آخرین مقالات

100موضوع برای طراحی وب سایت؛ بهترین ایده برای طراحی قالب سایت وردپرسی در ایران چیست؟

 1. Home
 2. /
 3. آموزش طراحی سایت
 4. /
 5. 100موضوع برای طراحی وب...

در حال حاضر پیدا کردن موضوع برای طراحی وب سایت کار چندان چالش برانگیزی محسوب نمی شود؛ چرا که با گسترش اینترنت مشاغل و کسب و کارهای جدیدی پا به عرصه گذاشته اند که هر یک می تواند به عنوان ایده برای طراحی قالب سایت انتخاب شود. در این مقاله به معرفی 100 ایده جذاب برای طراحی قالب سایت وردپرسی می پردازیم.

محبوب ترین وبسایت ها برای یافتن ایده برای طراحی قالب سایت کدامند؟

سایت هایی مثل گوگل، یوتیوب، فیسبوک و توییتر از محبوب ترین وب سایت های جهانی هستند که می توان برای پیدا کردن موضوع برای طراحی وب سایت از آن ها الگو برداری کرد. بنابراین موضوعاتی چون پخش آنلاین فیلم و ویدیو، موتور جستجو و شبکه‌های اجتماعی و ارتباطات آنلاین بهترین ایده برای طراحی قالب سایت خواهد بود. مخصوصا تولید محتوا در اینستاگرام که این روزها بسیار پر طرفدار نیز می باشد.


طراحی سایت شرکتی در تهران

100 موضوع برای طراحی وب سایت خلاقانه و کسب و کار آنلاین

ایده برای طراحی قالب سایت
ایده برای طراحی قالب سایت

دامنه موضوعات برای طراحی سایت بسیار گسترده و متنوع است و انواع مختلف این قالب ها به صورت آماده در دسترس کاربران قرار دارند. در ادامه 100 ایده برای طراحی قالب سایت را معرفی می کنیم.

  1. طراحی وبلاگ شخصی: این گونه ها سایت جنبه شخصی دارد و می توانید در مورد هر موضوعی در آن ها محتوا بگذارید.
  2. ساخت سایت شرکتی: اگر صاحب کسب و کاری هستید می توانید با طراحی سایت شرکتی کسب و کار خود را معرفی کنید.
  3. ایجاد سایت نحوه برنامه نویسی: چنانچه در برنامه نویسی حرفه ای هستید می توانید به آموزش کد نویسی بپردازید و کسب در آمد کنید.
  4. راه اندازی سایت مرور و بررسی: می توانید با استفاده از این سایت ها موارد مختلفی مثل کتاب های فروشگاه های آنلاین را بررسی نمایید و از کاربران درخواست کنید تجربیات خود را به اشتراک بگذارند.
  5. ایجاد وبلاگ ماجراجویانه: اگر اهل سفر هستید می توانید از ماجراهای خود در این سفرها عکس هایی بگیرید و آن ها در وبلاگ به اشتراک بگذارید.
  6. ساخت سایت حوزه کاری خاص: در زمینه کاری خود می توانید مطالب و تصاویری را تهیه نمایید و در سایت قرار دهید.
  7. راه اندازی سایت نمایش آنلاین نمونه کارها: بهترین موضوع برای طراحی وب سایت نمایش نمونه کارهایی است که در آن زمینه مهارت دارید.
  8. ایجاد وبلاگ توسعه بازی: وبلاگی را برای ایجاد بازی های مختلف و فرایند توسعه آن ها طراحی نمایید.
  9. طراحی وب سایت هنری/ نقاشی: در این سایت می توانید نسخه دیجیتال نقاشی های خود یا دیگران را با قیمتی مناسب به فروش برسانید.
  10. ساخت سایت ارائه روش های صرفه جویی در هزینه ها: این گونه سایت ها برای زنان خانه دار و دانشجویان بسیار کاربردی است زیرا با استفاده از این روش ها می توانند تا حد زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنند.
  11. ایجاد سایت آموزش طراحی: در هر زمینه ای می توانید ویدئوهای آموزش طراحی ایجاد کنید و در سایت بگذارید.
  12. ساخت سایت بازی های ویدئویی: وقتی بازی مورد علاقه خود را در کامپیوتر انجام می دهید می توانید از صفحه نمایش فیلم بگیرید و آن را در سایت به اشتراک بگذارید.
  13. راه اندازی سایت تعبیر رویا: اگر در تعبیر خواب ماهر هستید می توانید سایتی طراحی کنید و از افراد بخواهید برای تعبیر خواب خود آن را در سایت قرار دهند.
  14. ایجاد سایت آموزش موسیقی: در این سایت می توانید موسیقی خاصی را آموزش دهید یا در مورد انواع ساز و موسیقی توضیحاتی بگذارید.
  15. ساخت وبلاگ پرسش سوالات: می توانید از افراد بخواهید سوالات خود را در زمینه خاصی که شما مهارت دارید بپرسند و شما به آن ها پاسخ دهید.
  16. راه اندازی سایت توصیه های کاهش وزن: در این سایت می توانید راهکارها و آموزش هایی را در مورد لاغری و کاهش وزن ارائه دهید.
  17. طراحی سایت جمع آوری تصاویر: می توانید از افراد بخواهید تصاویر جذابی از کتاب و مجلات، مناظر طبیعی یا هر چیز دیگر را با شما با اشتراک بگذارند
  18. ساخت سایت مراسم عروسی: در این سایت می توانید لیستی از لوازم مورد نیاز مراسم عروسی را قرار دهید و به توضیح این مراسم بپردازید.
  19. ایجاد سایت آنلاین ویدئوی ورزشی: برای تشویق کاربران به ورزش می توانید انواع ویدئوهای ورزشی را در سایت قرار دهید.
  20. راه اندازی سایت بهترین ها: در موضوعات مختلف می توانید بهترین های آن ها را معرفی کنید.
  21. طراحی سایت روش های زیبایی: در این سایت می توانید روش های خانگی و پزشکی زیبایی را معرفی کنید.
  22. طراحی سایت راهنمای مشاغل: می توانید در مورد مشاغل مختلف به صورت جداگانه کتاب های الکترونیکی ایجاد کنید و در سایت به فروش برسانید.
  23. راه اندازی سایت آموزشی برای کودکان: از طریق این سایت ها می توانید در زمینه های مختلف برای کودکان تولید محتوا آموزشی آنلاین انجام دهید.
  24. ایجاد سایت منبع برای اینفوگرافیک ها: طراحی این گونه سایت برای اینفوگرافیک های دیجیتال بسیار مفید است.
  25. طراحی سایت آموزش خوانندگی: در حال حاضر افراد زیادی به خوانندگی علاقه دارند می توانید در این سایت ها به معرفی انواع روش های خوانندگی بپردازید.
  26. ساخت سایت نظرسنجی: با طراحی این نوع سایت می توانید امکان نظرسنجی و رای گیری ایجاد نمایید و این کار را به دیگران آموزش دهید.
  27. ایجاد سایت آموزشی: این گونه سایت ها می تواند به آموزش دروس مختلف اختصاص داده شود. از آموزش تولید محتوا گرفته تا مباحث دیگر.
  28. راه اندازی سایت رانندگی:
  29. ایجاد سایت مقایسه محصولات و خدمات: در این سایت ها محصولات و خدمات مختلف را مقایسه کنید و از شرکت برای مقایسه محصولاتشان هزینه بگیرید.
  30. طراحی سایت لیست منابع مفید: می توانید لینک ها و منابع کاربردی را در زمینه های مختلف قرار دهید.
  31. ایجاد سایت آثار باستانی: در این سایت می توانید به معرفی آثار تاریخی شهرهای مختلف بپردازید.
  32. راه اندازی سایت تاریخچه شرکت ها: در مورد تاریخچه شرکت ها و نحوه تاسیس آن ها توضیحاتی ارائه دهید.
  33. ساخت سایت عیب یابی: در مورد عیب یابی و بر طرف کردن مشکلات مربوط به یک موضوع خاص صحبت کنید.
  34. ایجاد سایت مد و فشن: امروزه مد و فشن طرفداران بسیاری پیدا کرده است می توانید نکات مربوط به مدهای مختلف را در سایت بگذارید.
  35. طراحی سایت انجمن: در این سایت ها می توانید با سایر افراد در موضوعات مختلف بحث و تبادل نظر کنید.
  36. ایجاد سایت شعر و ادبیات: می توانید شعرهای خود یا دیگران را به صورت آنلاین منتشر کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید.
  37. ساخت سایت آهنگسازی: اگر در حوزه موسیقی و آهنگسازی سررشته دارید می توانید استعداد خود را در این عرضه در اختیار کاربران قرار دهید.
  38. راه اندازی سایتDonation : در این سایت می توانید داستان جذابی را بنویسید و از کاربران در خواست کنید از شما حمایت کنند.
  39. ایجاد سایت نمایش تجربیات: در این سایت می توانید تجربیات خود را در زمینه های گوناگون با دیگران به اشتراک بگذارید.
  40. طراحی سایت بازاریابی آنلاین: در حال حاضر بازاریابی آنلاین رشد خوبی دارد که می توانید با ایجاد چنین سایتی خدمات بازاریابی را در اختیار مشتریان بگذارید.
  41. ساخت سایت آموزش نواختن گیتار: اگر مهارت کافی در نواختن گیتار دارید می توانید ویدئوهای آموزشی را ضبط کرده و آن را با بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید.
  42. ایجاد سایتی نکاتی برای ثروتمند شدن: در این سایت می توانید نکات و ترفندهای مرتبط با ثروتمند شدن را برای افراد علاقه مند ارائه دهید.
  43. راه اندازی سایت جمع آوری تمبر: در این سایت می توانید تمبرهای مدرن و قدیمی را به اشتراک بگذارید.
  44. راه اندازی سایت فروش اپلیکیشن: اگر در حوزه طراحی اپلیکشین دستی دارید بهتر است نمونه کارهای تولید شده خود را به فروش برسانید.
  45. ایجاد سایت گیاهان: گیاهان زیبا و متنوعی در جهان وجود دارد در این سایت می توانید به معرفی آن ها بپردازید.
  46. راه اندازی سایت معرفی افراد مشهور: در این سایت مطالبی در مورد زندگی افراد مشهور بنویسید و تصاویر آن ها اشتراک گذاری کنید.
  47. ایجاد سایت حوزه سیاست: موضوعات سیاسی طرفداران خاص خود را دارد می توانید در این سایت از موضوعات سیاسی ایران و جهان صحبت کنید.
  48. ایجاد سایت آموزش زوربینگ: در این سایت می توانید به آموزش ورزش زوربینگ بپردازید و ویدئویی سرگرم کننده از آن را به اشتراک بگذارید.
  49. راه اندازی سایت آرزوها: در این سایت می توانید از بازدید کنندگان بخواهید آرزوهای خود را بیان کنند.


قیمت نوشتن مقاله برای سایت

 1. طراحی سایت رترو: طراحی سایت های به سبک رترو که با حرکت موس دانه های برف روی صفحه نمایش می ریزد می تواند توجه مخاطب را به خود جلب کند.
 2. راه اندازی سایت مرتبط با مواد غذایی:  غذاهای مختلف و دستور پخت و همچنین ارزش غذهایی آن ها را در سایت قرار دهید.
 3. طراحی سایت ایده های نو: در این نوع سایت امکان به اشتراک گذاری ایده های نو کاربران را فراهم کنید.
 4. ساخت سایت آموزش زبان های خارجی: اگر به زبان خاصی تسلط دارید می توانید نحوه یادگیری آن را آموزش دهید.
 5. راه اندازی سایت پیشنهاد و ارائه کمک: در این سایت می توانید از کاربران بخواهید برای حل مشکلات مختلف راه حل های خود را ارائه دهند.
 6. ایجاد سایت 100 سایت برتر: می توانید در این سایت 100 سایت برتر فعال در حوزه ای خاص را معرفی کنید.
 7. ساخت سایت تشویق هکرها به هک نکردن: از طریق چنین سایت هایی می توانید خطرات هک کردن را به هکرها گوشزد کرده و آن ها را از این کار منع کنید.
 8. طراحی سایت ماهیگیری: به اشتراک گذاری ویدئوهای ماهیگیری و ارائه نکات و ترفندهای ماهیگیری می تواند به عنوان یک ایده برای طراحی قالب سایت مورد استفاده قرار گیرد.
 9. ایجاد سایت برقراری صلح در جهان: در چنین سایت هایی می توانید در مورد صلح جهانی و روش های دستیابی به آن مطالب مفیدی ارائه دهید.
 10. راه اندازی سایت آموزش بافتنی: می توانید آموزش بافت انواع لباس را به صورت تصویری و مرحله به مرحله در سایت بگذارید.
 11. طراحی سایت دوستداران حیوانات: در این سایت می توانید تصاویری از حیوانات مختلف و نحوه نگهداری آن ها را به اشتراک بگذارید.
 12. ساخت سایت گردآوری مطالب مختلف: در مورد موضوعات مختلف می توانید در قالب توليد محتوا تصویری، متنی، ویدئویی و صوتی مطالب جذابی بگذارید.
 13. ایجاد سایت پایدار نگه داشتن یک رابطه: در این سایت می توانید نکاتی را در مورد آموزش همسرداری و پایداری روابط زن و شوهر ارائه دهید.
 14. راه اندازی سایت پیاده روی و کوهنوردی: با قراردادان تصاویر جذاب از کوهنوردی و پیاده روی می توانید افراد را علاقه مند به ورزش پیاده روی و کوهنوردی کنید.
 15. ساخت سایت آموزش باغبانی و کشت گیاه: اگر در زمینه باغبانی فعال هستید در این نوع سایت می توانید آموزش های مختلفی را در مورد کشت گیاهان قرار دهید.
 16. طراحی سایت یادگاری: در این سایت تصاویر یادگاری خود را بگذارید و از مخاطبان بخواهید آن ها نیز عکس های یادگاری خود را به اشتراک بگذارند.
 17. ایجاد سایت ترفندهای دکوراسیون منزل: بهترین ایده برای طراحی قالب سایت سایت دکوراسیون منزل است که برای خانم های خانه دار بسیار جذاب است.
 18. طراحی سایت نکات عکاسی حرفه ای: ارائه نکات و ترفندهای عکاسی می تواند برای افراد فعال در این حوزه بسیار جذاب باشد.
 19. راه اندازی سایت داستان و فیلم های سینمایی: می توانید توضیحاتی را در مورد فیلم های سینمایی قرار دهید.
 20. ایجاد سایت ترانه های کودکانه: در این نوع سایت ها می توانید انواع ترانه ها و قصه های کودکانه را به صورت آنلاین بارگذاری کنید.
 21. ساخت سایت مناظر طبیعی: طوری بنویسید انگار شخص دیگری  هستید  و  طرفدار بدست آورید.
 22. راه اندازی سایت تحقیقاتی: می توانید در مورد موضوع خاصی که به آن علاقه دارید تحقیقات زیادی انجام دهید و آن را در سایت بگذارید.
 23. طراحی سایت من بامزه هستم: این نوع سایت ها شخصی هستند بنابراین می توانید در حالت های مختلف از خودتان عکس بگیرید و در سایت بگذارید و از افراد بخواهید به شما رای دهند.
 24. ساخت وب سایت قایق سواری: اگر در عایق سواری مهارت زیادی دارید نحوه قایق سواری را آموزش دهید .
 25. ایجاد سایت انتشار داستان و رمان: اگر از استعداد نویسندگی برخوردارید می توانید رمان ها و داستان های خود را در سایت بگذارید و تعدادی از آن ها را بفروشید.
 26. راه اندازی سایت تعمیر لوازم برقی: امروزه استفاده از وسایل برقی گسترش یافته و اکثر افراد برای حل مشکل به دنبال سایت هایی هستند که توضیحاتی را در مورد تعمیر این لوازم داشته باشند بنابراین تعمیر لوازم برقی بهترین موضوع برای طراحی وب سایت وردپرسی است.
 27. طراحی سایت استاپ موشن: یکی از تکنیک ‌های انیمیشن سازی، استاپ موشن است که در آن شی را فریم به فریم حرکت داده و تصویر آن را توسط دوربین ضبط می‌ کنند. می توانید این تصاویر را در سایت قرار داده و کسب و در آمد کنید.
 28. ایجاد وب سایت افزایش وزن: در این نوع سایت راهکارها و نکات مهمی را برای افزایش وزن قرار دهید.
 29. راه اندازی سایت غذاهای آسیایی: این سایت به نوعی سایت آشپزی است که می توانید دستور پخت غذاهای کشورهای دیگر را قرار دهید.
 30. طراحی سایت طرح کیک: کسانی که در زمینه شیرینی پزی و طراحی کیک مهارت دارند می توانند انواع طرح کیک را در سایت به فروش برسانند.
 31. ساخت سایت مذهبی: در این گونه سایت ها می توانید مکان های مذهبی جهان را معرفی کنید و عکس ها و توضیحاتی را در مورد مسائل مذهبی ارائه دهید.
 32. ساخت سایت تست هوش: قرار دادن انواع تست هوش سایت می تواند به عنوان بهترین ایده برای طراحی قالب سایت مخاطبان زیادی را به سمت سایت بکشاند.
 33. ایجاد سایت دستور پخت شام: اکثر افراد برای تهیه شام به مشکل می خورند و نمی دانند چه غذایی بپزند. می توانید در سایت خود دستور چخت و عکس انواع غذاهای مناسب برای شام را قرار دهید.
 34. طراحی سایت تست کوررنگی: در این سایت می توانید به صورت آنلاین تست کوررنگی بگذارید تا افراد از آن استفاده کنند.
 35. راه اندازی سایت تبلیغاتی: در این نوع سایت می توانید تبلیغات بگذارید و فضای تبلیغاتی خود را بفروشید و به درآمد برسید.
 36. ساخت سایت مدیتیشن: در این نوع سایت تمرینات مرتبط با مدیتیشن را بگذارید.
 37. ایجاد سایت نقل قول ها: در این سایت می توان سخنان بزرگان و افراد مشهور را قرار دهید.
 38. طراحی سایت فال:  بسیاری از افراد برای سرگرمی به دنبال سایت هایی هستند که از سرنوشت و طالع خود باخبر شوند ایحاد سایت فال جذاب ترین ایده برای قالب سایت خواهد بود.
 39. ایجاد سایت خبری: امروزه اکثر افراد آخرین اخبار حوزه های مختلف را دنبال می کنند با طراحی سایت خبری می توانید ترافیک بالایی را به سوی سایت جذب کنید.
 40. طراحی سایت نجوم: با استفاده از این سایت می توانید تصاویر و فیلم هایی را از کهکشان و ستاره ها بگذارید و اطلاعات علمی مفیدی را برای کاربران ایجاد کنید.
 41. ساخت سایت بیوگرافی بزرگان: می توانید در این سایت ها انواع زندگینامه بزرگان ایران و جهان را قرار دهید.
 42. ایجاد وب سایت مناسبتی: با طراحی این نوع سایت می توانید به مناسبت های مختلف کارت پستال های الکترونیکی بگذارید و آن ها را بفروشید.
 43. طراحی سایت آموزش نحوه استفاده از تیر و کمان: در این سایت می توانید به آموزش نحوه ساخت کمان و تکنیک های تیراندازی بپردازید.
 44. ساخت سایت بازی زامبی: امروزه سایت های بازی طرفداران زیادی دارد.
 45. ایجاد سایت ورزشی: در این گونه سایت ها می توانید تصاویر و توضیحاتی در مورد انواع ورزش به مخاطب ارائه دهید.
 46. راه اندازی فروشگاه آنلاین: با طراحی چنین سایتی می توانید محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید و بهترین موضوع برای طراحی وب سایت است.
 47. طراحی وبسایت فروش قالب سایت: به عنوان طراح سایت می توانید قالب های متنوعی را طراحی نمایید و برای فروش در سایت خود قرار دهید.
 48. راه اندازی وب سایت کلیپ های خنده دار:  اکثر افراد به دنبال سایت هایی هستند که بتوانند با استفاده از مطالب و محتوای آن ها لحظات خوشی را داشته باشند؛ بنابراین طراحی سایت حاوی کلیپ ای خنده دار بسیار مورد استقبال قرار خواهد گرفت.
 49. ایجاد سایت تصاویر رایگان: در موضوعات مختلف می توانید تصاویر گوناگونی را جمع آوری کنید و به صورت رایگان در اختیار کاربران بگذارید.
 50. طراحی وب سایت خیاطی: با راه اندازی سایت خیاطی امکان گذاشتن آموزش دوخت انواع لباس و توضیحات و نمونه های کار وجود دارد.
 51. ساخت سایت سنگ های قیمتی: با طراحی این گونه سایت ها می توانید تصاویر و توضیحاتی را در مورد انواع سنگ های قیمتی جهان به کاربران خود ارائه دهید.


قیمت پکیج سئو

جمع بندی

موضوعات بسیار متنوعی را می توان به عنوان ایده برای طراحی قالب سایت در نظر گرفت و از طریق آن ها کسب در آمد. امروزه شغل های جدید زیادی در فضای اینترنت به وجود آمده که از نظر هزینه ایجاد بسیار به صرفه تر از مشاغل در دنیای واقعی بوده و البته درآمد آن ها نیز بیشتر است. در این مقاله 100 موضوع برای طراحی وب سایت معرفی کردیم تا در یک نگاه بتوانید ایده مورد نظر تان را انتخاب کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط