شما خواهد داشت.
مطابق با صلیقه و هنر ایرانی
استفاده از ذوق و هنر ایرانی برای داشتن بهترین جلوه های بصری

هزینه پلن های طراحی سایت وردپرس کُدُ سئو

پلن های ویژه برای مشتریان به همراه بالاترین و بهترین کیفیت
پکیج طراحی سایت
پکیج تعمیرات و پشتیبانی سایت
 1. براساس نیاز کارفرما، انواع قالب های آماده وردپرسی که همگی دارای لایسنس می باشند معرفی و پس از تایید کارفرما راه اندازی سایت انجام خواهد شد. همچنین قالب ها تمام نیاز کاربران برای ورود به سایت و امکان خرید از طریق درگاه پرداخت را خواهند داشت.

 2. براساس نیازهای کارفرما طراحی های بصری و گرافیکی جذاب مخصوص هر شرکت و مجموعه ایجاد و پیاده سازی خواهد شد. گفتنی است این طراحی ها منحصر به فرد و غیر قابل پیاده سازی برای سایرین خواهد بود. (پلن های طراحی اختصاصی از نظر ساختار وردپرسی هیچ تفاوتی با قالب آماده نخواهند داشت و تنها از بُعد ظاهری متمایز خواهند بود. لذا تمامی امکانات وردپرس آماده را خواهند داشت)

 3. با این ویژگی، سایت به صورت اتوماتیک پیامک های خرید محصول را به مدیر سایت و تایید خرید به مشتری ارسال خواهد کرد. مانند هنگامی که مشتریان خریدی از طریق درگاه پرداخت انجام می دهند، پیامکی برای موفقیت آمیز بودن خرید مشتریان و پیامکی جهت اطلاع به مدیر سایت ارسال می شود.

 4. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 5. نحوه ارسال کالا از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... به مشتریان یکی از اصلی ترین قابلیت های سایت می باشد. چرا که برای شما و مشتریان سالم رسیدن و به موقع رسیدن محصول خیلی اهمیت خواهد داشت. لذا برای تعیین نحوه ارسال و دریافت هزینه آن از طریق پست، پیک موتوری، تیپاکس و... می بایست این ویژگی حتما در سایت شما اعمال شود.

 6. انتخاب زمان ارسال کالا توسط مشتریان باعث کاهش تماس های اضافه و مدیریت بهتر فروش می شود. علاوه بر رضایت بیشتر مشتریان نسبت به عملکرد سایت مدیر سایت می تواند زمان های مشخص را برای ارسال سفارشات در سایت تعریف نماید.

 7. قطعا کد تخفیف یک ویژگی بسیار مهم برای سایت های فروشگاهی است، چرا که این مسئله باعث افزایش و رشد خریدهای مشتریان شما خواهد شد و رضایت بیشتری را برای خریداران شما فراهم خواهد کرد. شما با این کار میتوانید به راحتی کد تخفیف خود را به صورت های گروهی و تکی براساس دسته بندی و هر محصول تعیین کنید. این ویژگی کاملا حرفه ای می باشد و قابلیت هایی همچون مدت زمان استفاده از کد تخفیف، تعداد دفعات استفاده از کد تخفیف و... را برای شما به صورت کاملا سازگار ایجاد می کند.

 8. ثبت نام در سایت های وردپرس به دلیل وجود فیلد های زیاد به هنگام ثبت نام، کمی سخت است. با این کار مشتریان شما می توانند به راحتی تنها با استفاده از شماره همراه ثبت نام کنند. این قابلیت به تجربه کاربری سایت شما خیلی کمک خواهد کرد.

 9. وارد شدن به پنل با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری برای خیلی از مشتریان شما آزار دهنده خواهد بود. با این روش مشتریان شما می توانند از طریق موبایل خود کد یک بار مصرف دریافت و اقدام به خرید نمایند.

 10. برخی از مشتریان شما نیازمند فاکتورهایی برای ارائه به شرکت و یا نهاد های مالیاتی خواهند بود. شما حتما برای رفع این مسئله می بایست اقدام کنید. اضافه کردن این ویژگی به سایت شما باعث می شود، تمام این فعالیت های زمانبر برای شما به صورت کاملا اتوماتیک انجام شود.

 11. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

 12. برخی از سایت ها نیازمند ارتباط موثرتر با مشتریان می باشند، برای اینکار داشتن سیستم تیکت پشتیبانی بهترین راه حل است. با اینکار مشتریان می توانند مشکلات و سئوالات خود را در تیکت مطرح نمایند. وردپرس این قابلیت را به صورت پیش فرض ندارد و ما با استفاده از افزونه های معتبر این امکان را برای شما مهیا می کنیم.

 13. کیف شارژ یکی از ملزومات و ویژگی های مورد نیاز سایت های فروشگاهی است. چرا که کاربر می تواند پس از افزایش شارژ حساب خود در سایت به راحتی خریدهای خود را انجام دهد. درنتیجه این ویژگی باعث افزایش فروش سایت شما خواهد شد.

 14. یکی از روش های جذب مشتری برگشت هزینه به میزان خرید انجام شده به کیف پول خریدار می باشد. این کار باعث می شود تشویق مشتری برای خریدهای بعدی از شما می شود.

 15. ایجاد باشگاه مشتریان به شما این امکان را می دهد تا شماره موبایل مشتریان خود را به راحتی بدست آورید تا در زمان های مورد نیاز شما همچون روزهای بلک فرایدی و روز های تعطیل نوروز و اعیاد و مراسم ها برای ارسال پیامک های تخفیف به خریداران خود استفاده نمایید.

۰ ثبت سفارش
 1. در برخی از سایت های وردپرسی ممکن است به دلیل افزایش و یا خرابی دیتابیس مشکلاتی بزرگی برای شما ایجاد شوند. ما با استفاده از تکنیک های مختلفی این امکان را برای شما مهیا خواهیم کرد.

 2. برخی از مواقع به دلایل گوناگون نیازمند جابه جایی سایت خود به هاست و یا سرور دیگری خواهید بود. برای انجام این موارد ما از سایت شما بک آپ دریافت می کنیم و اطلاعات شما را در سایت جدید به منتقل خواهیم کرد.

 3. مدت نمایش کامل سایت های وردپرسی به صورت اتوماتیک بالای 6 الی 7 ثانیه می باشد. هرچه این مدت زمان کاهش پیدا کند، هم مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت و هم رتبه بهتری در گوگل بدست خواهید آورد. لذا ما با بهینه سازی سورس های وردپرس سایت شما (بدون استفاده از افزونه) این امکان را مهیا می کنیم تا مدت زمان نمایش سایت شما زیر 4 ثانیه انجام شود.

 4. صفحه دریافت مشخصات کاربران در وردپرس به صورت پیش فرض دارای فیلد های ورودی زیادی است که گاهی اصلا نیاز به دریافت این اطلاعات نیست. این مسئله باعث رنجش و آزار کاربران شما خواهند شد به طوری که حتی درصد زیادی از آنها به خاطر این مسئله از خرید خود منصرف می شوند. با اصلاح این فرم، تنها اطلاعات مهم و اساسی از مشتریان دریافت خواهد شد.

۰ ثبت سفارش

ویژگی های وب سایت های کد سئو

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت واکنش گرا نسبت به دستگاه ها

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

بهینه سازی سئو برای وب سایت ها اهمیت زیادی دارد چرا که باعث نمایش در موتور های جستجو می شوند. لذا باید به این نکته دقت و اهمیت زیادی داد.

ابزارهای رشد
هر ابزاری که برای رشد سایت خود لازم دارید را ما برآورده میکنیم
امنیت قوی
ایجاد امنیت بالا با استفاده از پروتکل های روز دنیا
سرعت بالا
بهینه سازی بالا برای بهبود در روند بارگذاری صفحات سایت
پنل مدیریت
در اختیار داشتن پنل مدیریت برای احاطه داشتن به تمام امور سایت

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت در سه مرحله انجام می پذیرد

وب سایت واکنش گرا کد سئو

پیاده سازی کد های سایت

قابلیت واکنشگرا نسبت به دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا سایت را در موبایل و تبلت و لپ تاپ براساس اندازه صفحه به طور مناسب ببینند.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی گرافیکی

بعد از تایید شما نسبت به وایرفریم طراحان شروع به ایجاد طرح گرافیگی نسبت به نمونه ارائه شده خواهند کرد.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نوع و نمونه کسب و کار و نیازمندی شما، ابتدا طرح اولیه برای تمام صفحات ترسم می شود تا ساختار ها و چیدمان المان ها مشخص شود.

وب سایت واکنش گرا کد سئو

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

کد سئو سه روش برای انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد.استفاده از کدنویسی که طبیعتا بهتر می باشد بنابراین برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. راه دوم استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده برای شما که هزینه مطلوب تری خواهد داشت. راه سوم استفاده از قالب های مطرح در این زمینه که نسبت به دو روش مذکور هزینه کمتری را خواهد داشت.

اسلاید خدمات

خدمات طراحی سایت کد سئو

هرآنچه که برای سایت شما لازم است!

طراحی اصولی و ظاهری زیبا

طراحان کد سئو هلق ظاهری زیبا برای کسب و کار شما را وظیفه خود می داند و بدان آگاه است.

رعایت استاندارد های جهانی

استفاده از استاندارد های جهانی باعث بهینه شدن هرچه بیشتر وب سایت شما می شود

امکانات کامل

ارائه امکانات و ابزار های ضروری مربوط به کسب و کار شما برای راحتی بیشتر

آموزش و پشتیبانی

ارائه آموزش استفاده و بهره برداری و پشتیبانی بعد از انجام طراحی سایت

طراحی سایت تخصصی شرکتی و فروشگاهی [سئو شده، اختصاصی و پیشرفته]
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۰۴

طراحی سایت تخصصی شرکتی و فروشگاهی [سئو شده، اختصاصی و پیشرفته]

طراحی سایت تخصصی مناسب هر کسب و کاری نیازمند زیرساخت های پایه ای با کیفیت و قوی است. در این صورت می تواند نیازهای مارکتینگ و موتورهای جستجو را برآورده سازد. برای طراحی سایت اختصاصی باید طراح و مجموعه ای که می خواهند این کار را انجام دهند دارای مهارت و دانش کافی در این زمینه باشند.

ویژگی های طراحی سایت و سئو تخصصی

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی باید سه ویژگی مهم را در کنار سایر مشخصات داشته باشد تا بتواند به درستی کار کند و در معرض کاربران بسیاری قرار گیرد؛ امنیت، سرعت و سئو اصولی. سایتی که به صورت تخصصی طراحی می شود باید اصول پایه ای و تخصصی سئو روی آن پیاده شده و بعد تحویل مشتری شود. سئو تخصصی روی سایت می تواند در زمان کوتاهی سایت را در نتایج گوگل در سطح بالایی قرار دهد و ترافیک ارگانیک خوبی را وارد سایت کند.

ایجاد امنیت وب سایت یکی از بزرگترین چالش های مدیریت یک سایت برای صاحبان کسب و کارها و کاربران است. در برخی مواقعی خطاهای فردی می تواند موجب به خطر افتادن امنیت سایت شود که با ارائه آموزش های مناسب می توان از چنین خطاهایی جلوگیری کرد. در طراحی سایت پیشرفته باید طراح سایت بالاترین سیستم های امنیتی را به کارگیرد و تست های مرتبط به امنیت شخصی را روی سایت انجام دهد. ویژگی دیگر در طراحی اختصاصی سایت سرعت بارگذاری بالا است که می تواند در جذب مخاطب و ماندگاری او در سایت بسیار موثر باشد همچنین این ویژگی می تواند در رتبه بندی سایت از نظر موتورهای جستجو موثر واقع شود.

اهمیت کسب رتبه بالا در طراحی سایت تخصصی شرکتی و فروشگاهی

در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی، کسب رتبه بالا در نتایج جستجو از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا این وب سایت ها باید توسط کاربران بسیاری دیده شوند مخاطبان بتوانند به این سایت ها اعتماد و اطمینان کنند و اقدام به خرید نمایند. کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو اولین کاری است که باید روی سایت انجام شود تا با درخواست کاربران، گوگل سایت را به آن ها نشان دهد. نکته مهم در مورد طراحی سایت فروشگاهی استفاده نکردن از قالب های آماده و رایگان است که از نظر گوگل یک آیتم منفی محسوب می شود به طوری که ممکن است گوگل سایت را پنالتی کرده و از فضای اینترنت حذف نماید. سایت اختصاصی فروشگاهی بهتر است از صفر تا صد طراحی شود و اصول سئو، امکانات مورد نیاز و گرافیک صحیحی روی آن پیاده سازی شود.

پشتیبانی قوی برای طراحی وب سایت اختصاصی

در طراحی تخصصی وب سایت وجود مدیریت و پشتیبانی قوی یکی از موارد مهم در موفقیت کسب و کار است. مدیریت قوی و بدون نقص در سایت فروشگاهی باعث هماهنگی کارها و وظایف هر بخش می شود تا مشتریان بدون مشکل بتوانند محصول و خدمت مورد نیاز خود را خریداری کنند. در طراحی اختصاصی وب سایت فروشگاهی قسمت اصلی فروشگاه است که با ساخت سایت اختصاصی فروشگاهی می توان فعالیت کسب و کار را بدون محدودیت گسترش داد.

طراحی وب سایت اختصاصی چه مزایایی دارد؟

طراحی تخصصی سایت می تواند موجب متمایز شدن آن از سایت های رقبا شود و رتبه آن را در موتورهای جستجو افزایش دهد که در نهایت منجر به ورود ترافیک به سایت می شود. در ادامه به چند مزیت مهم طراحی سایت پیشرفته اشاره می کنیم.

 • کد نویسی سایت از صفر تا صد و متناسب با نوع کسب و کار
 • امکان افزودن امکانات دلخواه بدون محدودیت
 • تغییر قالب سایت بدون مشکل
 • استفاده از به روزترین سیستم های امنیتی در سایت اختصاصی
 • بهینه سازی اختصاصی

محاسبه قیمت طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی

تعرفه طراحی سایت اختصاصی با توجه به استانداردهای برنامه نویسی، کیفیت و جذابیت سایت تعیین می گردد. در طراحی اختصاصی وب سایت از زبان های برنامه نویسی مختلفی نظیرPHP استفاده می شود؛ از این رو هزینه راه اندازی این گونه سایت ها در مقایسه با طراحی سایت وردپرسی بیشتر از 5 برابر است. هزینه های ثانویه ای برای ساخت سایت اختصاصی و غیر اختصاصی وجود دارد که به دو دسته هزینه های اولیه طراحی وب سایت شامل هزینه هاست، دامنه، افزونه های اختصاصی و دستمزد تیم طراحی سایت است و هزینه های جانبی شامل تبلیغات، سئو، تولید محتوا، عکاسی و مبلغ تمدید دامنه و هاست می شود. در واقع متناسب با خدماتی که از سوی شرکت های طراحی سایت ارائه می شود قیمت طراحی سایت اختصاصی تخمین زده شده و به مشتری اعلام می گردد.

نکات مهم در سفارش طراحی سایت تخصصی

هنگام ثبت سفارش برای طراحی وب سایت تخصصی فروشگاهی یا شرکتی باید نکات مهمی را مدنظر داشت تا شرکت طراحی سایت معتبر و با تجربه ای را بتوان انتخاب کرد.

 • جستجو در گول برای پیدا کردن شرکت حرفه ای طراحی سایت
 • بررسی نمونه کارهای مربوط به طراحی اختصاصی سایت این شرکت
 • بستن سفارش قرارداد طراحی سایت با شرکت طراحی سایت معتبر
 • بررسی تمام بندهای قرارداد و اطمینان از حرفه ای بودن شرکت طراح سایت
 • پرسش سوالاتی در مورد کیفیت پروژه و مدت زمان تحویل آن از مشتریان قبلی شرکت طراح سایت
 • اطمینان از برخورداری دانش و تخصص و حرفه ای بودن تیم طراح
 • اعتبار برند و شهرت شرکت طراحی سایت
 • اطمینان از اینکه شرکت تمام نکات مربوط به طراحی سایت و سئو تخصصی را در طراحی سایت رعایت می کند.

جمع بندی

طراحی وب سایت یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین فاکتورها برای پیشرفت هر کسب و کاری است؛ زیرا با استفاده از آن می توان خدمات و محصولات کسب و کار را به صورت یکپارچه به مخاطب نشان داد. با طراحی تخصصی سایت می توان برای کسب و کارهای مختلف از طراحی ظاهری متنوعی استفاده کرد؛ زیرا با کدنویسی و به صورت کاملا اختصاصی سایت ساخته می شود. طراحی وب سایت تخصصی شرکتی و فروشگاهی می تواند برای کسب و کارها مزیت های زیادی را به همراه داشته باشد و سایتی متفاوت از وب سایت رقبا طراحی شود. بسته به نوع سفارش از سوی مشتری میزان اختصاصی بودن سایت تعیین می شود.

Hover me!

۰۲۱-۷۷۶۵۳۵۹۵

۰۹۹۳۱۴۹۷۴۵۹

بستن