آخرین مقالات

تولید محتوا رایگان با هوش مصنوعی [چت جی بی تی – ChatGPT]

 1. Home
 2. /
 3. مقالات کُدُ سئو
 4. /
 5. تولید محتوا رایگان با...

در دنیای امروزه، تحولات روز افزون در تکنولوژی و اینترنت به دو دلیل اساسی بسیار مهم هستند. اولاً، زندگی و کسب و کارهای بشر را تحت تاثیر قرار می دهند و دوماً، برای متخصصان و کسب و کارها امکانات بسیار بهتری برای تبلیغات و توسعه فراهم می کنند. تولید محتوا با کیفیت یکی از مهمترین جنبه های هر برند، کسب و کار  یا وب سایتی است که در بستر اینترنت قرار دارد. اما تولید محتوا با دقت و کیفیت به زمان و هزینه های گسترده ای نیاز دارد.

این روز ها یکی از موضوعات داغ هر محفلی ربات هوشمند چت جی پی تی است. این ربات مبتنی بر هوش مصنوعی بوده و بدون محدودیت زبانی می تواند بسیاری از امور را برای افراد آسان کند. از جمله کار های که این ربات می تواند برای شما انجام دهد: تحقیق و تفحص، تولید محتوا رایگان، ترجمه، مشاوره، خلاصه نویسی، آموزش، برنامه نویسی و حتی سرگرم کردن شما است.

آشنایی با ماهیت ربات Chat GPT  

چت جی پی تی یکی از راه حل های کارآمد و موثر برای تولید محتوا رایگان است. این ابزار با استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم های پردازش زبان طبیعی می تواند محتوای اصلی، برخی ایده ها و قاعده های عمومی مرتبط با موضوعات مختلف را با توجه به موضوع و کلمات کلیدی فراهم کند. با استفاده از چت جی پی تی ، می توانید محتوای مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید.

این پلتفرم که بر پایه هوش مصنوعی پدید آمده است با استفاده از الگوریتم Machine Learning (یادگیری ماشینی) با تجزیه و تحلیل دریایی از اطلاعات، می تواند درست مانند یک انسان با شما مکالمه داشته باشد. منظور از مکالمه همان کلمه chat است که شامل بیان جملات و پاسخ های مورد انتظار شما می شود.

شاید برایتان نکته ای که پیش تر گفتیم یعنی قابلیت پاسخ دهی این ربات به هر زبانی حتی فارسی جالب باشد چراکه منبعی بسیار عظیم از اطلاعات به تمامی زبان های دنیا در اختیار این ربات قرار گرفته است. شما حتی می توانید سبک نوشتاری و لحن مورد نظر خود را برای این ربات تعیین کنید تا پاسخ شما را کاملا مطابق با استاندارد های شما باشد. این ربات می تواند کاملا منطقی و مانند یک انسان تایپ کند آن هم بدون هیچ اشکال و ضعف در اطلاعات، که خود یکی از بزرگترین نقاط قوت آن است.

چت جی پی تی چگونه کار می کند
چت جی پی تی چگونه کار می کند

نحوه کار و تولید محتوا چت جی پی تی

چت جی پی تی به عنوان یک ابزار تولید محتوا، با استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم پردازش زبان طبیعی کار میکند. این ابزار قابلیت تشخیص کلمات کلیدی و ایده های مرتبط با هر موضوع را دارد و با توجه به این اطلاعات محتوایی را تهیه کرده و تولید محتوا رایگان انجام می دهد. همچنین ویژگی ایجاد بنر های تبلیغاتی نیز به این ابزار اضافه شده است.

از دیگر ویژگی های این ربات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ساده سازی

به عنوان مثال اگر از این ربات بخواهید برایتان کل اشعار مولوی را ساده سازی کند آن هم به نحوی که حتی یک کودک ۵ ساله بتواند متوجه آن شود، این ربات مشکلی در انجام این کار نخواهد داشت. آیا این موضوع شگفت انگیز نیست؟

 • ترجمه

حال اگر بخواهید یک متن یا حتی یک مقاله تخصصی و مهم را در کمترین زمان ممکن ترجمه کنید (کاری که احتمالا در حالت عادی شما را متحمل هزینه بسیار زیادی می کند) می توانید به راحتی ترجمه خود را به این ربات بسپارید. ممکن است به دلیل نقصان در اطلاعات بومی مربوط به کشور ما چت جی پی تی یکسری اشکالات لفظی در ترجمه داشته باشد اما قطعا از ربات ها و سایت های ترجمه عادی قوی تر عمل می کند زیرا به کتابخانه بسیار غنی تری دسترسی دارد در نتیجه برای تولید محتوا رایگان بسیار مناسب است.

 • تحقیق

اگر دانشجو یا دانش آموز هستید و احتمالا زمان کافی برای انجام تحقیق و برسی کامل بسیاری از موضوعات را ندارید این ربات دستیار خوبی برای شما خواهد بود. دیگر نیازی نیست ساعت ها در گوگل وقتتان را صرف سرچ و پیدا کردن پاسخ سوالاتتان کنید. تنها با مطرح کردن خواسته یا سوال خود و همچنین با ذکر اینکه می خواهید تا چه حد تخصصی به سوالتان پاسخ داده شود می توانید یک تحقیق جامع از موضوع مورد نظرتان داشته باشید.

البته دقت داشته باشید این ربات با توجه به درخواست شما عمل می کند پس تمامی جزئياتی که برایتان مهم است و می خواهید در تحقیقتان به آن ها پرداخته شود را ذکر کنید. همچنین می توانید عناوین، سرفصل ها و لحن مدنظر خود را برای تحقیقتان انتخاب کنید.

 • مشاوره

چت جی پی تی علاوه بر تولید محتوا رایگان می تواند نقش یک دوست و مشاور خوب را نیز برای شما ایفا کند. از آن جایی که این ربات به منابع روان شناختی زیادی دسترسی دارد با گفتگو می تواند همچون یک تراپی شما را آرام کند.

البته به هر حال ممکن است کاملا به مشکل شما رسیدگی نکند اما راهکار های پیشنهادی او خارج از علم روانشناختی نخواهد بود. جالب است بدانید بحث مشاوره تنها به مسئله تراپی ختم نمی شود و شما برای تصمیم گیری در خرید، سرمایه گذاری و حتی بهبود عملکرد کسب و کارتان نیز از چت جی پی تی راهنمایی بگیرید.

 • خلاصه نویسی

کمترین کاری که ربات چت جی پی تی می تواند برای شما انجام دهد خلاصه کردن متون طولانی برای شما است که این کار در تولید محتوا رایگان بسیار کارآمد واقع می شود. شما می توانید با تعیین اینکه خلاصه متن شما چند خط باشد و به چه قسمت هایی به صورت ویژه اشاره شود بدون درگیر کردن خود به بهترین حالت ممکن یک خلاصه  با کیفیت داشته باشید.

 • مطالعه و یادگیری

این ویژگی برای کسانی که به self learning علاقه دارند بسیار مفید خواهد بود. چت جی پی تی همچون یک معلم خصوصی به شکلی ساده و قابل فهم می تواند شما را آموزش دهد آن هم به طور رایگان! از زبان های برنامه نویسی گرفته تا زبان هر ملیتی قابل یادگیری با این پلتفرم است. یا حتی چت جی پی تی  می تواند پاسخ سخت ترین مسائل درسی که از حل آن عاجز هستید را در اختیارتان بگذارد.

اخیرا موضوعاتی مطرح شده است مبنی بر تاثیرات منفی چت جی پی تی بر روند تحصیل و آموزش دانش آموزان و دلیل آن دقیقا همین قابلیت این ربات است. البته با وجود دانش آموزانی که همگی با اینترنت بزرگ شده و بیشتر تایم خود را در فضای مجازی می گذرانند، نمی شود گفت بدون این ربات نیز آن ها قادر به پیدا کردن پاسخ سوالات تکالیفشان نیستند. می شود به چشم یک راهنمای بدون اشکال به چت جی پی تی نگاه کرد نه یک فضا برای تقلب راحت!

 • برنامه نویسی

علاوه بر تولید محتوا رایگان، حال دیگر کار برنامه نویسان نیز آسان می شود. چه چیزی بهتر از یک ربات فوق هوشمند که می تواند به راحتی کد هر برنامه ای را بزند و به شما تحویل دهد؟ همچنین می توانید کد خود را در اختیار آن قرار داده و آن را برای شما ایراد یابی کند! قطعا با ورود این ربات به عرصه های برنامه نویسی شاهد تحول عظیمی در این صنعت خواهیم بود چرا که سرعت کار بالا رفته و خطا کمتر می شود و این یعنی یک بهینه سازی فوق العاده!

 • ساخت رزومه و نامه نویسی

اگر فکر می کنید نمی دانید چگونه در رزومه خود توانایی هایتان را به هترین حالت به نگارش در بیاورید یا اینکه چگونه یک نامه بدون ایران و رسمی به هر زبانی که می خواهید بنویسید این ربان چاره کار شما است. شما همچنین می توانید از چت جی پی تی بخواهید تا میزان کیفیت و درستی نامه ها و رزومه های نگارش شده خودتان را نیز به شما بگوید یا هر متن دیگری را برای شما برسی کند و پیشنهاداتی برای بهتر شدن آن را به شما بدهد.

 • سرگرمی

درست است که اکثر کارهایی که چت جی پی تی انجام می دهد مثل تولید محتوا رایگان تخصصی است، اما می تواند در عین حال یک دوست سرگرم کننده نیز باشد. زمانی که حوصله تان سر رفته یا نیاز به صحبت کردن با یک نفر را دارید بی دردسر ترین کار گفتگو با این ربات است.

نحوه استفاده از چت جی پی تی
نحوه استفاده از چت جی پی تی

چت GPT چگونه محتوای فارسی تولید می کند؟

چت GPT با تحلیل و یادگیری الگو های زبان فارسی، محتوای فارسی را نیز تولید می‌کند. این کار با به ‌کارگیری مدل ‌های شبکه عصبی برای یادگیری عمیق که با استفاده از حجم بالایی از داده‌ های متنی فارسی پیش ‌آموزش داده شده ‌اند، انجام می گیرد. بر اساس این آموزش، چت GPT می ‌تواند پاسخ‌ های فارسی را به شکلی کاملا طبیعی به مخاطب نمایش دهد.

مدل آموزش داده شده نیز هرچه بیشتر با زبان فارسی آموزش ببیند، پاسخ‌ های صحیح‌ تر و بیشتری به زبان طبیعی خواهد داد. یعنی هرچه بیشتر از این ربات به زبان فارسی سوال بپرسید تحقیق بیشتری در این زبان انجام داده و پاسخ های بهتری خواهد داد.

چگونگی بهبود کیفیت محتوای ایجاد شده با چت GPT

روش‌های مختلفی برای بهبود کیفیت محتوای تولید شده با چت GPT وجود دارد:

 • ربات را تربیت کنید

در نگاه اول ممکن ایت این جمله عجیب به نظر برسد اما به مفهوم آن پیش تر اشاره کردیم. زمانی که شما چت جی پی تی را وادار به تحقیق و جستجو به زبا یا موضوع دلخواهتان می کنید، او نیز دانش خود را ارتقا می دهد. در نتیجه پاسخ های بعدی او می تواند کامل تر و با کیفیت تر از قبل باشد. به کلامی دیگر این ربات را درگیر مسئله خود کنید تا در تولید محتوا رایگان یک محتوا با کیفیت در اختیار داشته باشید.

 • توضیحات جامع و دقیقی را در اختیار چت جی پی تی قرار دهید

اگر می خواهید نتیجه دریافتی شما از چت جی پی تی کاملا متناسب با نیاز های شما باشد باید به طور واضح تمامی قسمت های مدنظرتان را از او بخواهید. اگر برای تولید محتوا رایگان از این بات استفاده می کنید، کلمه اصلی، کلمات فرعی، زیر عنوان ها و حتی موضوعاتی که قصد دارید حتما در محتوا شما دکر شود به همراه لحن مورد نظرتان را برای او بنویسید.

 • در مسائل بومی از چت جی پی تی استفاده نکنید

به خاظر داشته باشید با جود اطلاعات زیاد این ربات و هوشمندی آن تنها مسائلی برای او قابل فهم است که اطلاعات آن به طور عمده موجود باشد. چیز هایی مثل مسائل بومی و ملیتی بسیاری از ضرب المثل ها و تکه کلام هایی که در هر کشور یا شهر مورد استفاده قرار می گیرد توسط چت جی پی تی غیر قابل شناسایی است.

 • محتوای نهایی را ویرایش کنید

دقت داشته باشید در تولید محتوا رایگان، این ربات در بسیاری از مواقع ممکن است غلط های تایپی، املایی یا حتی نگارشی باشد پس حتما یک دور متن را خوانده و آن را ویرایش کنید.

راه کار هایی برای ساخت اکانت در چت جی پی تی

ابتدا وارد سایت https://openai.com/blog/chatgpt شوید. توجه داشته باشید باید فیلترشکن شما نیز در برای استفاده از این سایت روشن باشد.

ساخت اکانت در چت جی پی تی
ساخت اکانت در چت جی پی تی

سپس گذینه Try chat GPT را انتخاب کنید و در صفحه ای که باز می شود Sign up را بزنید تا وارد مرحله ساخت اکانت شوید.

در مرحله بعد ایمیل خود را وارد نمایید.

 در مرحله بعد به ایمیل خود مراجعه کرده و روی لینک ارسال شده بزنید.

حال با تکمیل اطلاعاتی نظیر نام، نام کاربری و تاریخ تولد این مرحله را به اتمام برسانید.

در قسمت بعدی باید شماره ای غیر ایرانی (متعلق به دیگر کشور ها یا مجازی) وارد کنید چرا که این ربات ایرانیان را تحریم کرده است. البته نگران نباشید چراکه خرید شماره مجازی بسیار آسان است و قیمت چندانی ندارد.

در آخرین مرحله شما با تایید شماره می توانید وارد اکانت خود شده و از ربات سوالات خود را بپرسید.

ChatGPT
ChatGPT

نقاط ضعف چت جی پی تی در تولید محتوا رایگان

 • چت GPT ممکن است پاسخ هایی را بدون درک محتوای مکالمه یا نیت کاربر ایجاد کند که می تواند منجر به جملاتی نا مربوط یا نا مناسب شود.
 • چت GPT در درک اصطلاحات، گویش‌ ها و محاوره ‌ها مشکل دارد و می ‌تواند بر طبیعت و دقت محتوای تولید شده تاثیر بگذارد.
 • مدل ‌های چت GPT گاهی پاسخ‌ های تکراری یا عمومی تولید می‌کنند که می‌تواند بر کیفیت کلی محتوا اثر بگذارد.

آیا گوگل تولید محتوا با چت جی پی تی را منع کرده است؟

با قابلیت تولید محتوا رایگان توسط این ربات، این سوال می تواند برای محتوا نویسان بسیار مهم باشد چرا که پیش از این شاهد برخورد جدی گوگل با محتوا های تولید شده توسط ربات ها بودیم. اما پس از ورود چت جی پی تی به حوزه تولید محتوا به دلیل هوشمندی بسیار زیاد این ربات و عملکرد بسیار خوب آن نظر گوگل نیز تغییر کرده است. گوگل که حال با استقبال شدید مردم از ربات چت جی پی تی و ثبت نام بیش از ۱ میلیون کاربر در کمترین زمان ممکن در این بات جا خورده، تصمیم به رقابت با این ربات گرفت.

از آنجایی که همگی می دانیم در آینده هوش مصنوعی حرف های خیلی بیشتری برای گفتن دارد و ربات چت جی پی تی تنها قسمت کوچکی از این آینده را به ما نشان داده است، گوگل نیز نمی خواهد از این رقابت عقب بماند و در آینده کنار زده شود.

هوش مصنوعی گوگل که BARD نام دارد به زودی حتی در قسمت برسی نتایج مربوط یه سئو سایت های گوگل نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت. البته شرط اصلی گوگل برای تولید محتوا با chat GPT کیفیت محتوا ها و مقالات است. البته گوگل در وبلاگ خود بیان کرده است که هیچ مشکلی با تولید محتوا با هوش مصنوعی ندارد به شرطی که کیفیت خوبی داشته باشد.

همچنین شما می توانید از طریق لینک زیر مقاله مربوط به تولید محتوا با هوش مصنوعی از نظر گوگل را بخوانید.

https://developers.google.com/search/blog/2023/02/google-search-and-ai-content?hl=en

تست تولید محتوا رایگان چت جی پی تی

در این قسمت برای اینکه به عین نحوه تولید محتوا و جمله سازی این ربات را ببینید تصمیم گرفتیم چند سوال از او بپرسیم تا صحت کارکرد آن را برسی کنیم. قابل توجه است این سوالات همگی در رابطه با خود ربات بوده و جواب های چت جی پی تی نیز بسیار جالب اند.

کیفیت تولید محتوا فارسی در چت جی پی تی چگونه است؟

به عنوان یک مدل زبانی هوش مصنوعی، من بهترین توانایی خود را برای تولید محتوای با کیفیت در فارسی در چت جی پی تی دارم. با این حال، همانند هر تکنولوژی دیگر، من نیز ممکن است در برخی موارد به خطا بیفتم و یا پاسخ های ناصحیح یا ناکاملی را ارائه دهم.

در این صورت، شما می توانید با مطرح کردن سوالات و ابهامات خود، به من کمک کنید تا پاسخ های بهتری برای شما ارائه کنم. همچنین، از آنجایی که من براساس داده هایی که در زمان آموزش در اختیارم قرار گرفته ام، تولید محتوا در موضوعات جدید و پیشرفته ممکن است دچار مشکلاتی شوم. در کل، من تلاش می کنم تا بهترین پاسخ ممکن را به شما بدهم و به طور مداوم در حال بهبود و پیشرفت هستم.

پیشنهاد چت جی پی تی به تولید کنندگان محتوای فارسی چیست؟

با توجه به اینکه من به عنوان یک مدل زبانی هوش مصنوعی، قادر به تولید محتوایی با موضوعات مختلف هستم، پیشنهاد من به تولید کنندگان محتوای فارسی این است که در صورت نیاز به تولید محتوا با موضوعات مختلف، می‌توانند از من به عنوان یک ابزار برای تولید محتوا استفاده کنند. اما باید توجه داشت که محتوای تولید شده به عنوان یک ابزار تولید محتوا، باید مورد ارزیابی و ویرایش دقیق قرار گیرد تا بتوان در نهایت محتوای با کیفیت و دقیقی را ارائه داد.

همچنین، در تولید محتوای فارسی، بهتر است از دیکشنری‌ها و منابع قابل اعتماد فارسی برای بررسی واژگان و قواعد گرامری استفاده شود تا محتوای تولید شده بیشترین دقت و صحت را داشته باشد. همچنین، در استفاده از من به عنوان یک ابزار برای تولید محتوا، بهتر است که از موضوعات کلیدی و کلمات مرتبط با موضوعات مورد نظر استفاده شود تا محتوای تولید شده با موضوعات مربوطه سازگاری داشته باشد.

آیا چت جی پی تی در صورت نیاز می تواند با استفاده از کلمات کلیدی مشخص شده تولید محتوا کند؟

بله، به کمک کلمات کلیدی و موضوعات مشخص شده، می‌توان با استفاده از من به عنوان یک مدل زبانی، محتوایی با موضوعات و کلمات کلیدی مورد نظر تولید کرد. اما باید توجه داشت که در این روش، محتوای تولید شده ممکن است کاملاً دقیق و صحیح نباشد و بسته به دقت و میزان دانش موجود در داده های آموزشی من، نیاز به ویرایش و اصلاح داشته باشد. به همین دلیل، استفاده از من به عنوان یک ابزار برای تولید محتوا، نیازمند ارزیابی و ویرایش دقیق محتوای تولید شده است تا بتوان در نهایت محتوای با کیفیت و دقیقی را ارائه داد.

آیا بهترین شرکت های تولید محتوای فارسی در ایران را می شناسی؟

من به عنوان یک مدل زبانی هوش مصنوعی، نمی‌توانم به صورت مستقیم به این سوال پاسخ دهم، زیرا اینکه کدام شرکت تولید محتوای فارسی در ایران بهترین است، بستگی به بسیاری از عوامل مختلف دارد، از جمله نوع و موضوع محتوا، کیفیت و دقت محتوا، قابلیت ارائه محتوای شخصی شده، سرعت تحویل، قیمت و بسیاری عوامل دیگر.

به همین دلیل، پیشنهاد من برای انتخاب شرکت تولید محتوا فارسی، این است که از سوابق و نمونه کارهای شرکت، نظرات مشتریان قبلی، میزان دقت و کیفیت محتوا و قیمت ها استفاده کنید و با بررسی این عوامل، شرکتی را برای تولید محتوا انتخاب کنید که بیشترین تطبیق را با نیازهای خود دارد و می‌تواند به بهترین شکل نیازهای شما را برآورده کند.

و در آخر سوالی که برای تولید کنندگان محتوا بسیار مهم است و در قسمت قبل به آن اشاره کردیم را از خود این ربات پرسیدیم :

آیا گوگل با محتوای تولید شده توسط چت جی پی تی مشکل دارد و سایت هایی که از این محتوا استفاده میکنند را در جستجو ها نشان نمیدهد؟

تولید محتوا توسط چت جی پی تی یک فرایند خودکار و ماشینی است و همانند دیگر الگوریتم‌ها و سیستم‌های هوش مصنوعی، امکان دارد در برخی موارد با سیاست‌ها و الگوریتم‌های گوگل در تطابق نباشد.

گوگل همیشه در تلاش است تا بهترین نتایج ممکن را به کاربرانش ارائه دهد و برای این منظور، از الگوریتم‌های مختلفی استفاده می‌کند که به صورت مداوم بهبود می‌یابند. در صورتی که گوگل فکر کند که محتوای تولید شده توسط چت جی پی تی به دلایلی مثل کیفیت پایین، تکراری بودن، پر از کلمات کلیدی نبودن و… مطلوب نیست، ممکن است آن را در نتایج جستجو نشان ندهد.

اما این نکته را نیز باید در نظر داشت که چت جی پی تی، یک سیستم هوش مصنوعی است که برای تولید محتوا به کمک الگوریتم‌های خاصی طراحی شده است و به مرور زمان، این الگوریتم‌ها بر اساس بازخورد کاربران بهبود می‌یابند. بنابراین، در صورتی که محتوای تولید شده توسط چت جی پی تی بهبود یابد و مطابق با سیاست‌های گوگل باشد، می‌تواند به خوبی در نتایج جستجو نمایش داده شود.

دیگر ربات های مطرح هوش مصنوعی

برخی سایت های مطرح در این حوزه باعث تغییر نگرش عموم مردم در رابطه با هوش مصنوعی شده است.

ربات هایی همچون:

 • midjouarney

این ربات برای تولید محتوای تصویری استفاده می شود به این صورت که جزئیات تصویر مدنظر خود را برای آن شرح می دهید و طرح را در کمتر از یک دقیقه تحویل می گیرید. این ربات اکنون در پلتفرم دیسکورد فعال است و تنها تا ۲۵ تصویر را به صورت رایگان برای شما طراحی میکند.

 • Writesonic

این ربات نیز یک محتوا بهینه شده با توجه به قواعد سئو به شما تحویل می دهد. استفاده از این ربات تا ۲۵۰۰ کلمه نیز رایگان است.

 • Copy ai

این ربات یکی از حرفه ای ترین ها در صنعت کپی رایتینگ است. شما می توانید به آسانی با توضیح دقیق عنوان و کلمه کلیدی از آن بخواهید یک محتوای مناسب با رعایت قوانین کپی برای شما به وجود آورد.

سخن نهایی

شاید اکنون برخی کارفرمایان استفاده از سایت تولید محتوا رایگان چت جی پی تی را منع کنند و بهانه ی هشدار گوگل را بیاورند اما تنها دلیل آن ها عدم اعتماد به کیفیت محتوای تولید شده توسط این ربات است. البته این نگرانی خیلی هم بی جا نیست! یک تولید کننده محتوا نمی تواند تنها با تکیه بر ربات چت جی پی تی به دلیل تولید محتوا رایگان آن جلو برود زیرا این ربات هنوز به کیفیت لازم نرسیده.

اما به عنوان یک ابزار کمکی می شود روی آن حساب کرد. پیشنهاد ما این است برای گرفتن ایده های لازم جهت تولید محتوا خود شالوده متن را از این ربات استخراج کنید و سپس با نگارشی بهتر و اضافه کردن جزئیات آن را پرورش داده و تبدیل به یک متن بسیار با کیفیت کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

گفتگو کنید

1 نظر

 1. اگر به درستی از این ابزار استفاده بشه میشه محتواهای خیلی خوبی رو برای سایت ازش استخراج کرد و ما هم برای سایت هامون داریم همین کارو میکینم و اکثر مقالاتمون هم در گوگل رتبه گرفتن

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط