تبلیغات شرکت خدمات ساختمانی چگونه باشد باشد؟ [نمونه شعار تبلیغاتی حرفه ای]

تبلیغات شرکت خدمات ساختمانی چگونه باشد باشد؟ [نمونه شعار تبلیغاتی حرفه ای]

در حال حاضر شرکت های زیادی در سطح کشور در زمینه ساخت و ساز و ساختمان فعالیت های خود را گسترش داده اند؛ از این رو تبلیغات خدمات ساختمانی از ضروریات این حرفه به شمار می رود. با درنظر گرفتن جایگاه شرکت ساختمانی و نیازمندی های آن باید بهترین روش تبلیغات شرکت ساختمانی انتخاب شود.

امروزه تبلیغ رایگان در سایت های ساختمانی رواج پیدا کرده که می توان به طور مستقیم آگهی را در آن سایت ها قرار داد تا توسط مخاطبان هدف دیده شود. با مطالعه این مقاله با نمونه تبلیغات شرکت های ساختمانی و روش های ساخت شعار تبلیغاتی شرکت های ساختمانی آشنا می شوید.

روش های تبلیغات خدمات ساختمانی

بعد از اینکه یک شعار تبلیغاتی خوب برای معرفی شرکت ساختمانی انتخاب شد باید آن را در جاهای مختلف که مخاطبان هدف وجود داشته باشند درج کرد. در ادامه چندین روش برای تبلیغات شرکت ساختمانی را معرفی می کنیم.

1. طراحی سایت و سئو

طراحی سایت و سئو آن
طراحی سایت و سئو آن

هر شرکت ساختمانی می تواند برای خود سایتی طراحی کند و از آن طریق خدمات خود را به بازدیدکنندگان ورمشتریان معرفی نماید. برای تبلیغات و بازاریابی از این طریق باید روی سایت جزئیات بیشتری را پیاده سازی کرد تا بتواند در  نتایج اول جستجوی گوگل قرار گیرد. برای اینکه سایت به سرعت و در وضعیت خوبی به کاربران نمایش داده شود باید دارای طراحی اصولی بوده و روی آن سئو درستی انجام گیرد.

زمانی که سایت در صفحات اول جستجو دیده شود ترافیک بیشتری را به سوی خود جذب می کند و از این طریق تبلیغات صورت می گیرد و فروش افزایش می یابد. داشتن تجربه کاربری متناسب با تمام دستگاه ها مثل موبایل، تبلت و لپ تاپ و سرعت بارگذاری سایت از اصول مهم در سئو و طراحی سایت اصولی است که در دیده شدن یک وب سایت بسیار تاثیرگذار هستند. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می تواند باعث افزایش مشتری برای شرکت های ساختمانی شود.

همچنین هر قدر رتبه سایت در گوگل بالاتر باشد ترافیک سایت بیشتر شده و کاربران بیشتری تبدیل به مشتریان دائمی سایت می شوند. تحقیق کلمات کلیدی اصلی برای سئو سایت اهمیت بالایی دارد؛ بنابراین برای این کار باید از متخصص سئو کمک گرفت تا توسط بهترین خدمات سئو به نتیجه ی مورد نظر دست یافت.

2. تبلیغ گوگل یا گوگل ادورز

تبلیغ گوگل یا گوگل ادورز
تبلیغ گوگل یا گوگل ادورز

استفاده از گوگل ادز روش دیگر برای تبلیغات شرکت ساختمانی است؛ از آنجا که گوگل از محبوب ترین موتورهای جستجو در دنیا می باشد می توان آن را بهترین مکان برای درج شعار تبلیغاتی شرکت های ساختمانی و دیده شدن آن خواهد بود. برای این کار باید سایت شرکت ساختمانی را در گوگل ثبت کرد و سپس نوع تبلیغات خدمات ساختمانی را در آن مشخص نمود.

این نوع تبلیغات پولی است و به ازای هر کلیک هزینه ای دریافت می شود. تبلیغات گوگل ادز وبسایت شما را در صفحه اول جزء چهار لینک ابتدایی یا در پایین صفحه اول قرار می دهد و باعث افزایش دیده شدن سایت و بهبود سئو سایت (غیر مستقیم) و کسب رتبه بهتر برای سایت می شود.

در حال حاضر بسیاری از کاربران برای خرید خدمات ساختمانی در گوگل جستجو می کنند تا اطلاعات مفیدی را در مورد خرید محصولات ساختمانی به دست آورند که این افراد مشتریان بالقوه محسوب می شوند. با تبلیغات خدمات ساختمانی در گوگل یک شرکت می تواند در لیست نتایج جستجو ظاهر شود و در معرض دید مشتریان واقعی قرار گیرد. و با کلیک روی وبسایت شما از خدمات و محصولات شما استفاده لازم را ببرند.

حتما مطالعه فرمایید : هزینه تبلیغات در گوگل ادز

3. درج رپورتاژ خبری

درج رپورتاژ خبری
درج رپورتاژ خبری

معمولا برای تبلیغات شرکت ساختمانی باید تبلیغات مربوط به رپورتاژ آگهی و تبلیغات گوگل انجام گیرد. یکی از بهترین روش ها برای هدایت کاربران به سایت و افزایش بازدید از سایت درج رپورتاژ در سایت های خبری و سایت های معتبر است. از این طریق می توان به بک لینک های دائمی دست یافت.

در این سایت ها شعار تبلیغاتی شرکت های ساختمانی در قالب یک آگهی یا محتوایی جذاب مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع ریپورتاژ خبری یک آگهی تبلیغات در قالب یک مقاله است که به وبسایت مورد نظر لینک داده (ارجاع به سایت شما) و در سایت های پربازدید مثل خبرگزاری های مختلف و مشهور انتشار می یابد.

از طریق ایجاد ریپورتاژ آگهی اطلاعات مفیدی به کاربران در مورد موضوعی خاص داده می شود و به این صورت مخاطبان با محصولات و خدمات و برند کسب و کار بیشتر آشنا می شوند.

4. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

امروزه پلتفرم های مختلف شبکه های اجتماعی بستر بسیار مناسب و جذاب برای درج آگهی و تبلیغات برای کسب و کارهای مختلف است. این شبکه ها دارای ابزارهای متنوعی جهت تحلیل داده داخلی هستند از این رو به شرکت ها امکان ردیابی موفقیت و مشارکت کمپین های تبلیغاتی را به راحتی می دهد.

از این طریق یک شرکت ساختمانی می تواند به تعداد زیادی کاربران و مشتریان بالفعل و بالقوه دست پیدا کند و برای جذب آن ها برنامه خاصی ارائه دهد. یک شرکت خدمات ساختمانی برای مطلع سازی فالوورها و مشتریان از پیشرفت ها و خدمات و مصولات جدید خود می تواند از پلتفرم های مختلف تلگرام، خبرنامه ها، اینستاگرام، لاگ ها و ویدئوها استفاده کند. فعالیت در شبکه های اجتماعی می تواند باعث ایجاد یک رابطه کارآمد با مخاطبان بالقوه گردد.

با استفاده از شبکه های اجتماعی می توان فرصت های بهتری را برای نمایش جنبه های شخصی تر کسب و کار به دست آورد. این پلتفرم ها در حال حاضر مناسب ترین روش ارتباطی با مشتریان فعلی و تبلیغات رایگان شرکت های ساختمانی جهت جذب مشتریان جدید هستند.

برای یافتن مشتریان بالقوه و ایجاد ارتباط با مشتراین فعلی باید به طور مداوم در شبکه های اجتماعی فعالیت کرد. همچنین برای پیدا کردن مشتریان دائمی بیشتر می توان از مسابقات و استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی بهره برد که مناسب ترین این پلتفرم ها برای کسب و کارهای ایرانی رسانه اینستاگرام و لینکدین هستند.

بیشتر کاربران دوست دارند در این شبکه ها محتوای سرگرم کننده و آموزشی ببینند بنابراین برای جذب مخاطب در این شبکه ها و تبلیغات خدمات ساختمانی می توان محتوایی آموزشی در قالب های مختلف تولید و منتشر کرد.

5. طراحی بنر ثابت و متحرک

طراحی بنر ثابت و متحرک
طراحی بنر ثابت و متحرک

تبلیغات آفلاین و فیزیکی از قدیمی ترین، پر کاربردترین و در عین حال راحت ترین روش های تبلیغات است که شامل بنرها و تراکت ها می باشد. بهتر است این روش برای تبلیغات به عنوان روش اصلی استفاده نشود و از آن به عنوان یک روش جانبی تبلیغات استفاده گردد.

در حال حاضر به لطف وجود سایت های تبلیغاتی و شبکه های اجتماعی مختلف می توان این بنرها را به صورت آنلاین در سایت های مختلف منتشر کرد و در معرض دید کاربران مختلف قرار داد. برای انجام تبلیغات خدمات ساختمانی به صورت پولی باید پیام ها و بنرهای خاصی را ایجاد کرد و آن ها را در فضای مجازی منتشر کرد تا افراد برای کلیک بر روی آن ها تشویق شوند.

این بنرها را می توان در سایت ها و شبکه های اجتماعی مختلف قرار داد تا کاربران هدف آن ها را ببینند و در صورت نیاز به این شرکت ها مراجعه کنند.

چند نمونه تبلیغات شرکت های ساختمانی

یک شعار تبلیغاتی می تواند مسیر ماندگاری، تعهد و برندسازی یک شرکت ساختمانی را مشخص نماید. برای ایجاد چنین پیامی نباید اصرار داشته باشیم تمام آنچه شرکت انجام می دهد در پیام گنجانده شود. هدف اصلی از ساخت شعار تبلیغاتی خدمات ساختمانی به خاطر سپاری راحت آن توسط افراد است.

هر چه این شعار خلاقانه تر طراحی شود می تواند درصد موفقیت بیشتری را برای شرکت به دنبال داشته باشد. شعار تبلیغاتی شرکت های ساختمانی می تواند معرف توانایی ها و اهداف آن ها باشد و افراد را جذب خرید محصول یا تعامل با شرکت ها نماید. در ادامه به چند نمونه تبلیغات شرکت های ساختمانی اشاره می کنیم.

 • استادان قوام و کیفیت
 • ساختن آینده. بازیابی گذشته
 • با کیفیت به خانه بیایید
 • ما برای بازسازی بعدی خانه شما هیجان داریم.
 • ما پادشاهان سازندگی هستیم.
 • بهتر گوش کن، بهتر برنامه ریزی کن، بهتر بساز
 • شهرت ما به اندازه بتن استوار است.
 • متعهد به کیفیت و نتایج برتر
 • ساخت و سازی که می توانید روی آن حساب کنید.
 • ما خشت اولیم که سقفی بنا شود

چند سایت درج آگهی رایگان ساختمانی

چند سایت درج آگهی رایگان ساختمانی
چند سایت درج آگهی رایگان ساختمانی

امروزه تبلیغ رایگان در سایت های ساختمانی گسترش یافته و می توان بدون هزینه محتوایی راجع به شرکت ساختمانی خود را در این سایت ها منتشر کنید. چند سایت جهت انتشار آگهی رایگان شرکت های ساختمانی را معرفی می کنیم.

 • http://buildhall.com/
 • https://forikar.com/
 • https://1eshareh.com/
 • https://sakhtemuniha.com/
 • https://618.ir/
 • https://www.sakhtemoon.com
 • https://newagahi.ir/
 • https://www.nosazgostar.com/

جمع بندی

یکی از موضوعات مهم انتخاب درست شعار تبلیغاتی شرکت های ساختمانی است که می تواند معرف شرکت باشد. این شعار را می توان در سایت، سربرگ و در پست های تبلیغاتی شرکت مربوطه مشاهده کرد. برای داشتن یک شعار مناسب با مشخصات و ویژگی های شرکت ساختمانی باید به اندازه کافی زمان و هزینه در نظر گرفت و از افراد متخصص در این زمینه کمک گرفت. تبلیغت خدمات ساختمانی بک سرمایه گذاری بلند مدت برای شرکت های فعال در این زمینه است که می توان در مکان های مختلفی این تبلیغات را قرار داد.

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیگر مقالات ما را از دست ندهید

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه کدُسئو اولین نفر مطالب رو یاد میگیری