بهترین سایت عکس برای تولید محتوا + خدمات عکس برداری از محصولات و خدمات شما

بهترین سایت عکس برای تولید محتوا + خدمات عکس برداری از محصولات و خدمات شما

کیفیت بالا، رایگان بودن، وجود ارتباط کامل با متن، این‌ها چالش‌های پیش روی شما در پیدا کردن عکس برای تولید محتوا هستند. برای پیدا کردن مناسب‌ترین عکس‌ها در کوتاه‌ترین زمان، به یک دایرکتوری از تصاویر نیاز دارید. مجموعه‌ای از عکس‌های دسته‌بندی شده که نیاز شما را در پیدا کردن عکس برای انواع محتوا برطرف کند.

شاید بپرسید چگونه می‌توان به این مجموعه تصاویر دسترسی پیدا کرد؟ جواب بسیار ساده است. سایت های مختلفی وجود دارد که می‌توانید عکس مورد نظر خود را، از آرشیو قوی و دسته بندی شده آن‌ها پیدا کنید. در این مطلب تعدادی از بهترین سایت های عکس برای تولید محتوا را به شما معرفی خواهیم‌کرد.

سایت دانلود عکس برای تولید محتوا

سایت عکس برای تولید محتوا
سایت عکس برای تولید محتوا

قبل از معرفی سایت‌های مناسب برای دریافت عکس، شاید بهتر باشد ابتدا با ساختار و نحوه استفاده از این نوع سایت‌ها آشنا شویم. به این صورت می‌توانیم نتیجه بهتری در پیدا کردن عکس برای تولید محتوا به دست آوریم.

در اغلب این نوع سایت‌ها، منویی وجود دارد که موضوعات عکس‌ها را به‌صورت دسته‌بندی شده، نمایش می‌دهد. شما با کلیک کردن بر روی نام دسته مورد نظر خود، می‌توانید به عکس‌های مربوط به آن دسترسی پیدا کنید. در ادامه درباره بعضی از این دسته‌ها و موارد استفاده از عکس‌های آن‌ها بیشتر توضیح می‌دهیم ‌.

تصاویر کودکانه برای تولید محتوا

تصاویر کودکانه برای تولید محتوا
تصاویر کودکانه برای تولید محتوا

فارغ از رنگ پوست و نژاد و فرهنگ، توجه به دنیای کودکانه همیشه می‌تواند شگفت‌انگیز باشد. عکاسان خوش‌ذوقی هستند که زیباترین لحظات این دنیای شگفت‌انگیز و جذاب را ثبت می‌کنند.

تصاویری از حالات شادی، بازی و حتی غم کودکان، برای بینندگان آن تصاویر بسیار تأثیرگذار است. استفاده صحیح و مرتبط از تصاویر کودکان در محتوا می‌تواند تعداد بازدیدکنندگان آن‌را افزایش  دهد. البته قبل از انتشار عکس کودکان در محتوا، باید به نکات قانونی خاص مربوط به آن توجه کرد.

معرفی بهترین سایت ها برای دانلود عکس کودکانه 

https://www.pexels.com/search/children/

https://www.shutterstock.com/search/kids+website

https://burst.shopify.com/children

https://www.dreamstime.com/photos-images/children-site.html

https://www.pics4learning.com/

تصاویر کارتونی برای تولید محتوا

تصاویر کارتونی برای تولید محتوا
تصاویر کارتونی برای تولید محتوا

امروزه تقریباً نمی‌توانید محتوایی در فضای وب پیدا کنید که کیفیت آن از حد مطلوبی پایین‌تر باشد. تولیدکنندگان محتوا چه در عکس‌های تولید شده توسط عکاسان اختصاصی خود و یا استفاده از عکس‌های دیگران، استاندارد خاصی را رعایت می‌کنند.

اما گاهی در پیدا کردن عکس برای تولید محتوا به مشکل برمی‌خوریم. عکس‌های موجود به نظر تکراری می‌رسند یا مطلب مورد نظر ما را به‌طور کامل بیان نمی‌کنند. در اینجا تصاویر کارتونی و گرافیکی به کمک ما می‌آیند. ما می‌توانیم داستان مورد نظر خود را با این تصاویر کارتونی برای مخاطب تعریف کنیم.

معرفی بهترین سایت ها برای دانلود و ساخت تصاویر کارتونی

https://www.shutterstock.com/search/website+cartoon

https://pixabay.com/images/search/cartoon/

https://www.befunky.com/features/photo-to-cartoon/

https://imagetocartoon.com/

https://www.freepik.com/free-photos-vectors/cartoon

https://photocartoon.net/

https://www.cartoonize.net/

تصاویر طبیعت برای تولید محتوا

تصاویر طبیعت برای تولید محتوا
تصاویر طبیعت برای تولید محتوا

جنگل‌های سرسبز، اقیانوس بیکران آبی، زمین پوشیده شده از برگ‌های زرد، شاید هم نقش‌های روی بال یک پروانه. این تصاویر زیبا، ناخودآگاه نگاه مخاطب را حتی برای چند ثانیه، به خود جلب می‌کنند.

استفاده از این نوع عکس برای تولید محتوا بسیار متداول است. به‌خصوص اگر جمله‌ای با بار معنایی مثبت نیز با آن همراه باشد. محتوایی که در آن از تصاویر باکیفیت طبیعت استفاده شده‌است، باعث ایجاد حس خوب در مخاطب می‌شود. همین حس خوب، مخاطب را با محتوا همراه نگه می‌دارد.

معرفی بهترین سایت های دانلود عکس طبیعت

https://unsplash.com/images/nature

https://pixabay.com/images/search/nature/

https://www.shutterstock.com/category/nature

https://www.pexels.com/search/nature/

https://stocksnap.io/search/nature

https://freenaturestock.com/

https://www.istockphoto.com/fr/images/nature-et-paysages

https://www.dreamstime.com/photos-images/nature.html

https://burst.shopify.com/nature

معرفی سایت عکس برای محتوا

تا این‌جا درباره استفاده از عکس برای تولید محتوا و چند نوع از موضوعات عکس‌ها توضیح دادیم. در ادامه بهترین سایت‌های دریافت تصاویر برای تولید محتوا را معرفی می‌کنیم.

۱.picjumbo.com

این سایت هیچ محدودیتی برای استفاده از تصاویر ندارد. شما به راحتی می‌توانید از دسته‌بندی موجود در آن، عکس مناسب برای تولید محتوای خود را پیدا کنید. همه روزه تصاویر زیادی در این سایت بارگذاری و به دسته مربوط به خود اضافه می‌شود.

۲. Pexels.com

این سایت یکی از بزرگترین دایرکتوری‌‌های عکس است که می توانید تصاویر برای تولید محتوا را به صورت رایگان از آن دریافت کنید. این سایت عکس‌های خود را از چندین سایت دیگر جمع‌آوری و دسته‌بندی می‌کند.

۳. unsplash.com

یک وبسایت جمع و جور و ساده که می‌توانید در پیدا کردن عکس برای تولید محتوا از آن کمک بگیرید. این سایت براساس سایت Tumblr ساخته شده‌است. در این سایت، هر ده روز، ده عکس فوق‌العاده پست می‌شود‌. مخاطبان می‌توانند بدون نیاز به عضویت از آن‌ها استفاده کنند. همچنین امکان اشتراک برای دریافت تصاویر تازه در ایمیل نیز، وجود دارد.

اهمیت استفاده از عکس‌های اختصاصی برای تولید محتوا

اگر شما تولید کننده یک محصول یا ارایه دهنده یک خدمت خاص باشید، برای معرفی آن نیاز به تولید محتوا در فضای وب دارید. قطعا هیچ محتوایی بدون وجود تصویر مناسب از محصول یا خدمت شما نمی‌تواند آن را به درستی به مخاطب معرفی کند.

تیم ما در مجموعه کد سئو آماده است تا خدمات تصویر برداری از محصول شما را به طور حرفه‌ای ارایه کند. ایجاد عکس برای تولید محتوای مربوط به خدمات و محصولات شما، با هنر دست و خلاقیت ذهن اعضای کد سئو به بهترین شکل انجام می‌شود.‌

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد
ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید
دیگر مقالات ما را از دست ندهید
مراحل ساخت سایت
آموزش طراحی سایت
مراحل ساخت یک سایت از ابتدا تا انتها

در گذشته داشتن یک سایت برای کسب و کارها ضروری نبود، زیرا عموم مردم به اینترنت دسترسی نداشتند. اما با عرضه گسترده گوشی‌های هوشمند ارزان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه کدُسئو اولین نفر مطالب رو یاد میگیری