آخرین مقالات

بهترین شرکت برای سفارش تولید محتوا متنی

 1. Home
 2. /
 3. مقالات کُدُ سئو
 4. /
 5. بهترین شرکت برای سفارش...

همانطور که بیماری عالم گیر کرونا به همه ما نشان داد، دنیای امروز به شکل بی‌سابقه ای به گوگل وابسته است و این وابستگی روز به روز بیشتر می شود. امروزه صاحبان مشاغل با دید تازه ای به اینترنت نگاه می کنند و به خوبی واقف هستند که برای پیشرفت در کار خود به سئو، تولید محتوا و بازاریابی دیجیتال نیاز دارند. در حالت ایده آل و آرمانی، همه ما می خواهیم در صفحه اول نتایج گوگل قرار بگیریم، اما همگی می دانیم که رقابت بسیار شدید است. هر وبسایتی می خواهد رقبا را پشت سر بگذارد و در صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بالاتری را از آن خود کند.

اگر یک وبسایت کسب و کار دارید، محتوای به روز، اورجینال و مرتبط با کلمات کلیدی باعث می شود که نه تنها در صفحه نتایج جستجو (SERP) رتبه بالاتری را کسب کنید، بلکه آمار بازدید از وبسایت شما را نیز به طرز قابل توجهی افزایش می یابد. نوشتن محتوای خوب و بهینه سازی شده کار دشواری است. در واقع، برای موفق شدن در اینترنت کافی نیست که سبک نوشتن خوبی داشته باشید، لازم است مجموعه ای از بایدها و نبایدها را نیز بشناسید و آنها را رعایت کنید.

برای کمک به کسب و کار و بهبود حضور آنلاین شما، سال هاست که شرکتها و آژانسهای تولید محتوا وجود دارند. امروزه همه مشاغل، با هر اندازه ای که باشند، می توانند از جستجوهای آنلاین کاربران به عنوان وسیله ای برای کسب درآمد استفاده کنند. با این حال ، با حضور میلیون ها کسب و کار در موتورهای جستجو ، هر کسی باید راهی پیدا کند تا بر سایر رقبا برتری داشته باشد و از آنها پیشی بگیرد. آژانسهای تولید محتوا می توانند مطالب تبلیغاتی و محتوایی را که برای حضور آنلاین و دسترسی به مشتریان به آن نیاز دارید، در اختیار شما قرار دهند. اما چگونه و با در نظر گرفتن چه ملاک هایی می توانید یک آژانس تولید محتوای خوب را انتخاب کنید؟ همکاری با چنین آژانسی چه مزیتهایی دارد و در چه صورت برای شما مفید است؟ با ما همراه باشید تا به پاسخ تمام این سوالات را برسید.

سفارش تولید محتوا: چگونه یک آژانس خوب را انتخاب کنیم؟

سفارش تولید محتوا: چگونه یک آژانس خوب را انتخاب کنیم؟

سفارش کار به یک سرویس تولید محتوا ممکن است کمی دلهره آور به نظر برسد. با وجود گزینه های بیشماری که امروزه در دسترس هستند، انتخاب کردن یک آژانس کار مشکلی است. با این حال، با کمی تلاش می توانید یک آژانس بازاریابی محتوا پیدا کنید که همان نوع خدماتی را ارائه می دهد که مورد نظر شماست.

انواع مختلفی از سرویس های بازاریابی محتوا وجود دارد، اما بهترین آنها خدماتی هستند که در کار خود تخصص دارند. این خدمات معمولاً دارای تیم های جداگانه ای برای قیمت گذاری، تحویل، پشتیبانی از مشتری، انتخاب نویسنده و از همه مهمتر تضمین کیفیت هستند.

یک سرویس تولید محتوا، بسته به مدل کسب و کارش، یا یک گروه داخلی یا یک تیم دورکار از نویسندگان حرفه ای دارد. بهترین آژانس ها معمولا نویسندگانی دارند که برای نوشتن در مورد صنایع مختلف مهارت دارند و سبک نوشتن برای آن صنایع را می شناسند و البته به اصول نوشتن محتوای سئو شده نیز تسلط دارند. علاوه بر این، هنگام انتخاب یک آژانس تولید محتوا باید 4 ویژگی اصلی و بسیار مهم را مد نظر داشته باشید:

 1. انعطاف پذیری
 2. تحویل به موقع کار
 3. مرتبط بودن مطالب
 4. منحصر بفرد یا یونیک بودن مطالب (Uniqueness)
 • انعطاف پذیری

انعطاف پذیری

هر نویسنده ای سبک خاص خود را دارد. با این حال، نویسندگان محتوا همیشه نمی توانند به سبک خاص خودشان بنویسند، زیرا بخشی از کار نویسنده یا تولید کننده محتوای وبسایت هماهنگ کردن نوشته هایش با سبک کلی وبسایت است. هر شرکتی سبک تجاری خاص خود را دارد و یک آژانس یا نویسنده خوب باید بتواند خود را با آن سبک خاص هماهنگ کند.

هنگام نوشتن محتوا برای یک وبسایت، انعطاف پذیری امری بسیار ضروری است زیرا لحن نوشته ها این قدرت را دارد که در ذهن خواننده تصویر خاصی به وجود آورد و نظر او را نسبت به شرکت (در جهت مثبت یا منفی) تغییر دهد. شما زمانی می توانید برند خود را در اینترنت مطرح کنید که آژانس تولید محتوا سبک و رویه شرکت شما را به خوبی بشناسد و خوانندگان نیز بتوانند با خواندن محتوای وبسایت شما، ویژگیها و اهداف شرکت شما را درک کنند.

 • تحویل به موقع کار

تحویل به موقع کار

نکته در اینجاست: محتوا فقط زمانی پادشاه است که بتواند به موقع بر تخت بنشیند. شما نمی توانید با یک آژانس تولید محتوا همکاری داشته باشید که خلاقیت بالایی دارد اما کار را در موعد مقرر تحویل نمی دهد. شما یک برنامه زمان بندی دارید و باید به آن پایبند باشید. محتوا، علاوه بر اینکه تصویری از کسب و کار را نشان می دهد، بخشی از فعالیت بازاریابی نیز هست. هرگونه تأخیر در نوشتن محتوا یا انتشار آن می تواند بر استراتژی بازاریابی شما تأثیر بگذارد.

پس مطمئن شوید که آژانسی را انتخاب می کنید که محتوای مورد نیازتان را به موقع به شما می رساند. در عین حال، به یاد داشته باشید که هرگز چیزی جز بهترین محتوای ممکن را از آنها نپذیرید ، زیرا آنها توافق کرده اند که در این بازه زمانی، محتوایی درجه یک را به شما ارائه کنند.

 • مرتبط بودن مطالب

مرتبط بودن مطالب

قبل از اینکه به یک آژانس تولید محتوا سفارش کار دهید، نمونه کارهای انجام شده توسط آنها را ببینید. از این طریق است که می توانید بفهمید که آیا آنها قادر به تولید محتوایی هستند که بتواند نرخ تبدیل وبسایت شما را بالا ببرد و بازدیدکنندگان از سایت شما را افزایش دهد؟ مهم است که آنها محتوایی را بنویسند که کلیدواژه ها به درستی و به تعداد مناسب در آن به کار رفته باشند.

خود را به جای خواننده ها بگذارید. انتظار دارید در یک وبسایت چه چیزی را ببینید و بخوانید؟ آیا آنچه توسط نویسنده آژانس نوشته شده همراستا با پسندها و ملاکهای خوانندگان است؟ آیا اطلاعاتی که در محتوای آنها وجود دارد فقط شعار و تبلیغات پوچ به نظر میرسد یا اینکه واقعاً جذاب و مفید است؟

خوانندگان نگاهی اجمالی به متن می اندازند. آنها تشنه اطلاعات مفید هستند. بنابراین هنگامی که یک آژانس تولید محتوا موفق به نوشتن محتوای مرتبط می شود، در واقع آنچه را که مورد نیاز است به شیوه درست می نویسد. اغلب، بسیاری از تولیدکنندگان محتوا صرفا به منظور افزایش تعداد بازدیدها از صفحات، چندین صفحه را با محتوای اضافی پر می کنند. شاید خیلی ها فکر کنند این یک حرکت هوشمندانه است، اما اینگونه نیست! آژانس تولید محتوا، اگر توانایی و تجربه لازم و کافی را داشته باشد، باید تمام عناصر موثر در موفقیت محتوا مانند سئو، خلاقیت، خوانایی و غیره را در نظر بگیرد. این امر به آنها کمک می کند تا یک استراتژی محکم را پایه ریزی و دنبال کنند.

 • منحصر به فرد بودن مطالب

منحصر به فرد بودن مطالب

تولید محتوا در صورتی که به خلق یک مطلب منحصر به فرد نیانجامد، در واقع تولید محتوا نیست. محتوای تولید شده برای وبسایت شما نباید شما را به یاد چیزی بیندازد که در جای دیگر خوانده اید، بلکه باید لحن برند شما را داشته باشد و به سبک منحصر به فرد وبسایت شما نوشته شده باشد. وقتی از آژانس تولید محتوا نمونه کارهایشان را می خواهید، دو مورد از نمونه کارها را با هم انطباق دهید و تحقیقات خود را شروع کنید. آیا همه محتواهای تولید شده سبک و لحن یکسانی دارند و مشابهشان را می توان همه جا دید؟ اگر اینطور است می توانید مطمئن باشید که آن آژانس کارش را خوب انجام نمی دهد.

اطمینان حاصل کنید که آنچه آنها می نویسند، با خواسته های شما همسو و در نوع خود بی نظیر است. همچنین اطمینان حاصل کنید که اطلاعات ارائه شده در محتوا معتبر و مفید هستند و آنها برای نوشتن مقاله ها به اندازه کافی تحقیق کرده اند.

مزایای سفارش تولید محتوا به آژانس تولید محتوا

مزایای سفارش تولید محتوا به آژانس تولید محتوا

سفارش تولید محتوا به آژانس معتبر مزایای زیادی را می تواند برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ در بر داشته باشد. این آژانسها، علاوه بر اینکه محتوای به روز، اوریجینال و مرتبط با کلمات کلیدی را در اختیار شما قرار میدهند و کمک می کنند تا در صفحه نتایج جستجو رتبه بالاتری را کسب کنید، مشکلات ناشی از محدودیتهای مالی، کمبود وقت و عدم آگاهی به اصول سئو و بازاریابی دیجیتال را برای شما حل میکنند. در ادامه، تعدادی از مزایای همکاری با آژانسهای تولید محتوا را برای شما شرح داده ایم.

 • صرفه جویی در هزینه

صرفه جویی در هزینه

سفارش کار به یک آژانس می تواند روشی بسیار مقرون به صرفه برای تولید محتوا باشد. اگر یک نویسنده تمام وقت استخدام کنید، لازم است که سالانه هزینه قابل توجهی را متحمل شوید. علاوه بر حقوق این فرد، لازم است هزینه مواردی مانند لپتاپ، اینترنت، فضای کار و … را نیز پرداخت کنید. اما هنگامی که کار را به یک آژانس سفارش می دهید، صرفاً هزینه محتوایی که سفارش داده اید را پرداخت خواهید کرد، نه چیز دیگر. به این ترتیب نیازی نیست نگران هزینه خراب شدن لپتاپ یا بیمه کارمند خود باشید.

علاوه بر این، شرکت های تولید محتوا بسته های چندگانه با قیمت های مختلف را به شما ارائه می کنند. شما می توانید هر کدام را که برایتان مقرون به صرفه است انتخاب کنید. بعضی از آژانسهای تولید محتوا برای سفارشات بزرگ تخفیف هم در نظر میگیرند.

 • صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در وقت

یکی از مزیتهای قابل توجه سفارش کار به یک آژانس تولید محتوا، ارائه محتوای عالی و کاملاً تحقیق شده در مدت زمان کوتاه است. اگر مدت زیادی است که پستی را در سایت یا وبلاگ خود بارگذاری نکرده اید ، می توانید روی یک آژانس تولید محتوا حساب کنید تا در مدت زمانی اندک، تعدادی پست را برای شما ارسال کند. علاوه بر این ، اداره یک کسب و کار، خود کاری طاقت فرساست ، بنابراین سپردن تولید محتوای سایت به یک آژانس به شما امکان می دهد تا بر سایر امور اساسی مانند تحقیق و توسعه ، منابع انسانی و بهبود کیفیت محصول تمرکز کنید.

 • پشتیبانی از مشتری

پشتیبانی از مشتری

بیشتر سرویسهای تولید محتوا، خدمات پشتیبانی از مشتری را به طرق مختلف ارائه می دهند. کانال های ارتباطی معمولا عبارتند از تماس تلفنی ، ایمیل یا چت. آژانس های معتبر تولید محتوا همیشه داشتن رویکردی مشتری مدار را در صدر وظایف خود می دانند و از طریق تمام روش های ارتباطی و در تمام ساعات شبانه روز، از مشتریان خود پشتیبانی می کنند.

 • بازگشت سرمایه

بازگشت سرمایه

بسیاری از شرکت ها از سفارش کار به سرویس های تولید محتوا خودداری می کنند زیرا فکر می کنند با بودجه محدودی که دارند، این کار هزینه ای اضافی است. با این وجود ، توجه به این نکته ضروری است که سرمایه گذاری در این زمینه یکی از هوشمندانه ترین اقداماتی است که باید هنگام ایجاد یک برند آنلاین انجام داد.

محتوای با کیفیتی که توسط آژانس تولید محتوا تولید می شود، باعث پیشی گرفتن شما از رقبایتان خواهد شد ، و به این ترتیب سهم شما از بازار افزایش خواهد یافت و سود بیشتری به دست خواهید آورد. آژانس تولید محتوا همیشه بهترین نویسندگان خود را به شما معرفی می کند تا محتوایی را به شما ارائه دهند که بازدهی آن چندین برابر هزینه ای باشد که پرداخت می کنید.

 • مقیاس پذیری

مقیاس پذیری

اکثر سرویس های تولید محتوا منابع مقیاس پذیری را ارائه می دهند که متناسب با نیازهای شما و مشخصه های پروژه شما هستند. به عنوان مثال، اگر بخواهید 10 مقاله را به طور فوری سفارش دهید، آنها می توانند درست مانند زمانی که فقط یک مقاله سفارش می دهید، به راحتی سفارشتان را انجام دهند و نیازتان را برآورده کنند. مقیاس پذیری می تواند حتی از محدوده تعداد محتوا فراتر رفته و شامل خدماتی مانند طراحی و توسعه وب سایت، خدمات سئو و غیره نیز شود.

 • تخصص لازم برای نوشتن مطالب در مورد صنایع مختلف

تخصص لازم برای نوشتن مطالب در مورد صنایع مختلف

سرویس های نوشتن محتوا معمولاً در زمینه هایی که کار می کنند تبحر دارند. نویسندگان آنها و همچنین تیم های بازاریابی شان، افراد با تجربه ای هستند که دانش فنی لازم برای تولید محتوای سئو شده برای صنعت خاص شما را دارند.

 • محتوای ویرایش و اصلاح شده

محتوای ویرایش و اصلاح شده

آژانسهای معتبر تولید محتوا سعی می کنند مطالبی را به مشتریان تحویل دهند که اصلاح شده و آماده انتشار باشند. آنها همیشه از بازخورد مشتری به گرمی استقبال می کنند، اما در عین حال، تیم های جداگانه ویراستاری و بازخوانی نیز وظیفه بررسی فرمت متن، واقعی بودن مطالب و همچنین سرقت ادبی را بر عهده دارند. این تیمها قبل از تحویل محتوا به مشتری، آن را از هر نظر مورد بررسی قرار می دهند.

 • بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

اغلب سرویس های تولید محتوا خدمات بازاریابی محتوا را نیز ارائه می دهند. این آژانسها می توانند راهکارهای جامعی را به شما ارائه کنند که پاسخگوی نیازهای شما در رابطه با بازاریابی محتوا باشند . با استفاده از یک استراتژی کامل بازاریابی محتوا که شامل مواردی از قبیل ایجاد محتوا و همچنین انتشار و تبلیغ در همه پلتفرمهای رایج و اصلی است، آنها به طور مداوم ترافیکی هدفمند را به سوی سایت شما روانه می کنند.

 • مجموعه نامحدودی از محتوا

مجموعه نامحدودی از محتوا

وقتی کار تولید محتوا را به یک آژانس حرفه ای واگذار می کنید، در واقع به نویسندگانی دسترسی پیدا میکنید که در نوشتن انواع مختلف محتوا تخصص دارند. به این ترتیب، شما محتوایی را به دست خواهید آورد که متناسب با نیازهایتان است. اگر در کنار مقاله ها و پستهای وبلاگ نیاز دارید چیزهایی بیشتری را به مجموعه بازاریابی محتوای خود اضافه کنید، آنها می توانند بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد دهند، مثلا اینکه در سایتهای دیگر (به عنوان نویسنده مهمان) مقاله ای را منتشر کنید. این نوع مقاله ها گست بلاگ (guest blog) نامیده می شوند.

 • مطالب نوشته شده بر اساس اصول سئو (SEO Friendly)

  • مطالب نوشته شده بر اساس اصول سئو (SEO Friendly)

هر فرد با استعدادی می تواند محتوایی عالی بنویسد، اما آژانسهای تولید محتوا می دانند که چگونه محتوایی را تولید کنند که به لحاظ سئو مناسب انتشار در سایت شما باشد. آنها در مورد کلیدواژه های مورد نیاز شما تحقیق می کنند، تگ های متا را به صفحات سایت شما اضافه می کنند، فرمت مناسب را به کار می گیرند و همه نکات ضروری در کسب رتبه بالا در موتور جستجو را در نظر می گیرند و رعایت می کنند.

 • کاربرد اصولی و مناسب کلیدواژه ها

کاربرد اصولی و مناسب کلیدواژه ها

یکی از مزایای سفارش کار به شرکت های حرفه ای تولید محتوا این است که آنها محتوایی را به شما تحویل می دهند که در آن کلمات کلیدی به تعداد مناسب استفاده شده است، نه کم و نه زیاد. نویسندگان خبره قادر هستند کلمات کلیدی را در متن بگنجانند (بدون اینکه در استفاده از آنها زیاده روی شود) و در عین حال متن جذاب و قابل اعتماد نیز به نظر برسند. البته این کار چندان آسان نیست، زیرا عدم توانایی در کاربرد صحیح و بجای کلمات کلیدی می تواند باعث غیرطبیعی و نازیبا به نظر رسیدن متن شود، که به نوبه خود باعث بالا رفتن نرخ پرش و تنزل رتبه صفحه شما خواهد شد.

 • دسترسی به فناوریهای پیشرفته

دسترسی به فناوریهای پیشرفته

وقتی تولید محتوای خود را به آژانسی سفارش می دهید که تمرکز خود را بر تولید و مدیریت محتوا گذاشته، در واقع شما نیز به ابزارهایی دسترسی خواهید یافت که آن آژانس مورد استفاده قرار می دهد. این بدان معناست که شما مجبور به استفاده از نرم افزارهای عمومی یا رایگان نخواهید بود. این ابزارهای آنلاین ممکن است نیازهای خاص شما را برآورده نکنند. خرید نرم افزارهای لازم در زمینه تولید و بازاریابی محتوا نیازمند سرمایه گذاری مالی، صرف زمان زیاد و دانشی است که ممکن است همگان نداشته باشند.

 • درک بهتر از موتورهای جستجو

درک بهتر از موتورهای جستجو

هنگامی که تولید محتوا را به یک شرکت حرفه ای و معتبر تولید و مدیریت محتوا سفارش می دهید، در واقع با متخصصانی کار می کنید که درک عمیقی از قوانین و الگوریتم های گوگل و سایر موتورهای جستجو دارند. آنها می دانند که چگونه از گوگل استفاده کنند تا آمار بازدیدها از سایت شما بالا رود و فروش شما افزایش یابد. آنها اطمینان حاصل خواهند کرد که محتوایی را ارائه می دهند که به وبسایت شما کمک می کند تا در موتورهای جستجو رتبه بالاتری کسب کند و بازدید کنندگان بیشتری داشته باشند.

 • مدیریت مناسب محتوا

مدیریت مناسب محتوا

هر مدیری می داند که عدم برنامه ریزی برای موفقیت، به معنای برنامه ریزی برای شکست است. به همین دلیل برنامه ریزی و مدیریت همه جنبه های کسب و کار شما مهم است و البته تولید محتوا و استراتژی های بازاریابی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. برای استفاده بهینه از منابع و زمان محدودی که در اختیار دارید، باید برای بازاریابی محتوای خود برنامه ریزی اصولی و محکمی داشته باشید.

یک آژانس معتبر تولید محتوا متخصصانی دارد که با کمال میل به شما کمک می کنند تا استراتژی مناسب بازاریابی محتوا را پیاده سازی کنید و برنامه های مختلف خود را به گونه ای تنظیم کنید که بالاترین نرخ تبدیل را در پی داشته باشند. یک استراتژی مدیریت بازاریابی محتوا هم به شما و هم به آژانس تولید محتوا کمک می کند تا طرحی را تنظیم کنید که با استفاده از حداقل منابع، بیشترین سود دهی را به دنبال داشته باشد.

 • خدمات با کیفیت

خدمات با کیفیت

در رابطه با سرویسها یا آژانسهای تولید محتوا می توان گفت که موفقیت کسب و کار شما به معنای موفقیت کسب و کار آنهاست. هرچه شما رشد کنید ، آنها نیز رشد می کنند. این واقعیت که آنها به میزان زیادی علاقمند به موفقیت و رشد شما هستند، تضمین می کند که در کارشان کوتاهی نخواهند کرد و نهایت تلاش خود را خواهند کرد تا محتوایی فوق العاده به شما تحویل دهند.

 • نظم در به روزرسانی مطالب

نظم در به روزرسانی مطالب

هنگامی که یک وب سایت تجاری دارید ، به روزرسانی منظم محتوای موجود در وبسایت بسیار مهم است؛ زیرا با این کار می توانید از مرتبط بودن و تازگی مطالب صفحات سایت خود اطمینان حاصل کنید. با سپردن کار به یک آژانس حرفه ای تولید محتوا ، اطمینان خواهید داشت که محتوای موجود در وبسایتتان به دلیل کمبود وقت مورد غفلت قرار نمی گیرد. این مساله بسیار مهم است زیرا بسیاری از شرکتها تمرکز خود را فقط بر روی ایجاد محتوا و مقالات جدید می گذارند، و به روز رسانی مقالاتی که قبلا منتشر کرده اند را فراموش می کنند.

 • استانداردسازی مطالب

استانداردسازی مطالب

اگر کسب و کاری بخواهد اعتبار برند خود را در اینترنت تثبیت کند، باید محتوای وبسایت خود را استانداردسازی کند. دنبال کنندگان (followers) شما همیشه مراقب حرکاتتان هستند و اگر ناهنجاری از جانب شما دیده شود، به سادگی از کنار آن نمی گذرند. آنها به دقت تغییراتی را که در رویه کار خود می دهید، زیر نظر دارند. هیچ کس، به خصوص دهه شصتیها، در رسانه های اجتماعی و نظرات کاربران در سایتها، کسب و کاری را که هر روز تغییر رویه می دهد، لایک نمی کند.

با سفارش تولید محتوا به یک آژانس معتبر و حرفه ای، می توانید از تداوم کیفیت کار اطمینان داشته باشید. نویسندگان این آژانس ها تخصص لازم را دارند تا از طریق ایجاد محتوای استاندارد، اعتبار تجاری آنلاین شما را حفظ کنند و بالا ببرند. بنابراین دیگر نیازی نیست که نگران پایین آمدن کیفیت محتوای خود باشید، مخصوصاً اگر در کار نوشتن تبحر ندارید.

 • عدم نیاز به استخدام نیروی جدید

عدم نیاز به استخدام نیروی جدید

هنگامی که تصمیم میگیرید یک فرد یا یک تیم داخلی تولید محتوا را استخدام کنید، ممکن است مجبور شوید سریعاً کار استخدام را انجام دهید زیرا می خواهید در همان مقطع زمانی فعالیتهای مارکتینگ خود را افزایش دهید. علاوه بر این، هنگامی که لازم است تعدیل نیرو کنید، ممکن است مجبور به اخراج این افراد شوید. اما اگر نوشتن مطالب خود را به یک آژانس معتبر واگذار کنید، توانایی شما فقط تحت تاثیر بودجه تان خواهد بود و کمبود منابع انسانی یا محدودیت زمانی برای شما مشکلی ایجاد نخواهند کرد.

این مساله بسیار مهم است خصوصاً برای شرکتهای نوپا که به سرعت در حال رشد هستند.

 • عدم محدودیت در انتخاب نویسنده

عدم محدودیت در انتخاب نویسنده

یکی از مزایای بزرگ سفارش کار به یک شرکت تولید محتوا این است که کار شما محدود به یک محتوانویس یا سرویس خاص نخواهد بود. اگر کار نویسنده خاصی را دوست ندارید، می توانید از آن شرکت بخواهید کار شما را به او نسپرد یا حتی می توانید خود سرویس را هم تغییر دهید و به آژانس دیگری سفارش تولید محتوا بدهید. به این ترتیب، کار تولید محتوای سایت خود را کاملا تحت کنترل خواهید داشت. اما اگر نیروی داخلی تولید محتوا استخدام کرده باشید، چنین مزایایی در کار نخواهد بود زیرا مدام مجبور به استخدام و اخراج کارمندان می شوید که البته کاری طاقت فرسا و پرهزینه است. با سفارش کار به آژانس تولید و مدیریت محتوا و می توانید از همه این مشکلات جلوگیری کنید.

 • معرفی برند شما به عنوان یک مرجع

معرفی برند شما به عنوان یک مرجع

به عنوان یک کسب و کار حرفه ای (که موفقیتش وابسته به برندینگ است)، شما باید خود را به عنوان یک مرجع در صنعت خود معرفی کنید. اگر به طور مرتب مطالب تخصصی و محتوای مرتبط را با مخاطبان مورد نظر خود به اشتراک بگذارید، می توانید به این مهم دست پیدا کنید. اگر وقت کافی ندارید، می توانید نوشتن این مطالب را به یک شرکت حرفه ای تولید محتوا بسپارید. این آژانس تمام محتوای مورد نیاز شما را به صورت کاملاً مدون تهیه کرده و در اختیار شما قرار می دهد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اطلاعات اولیه واضحی را در اختیار آنها قرار دهید؛ آنها محتوایی با کیفیت عالی را به طور منظم ایجاد خواهند کرد. به این ترتیب، شما می توانید در میان مخاطبان، خود را به عنوان یک مرجع مطرح کنید.

 • شناخته شدن کسب و کار و نام تجاری شما

شناخته شدن کسب و کار و نام تجاری شما

آشنا شدن مخاطبان با کسب و کار شما، کمک می کند نسبت به شما اعتماد پیدا کنند و زمانی که آنها به شما اعتماد داشته باشند، تمایل خواهند داشت با شما وارد معامله شوند یا از شما خرید کنند. با انتشار منظم محتوای معتبر در وب سایتتان، به مشتریان بالقوه کمک خواهید کرد تا شما را به آسانی پیدا کنند. آنها، هر زمانی که مطلبی را در وبسایتتان بخوانند، نام تجاری تان را هم می بینند و آن را به خاطر می سپارند. هنگامی که تولید محتوای وبسایت خود را به یک آژانس حرفه ای سفارش می دهید، می توانید از تولید محتوای معتبر و با کیفیت برای کسب و کار خود اطمینان داشته باشید.

 • بهره‌گیری از دیدگاه‌های دیگران

بهره‌گیری از دیدگاه‌های دیگران

سفارش تولید محتوا به یک آژانس تولید محتوا به شما امکان می دهد تا برای خوانندگان خود چشم اندازهای جدیدی را فراهم کنید و کیفیت متنها را در سایت خود ارتقا دهید. اگر احساس می کنید که وبلاگ شما نیاز به مجموعه ای از دیدگاه‌های جدید و مقالات باکیفیت دارد، بهترین گزینه ای که می توانید به آن فکر کنید این است که تهیه این محتوا را به یک آژانس تولید محتوا بسپارید. اگر نیاز خود را برای تجدید ساختار وبلاگ و اضافه کردن محتوای باکیفیت و منحصر به فرد مشخص کنید ، آنها مقالاتی را برای شما تولید می کنند که شما را به این هدف می رساند.

چه کسانی بیشتر از خدمات آژانس تولید محتوا بهره می برند؟

چه کسانی بیشتر از خدمات آژانس تولید محتوا بهره می برند؟

تمامی کسب و کارها، با هر اندازه ای که باشند، می توانند از خدمات آژانسهای تولید محتوا سود ببرند. با این حال، برخی از کسب و کارها نیاز مبرمی به استفاده از خدمات ارائه شده از سوی این آژانسها دارند و نیاز آنها به سرویسهای تولید محتوا حیاتی تر است. در ادامه به چند نمونه از این کسب و کارها اشاره خواهیم کرد.

 • استارتاپ ها

استارتاپ ها

اگر کسب و کاری نوپا دارید، حتما به طرز عجیبی هیجان زده هستید و طرح تجاریتان باعث مشغول شدن ذهنتان شده است. همچنین جلب نظر سرمایه گذاران، کیفیت وبسایت تجاری جدید و برنامه‌هایی که دارید، همگی باعث شده اند کمی نگران باشید. شما میخواهید با محصولات برجسته خود، دنیا را به مکان بهتری تبدیل کنید.

با این حال، یک مسئله مهم وجود دارد؛ شما در ابتدای کار هستید و دنیای آنلاین از وجود شما بیخبر است. علاوه بر این، آنقدر بودجه ندارید که از یک اینفلوئنسر با 10 میلیون دنبال کننده بخواهید کارتان را تبلیغ کند یا اینکه کلا یک متخصص بازاریابی دیجیتال را به صورت تمام وقت استخدام کنید.

در این حالت، آژانس های بازاریابی محتوا برای شما مناسب هستند. با پرداخت هزینه ای مناسب، می توانید منبع قابل اعتمادی از محتوای کاملاً سفارشی شده را بدست آورید که پاسخگوی نیازهای شما هستند و اصول سئو، نیازهای مخاطبان و سایر جزئیات در نوشتن آنها به خوبی رعایت شده است. بسیاری از آژانس های معتبر تولید محتوای موثر به شما این امکان را می دهند که پرداختی خود را متناسب با بودجه‌تان تنظیم کنید. آنها در این زمینه انعطاف پذیری خوبی دارند.

اگر یک شرکت نوپا دارید، یک آژانس معتبر بازاریابی محتوا نیازهای شما را درک می کند و تمام محتوای مورد نیازتان را برایتان فراهم می کند: مقاله، متن صفحات وب، پستهای وبلاگ و هر چیز دیگری که نیاز داشته باشید.

 • شرکت های با اندازه متوسط (Mid-sized companies)

شرکت های با اندازه متوسط (Mid-sized companies)

شاید شرکت شما تا حد زیادی رشد کرده باشد، اما شما هنوز برایتان سخت باشد که از کارمندان بازاریابی خود بخواهید در کنار جلسات پراسترس، حضور در نمایشگاه‌ها، و سر زدن به مکانهای مختلف برای معرفی محصول و یافتن مشتری جدید، زمانی را هم برای نوشتن محتوای وبسایت صرف کنند.

در این حالت، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که از یک آژانس تولید محتوا کمک بگیرید. آنها با تیم بازاریابی شما در ارتباط خواهند بود و تمام مطالب مورد نیاز شما را تولید خواهند کرد. آنها همچنین جلساتی را با سایر افراد متخصص در شرکت شما خواهند گذاشت تا بتوانند محتوایی را تولید کنند که به خوبی کسب و کار شما را به مخاطبان معرفی می کند. در صورتی که تصمیم گرفتید با یک آژانس تولید محتوا همکاری کنید، ابتدا استراتژی های بازاریابی دیجیتال خود را به طور کامل برنامه ریزی کنید و یک تقویم تحریریه داشته باشید. به این ترتیب می توانید مطمئن باشید که محتوای تولید شده توسط آژانس با نیازهای کوتاه مدت و بلند مدت شما مطابقت دارد.

 • اگر به طور موقت مشکل استخدام نویسنده دارید

اگر به طور موقت مشکل استخدام نویسنده دارید

ممکن است اتفاق بیفتد که نویسنده محتوای شما برای مرخصی زایمان برود یا اینکه دچار مشکلی شود و نیاز به مرخصی طولانی مدت داشته باشد. اینکه این فرد دیگر در دسترس نیست، به این معنا نیست که تلاش های بازاریابی شما باید به مدت چند هفته یا حتی چند ماه متوقف شود. تا وقتی که نویسنده شما برگردد، دنبال کننده ها و مخاطبان پستهای بلاگ شما، حتما نام تجاری و برندتان را از یاد برده اند.

سفارش کار به آژانس بازاریابی محتوا به شما کمک می کند تا این خلا را تا هر زمان که لازم باشد، پر کنید. بهتر است به جای اینکه یک کارمند را به طور موقت استخدام کنید، با یک آژانس همکاری داشته باشید، زیرا در صورت استخدام موقت یک فرد، او را از امکان استخدام شدن دائمی در جای دیگر محروم کرده اید. آژانس های تولید محتوا معمولاً خدمات خود را با استفاده از یک بسته انعطاف پذیر به شما ارائه می کنند.

 • اگر در یک حرفه خاص متخصص هستید و می خواهید برند آنلاین خود را ایجاد کنید

اگر در یک حرفه خاص متخصص هستید و می خواهید برند آنلاین خود را ایجاد کنید

اگر به عنوان یک پزشک، متخصص، وکیل، یا کارشناس امور مالی فعالیت می کنید یا می خواهید شرکت مشاوره خود را به همگان بشناسانید، احتمالاً آن قدر وقت ندارید که محتوای ارزشمندی بنویسید که باعث شهرتتان شود.

یک آژانس تولید محتوا معمولاً تیمی متشکل از نویسندگان حرفه ای دارد که با کمال میل پست های وبلاگ شما را برایتان می نویسند. با اینکه ممکن است نخواهید همه کارهای مربوط به کمپین بازاریابی خود به آنها بسپارید، آنها می توانند به شیوه های مختلف با شما همکاری کنند تا به اهدافتان برسید. آژانس به شما کمک می کند تا برنامه خود را برای مخاطبانتان بیان کنید و با صرف کمترین زمان، در حوزه فعالیت خود به شهرت خوبی برسید.

 • اگر یک آژانس بازاریابی دارید اما به نویسندگان خوب و متخصصان تولید محتوا دسترسی ندارید

اگر یک آژانس بازاریابی دارید اما به نویسندگان خوب و متخصصان تولید محتوا دسترسی ندارید

به عنوان یک شرکت بازاریابی، ممکن است مشتریهایی داشته باشید که پروژه هایشان نیاز به نوشتن محتوای تخصصی داشته باشد، اما شما تخصص لازم را ندارید تا این نیاز مشتری را برآورده کنید زیرا تمرکز شما روی نوشتن آگهی و طراحی آن است. این مورد باعث می شود که از یک آژانس تولید محتوا بخواهید مطالب مورد نظر را برای شما آماده کند. همیشه نیازی نیست که مشتری از اینکه شما از یک آژانس تولید محتوا کمک گرفته اید مطلع شود، اما در صورت تمایل، می توانید ذکر کنید که محتوا را به شرکت دیگری سفارش داده اید و حتی مشتری می تواند مستقیماً با آن آژانس ارتباط برقرار کند.

قیمت و هزینه تولید محتوای متنی

سخن آخر

همانطور که دیدیم، هر کسب و کاری که می خواهد برند خود را به عنوان برندی با پرستیژ و کیفیت بالا معرفی کند و حضوری چشمگیر در دنیای اینترنت داشته باشد، می تواند از خدمات آژانسهای تولید محتوا بهره فراوان ببرد. یک آژانس صاحب نام و معتبر تولید محتوا می تواند محتوای ارزشمندی را در اختیار شما بگذارد که برطرف کننده نیازهای بازاریابی دیجیتال شما است.

اگر آژانس تولید محتوا را به درستی انتخاب کنید ، می توانید اطمینان داشته باشید که وارد یک رابطه تجاری طولانی مدت حرفه ای شده اید که برای هر دو طرف سود قابل توجهی در بر خواهد داشت. مهمترین مزیتی که سفارش کار در طولانی مدت به یک آژانس در برخواهد داشت این است که آنها با کسب و کار شما بهتر آشنا می شوند و به مرور زمان بهتر می دانند چگونه محتوایی مناسب صنعت و کسب و کار شماست. هرچه محتوای بهتری را در وبسایت خود بارگذاری کنید، نسبت به رقبا برتری بیشتری خواهید داشت. علاوه بر این ، اگر کسب و کار شما رونق داشته باشد، کسب و کار آژانسی که با آن کار می کنید هم رونق خواهد گرفت. پس می توانید مطمئن باشید که آژانس تولید محتوا نهایت سعی خود را برای تولید محتوای مطلوب (هم برای موتورهای جستجو و هم برای بازدیدکنندگان) به کار خواهد گرفت.

در این مقاله نحوه انتخاب یک شرکت خوب تولید محتوا را برایتان توضیح دادیم. همچنین تشریح کردیم که سفارش کار به چنین آژانسی چه مزایایی برای شما در بر خواهد داشت و نیز به کسب و کارهایی اشاره کردیم که بیشتر از دیگران می توانند از خدمات تولید محتوا سود ببرند. اگر در جستجوی یک آژانس معتبر تولید محتوا هستید، با ما تماس بگیرید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا به مقالات باکیفیت، اوریجینال و بهینه سازی شده دست پیدا کنید، مقالاتی که می توانند رتبه سایت شما را بالا ببرند و در رقابت آنلاین، پیروزی را سهم شما کنند.

امتیاز شما با موفقیت ثبت شد

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط